Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież to jest oczywiste, że MAX daje się w GPU, jeśli procesor bez problemu wszystko udźwignie. Procesor nadal nie ma chłodzenia, co prawda FX przy obciążeniu nie słyszałem, ale Phenoma tak i uwierz mi, jeśli nic nie poprawili, to będziesz musiał w zatyczki do uszu zainwestować.

MOBO O/C przeżyje w tym Twoim zestawie, ale zasilacz to kupa, 16GB RAM jest całkowicie zbędne (najtańsza chińszczyzna, po misiącu przeskanujesz memtestem i już zacznie błędami sypać)

Obudowa pewnie piekarnik, nie ? Wałkowanie tego samego z jedną osobą troszkę irytuje... zapytaj się na dowolnym forum komputerowym np. benchmark.pl, pclab.pl, forumpc.pl jeśli nadal nie potrafisz się zdecydować. Polecam Ci także lekturę : stopgotowcom.pl

Brutus 410 zawsze będzie lepszy od jakiegoś badziewia za 40zł - grubsza blacha, możliwość pochowania WSZYSTKICH ! kabli, filtry przeciwkurzowe, wentylatory, maty na anty drganie napędów (ujdą, bo tak naprawdę to kiepskie są... ale zawsze coś).

 

 

7870 < 7870XT

 

Starczy gadania ? Jak nie chcesz z techplanet, to zanieś panom z tego sklepu karteczkę z podzespołami, których listę Ci dałem.

Dałeś się omotać liczbom, na to właśnie liczy sprzedawca.

wiem tylko tata coś nie chce z techa bo mówi ze w ostrowie to kupimy a w ostrowie nie ma tej karty bo patrzylem na komputroniku ja kupuje na techu i koniec

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Co powiecie o tym?
CPU: AMD Phenom II X6 1040T (6x 2,7 GHz)
GPU: Sapphire Radeon HD7770 OC (1Gb, 128 bit)
RAM: 8Gb DDR3 Corsair 1333 MHz
MB: Msi 990XA-GD55
HDD: 1000Gb WD

Medium uciagnie :) Rob oc tego radka. Seria 7xxx najlepiej sie kreci ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Core Duo 2x,26ghz (planuje podkręcić do 3ghz)

GeForce 9800GT

4GB Ram

 

Czy multi odpali na niskich z podkręconym prockiem + gamebooster ?

Opublikowano

po OC procka bedzie smigac na low :) gb nie potrzebny. Wylacz w tle programy i tryb aero i masz gboostera

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Medium uciagnie :) Rob oc tego radka. Seria 7xxx najlepiej sie kreci ;)

Dzięki.

Chciałem sprawdzić co "eksperci" powiedzą na temat mojego kompa :D

PS. Battlefield 3 chodzi mi na ULTRA detalach ~40-60 FPS więc musisz trochę rozszerzyć swoją wiedzę na temat niektórych podzespołów.

Pumpernikiell.png


Opublikowano

Dzięki.

Chciałem sprawdzić co "eksperci" powiedzą na temat mojego kompa :D

PS. Battlefield 3 chodzi mi na ULTRA detalach ~40-60 FPS więc musisz trochę rozszerzyć swoją wiedzę na temat niektórych podzespołów.

Chyba na singlu ;) na 7770 bf3 nie bedzie dziala na ultra poniewaz ta grafika jest za slaba.

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Mam pytanie, może nie na temat ale jaką kartę graficzną do 400zł polecacie :)?

Opublikowano

Mam pytanie, może nie na temat ale jaką kartę graficzną do 400zł polecacie :)?

Nie musisz pisać w 2 działach naraz ;).

Dostałeś odpowiedź w temacie - Club3D Radeon HD 7770, ale najpierw podaj resztę sprzętu.

Opublikowano

Podałam ;dd " Przezorny zawsze ubezpieczony " zawsze lepiej pisać w trzech na raz i dostać pewną odpowiedź niż w jednym i być nie pewnym . :)

Opublikowano

Procesor - AMD Anthlon 2X 2.9 GHz

Karta Graficzna - Radeon MSI R5770 PMD1G 1GB ( DirectX 11)

 

System Operacyjny - Win7 64bit Enterprise

 

Ram - 4GB

 

Zasilacz - 300W

 

Na jakich ustawieniach pojdzie mi bf i czy wgl pojdzie ?

Opublikowano

Procesor - AMD Anthlon 2X 2.9 GHz

 

Karta Graficzna - Radeon MSI R5770 PMD1G 1GB ( DirectX 11)

 

System Operacyjny - Win7 64bit Enterprise

 

Ram - 4GB

 

Zasilacz - 300W

 

Na jakich ustawieniach pojdzie mi bf i czy wgl pojdzie ?

5770 uciągnie BF3 jak najbardziej, problem będzie z procesorem. Jeśli jest to Athlon II x2, to podkręć (ale najpierw podaj model oraz markę zasilacza i płyty głównej) i będzie grywalne poniżej 64 graczy.

Jeśli Athlon (I), to zapomnij.

Opublikowano

Procesor oczywiscie Anthlon II .

 

Plyta Glowna - Asus A7N8X Deluxe

 

Zasilacz - Feel 350ATX 330W* .

 

Ps. Moglbys wytlumaczyc jak moge podkrecic procesor na PW ?

 

 

Opublikowano

Procesor oczywiscie Anthlon II .

 

Plyta Glowna - Asus A7N8X Deluxe

 

Zasilacz - Feel 350ATX 330W* .

 

Ps. Moglbys wytlumaczyc jak moge podkrecic procesor na PW ?

Najpierw wymień zasilacz, podaj też model procesora.

Opublikowano

czy da rade?

Windows 7 sp 1 64bit

Amd Athlon 7750 Dual-Core Processor

3 gb ram

Nvidia GeForce 9800 GT

zasilacz 420 w

dać da radę, ale na niskich ustawieniach i będzie kiepsko chodzić.

Opublikowano

Procek Intel E1500 2x2GhZ
Grafa nVidia GTX460 758mb
Ram 2.5gb ddr2
Zaśilacz Foxron czy jakos tak 400 w
Ostatnio wymieniłem chłodzenie i we wszystkich grach +10-15fps więc może bf3 ruszy na 24 graczy na low?
Bardziej chodzy czy będzie +30fps?

Opublikowano

Procek Intel E1500 2x2GhZ

Grafa nVidia GTX460 758mb

Ram 2.5gb ddr2

Zaśilacz Foxron czy jakos tak 400 w

Ostatnio wymieniłem chłodzenie i we wszystkich grach +10-15fps więc może bf3 ruszy na 24 graczy na low?

Bardziej chodzy czy będzie +30fps?

taka gpu do tak slabego proca? : O Nie pograsz w bf3 za slaby proc (celeron 2 jajowy na lga 775 ;o)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

nie ma sensu sie pchac w stara podstawke bez przyszlosci. jak juz to lga 1155 albo czekac na lga 1150 (Haswell'e) ew AMD

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej lepiej poczekać i składać coś nowego no chyba że nie ma się kasy to na 775 spoko jest Intel Core 2 Quad Q8400 + jakiś HD 6870/50 4gb ram i bf FullHD wysokie :)


MOBO AsusP8Z77-V

CPU Intel® Core™ i7-3770K

RAM Kingston 16GB 1600Mhz DDR3

SSD OCZ Vertex4 128GB||PSU OCZ Fatal1ty 750W

GPU ASUS GeForce GTX 680 Direct CU || TOP



Opublikowano

Tak jak kolega wyżej lepiej poczekać i składać coś nowego no chyba że nie ma się kasy to na 775 spoko jest Intel Core 2 Quad Q8400 + jakiś HD 6870/50 4gb ram i bf FullHD wysokie :)

 

C2Q prądożerny piekarnik posklejany z dwóch C2D :) Wydajnościowo jako tako nie jest źle ale kompletnie nie ma sensu pakować się w 775 bo za ~rok i tak będzie musiał wymienić platformę. Ma GTX460 więc może zostać :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...