Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ribota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy można phbota doładować jak się nie ma konta ? Bo zarejestrowałem się na projecthax

 

 

edit: Chodzi mi że można doładować do wersji isro a do rsro nie

Opublikowano

Jak się zarejestrowałeś to po co zadajesz głupie pytanie?

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano

zaraz się wkurze i zadzwonie jak moja babcia gdy prądu nie było z domowego do tych od ribota -.-

tyle wolnego czasu a tu na marne mógł bym tyle zrobić ;((( rozumiem dzien dwa ale jak się bierze za cos to powinno się to robić do konca :(

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

Nie pobocisz sobie za bardzo na tym :).

Z tego co zauważyłem, to crashuje gdy próbujesz użyć skilla bądź przebiega koło Ciebie ktoś z ds'em.

 

A z tego co ja zauważyłem, to mi nawet się client nie chce włączyć, error na samym wejściu.

Poczekam łaskawie aż wypuszczą świeżego ribota. ;)

 

Pzdr.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ten phBot to jednak kupa gówna, że się tak wyrażę.

Masa bugów, ciągłe dc, bot nie atakuje mobów, które atakują Ciebie, przez co ciągle padasz(o wizzie to już nie wspominam nawet).

Mimo, że skrypt nagrany jest dobrze... to bot wpierdoli Ci się w drzewo i już kicha.

Odradzam, trzeba czekać na riBota. Gdyby nie to, że nie muszę za to płacić, to nawet bym tego nie używał. Szkoda mi po prostu 2x exp eventu.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano

Link do tematu z najnowszą wersją :

http://www.mpcforum.pl/topic/264660-ribot-update-jest/

 

nie działa w dodatku to keyloger

Opublikowano
Może mi ktoś podac aktualną wersje tego bota albo jakiegos innego..? nie zbyt dobrze oriętuje sie tu

prosze bardzo - mbot

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

Ściagnelem tego MBOta , i po otworzeniu niemoge sie zalogowac a gdy daje start client nic sie nie dzieje. Konto na stronce mam. Co jest nie tak?

Opublikowano
Ściagnelem tego MBOta , i po otworzeniu niemoge sie zalogowac a gdy daje start client nic sie nie dzieje. Konto na stronce mam. Co jest nie tak?

klik tutaj masz wszystko opisane

wystarczylo poszukac

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

Jest phBot. Marudziiłem na niego, lecz teraz nawet mi się podoba :).

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...