Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

profile_gg.gifGadu-Gaduprofile_gg.gif


47280780




w81.png


-licencję IPB wartą 125$


-wykonanie profesjonalnego forum na silniku IPB


-opiekę nad forum


-hosting www, na którym może być postawione forum




h71.png


-serwer musi być na dedyku


-odpowiedniej rangi w grze(do ustalenia na gg)


-ogarniętego teamu


  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

oferuje.png

 

 

 

Coś o Sobie:

Mam 17 lat. W grze Metin2 siedzę już dłuższy czas.

Stawiałem swoje serwery Metin2 [hamachi/no-hamachi/1 dedyk]

Co miałem na myśli pisząc ' dłuższy czas ' .Miałem na myśli ładnych parę lat . Około 6.

Staram się nie robić błędów ortograficznych bo na takiego starego byka nie przystało.

Byłem GameMaster'em na dwóch serwerach dedykowanych i hamachi/no-hamachi.

Potrafię także pisac pluginy w języku PAWN, SMALL .

Uczę się także Java Script.

Jestem Wyrozumiały i ogarnięty.

doswiadczeniee.png

- Posiadanie GameMaster'a na Serverze Dedykowanym jak i na Hamachi/no-hamachi.

- Znajomość komend Game Master'a

- Pisanie Pluginów w języku PAWN i SMALL , LUA

- Słaba znajomość PHP

- Grafika 3D (Cinema 4D)

- Animacje (Intro/outro) -- After Effects / Cinema 4D

kontaktee.png

Komunikator Gadu-Gadu : 45529682

Skype: bartekcj4

Forum : oleczkaAAAA

Alistria.eu


Opublikowano

Podejme wspolprace przy projekcie prywatnego serwera:

Oferuje:

serwer dedykowany w OVH

zabezpieczenia (firewall + regulki)

Administracja 100% - rozwiazywanie wszelkich problemow z systemem ,baza ,plikami po stronie serwera.

Uptime na poziomie 99%

Strone www w pelni oskryptowaną

Wymagam:

Osoby powaznej,dobrze zorientowanej w edycji plikow ,najlepiej z plikami gotowymi do startu.

Opublikowano

1371490203-U950307.png



Witam wszystkich bardzo serdecznie.


Podejmę się współpracy z serwerem Metin2, ma być to serwer dedykowany z doświadczoną ekipą.


Oferuje wszelkiego rodzaju prace graficzne (głównie prezentacje, loga itd.) Nie tworzę layoutów, chyba, że w wyjątkowych sytuacjach, tak samo nie tworzę jakiś małych ikon, ewentualnie znaczki GM.


Nie chcę się rozpisywać, jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na gg/ts3.


GG: 41416079.


Ts3 podam na pw, również wchodzi w role Skype.


Jeżeli chodzi o moje prace, to aktualnie mam czyste konto na komputerze, po formacie. Lecz przykładem może być logo wyżej. Jeżeli będzie potrzeba mogę zrobić testową prace itp.



Pozdrawiam serdecznie,


Neliss.




Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , gg:32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

Witam szukam Ogarnietej ekipy co postawi server metina2

wymagania
wiek 17+
Mikrofon ts/skype

Offeruje

Licencje IPB
Hosting
Domene
Server TS3

Parametry Servera Dedykowanego

Hosting

http://www.hetzner.de


Intel® Core™ i7-920 Quadcore
incl. Hyper-Threading Technology

RAM24 GB DDR3 RAM

Hard disks2 x 750 GB SATA 3 Gb/s HDD
(Software-RAID 1)

Przepustowość łącza 1000Mb/s

prosze pisac na numer gg 9502175 lub skype abilet2

Opublikowano

Poszukuje



Technika



Oferuje


- Range [GA]


- 40% z IS


- Przyjemna atmosfere


- Zgrany Team




Czego wymagam ?


- Wiek +16 lat


- Mikrofon / TS3


- Duzo wolnego czasu


- Stworzenia plikow serverowych Easy


- Checi do wspolpracy


-----------------------



KONTAKT


GG 36699846

Opublikowano

Zostanę Technikiem serwerów dedykowanych:

 

 

Zalety:

 

Dobrze zgrany serwer poczynając od nowych przedmiotów kończąc na edycjach questów(nie tworzenie, tylko edycja)

 

Dobrze Zrobiony TeamSpeak.

 

Dobrze zmodyfikowane forum(wszystkie skrypty forum)

 

 

Wady:

 

Mało czasu dziennie(średnio 2 h dziennie, w weekendy ok 5.)

 

 

Kontakt:

 

GG: 47552662

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Masz własny Serwer ? Lecz Brak ci Forum ?


Zgłoś się do mnie na PW !


Oferuję :


IP.BOARD 3.4.5 (NAJNOWSZA)


MODIFIKACJE


PŁATNY SZABLON (JAK NA MPCFORUM)




ZALETY:


BRAK DOSTĘPU DO FTP

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Kupie zajebiste pliki serverowe medium/hard cena ma małe znaczenie, wymagam full dzialajacego klienta bazy danych i plikow serverwoych oferty pw i gg 19863039

Opublikowano

Team F-G poszukuje serwerów metin2/minecraft/counter strike do partnerstwa.

Oferujemy.

Wlasny dział na forum

Rangi dla teamu serwera.

Profesjonalną administracje.

Pomoc 24/7

 

Oczekujemy;

Reklamowania naszego forum na serwerze

Kulturalnego zachowania

startu serwera w bliskim terminie lub serwer który juz wystartowal.

 

 

Kontakt gg: 407 550 52.

Opublikowano

Krótko i na temat:


Jestem Sponsorem,zajmuję się tym już od 1.5roku,więc jestem osobą dosyć doświadczoną :)


Pisać proszę tylko poważne oferty :)


Oferuje na początku małego dedyka z OVH na dokończenie plików a później do uzgodnienia w zależności od jakości serwera (plikow itp.)


GG:12186833


Ew.Dla osób nieposiadających gadu-gadu proszę pisać PW :)


Pozdrawiam

Opublikowano

Witam. Serwer IsuZu.pl poszukuje sponsora. Serwer jest prawie gotowy do przejscia na vps lub dedyka. Zostało tylko do poprawienia exp, i bug z mobów. Są to sprawy które zajmują max 1 dzień.

Serwer posiada:

-Bogaty system ulepszeń broni zbroi biżu

-Nowe Zbroje

-System Kostiumów

-Nowe Fryzury

-System Energii

-Auto poty :D

-Tygrysy Bengalskie i inne mounty

-pety

-Nowe Bossy Now Moby

I Wiele Wiele Innych Spraw.

Link Do Prezentacji Naszego Serwera Narazie Hamachi :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/968241-isuzu-hamchi/

76989123606991442937.png


Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

25737530656470347277.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostanę technikiem na serwerze hamachi / dedyk

 

Oferuję :

-Duże doświadczenie na tym stanowisku min.

*Dodawanie broni

*Dodawanie zbroi

*Dodawanie Itemków : ulepszaczy,kd,wyglądy ikon

*Dodawanie map

-Edycja Dropu

-Edytowanie systemu ulepszeń

-Ogólnie praca w mysql

 

-Na serwer mogę poświęcić 5-6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (16:00-22:00) w weekendy prawie cały dzień.

 

Oczekuję :

-Posady GM/GA

-W przyszłości zysków z IS

 

KONTAKT :

GG:21329192

2YX6eTo.png

Opublikowano

 

Zostanę Grafikiem na Prywatnym Serwerze Metin2 !

Wymagam :

-Minimum 30% skończonych plików

-Wykupionego dedyka

-Team-Speak 3

-Kultury

-Ogarniętego Team

Oferuje :

-Przyłożenia do Prac

-Autorskie Prace

-Kultury

-Team-Speak 3

-15 rok życia

-Grafiki wszelkiego rodzaju (Nie do końca)

Kontakt :

Gadu-Gadu : 33788998

e-mail: [email protected]

Kilka Moich Prac :

Logo :

2qj9cgo.png

Do Prezki :

 

2qk2j3a.png

 

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej moich prac napisz do mnie !

2mz91d.png

!

Opublikowano

Pomogę przy pracy jako GM'em na serwerze Dedyk.

 

Coś o Sobie :

Wiek 15 lat. Mam Na Imię Mateusz. Lubię Metin'a 2 Lubię pomagać przy pracach jak są jakieś problemy , Jestem w połowie mutacji , Spore zainteresowanie co do tej gry.

 

Hobby : Piłka Nożna , Siatka , Pływanie , Enduro , Żużel , Motoryzacja.

 

Chcesz się więcej dowiedzieć pisz pod mój numer gg : 38798787

 

Czego oczekuję :

-Zgranego Team'u

-Ogarów w Teamie

 

Co Oferuję :

-Pomocną Dłoń

-Spore Doświadczenie

-Stały kontakt

-Miła Atmosfera

-Banowanie Cheatów

-Pilnowanie porządku na serwerze.

5xap3w.jpg


Opublikowano
Zostanę Game Masterem na Twoim Serwerze Hamachi/Dedyk/No-Hamachi!


Imie:

*Bartek


Wiek:

*18lat (95r)


Charakter:

*Miły.

*Pomocny.

*Opanowany.

*Bezkonfliktowy.



Kilka słów o Sobie:

Na co dzień uczęszczam do Liceum im Tadeusza Kościuszki na kierunek Humanistyczny. Na serwer dziennie mogę poświecić 3-4h w Weekendy i Wakacje do 10h.

Swoją przygode z prywatnymi Serwerami Metin2 zacząłem jakieś 3-4lata. Po krótkim czasie dostałem się do Teamu Serwera. Nigdy nie było czegoś takiego np:

Pokłóciłem się z kims z Teamiu to rozdałem EQ GM itd.


Doświadczenie na Posadzie GM:

GM miałem na serwerach takich jak.

*Qu**nMT2.(Dedyk).

*Ner*iL(hamachi/Dedyk).

*Re*dy(Dedyk).

*Met***MT2(Dedyk).


Na Serwerach na których byłem GM najczęściej zajmowałem się ogarnizacją Konkursów, eventów oraz pomocą przy forum lub supportem.


Grałem pod nickami:

*JohnyBaton.

*Johny.

*MrKCM.

*MorelloxDD.

*BlackMen.

*VatahareQ


Co Oferuje:

*Pomoc przy:

-Organizacji Eventów/Ox'ów/Konkursów/Turniejów.

-Pisaniu Regulaminów.

-Forum(Jako Moderator).



Kontakt:

-GG 802822
Opublikowano

Team F-G poszukuje serwerów metin2 do partnerstwa.

Oferujemy.

Wlasny dział na forum

Rangi dla teamu serwera.

Profesjonalną administracje.

Pomoc 24/7

 

Oczekujemy;

Reklamowania naszego forum na serwerze

Kulturalnego zachowania

startu serwera w bliskim terminie lub serwer który juz wystartowal.

 

 

Kontakt gg: 407 550 52.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...