Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawsze Aktualna Wersja Ribota


rosire

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego że na cl'a można przejść dopiero po ok. 30min od zalogowania do gry, logowanie za pomocą cl'a zostało zablokowane przez twórcę bota.

Sig.png

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlatego że na cl'a można przejść dopiero po ok. 30min od zalogowania do gry, logowanie za pomocą cl'a zostało zablokowane przez twórcę bota.

To dziwne bo ja jakoś wbijam normalnie przez cl'a.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Aj ^_^ Pomyliło mi się z ibotem. Mój błąd. W ribocie można normalnie wbijać przez cl'a tylko trzeba podmienić plik ribot.dll.

 

Download: http://www.speedyshare.com/files/23209758/riBot.dll

 

Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/593f10edbe3e775ecc8d1bc96fd84067dbf987162f1b686991846c80af46dffe-1277997059

 

@DOWN

Brałem go z projethax od Ciebie, więc chyba to było zbędne.

Sig.png

Opublikowano

Napisałbyś może, że to ja zmodyfikowałem ten dll...

 

Więc masz na czole napis, że wziąłeś to ode mnie :D?

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Posiada ktoś nowego ribot.dll który by działał po dzisiejszej inspie??

Bot jako bot działa tylko mi zależy na odpaleniu przez CL i autorelogu a to bez nowszego ribot.dll nie będzie raczej działać

Opublikowano

Witam.

Posiada ktoś nowego ribot.dll który by działał po dzisiejszej inspie??

Bot jako bot działa tylko mi zależy na odpaleniu przez CL i autorelogu a to bez nowszego ribot.dll nie będzie raczej działać

 

Użytkownik Black_Cross:

 

"http://www.speedysha...53119/riBot.dll

http://www.virustota...d819-1286267261

 

.dll pochodzące z projecthax, działające^^.

Skan mój:) "

Opublikowano

Eh, plik pochodzi z elitepvp.de zresztą, widzisz skan. Nie ma zadnych wirów;)

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Moglby ktos napisac caly link do tego nowego .dll'a bo nie moge wejsc:(

 

 

@EDIT

 

link z xxx:

 

h ttp://www.mediafire.com/?009qjcvjbb51j7z

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Jak sądzicie, wyjdzie nowa wersja RiBota? gdyż po dzisiejszym up'ie bot przestał działać.

Opublikowano

Przecież wyraźnie napisałem łosiu, że crashuje.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano
a wie ktoś kiedy może być nowa wersja?

Nie...

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Nie pobocisz sobie za bardzo na tym :).

Z tego co zauważyłem, to crashuje gdy próbujesz użyć skilla bądź przebiega koło Ciebie ktoś z ds'em.

Knowledge is power. Power corrupts. Study hard, be evil!

Opublikowano

nie macie co plakac ; ) Juz pracuja nad updejtem rowniez dla ribota ;) wiec nie pozostaje wam nic jak czekac . A nie plakac ; ) = * wesolych : ] i do zob po siwetach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...