Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo G2010 lub inny z serii G :)

Mam Pentiuma G840

Procesor: Intel Pentium Dual Core G840 2,8Ghz 2,8Ghz

Grafika: Nvidia GeForce GTX650 1GB DDR5

RAM: Gigabite 4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz: Chieftec 350W

Net: 10Mb/s

Monitor: Asus 21,5" 1920x1080

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy pójdzie bf3 na ultra w multi w rozdźielczości 1024x768??

 

CPU-Intel i5-650 3,2 Ghz

RAM-4GB Ram GoodRam

GPU-GTX 460 768mb

HDD-1TB

PSU-Zalman 450w

OS-Windows 7 Ultimate 64-bit

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Czy pójdzie bf3 na ultra w multi w rozdźielczości 1024x768??

 

CPU-Intel i5-650 3,2 Ghz

RAM-4GB Ram GoodRam

GPU-GTX 460 768mb

HDD-1TB

PSU-Zalman 450w

OS-Windows 7 Ultimate 64-bit

 

Prawdopodobnie w 30fps'ach.

Za mało ramu i karta taka sobie.

Opublikowano

Prawdopodobnie w 30fps'ach.

Za mało ramu i karta taka sobie.

CO ?

Tutaj procesor jest wąskim gardłem. GTX 460 to grzejący się 7770, więc nadal dobra karta.

Niech podkręci tego i5 ile wlezie, albo zmieni na i5 7xx, jeśli MOBO pozwala na O/C.

Opublikowano

CO ?

Tutaj procesor jest wąskim gardłem. GTX 460 to grzejący się 7770, więc nadal dobra karta.

Niech podkręci tego i5 ile wlezie, albo zmieni na i5 7xx, jeśli MOBO pozwala na O/C.

Właśnie MOBO nie pozwala , bo to tani foxconn s1156 :(((

 

Właśnie MOBO nie pozwala , bo to tani foxconn s1156 :(((

Wiem że to nie ten temat , ale co się lepiej opłaca nowy CPU z serii i5-7xx lub nowa płyta główna i podkręcić i5??

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Komputer stacjonarny



System operacyjny Windows 7 Professional 64 bit



Pamięć RAM:


4GB



Wolne miejsce na dysku:


ok 75 GB



Nazwa płyty głównej


Gigabyte GA-EP43C-DS3



Typ procesora


DualCore Intel Core 2 Duo E6850, 3000 MHz (9 x 333)


CPU #1 Intel® Core™2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz, 2999 MHz



Karta graficzna


NVIDIA GeForce GT 430


Rozmiar pamięci karty 1048256 KB

Opublikowano

Właśnie MOBO nie pozwala , bo to tani foxconn s1156 :(((

 

Wiem że to nie ten temat , ale co się lepiej opłaca nowy CPU z serii i5-7xx lub nowa płyta główna i podkręcić i5??

Pierwsza generacja już stara jest, ale jeśli trafi Ci się dobra oferta, to warto. Za proca nie przepłacaj jednak - MAX 350zł pod warunkiem, że jeszcze taniej znajdziesz MOBO.

 

 

 

 

 

Komputer stacjonarny

System operacyjny Windows 7 Professional 64 bit

Pamięć RAM:

4GB

Wolne miejsce na dysku:

ok 75 GB

Nazwa płyty głównej

Gigabyte GA-EP43C-DS3

Typ procesora

DualCore Intel Core 2 Duo E6850, 3000 MHz (9 x 333)

CPU #1 Intel® Core™2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz, 2999 MHz

Karta graficzna

NVIDIA GeForce GT 430

Rozmiar pamięci karty 1048256 KB

25-30FPS chyba Cię nie zadowoli :P

Opublikowano

 

Komputer stacjonarny

System operacyjny Windows 7 Professional 64 bit

Pamięć RAM:

4GB

Wolne miejsce na dysku:

ok 75 GB

Nazwa płyty głównej

Gigabyte GA-EP43C-DS3

Typ procesora

DualCore Intel Core 2 Duo E6850, 3000 MHz (9 x 333)

CPU #1 Intel® Core™2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz, 2999 MHz

Karta graficzna

NVIDIA GeForce GT 430

Rozmiar pamięci karty 1048256 KB

słaba karta i taki sobie procesor

Myślę iż będziesz mógł pograć Płynnie tylko na LOW :(

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Bez problemu chodzi mi Diablo 3 i GTA IV. Battlefield to gra z 2011, więc nie będzie tak źle. Dopiero co niedawno wymieniałem rzeczy, miałem nadzieję że chociaż gry sprzed 2 lat mi pójdą..

I chyba nie widzieliście słabego procesora i karty graficznej!

Opublikowano

Bez problemu chodzi mi Diablo 3 i GTA IV. Battlefield to gra z 2011, więc nie będzie tak źle. Dopiero co niedawno wymieniałem rzeczy, miałem nadzieję że chociaż gry sprzed 2 lat mi pójdą..

I chyba nie widzieliście słabego procesora i karty graficznej!

Każda gra ma inne wymagania ;).

Zarówno Twój procesor jak i karta graficzna są słabe. Uwierz mi, że widziałem, bo samo miałem C2D E6400 i dlatego wymieniłem go na coś nowszego :P.

Opublikowano

Bez problemu chodzi mi Diablo 3 i GTA IV. Battlefield to gra z 2011, więc nie będzie tak źle. Dopiero co niedawno wymieniałem rzeczy, miałem nadzieję że chociaż gry sprzed 2 lat mi pójdą..

I chyba nie widzieliście słabego procesora i karty graficznej!

BF 3 nadal ma wysokie wymagania, na bele czym Ci nie pójdzie... I uwierz, widziałem słabą kartę/procesor
461151420292002410470.png
Opublikowano

BF 3 nadal ma wysokie wymagania, na bele czym Ci nie pójdzie... I uwierz, widziałem słabą kartę/procesor

Też masz słabą :D (GT 630)

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano



Procesor:Intel Pentium 2.66 GhZ dwu rdzeniowy
Karta Graficzna:HD7770 XFX GDDR5 1GB 4,5GHz 128bit DX11
Ilość Ram:4GB DDR3
Zasilacz:400 W
System Operacyjny:Win 7 64 bit service pack 1 Ultimate
Szybkość łącza internetowego: 14mb/s

Opublikowano

 

 

Procesor:Intel Pentium 2.66 GhZ dwu rdzeniowy

Karta Graficzna:HD7770 XFX GDDR5 1GB 4,5GHz 128bit DX11

Ilość Ram:4GB DDR3

Zasilacz:400 W

System Operacyjny:Win 7 64 bit service pack 1 Ultimate

Szybkość łącza internetowego: 14mb/s

Jeśli to Pentium z serii G, to pograsz na mapach 16x16 i mniej przy średnich/wysokich ustawieniach graficznych.

Opublikowano

Mapy 16x16 ? zgaduje że są pewnie małe

procek G620

16x16 - 32 graczy, więcej się nie odpala, wiem z doświadczenia, bo też mam Pentiumka tylko G860 :P.

48/64 mogą być pod warunkiem, że grasz w metrze/zamkniętych pomieszczeniach.

Opublikowano

Procesor:Intel core i5-3350p 3.10ghz

Karta Graficzna:amd radeon hd 7800 series

Ilość Ram:4GB DDR3 jakis bastix (100zł dałem)

Zasilacz:

SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze


System Operacyjny:Win 7 64 bit

Szybkość łącza internetowego: jakies 7-9mb/s

2z50k9j.png
Opublikowano

Procesor:Intel core i5-3350p 3.10ghz

 

Karta Graficzna:amd radeon hd 7800 series

 

Ilość Ram:4GB DDR3 jakis bastix (100zł dałem)

 

Zasilacz:

SilentiumPC Deus 500W PSU 80Plus Bronze

 

System Operacyjny:Win 7 64 bit

 

Szybkość łącza internetowego: jakies 7-9mb/s

hd 7800 series. czyli 7850 albo 7870. Tak czy inaczej nawet na ultra posmiga. 4 klocki ramu powinny styknac

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Procek : Intel Pentium 2x3.4 GHz (stary, ale bf2 szedl na full)
Karta graficzna : nvidia geforce 9800 gt

ram: 3 gb ram, ddr3

zasilacz: fsp550-60gln (550 W)

System : XP
Szybkosc lacza 16 mb/s

Pytanie czy wgl pojdzie na low itd.. ;D

6cluij.gif

Opublikowano

Procek : Intel Pentium 2x3.4 GHz (stary, ale bf2 szedl na full)

Karta graficzna : nvidia geforce 9800 gt

ram: 3 gb ram, ddr3

zasilacz: fsp550-60gln (550 W)

System : XP

Szybkosc lacza 16 mb/s

Pytanie czy wgl pojdzie na low itd.. ;D

Nawet nie porównuj BF 2 do BF 3!

Na XP nie pójdzie.

461151420292002410470.png
Opublikowano

  • Procesor 1.7 x2 Rdzenia Nie pamientam nazwy Intel

Karta graficzna GeForce 330

System operacyjny Win 7

Ilość ram 2 gb Patriot dd3

Zasilacz. 450 Wat

Opublikowano

 

  • Procesor 1.7 x2 Rdzenia Nie pamientam nazwy Intel
  • Karta graficzna GeForce 330
  • System operacyjny Win 7
  • Ilość ram 2 gb Patriot dd3
  • Zasilacz. 450 Wat

Nie pójdzie, w7 i 2 GB RAMu???

 

Pytam tylko czy bf na wysokich poszedl to czy bf3 na low poszedl..; d A jak 7 zainstaluje ?

Prawdopodobnie nie

461151420292002410470.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...