Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Two Castles - Typu kwadratowa masakra ! Zapraszamy do składania podań


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w minecraft: McFace


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Elo jestem Piotr i lubie gre w minecraft tymbardziej na pvp. Grałem na wielu serwerach KM ale większość z nich upadało lub nikt nie grał. Mam nadzieję ze dostane się na serwa i będę mógł trochę na nim pograć. A opisując mnie to jestem ogarnięty i pomysłowy często tworze nowe światy tylko po to by pobudować....


Staż w minecraft: od bety 1.8.1


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 17


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem miły dla innych,lubie zabawe,pomagam innym,liczy się dla mnie zabawa.


Staż w minecraft:2lata


Drużyna?[Red lub Blue]:Red


zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Nick w minecraft: spokim
Wiek:17
Mikro:Mam
TeamSpeak3: Posiadam

Opisz siebie w 4 zdaniach: Hmm Lubie grać w piłke. Interesuje się minecraftem. Mam dziewczyne. I jestem dość ogarnięty :D
Staż w minecraft: od alphy
Drużyna?[Red lub Blue]: Blueee

Opublikowano

Iż, że temat stał się gorący i dużo osób by chciała zagrać pogadam z właścicielem naszej serwerowni która niedługo startuje i spróbuje załatwić serwer 40 - 60 slotów. Żeby każdy z was mógł pograć. Pozdrawiam i proszę o cierpliwość.

 

 

 

 

@EDIT więcej informacji na temat tego serwera lub naszej serwerowni znajdziesz na naszym TeamSpeak3: CristalSpeak.pl . Zapraszamy.

Opublikowano

Nick w minecraft: DamiX55


Wiek: 15


Mikro: ta


TeamSpeak3: ta

Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Damian lubię anime i mam xboxa :0


Staż w minecraft: 2/3lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick w minecraft: BlancoGaming


Wiek: 13.5


Mikro: tak


TeamSpeak3: tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem ogarnięty. Lubie sport. Lubie grać . Jestem dość sportowy


Staż w minecraft: od bety


Drużyna?[Red lub Blue]: red

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Nick w minecraft:OgnistyKucykPony


Wiek: 13


Mikro: mam


TeamSpeak3:mam


Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem Paweł interesuje się minecraft'em.Po wakacjach idę do gimnazjum .Gram w piłkę nożną. Lubie kwadratowa masakre co więcej dodac nie miałem pomysłu.


Staż w minecraft:2-3 lata


Drużyna?[Red lub Blue]:red :D


mca.png

Opublikowano

Nick: Obmis


Wiek:13


Mikro:Mam


TS3: Tak mam


Opisz siebie:Jestem Kuba. interesuję się sportem i grami komputerowymi. No iiiii ten jestem fajny cnie?


Staż: od Bety


Drużyna: Red


Opublikowano

Nick w minecraft: HuriN


Wiek: 15


Mikro: tak


TeamSpeak3: tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Hm. Nazywam sie Mateusz , jestem bardzo ogrniety i kulturalny , lubie grac na takim typu serwerze :D


Staż w minecraft: Ponad 2lata :)


Drużyna?[Red lub Blue]: Red


Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick w minecraft: MrPatryko


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3:tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem ogarniety. Znam się na informatyce. Zachowuje się kulturalnie. Lubie sport.


Staż w minecraft: 2 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


Od reklamowania serwerów mamy dział - ReallSkill.

Opublikowano

Nick w minecraft:dashthenight


Wiek: 14


Mikro: tak


TeamSpeak3:tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:Nazywam się Mateusz . Pochodzę z wielkopolski ( Obok Poznania ) . Mam lat 14. Lubię grać w różne gry ( minecraft , cs itp . ) . - W minecrafta zacząłem grać od początków wersji " Beta " . Moje " Hobby " to : Gry komputerowe [ nawet sam komputer ] , sport , zwierzaki , wymyślanie różnych pomysłów . Tak jak wyżej jestem osobą pomysłową która ma doświadczenie z ładnym budowaniem ( sredniowieczne budowle , wspolczesne ) .



Staż w minecraft:od bety


Drużyna?[Red lub Blue]:Red of blue nie ma roznicy ale bardziej wole Red!


Opublikowano

Nick w minecraft: MrMarsi1


Wiek: 18


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Nie, ale do ściągnięcia


Opisz siebie w 4 zdaniach: Interesuje się sportem i grafiką, Mieszkam w Tarnowskich Górach. Dbam o poprawną polszczyznę i staram się być kulturalną osobą lecz to nie zawsze wychodzi. Mogę dużo kopać jak i budować.


Staż w minecraft: Od początku Multiplayer'a


Drużyna?[Red lub Blue: Obojętne mogę być tam gdzie jest mniej osób;)

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Nick: MMGP


Wiek: 13 Lat


Ts3? : Mam, lecz po ostatnim dość mocnym zhejtowaniu mego głosu będę mało mówił (Jestem w trakcie mutacji)


Nagrywanie: Nie.


Czy chcesz zostać liderem drużyny? - Jeżeli tak napisz kilka zdań o sobie! : Wole być członkiem


Którą drużyne wybierasz?: Niebieska



(Piszę z konta brata)


Opublikowano

Nick w minecraft: MrCracKu


Wiek: 13


Mikro: Tak


TeamSpeak3:Posiadam


Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem kulturalny jak i miły.Potrafie walczyć drużynowo.Nie napinam się i nie używam wspomagaczy.Także lubie grać na takich serwerach typu km.


Staż w minecraft:2 lata


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue

Opublikowano

Wiek: 17

Mikro: Jest
TeamSpeak3: Jest

Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam 17 lat. Chodzę do liceum. Mieszkam w Białymstoku, akurat nudzi mi się w domu. Interesuję się sztukami walki i fizyką.
Staż w minecraft: Od alphy.

Drużyna?[Red lub Blue]: Blue.

 

Nick: IPanicKnife

Opublikowano

Nick w minecraft:Riazek


Wiek: 17


Mikro: Tak


TeamSpeak3:Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:W 4 zdaniach, to mogę jedynie powiedzieć, że uczę się w technikum na kierunku informatycznym, interesuję się sportem, chodzę na siłownię, oraz lubię się dobrze zabawić:) ... A nie, w sumie to wystarczyło jedno zdanie, no ale jednak złożone można podciągnąć pod 4 ;)


Staż w minecraft: Hm... O ile dobrze pamiętam, to od BETA 1.6.6


Drużyna?:Blue.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...