Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Two Castles - [Kwadratowa Masakra] - [Wojna 2 gildii] - [Niezapomniana zabawa] - Składać podania na WL


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.pngWar Two Castles



1364478375-U369501.png




Typ servera: Wojna 2 zamków



Ilość slotów: 40


IP: kw.craft-page.pl:25578




1364478361-U369501.pngInformacje głowne 1364478375-U369501.png



Jest to projekt servera który startuję 18.07.2013 o godzinie 15.00. Głownie zabawa będzie polegała na rywalizacji dwóch gildii. Każda osoba która będzie chciała zagrać będzie musiała złożyć podanie o podanym wzorze. Podania przyjmowane do jutra do godziny 14.00.



Wzór podania:


-------------------------------------------------


Nick w minecraft:


Wiek:


Mikro:


TeamSpeak3:


Opisz siebie w 4 zdaniach:


Dlaczego ty ?:


Drużyna [Red/Blue]:


-------------------------------------------------



1364478361-U369501.pngDrużyny 1364478375-U369501.png



Red:


- xCrysiSx [Lider]


- OnDrugs


- Barka


- Paxon96


- Zengeds


- Dedazen


- PanSpodnie


- Mucha14


-


- MineQuakePL


- maras1402


- Dowgirt


- Nik3


-


-



Blue:


- Patrxino4 [Lider]


- MiniWariat


- TheGanja605


- Damian22x


- F4gis


- dasthenight


- Soja


- Neostr


- Lenexus


- XawierPlayGames


- Andrzej_Golara


- KaciPL


- Quvil


- kacp3rosik


-



Rekrutacja Zamknięta. Ta edycja jest krótka, zapraszamy wkrótce na nową edycje. Oczekujcie mojego postu do nowego tematu.


Opublikowano

Nick w minecraft:babiniu


Wiek:14


Mikro:nom jest ale nie chce mi sie go podlanczac zbytnio


TeamSpeak3:jest


Opisz siebie w 4 zdaniach:Gram w minecrafta 8miesiecy. Mam wlosy czarne jak....


Dlaczego ty ?:Bo lubie impreska in radio eska


Drużyna [Red/Blue]:obojetnie :D



MAM PYTANIE


Czy na serwerze jest other drops???


 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick w minecraft: Zengeds

Wiek: 15

Mikro: Jest sprawne w 100%

TeamSpeak3:Jest

Opisz siebie w 4 zdaniach: Bawie sie w photoshopie. jestem ide teraz do 3 klasy gim :) .Na imie mam Norbert . Jestem z dolnego sląska . I nie umiem składać zdan :D

Dlaczego ty ?:Chcę sie dostac na ten serwer ponieważ lubie tego typu serwery wojny 2 frakcje i tym podobne napewno bede wspierał moją druzyne wybuduje duzo cieakwych obiektów i mysle ze dobrze nam się bedzie razem grało :D

Drużyna [Red/Blue]: Red

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Nick w minecraft:KaciPL


Wiek:13


Mikro:Tak


TeamSpeak3:Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:Umiem budowac pomagac innym walczyc rozwalac komus zamki i wiele inncyh


Dlaczego ty ?:Chcialbym zawsze wejsc na takie typu serwery ale zawsze mi sie to nieudaje a jak sie uda trwaja po 1 dzien

Drużyna [Red/Blue]:Blue

Opublikowano

kaci to jest 1 zdanie a miales opisac w 4 ^^

 

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Nick w minecraft:Dedazen


Wiek:14


Mikro:Jest


TeamSpeak3:Jest


Opisz siebie w 4 zdaniach: Lubię pisać pluginy. Chodzę do "Gimb"azjum. Mam na imię Paweł. Mieszkam w Świdnicy


Dlaczego ty ?: Pomysł na serwer jest ciekawy i dlatego chętnie chcę zawitać na serwer oraz coś nagrać ;)


Drużyna [Red/Blue]:Red



PODANIE KOLEGI:




Nick w minecraft:PanSpodnie


Wiek:14


Mikro:Jest


TeamSpeak3:Jest


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Dawid. Mieszkam na dolnym śląsku. Lubię grać w gry. Jestem dobry w PvP na łuki.


Dlaczego ty ?: Podoba mi się tego typu serwer, jestem dobry w PvP na łuki itp. Mam nadzieję że się przydam ;d


Drużyna [Red/Blue]:Red

341632-pawico234

Opublikowano

Nick w minecraft:dashthenight

Wiek:14

Mikro:Ta

TeamSpeak3:Ta

Opisz siebie w 4 zdaniach:Nie wyzywam nikogo , na nikogo nie przeklinam,Jestem ogar.Ladnie buduje.

Dlaczego ty ?:Bo nie moj brat :D

Drużyna [Red/Blue]:blue



O ile sie nie myle juz kiedys byla zapowiedz tego serwera :D

Opublikowano

Nick w minecraft: Soja


Wiek: 16


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem Piotr, rudy łotr :D. Interesuję się serwerami Minecraft i samą grą.


Od września będę uczęszczał do technikum górniczego. Umiem pracować w zespole.


Dlaczego ty?: Dobre pytanie, a odpowiedź oczywista. Wniósłbym na serwer sporą bekę.


Na serwerze spędziłbym ponad 2 godziny dziennie.


Drużyna: Obojętnie


Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Nie mogę wbić pisze mi: Your nickname contains illegal characters. Allowed chars: [a-zA-Z0-9_?]*

 

@edit Problem rozwiązany.

341632-pawico234

Opublikowano

Nick w minecraft: Neostr


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Tomasz. Lubię grać w noge. Idę do klasy 2 gim. Gram w MC 2,5 lat.


Dlaczego ty ?: Ponieważ nie cheatuje, jestem otwarty na nowe znajomości i nie kradne,


Drużyna [Red/Blue]: Blue


Opublikowano

Nick w minecraft: Andrzej_Golara


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Andrzej. Mieszkam w Fydrychowicach. Gram w minecraft od roku. Lubie pływać.


Dlaczego ty ?: Ponieważ nie cheatuje, lubie nowych ludzi, jestem przyjazny, nie czituje.


Drużyna [Red/Blue]: Blue


<piszę za kolege>


Opublikowano

Nick w minecraft: maras1402


Wiek: 18 lat.


Mikro: Posiadam.


TeamSpeak3: Posiadam.


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Marek. Gram w Minecraft'a od ponad 2 lat. Lubię siedzieć przed komputerem często grać lub serfować po internecie. Raz po raz bawię się grafiką w Photoshopie. Lubię nagrywać filmy na YouTube.com, mam 193 widzów (prawie 200).


Staż w minecraft: Beta 1.5.


Drużyna?[Red lub Blue]: Obojętnie.

Opublikowano

Nick w minecraft: Dowgirt


Wiek:16


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Grałem z takim graczem jak freevsminecraft kiedyś na skallcrafcie. Ogółem od 2 lat gram frakcje i 3 lata minecraft.


Lubie komputery,i wszystko z tym związane. Idę do kl 1 Technikum Tele-Informatyk


Dlaczego ty ?: Bo chciałbym zagrać, interesująca jest dla mnie taka gra, i fajnie powalczyć ( bez cheatow )


Drużyna [Red/Blue]:Red oczywiście ;)))


Opublikowano

Nick w minecraft:kacp3rosik


Wiek:14lat


Mikro:Tak


TeamSpeak3:Tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:Lubie grać na tego typu serwerach.Ogarniam pvp.dobrze buduje zamki.Potrafie sie dogadać z innymi.


Dlaczego ty ?: Jak już wspominałem lubie grać na tego typu serwerach i wedlug mnie fajnie sie gra w grupie.


Drużyna [Red/Blue]:Blue

Serwer Minecraft 20 slotów [survivial/Klany]


Super serwer sponsorowany !Brak lagów, wkrótce rekrutacja !


IP: 94.23.91.50:25575


Opublikowano

Jeszcze 3 osoby do Red i 1 osoba do Blue.



Osoby dodane zapraszamy na TeamSpeak : ts.gramytu.net . Kanał 2 vip ;)



Start godzina 15.00. Wszystkich dodanych oczekujemy na TeamSpeaku.


Opublikowano

Nick w minecraft: Premium.


Wiek: 12


Mikro: Tak


TeamSpeak3: Posiadam.


Opisz siebie w 4 zdaniach: Kuba. Tag, mam te debilne 12 lat, lecz nie z charakteru. Jestem Otaku, kocham Anime, J-rock i K-pop. Lubię gry komputerowe i sport. ;3


Dlaczego ty ?: Lubię walczyć w drużynie, podbijać , niszczyć. Ogólnie lubię dobrą zabawę ;3


Drużyna [Red/Blue]: Blue! ^^


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...