Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Pójdzie Mi Battlefield 3 ?


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

High moze nie calkiem ale medium bez problemu. 4890 to tak naprawde 4850 (tyle samo US, TMU i ROP) tylko ze 4890 ma wyzsze taktowania rdzenia i pamieci no i (jezeli tabeleczka nie klamie) 4850 ma szyne gddr4 a 4890 szyne gddr5. Anyway medium powinno dzialac bez problemu

PS. dodaje tebeleczke z ktorej korzystalem ;3

df91f26af4d029efefa1ef76c34cc7b8.png

dzięki za odpowiedź , ale w takim razie czemu na yt bf3 na 4890 chodzi na ultra w Becie , a wtedy były większe wymagania?

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na jakich ujdzie prosze odp. na to pytanie, a nie słaba obudowa itp...

 

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna GTX 650

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

OBUDOWA MODECON GC2 jak juz zaczniecie gadac ze nie przewiewna to moze mi tata wyciac jakams tam maszyna otwory bo ma cos nie pamietam nazwy

gtx 650 bez dopisku Ti to cos pomiedzy 7750 a 7770. Czyli na medium ugrasz ale przy wiekszej "rzezni" beda dropy fps. Mobo jaki ma dopisek? UD3/ D3 czy DS3? Do FX polecam jedynie UD3 poniewaz ma najmocniejsza sekcje zasilania + chlodzenie na niej co pozwoli na dosyc spore OC tego vishera (nawet do 5.0 przy dobrym chlodzeniu powietrzym lub nawet powyzej 5.0 przy cieczy) Co do obudowy... bez komentarza...

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

gtx 650 bez dopisku Ti to cos pomiedzy 7750 a 7770. Czyli na medium ugrasz ale przy wiekszej "rzezni" beda dropy fps. Mobo jaki ma dopisek? UD3/ D3 czy DS3? Do FX polecam jedynie UD3 poniewaz ma najmocniejsza sekcje zasilania + chlodzenie na niej co pozwoli na dosyc spore OC tego vishera (nawet do 5.0 przy dobrym chlodzeniu powietrzym lub nawet powyzej 5.0 przy cieczy) Co do obudowy... bez komentarza...

okej a czy moglby mi ktos zrobic liste przedmiotow na tech planet ?? tak komputer do 2500zł ...bylbym wdzieczny

Opublikowano

7870 tichati XT.. Piekna karta graf ;3 Troche nie zbyt przyszlosciowy zestaw ale obecnie wystarczy na przynajmniej 3 moze 4 lata :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

UPS Pomylka z mojej strony ...

 

nie GTX TYLKO HD

 

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz


Karta graficzna HD 7770


RAM 16 GB


Zasilacz 600W PFC


GIGABYTE GA 970A USB 3


OBUDOWA MODECON GC2

 

To na jakich ujdzie"?

Opublikowano

UPS Pomylka z mojej strony ...

 

nie GTX TYLKO HD

 

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna HD 7770

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

 

OBUDOWA MODECON GC2

 

To na jakich ujdzie"?

Medium. Wieksza akcja = spadki fps

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Medium. Wieksza akcja = spadki fps

czy ciebie coś ? te karty róznia sie .. nie wierze ci i tyle

Opublikowano

Na jakich będzie? Komputer będzie remontowany w Lipcu (podobnie jak mój pokój i dom ;))


AMD PHENOM II x4 965 3.4GHz
ATi Radeon 4850HD DDR5 1GB Szyna 256 chyba kartę wywale puźniej może jakiś 6850 ;)
Zasiłka OCZ 600W
Ram to będzie 8GB :)
Windows 7 ULTIMATE 64X


BF3 Teraz mi też chodzi tylko są ostre spadki do 13 FPS z 30.. itd.. (LOW)

1373831096-U336505.png

Opublikowano

Sam mam hd7770 i nie jest taki zły ale wolałbym mieć Gtx'a, ponieważ jest lepiej wyposażony - obsługuje Physx oraz lepszy antyaliasing (Radeon max 8x a Gtx x16).

Pumpernikiell.png


Opublikowano

Sam mam hd7770 i nie jest taki zły ale wolałbym mieć Gtx'a, ponieważ jest lepiej wyposażony i obsługuje Physx oraz lepszy antyaliasing (Radeon max 8x a Gtx x16).

aa do bfa ktory ?

 

 

 

i jaką polecanie najtańszą karte ?

Opublikowano

 

Na jakich będzie? Komputer będzie remontowany w Lipcu (podobnie jak mój pokój i dom ;))

AMD PHENOM II x4 965 3.4GHz

ATi Radeon 4850HD DDR5 1GB Szyna 256 chyba kartę wywale puźniej może jakiś 6850 ;)

Zasiłka OCZ 600W

Ram to będzie 8GB :)

Windows 7 ULTIMATE 64X

 

BF3 Teraz mi też chodzi tylko są ostre spadki do 13 FPS z 30.. itd.. (LOW)

na tym co podales powinno dzialac na low i to dosyc stabilnie

 

aa do bfa ktory ?

 

 

 

i jaką polecanie najtańszą karte ?

Polecam Ci kupic 7790

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Procesor: amd athlon II x4 640

Grafa: nvidia gtx 560

System operacyjny windows 7

Ram: 4 gb ddr3

Zasilacz: 550 w

Prosilbym o podpowiedz jakie ustawienia pójdą i na ile fps moge liczyć

Opublikowano

UPS Pomylka z mojej strony ...

 

nie GTX TYLKO HD

 

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna HD 7770

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

 

OBUDOWA MODECON GC2

 

To na jakich ujdzie"?

Primo - zasilacz to kupa... ZNOWU

Secundo - Obudowa kolejny piekarnik

Tertio - FX to głośna grzała, więc MUSISZ zaopatrzyć się w dodatkowe chłodzenie, bo kilku tysięcy RPM nie wytrzymasz.

Quatro - Zaproponowałem Ci bezpieczny zestaw na Ultra w FullHD (bo i5 stock > ten FX, a chłodzenia nie ma), a Ty wolisz na medium/high z ryzykiem wybuchu ?

 

Skończ z tymi gotowcami, bo to są gnioty, z techplanet też masz wszystko na gwarancji, możliwość zakupu na raty, przychodzi do Ciebie złożony zestaw na markowych, sprawdzonych podzespołach o wyższej wydajności.

Opublikowano

Procesor: amd athlon II x4 640

Grafa: nvidia gtx 560

System operacyjny windows 7

Ram: 4 gb ddr3

Zasilacz: 550 w

Prosilbym o podpowiedz jakie ustawienia pójdą i na ile fps moge liczyć

Medium powinno smigac ; )

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Primo - zasilacz to kupa... ZNOWU

Secundo - Obudowa kolejny piekarnik

Tertio - FX to głośna grzała, więc MUSISZ zaopatrzyć się w dodatkowe chłodzenie, bo kilku tysięcy RPM nie wytrzymasz.

Quatro - Zaproponowałem Ci bezpieczny zestaw na Ultra w FullHD (bo i5 stock > ten FX, a chłodzenia nie ma), a Ty wolisz na medium/high z ryzykiem wybuchu ?

 

Skończ z tymi gotowcami, bo to są gnioty, z techplanet też masz wszystko na gwarancji, możliwość zakupu na raty, przychodzi do Ciebie złożony zestaw na markowych, sprawdzonych podzespołach o wyższej wydajności.

dobra powiem tacie że lepiej to bo poco ma płacić więcej za gorzej...

Opublikowano

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna HD 7870

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

 

obudowa obojętnie jaka to na jakich by uszło?



Opublikowano

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna HD 7870

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

 

obudowa obojętnie jaka to na jakich by uszło?

 

 

 

Na tym to nawet na ultra moze smigac. PS Jakie mobo? GA970A- d3,ud3, ds3? Pod tego FX bierz UD3 najmocniejsza sekcja zasilania + chlodzenie na niej.

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Na tym to nawet na ultra moze smigac. PS Jakie mobo? GA970A- d3,ud3, ds3? Pod tego FX bierz UD3 najmocniejsza sekcja zasilania + chlodzenie na niej.

Na allegro nie pisze jakie ..ale tata nie kupuje na allegro tylko w ostrowie z obudową do wyboru

 

 

 

 

a jaki bardziej polecacie ? ten http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72202&s=15240&s=60830&s=61601&s=73259&s=74690&s=27972&s=63363&s=73501

czy ten

Procesor AMD FX 8350 X8 4.0 GHz

Karta graficzna HD 7870

RAM 16 GB

Zasilacz 600W PFC

GIGABYTE GA 970A USB 3

 

z obudową do wyboru?

Opublikowano

Przecież to jest oczywiste, że MAX daje się w GPU, jeśli procesor bez problemu wszystko udźwignie. Procesor nadal nie ma chłodzenia, co prawda FX przy obciążeniu nie słyszałem, ale Phenoma tak i uwierz mi, jeśli nic nie poprawili, to będziesz musiał w zatyczki do uszu zainwestować.

MOBO O/C przeżyje w tym Twoim zestawie, ale zasilacz to kupa, 16GB RAM jest całkowicie zbędne (najtańsza chińszczyzna, po misiącu przeskanujesz memtestem i już zacznie błędami sypać)

Obudowa pewnie piekarnik, nie ? Wałkowanie tego samego z jedną osobą troszkę irytuje... zapytaj się na dowolnym forum komputerowym np. benchmark.pl, pclab.pl, forumpc.pl jeśli nadal nie potrafisz się zdecydować. Polecam Ci także lekturę : stopgotowcom.pl

Brutus 410 zawsze będzie lepszy od jakiegoś badziewia za 40zł - grubsza blacha, możliwość pochowania WSZYSTKICH ! kabli, filtry przeciwkurzowe, wentylatory, maty na anty drganie napędów (ujdą, bo tak naprawdę to kiepskie są... ale zawsze coś).

 

 

7870 < 7870XT

 

Starczy gadania ? Jak nie chcesz z techplanet, to zanieś panom z tego sklepu karteczkę z podzespołami, których listę Ci dałem.

Dałeś się omotać liczbom, na to właśnie liczy sprzedawca.

Opublikowano
Co powiecie o tym?

CPU: AMD Phenom II X6 1040T (6x 2,7 GHz)

GPU: Sapphire Radeon HD7770 OC (1Gb, 128 bit)

RAM: 8Gb DDR3 Corsair 1333 MHz

MB: Msi 990XA-GD55

HDD: 1000Gb WD

Pumpernikiell.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...