Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Jak zostać forumowym prosem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba Premium zeby sciągnać to z speedyshare ;/ Da ktos reupload ?

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Fajny poradnik - na pewno sie przyda gdy będzie potrzeba ogarnięcia LOLA

 

+sik leci dla ciebie i czekam na więcej D: !

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

Sciagnalem ten skrypt wraz z stworzeniem tematu. Cos sie zmienilo przez te kilka miesiecy w skrypcie/

Ryze dostal nerfa range'u skilli ale i tak sieka.

AD%20OR%20CRY_euw_92_3_logo.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Działa, ale Ryze nie jest już tak mocny jak kiedyś. Myślę że warta uwagi jest Katarina, i różni ADCarry, dla graczy używających bola.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pytanie. Jak zrobie all jak na poradniku i wchodze do gry to co mam zrobic aby BOL sie uruchomil ? Czy wystarczy go odpalic sam all robi ?

 

I co dokladnie robi postac ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam problem włączam BoLa piszę na dole ze załadowany i zaden skrypt mi niedziała

Jutro powinno śmigać, na ten moment nie jest dostępna wersja dla free userów, być może będzie do północy, ewentualnie jutro nad ranem, tak więc nie ma co się denerwować:)

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Opublikowano

Jutro powinno śmigać, na ten moment nie jest dostępna wersja dla free userów, być może będzie do północy, ewentualnie jutro nad ranem, tak więc nie ma co się denerwować :)

Ale długo mi tak niedziała mam jakiegoś BoLa pobranego od typa a przy normalnym z oficjanlej strony wywala błąd failed to download 

h6IduA1.png

Opublikowano

Chwila chwila, czemu gier masz łącznie 410, a ryzem 414? xD

Rankedy teamowe :)?

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...