Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Two Castles - Typu kwadratowa masakra ! Zapraszamy do składania podań


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej by było jakby autor tematu kontynuował ten projekt a nie jakiś ''Hardkor'' na którym będzie grać z 10/20 osób

A tutaj podanie:

Nick w minecraft: 1krzys1


Wiek: 15

Mikro: Yep


TeamSpeak3: Yep


Opisz siebie w 4 zdaniach: A więc tak,jak widać po moim nicku mam na imię Krzysztof. Moim Hobby jest informatyka oraz militaria. Na codzień jestem miły i uprzejmy chociaż jak ktoś mnie zdenerwuję potrafię po nim pocisnąć jak każdy (:X). Gram w ArmĘ 2 w klanie =NN= (NoName) i jestem w nim jak na razie rekrutem.

Staż w minecraft: 3 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue

KckC7.jpg

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w minecraft: MCKrowa



Wiek: 13



Mikro: ta



TeamSpeak3:tak



Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem pogodny , jednak często wyśmiewany z
powodu swojego dziecinnego głosu ( brak mutacji). Lubię różne gry ,
między innymi minecrafta oczywiście. Nie jestem no-lifem choć siedzę
długo często to jak koledzy wychodzą gdzieś - zawsze jestem z nimi ( oni
rzadko wychodzą więc co robić :]). Staram się być pomocny, niestety
miły nie jestem



Staż w minecraft: od alphy ostatniej chyba nie pamiętam której



Drużyna?[Red lub Blue]:Red

Opublikowano

Nick w minecraft: Graihia
Wiek: 15
Mikro: Tak
TeamSpeak3: Tak
Opisz siebie w 4 zdaniach: Cześć, nazywam się Maciek. Moje hobby to Minecraft oraz Youtube. Gram na serwerach już długo, mam doświadczenie. Nie jesem cheaterem, nie jestem grieferem, nie jestem złodziejem. Nie zabijam nikogo bez żadnego powodu, jeżeli zabije to jest jakiś powód. Interesują mnie takie serwery typu ala'kwadratowa masakra
Staż w minecraft: Gram w minecrafta od wersji FULL 1.0.0
Drużyna?[Red lub Blue]: Red

 

Możesz zostawić ten serwer jak i stworzyć HardCore, tylko na początek na HardCore zrób 40 slotów.

Opublikowano

Nick w minecraft:facebeef


Wiek: 13


Mikro: tak


TeamSpeak3:tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem ogarnięty, i nie będę wprowadzał w bójki .Kocham sport, najbardziej piłkę nożną.Myślę, że będę dobrze prowadził, grał z moimi kolegami, w drużynie. Mam ogarniętą ortografiię ;P


Staż w minecraft:ok. 2lat


Drużyna?[Red lub Blue]:red


Opublikowano

Nick w minecraft:drewka


Wiek:16


Mikro: tak


TeamSpeak3:mam


Opisz siebie w 4 zdaniach:jestem ogarnięty.umiem współpnracować z innymi .lubie budować.chętnie pomagam innym.


Staż w minecraft:okolo dwa lata


Drużyna?[Red lub Blue]:blue


Opublikowano

Nick w minecraft:


Wiek: 15


Mikro: tak

TeamSpeak3:tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:Nazywam się Wiktor Interesuje sie informatyką lubie gry typu rpg fpp itp :P


Staż w minecraft:od 1.5


Drużyna?[Red lub Blue]:Losowo

Opublikowano

Nick w minecraft: maras1402


Wiek: 18 lat.


Mikro: Posiadam.


TeamSpeak3: Posiadam.


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Marek. Gram w Minecraft'a od ponad 2 lat. Lubię siedzieć przed komputerem często grać lub serfować po internecie. Raz po raz bawię się grafiką w Photoshopie. Lubię nagrywać filmy na YouTube.com, mam 193 widzów (prawie 200).


Staż w minecraft: Beta 1.5.


Drużyna?[Red lub Blue]: Obojętnie.


Opublikowano

Nick w minecraft : Viksu


Wiek: 14


Mikro: tak


TeamSpeak3: tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Lubię minecraft. Jestem przyjażny. Lubię grać w piłkę nożną. Jestem fajny


Staż w minecraft: 3 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Red


d569a0f29dc8769574bdba3.jpg

Opublikowano

Nick w minecraft: DJSmoku


Wiek: 15


Mikro: Jest


TeamSpeak3: Jest


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Przemek. Jestem kreatywny. Lubię grać zespołowo.


Staż w minecraft: 3-4 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Red


1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Kwadratowa Masakra z 40 slotami? nie pogrzało? Będzie rzeżnia jak będzie 40 slotów,najlepiej by było jakby było 20 slotów i po 10 ludzi w jednej drużynie.

KckC7.jpg

Opublikowano

Nick w minecraft: SzpieGu121


Wiek: 15


Mikro: Tak.


TeamSpeak3: Tak.


Opisz siebie w 4 zdaniach: Witam, nazywam sie Mateusz, mam 15 lat.


Od 2 lat mieszkam w Anglii, w Londynie.


Lubie grac w pilke nozna jak i grac w minecrafta :)


Nie griefuje, pomagam, ladnie buduje.


Staż w minecraft: Od bety,


Drużyna?[Red lub Blue]: Red.


20utztj.jpg

Opublikowano

Nick w minecraft:Karou


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3:Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Lubie czytać ksiązki i oglądać filmy. Znam ortografie. Umiem pracować w grupie. Jestem osobą sakrastyczna i wredna. ;p


Staż w minecraft:2,5 roku


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue


17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nick w minecraft: MentoS


Wiek: 15


Mikro: Mam


TeamSpeak3: Mam


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem OGARNIĘTY , lubię grać w piłke nożną jak i w Minecrafta :P


Staż w minecraft: 2 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Blue


Opublikowano

Nick w minecraft: GaanjaGsE(PREMIUM)


Wiek: 15


Mikro: TAK


TeamSpeak3:TAK


Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem kreatywną osobą która ma wiele pomysłów. Łatwo zawieram nowe znajomości


Staż w minecraft: 1,5 roku


Drużyna?[Red lub Blue]: Obojętnie


  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Ja opisze się inaczej .

Nick : TomekGra.

Imie : Tomek.

Wiek : 20 lat.

Mikrofon : posiadam 2 . ;d

ts : owszem , lecz ostrzegam że często jestem na nim nieosiągalny .

4 zdania :

Posiadam serwer mc .

Prowadzę kanał na youtube , twitch .

Nie mam co robić całymi dniami więc mogę trochę ponupić z wami .

Nie grifuje , nie używam wspomagaczy .

Staż : wystarczy właściciel serwerowni ?

Drużyna : może być i pierścienia , byle by były osoby ogarnięte a nie banda 13 latków .

To na tyle .


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Nick w minecraft: Wypierdaczek

Wiek: 17

Mikro: Jest

TeamSpeak3: Mam

Opisz siebie w 4 zdaniach:

Mam swój kanał YT/twitch.
Lubię pracować w grupie.

Zorganizowany.

Pomocny.

Staż w minecraft: Uuu.. Od bety ^^

Drużyna?[Red lub Blue]: RED!

Opublikowano

Nick w minecraft: Xaber


Wiek: 18


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Nie, ale nie będzie problemu z zainstalowaniem :)


Opisz siebie w 4 zdaniach:




Staż w minecraft: 1 rok


Drużyna?[Red lub Blue]: Obojętne, ważne żeby w drużynie byli poważni gracze, a nie 12-13 letnie piszczące dzieci.


2863366318.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...