Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaka rozdzielczość ?

Myślę, że 1366 x 768 lub 1280 x 720

Procesor: Intel Pentium Dual Core G840 2,8Ghz 2,8Ghz

Grafika: Nvidia GeForce GTX650 1GB DDR5

RAM: Gigabite 4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz: Chieftec 350W

Net: 10Mb/s

Monitor: Asus 21,5" 1920x1080

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel Pentium Dual Core 2x 2.8Ghz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7770

OS : Windows 7 x64 bit

Ram: DDR3 4GB

Zasilacz: nie pamiętam

 

Chodzi mi o brak lagów na medium.

Udlawisz tego proca ;_; ale na low w 1280x720 moze wydusi te 30-35 klatek

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Dzięki :)

 

@edit A jak by się sprawił Radeon 7750?

Procesor: Intel Pentium Dual Core G840 2,8Ghz 2,8Ghz

Grafika: Nvidia GeForce GTX650 1GB DDR5

RAM: Gigabite 4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz: Chieftec 350W

Net: 10Mb/s

Monitor: Asus 21,5" 1920x1080

Opublikowano

Procesor: Intel core i3 2,27 GHz

 

Karta graficzna: Radeon graphics HD 6370M 1 gb

 

OS: Windows 7 home premium x64

 

Ram: 6,00 GB

 

Zasilacz: 240 v jeśli o to chodzi :)

 

ps. jest to notebook

Opublikowano

Dzięki :)

 

@edit A jak by się sprawił Radeon 7750?

Hmm myślę ze ultra 50/60 klatek na 1280x720 tylko procka na jakiegoś 4 kręgosłupy wymień :D Polecam AMD Phenom 965 lub Intel Quad Core Q8400

 

Procesor: Intel core i3 2,27 GHz

 

Karta graficzna: Radeon graphics HD 6370M 1 gb

 

OS: Windows 7 home premium x64

 

Ram: 6,00 GB

 

Zasilacz: 240 v jeśli o to chodzi :)

 

ps. jest to notebook

Odpuść sobie nawet low z 800x600 multi to będzie porażka


MOBO AsusP8Z77-V

CPU Intel® Core™ i7-3770K

RAM Kingston 16GB 1600Mhz DDR3

SSD OCZ Vertex4 128GB||PSU OCZ Fatal1ty 750W

GPU ASUS GeForce GTX 680 Direct CU || TOP



Opublikowano

Laptop Acer

Model Aspire 7560G

Procesor AMD A6-3420M APU witch Radeon HD Graphics 1,50GHz

Pamiec RAM 6GB

System Windows 7 Home Premium 64-bitowy system operacyjny

Karta graficzna

Typ mikroukladu ATI display adapter (0x9647)

Typ konwertera DAC Internal DAC (400MHz)

Nazwa karty AMD Radeon HD 6520G

Info o systemie BIOS BR41307.bin

 

Pojdzie mi BF3???

Opublikowano

Hmm myślę ze ultra 50/60 klatek na 1280x720 tylko procka na jakiegoś 4 kręgosłupy wymień :D Polecam AMD Phenom 965 lub Intel Quad Core Q8400

 

Odpuść sobie nawet low z 800x600 multi to będzie porażka

Polecaj mu piecyk na podstawke bez przyszlosci ;)

 

Laptop Acer

Model Aspire 7560G

Procesor AMD A6-3420M APU witch Radeon HD Graphics 1,50GHz

Pamiec RAM 6GB

System Windows 7 Home Premium 64-bitowy system operacyjny

Karta graficzna

Typ mikroukladu ATI display adapter (0x9647)

Typ konwertera DAC Internal DAC (400MHz)

Nazwa karty AMD Radeon HD 6520G

Info o systemie BIOS BR41307.bin

 

Pojdzie mi BF3???

Nie da rady

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Polecaj mu piecyk na podstawke bez przyszlosci ;)

@Rexio22 Pomyśl przecież nie polece mu proca za 1000zł bo widzę jaki ma reszte pc i raczej pewnie nie ma kasy na zmianę całej platformy więc polecam coś wydajnego i w niskiej cenie sam mam na starym kompie 965 Phenom i sprawuje się bez zarzutu :) na boxowym chłodzeniu :)


MOBO AsusP8Z77-V

CPU Intel® Core™ i7-3770K

RAM Kingston 16GB 1600Mhz DDR3

SSD OCZ Vertex4 128GB||PSU OCZ Fatal1ty 750W

GPU ASUS GeForce GTX 680 Direct CU || TOP



Opublikowano

@Rexio22 Pomyśl przecież nie polece mu proca za 1000zł bo widzę jaki ma reszte pc i raczej pewnie nie ma kasy na zmianę całej platformy więc polecam coś wydajnego i w niskiej cenie sam mam na starym kompie 965 Phenom i sprawuje się bez zarzutu :) na boxowym chłodzeniu :)

To teraz pomysl.. Poleciles mu tego Quada (do Phenoma nic nie mam bo sam go mam i spokojnie starczy do wszystkiego :)) na lga 775 wiec przynajmniej za mniej niz rok bedzie MUSIAL wymienic na nowa platforme bo ten quad nie bedzie dawal rady. Po co 2 razy wydawac pieniadze skoro mozna raz dobrze zainwestowac? :P Anyway nie robmy offtopa i spamu :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

To teraz pomysl.. Poleciles mu tego Quada (do Phenoma nic nie mam bo sam go mam i spokojnie starczy do wszystkiego :)) na lga 775 wiec przynajmniej za mniej niz rok bedzie MUSIAL wymienic na nowa platforme bo ten quad nie bedzie dawal rady. Po co 2 razy wydawac pieniadze skoro mozna raz dobrze zainwestowac? :P Anyway nie robmy offtopa i spamu :)

Jak offtop to offtop :P.

C2Q jest mniej wydajne od Phenoma II, ale to ze względu na sporo niższe takty ;).

Opublikowano

Ledwo na LOW ugrasz. GPU nie jest do gier. Widać gotowca tutaj :P.

GT630 (u mnie) idzie na low w 1360x768 w miarę stabilnie, nie widziałem aby klatki spadały np. podczas eksplozji, ale nie polecę tej karty,

461151420292002410470.png
Opublikowano

Udlawisz tego proca ;_; ale na low w 1280x720 moze wydusi te 30-35 klatek

Tutaj trzeba naprostować - autor nie podał, co to za Pentium.

Z doświadczenia wiem, że Phenom stock dawał mi mniej więcej tyle samo FPS co G860 z tym, że minimalny FPS był wyższy.

Opublikowano

Tutaj trzeba naprostować - autor nie podał, co to za Pentium.

Z doświadczenia wiem, że Phenom stock dawał mi mniej więcej tyle samo FPS co G860 z tym, że minimalny FPS był wyższy.

Jezeli takty nie byly zmieniane na 90% jest to E6300 wiec i tak czy siak slabiak

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Ledwo na LOW ugrasz. GPU nie jest do gier. Widać gotowca tutaj :P.

A co jak będzie to samo tylko że z grafiką GeForce GTX 650 1GB? podobno to jest dobra karta i w bf3 na niej można na high pograć :P

Ps.to nie gotowiec nie miałem karty graf bo stara się spaliła i kumpel mi ją dał :P

Opublikowano

A co jak będzie to samo tylko że z grafiką GeForce GTX 650 1GB? podobno to jest dobra karta i w bf3 na niej można na high pograć :P

Ps.to nie gotowiec nie miałem karty graf bo stara się spaliła i kumpel mi ją dał :P

procek jest całkiem fajny :) a karta to Asus GeForce GTX650 Ti Boost OC 2GB DirectCu II (192-bit) (PCI-E) nie jest takaa zła pograsz na niej mysle ze nawet na ultra zależy do jakiej ceny kartę chcesz bo ona kosztuje około 670zł

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

670, a za 720z ma GTX660 od Gigusia :P. Opłacalnoci tu nie widzę.

pytał się o 650 to mu odpisałem :P a nie było mowy czy się coś opłaca czy nie ^ ^

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

No więc tak Wymieniłem tą kartę na GeForce GTX 650 2GB a reszta bez zmian procek i ramy te same i zostało mi jeszcze 133zł i teraz pytanie już końcowe jakie detale i ile fps w BF3 i czy opłaca mi się kupować tego BF3 Premium?

Procek: i5-3470 3,6GHz
Ram: 8GB DDR3
Grafika: GeForce GTX 650 2GB 192-bit

Opublikowano

No więc tak Wymieniłem tą kartę na GeForce GTX 650 2GB a reszta bez zmian procek i ramy te same i zostało mi jeszcze 133zł i teraz pytanie już końcowe jakie detale i ile fps w BF3 i czy opłaca mi się kupować tego BF3 Premium?

 

Procek: i5-3470 3,6GHz

Ram: 8GB DDR3

Grafika: GeForce GTX 650 2GB 192-bit

Weź zamiast 3470 3350P, a zamiast tego GTX650 sięgaj po Radeona 7770/7790.

Jaki zasilacz, buda, MOBO ?

Podaj może budżet, to się coś fajnego złoży ;).

Opublikowano

Sweet Jesus, dnia 05 Cze 2013 - 19:28, napisał:

Weź zamiast 3470 3350P, a zamiast tego GTX650 sięgaj po Radeona 7770/7790.

Jaki zasilacz, buda, MOBO ?

Podaj może budżet, to się coś fajnego złoży ;).

Tzn ja już tą kartę graficzną kupiłem po znajomości od kolegi za 150zł bo on ma titana dla tego się pytałem jak by z nią było, i czy opłaca się kupić BF3 premium i na jakich detalach by chodził z tamtymi parametrami nic więcej, komputer będę updatować co jakiś czas ale na razie mi taki wystarczy :P

 

Ale będę szykował kompa dla młodszego brata żeby też sobie pograł w jakieś gierki a korzysta z mojego kompa, mamy budżet na jego tylko 2100zł więc możecie coś fajnego doradzić, tylko żeby było dobre i nie drogie ;>

Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74018&s=72175&s=72393&s=56579&s=73693&s=15240&s=61601&s=74072&s=63363

proszę - tu masz zestaw za ~2100zł. BF3 będzie śmigać ;).

 

 

Na GTX650 medium/high pójdzie. Cudów oczekiwać nie możesz, nie wmawiaj tylko, że na Ultra Ci chodzi, bo wystarczy odpalić Zatoke Osmańską/Kaspijską Granicę, do tego parę wybuchów i się GPU krztusi.

Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74018&s=72175&s=72393&s=56579&s=73693&s=15240&s=61601&s=74072&s=63363

proszę - tu masz zestaw za ~2100zł. BF3 będzie śmigać ;).

 

 

Na GTX650 medium/high pójdzie. Cudów oczekiwać nie możesz, nie wmawiaj tylko, że na Ultra Ci chodzi, bo wystarczy odpalić Zatoke Osmańską/Kaspijską Granicę, do tego parę wybuchów i się GPU krztusi.

Ok to jutro idę kupić BF'a ;) dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...