Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Firmę (oraz model) zasilacza podaj ;).

Podaj budżet, to złożę Ci fajny zestaw do BF3, bo jak na razie to nie tędy droga.

 

Ojć , ojć , ale FAIL'A zaliczyłem xD

 

Zasilacz : Modecom FEEL 600W

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ojć , ojć , ale FAIL'A zaliczyłem xD

 

Zasilacz : Modecom FEEL 600W

No i zasilacz do wymiany :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

A tam nie znacie się feel to zajebiaszcze zasilacze można na nich nawet jajka usmażyć jak się wentylator wyjmie xD Fajnie się palą polecam .

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano

Siemka

 

Ostatnio dotknęła mnie bardzo smutna kara moja karta graficzna(Sapphire Radeon HD7850) się spaliła :'C , więc potrzebuje kupić nową ,moglibyście mi polecić jakąś kartę tak już zeby sobie grać na high/ultra w bf4 na lajcie,

 

mój budżet na te kartę to jakieś 500-700zł

(mój sprzęt teraz bez karty)

Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX
Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155
RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Za 750zł masz GTX660 od Gigabyte ;)

 

Nie chce 660 bo kumpel ma i mówił że jest do dupy , bo chciałem ją kupić :/

Opublikowano

Nie chce 660 bo kumpel ma i mówił że jest do dupy , bo chciałem ją kupić :/

A ja Ci powiem, że do dupy jest GTX780, Titan. Też uwierzysz ? GTX660 to najlepsze, co w tej cenie dostaniesz.

Poza tym na jakiej podstawie twierdzi, że jest do dupy ? Bo wydał 730zł i nie może włączyć wszystkich detali ?

Opublikowano

A ja Ci powiem, że do dupy jest GTX780, Titan. Też uwierzysz ? GTX660 to najlepsze, co w tej cenie dostaniesz.

Poza tym na jakiej podstawie twierdzi, że jest do dupy ? Bo wydał 730zł i nie może włączyć wszystkich detali ?

 

Napisał mi że jest za droga jak na te wymagania , strasznie ssie prąd

 

ps. A z innych jaką byś mi mógł mi polecić ? :D

Opublikowano

  • Procesor Intel Pendium D 2,8 2 rdzenie

Karta graficzna Raedon 4650 HD 1 GB

System operacyjny Win 7

Ilość ram 2,5 GB

Zasilacz. nie wiem ;?

47852931806752427550.png

Opublikowano

Napisał mi że jest za droga jak na te wymagania , strasznie ssie prąd

 

ps. A z innych jaką byś mi mógł mi polecić ? :D

Ciekawe, jak to obliczył <_< . Gada pierdoły - bierz i się nie zastanawiaj ;). Za 50zł więcej masz 7870 od Radeona, zaś za 50zł mniej 7850. 7870 wydajniejsze, zaś 7850 wydajnościowo gorsze.

 

 

 

 

  • Procesor Intel Pendium D 2,8 2 rdzenie
  • Karta graficzna Raedon 4650 HD 1 GB
  • System operacyjny Win 7
  • Ilość ram 2,5 GB
  • Zasilacz. nie wiem ;?

Nie ma szans, jeśli chcesz pograć w BF3, nawet na singleplayer, to do wymiany idzie wszystko.

Opublikowano

Siemka

 

Ostatnio dotknęła mnie bardzo smutna kara moja karta graficzna(Sapphire Radeon HD7850) się spaliła :'C , więc potrzebuje kupić nową ,moglibyście mi polecić jakąś kartę tak już zeby sobie grać na high/ultra w bf4 na lajcie,

 

mój budżet na te kartę to jakieś 500-700zł

 

(mój sprzęt teraz bez karty)

Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Może GTX 580 lub Radeon 6970

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Siemka

 

Ostatnio dotknęła mnie bardzo smutna kara moja karta graficzna(Sapphire Radeon HD7850) się spaliła :'C , więc potrzebuje kupić nową ,moglibyście mi polecić jakąś kartę tak już zeby sobie grać na high/ultra w bf4 na lajcie,

 

mój budżet na te kartę to jakieś 500-700zł

 

(mój sprzęt teraz bez karty)

Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Moim zdaniem Najlepszy wybór to Gigabyte GTX 660 + Metro Last Light 750zł do tej ceny w PcProjekt


MOBO AsusP8Z77-V

CPU Intel® Core™ i7-3770K

RAM Kingston 16GB 1600Mhz DDR3

SSD OCZ Vertex4 128GB||PSU OCZ Fatal1ty 750W

GPU ASUS GeForce GTX 680 Direct CU || TOP



Opublikowano

Intel Pentium G2020 2,9ghz

GPU: GTX 460 Palit Sonic Platinium 1gb fabryczne o/c

4GB Ram

Windows 7 Pro 64bit

Jakie ustawienia / ile fps? Dzięki

Opublikowano

Intel Pentium G2020 2,9ghz

GPU: GTX 460 Palit Sonic Platinium 1gb fabryczne o/c

4GB Ram

Windows 7 Pro 64bit

Jakie ustawienia / ile fps? Dzięki

Srednie powinno dzialac i stabilny fps tez bedzie :) na wysokie bym nie liczyl procek moze juz nie dac rady. W koncu to tylko 2 jajka :c

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Srednie powinno dzialac i stabilny fps tez bedzie :) na wysokie bym nie liczyl procek moze juz nie dac rady. W koncu to tylko 2 jajka :c

Właśnie źle z tym stabilnym FPS ;). Powyżej 32 graczy będzie już skakał, a Fermi źle działają z 2 jajami (chyba, że na XP, ale tam jak wiadomo BF3 nie chodzi).

Ustawienia graficzne są w większości zależne od karty graficznej.

Opublikowano

Właśnie źle z tym stabilnym FPS ;). Powyżej 32 graczy będzie już skakał, a Fermi źle działają z 2 jajami (chyba, że na XP, ale tam jak wiadomo BF3 nie chodzi).

Ustawienia graficzne są w większości zależne od karty graficznej.

Ja mam GTX 460 i i5-650 i gram stabilnie na ultra

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Specjalista
Opublikowano

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+
Karta graficzna
System operacyjny: Windows xp 32 sp3 Niedługo zmieniam na windows 7
Ilość ram:2GB
Zasilacz.Nie wiem.

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+

Karta graficzna

System operacyjny: Windows xp 32 sp3 Niedługo zmieniam na windows 7

Ilość ram:2GB

Zasilacz.Nie wiem.

nie podales grafiki poza tym proc slaby i tylko 2 gb ramu wiec beda spadki (wiem bo sam mialem 2 gb i nie dalo sie grac :c)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Ja mam GTX 460 i i5-650 i gram stabilnie na ultra

WUT ? A do ilu O/C robiłeś ? Bo na stocku nie ma szans nawet ;P.

 

 

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+

Karta graficzna

System operacyjny: Windows xp 32 sp3 Niedługo zmieniam na windows 7

Ilość ram:2GB

Zasilacz.Nie wiem.

Procesor skreśla już płynne działanie gry na tym komputerze (Multi)

Specjalista
Opublikowano

Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+
Karta graficzna ATI Radeon HD 3800 Series
System operacyjny Windows XP sp 3
Ilość ram 2GB
Zasilacz.Nie wiem.

Opublikowano

Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+

Karta graficzna ATI Radeon HD 3800 Series

System operacyjny Windows XP sp 3

Ilość ram 2GB

Zasilacz.Nie wiem.

Nie pójdzie, stary procesor, karta i win xp (a nawet nie próbuj instalować siódemki).

461151420292002410470.png
Opublikowano

Procesor: Intel Pentium CPU G860 3.00GHz 3.00GHz
Karta graficzna:NVIDIA GeForce GT 610
System operacyjny: Win 7 64 bit
RAM: 8 GB
Zasilacz: nwm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...