Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Two Castles - Typu kwadratowa masakra ! Zapraszamy do składania podań


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w minecraft: SeraViSe


Wiek: 14


Mikro: Jest. ;)


TeamSpeak3: Posiadam.


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem chłopakiem który lubi grać w piłkę. Znam ortografię, jestem towarzyski. Lubię sobie czasami pośpiewać, ale chyba nie umiem. Chcę zacząć nagrywać na YT. ;p


Staż w minecraft: Z tego co pamiętam to od alfa. ;)


Drużyna?[Red lub Blue]: Chyba już tylko w Blue jest miejsce. ;)


 

Opublikowano

Przepraszam iż w związku z zaniedbanym tematem i problemami z serverownią, chwilowo wstrzymuje projekt tego servera. Niedługo podam linka do nowego tematu iż server który wam obiecałem przedłuża się i jest zaniedbany. Oczekujcie nowego tematu wkrótce. Najdłużej do następnego piątku.

Opublikowano

Nick w minecraft: MrKarlos


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem Miły, Ogarnięty, Lubie grać w gry.


Staż w minecraft: od alphy.


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


Opublikowano

Nick w minecraft: KrakerSS


Wiek: 17


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem osobą doświadczoną w serwerach MC, spokojną.


Lubię grę zespołową. Lubię również przeżywać wspólnie emocje np. ukrywanie się przed silniejszymi wrogami itp. <3.


Nie lubię ''hamskiej gry''.


Staż w minecraft: Od Alphy


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


Opublikowano

Nick w minecraft: Davi9999


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem osobą, która wiele przeżyła z grą MC, cenię jej wartość. Lubię budować fortece wraz z drużyną i grę zespołową. Najbardziej lubię kopać surowce i dbać o zaopatrzenie drużyny. W pvp dobrze walczę i w zwarciu i w strzelaniu. Jestem także kreatywną osobą, i mogę zaprojektować zajebisty zamek :)


Staż w minecraft: Grubo ponad 2 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...