Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 4-5 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , jak napiszesz to podam GG/Skaypa ;)

AKTUALNE

Opublikowano

TEODOR


Programista python.



Oferuję się jako programista python(metin2).


W pythonie potrafię napisać praktycznie wszystko.


Wykonuję tylko rzeczy do metina.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, oto kontakt do mnie:



GG: 28952858


Lub PW.



Pozdrawiam, .Teodor!



INFORMACJA


(Jeżeli rzeczy są związane z cmdchatem, jestem w stanie dorobić do nich questa, lub różne skrypty php.)



Przykładowa praca:



14159205133945914277.png



Pokazuje ona status oraz ilość graczy online wybranego channela.

#guwno.


Opublikowano

GRAFIK

 

Nazywam
sie Aziz, Moją karierę jako grafik zaczynałem na znanym już forum FM
gdzie pełniłem funkcje moderatora działu graficznego. Do dzisiejszego
dnia wykonuje mniejsze jak i większe zlecenia dla znanego wszystkim
serwera Balmora.pl, pisze tutaj np. o tłach na Facebooka lub tez innych
projektów graficznych takich jak tła logowania lub też wyboru postaci
itd. (Ostatnio zrobilem rowniez nowy baner na kanal FUBUxMETIN).

Również
współpracuje lub też współpracowałem z innymi prywatnymi serwerami gry
Metin2. Ogólnie jestem zadowolony z tego co robię i codziennie się
szkole, używam naturalnej mocy wyobraźni dzięki której tworze ładne
prace które później jeszcze lepiej się prezentują. Codziennie odwiedzam,
oglądam lub tez czytam rożnego rodzaju Tutoriale, staram się być na
bieżąco ze światem graficznym.

 

"Wiedz, ze wiedza bierze się z doświadczenia"

 

y3I1v0g.png

 

ebQ73kf.png

 

 

pViyHnX.jpg

 

 

Moje
doświadczenie graficzne oceniam na bardzo dobre. Współpracowałem z
bardzo znanymi serwerami, jak i firmami. Ostatnio postanowiłem spróbować
swoich sil w grafice 3D ale jak na razie jestem w tym temacie zielony
"Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo". Dokładnie
tak, trzeba się rozwijać i wspinać po swojej życiowej drabinie.

Wspolpraca ze mna jest na najwyzszym poziomie.

 

Wykonuje
roznego rodzaju tla do klienta, logotypy, zapowiedzi serwera jak i
prezentacje, banery na youtube i facebooka, sygnatury itd.

 

Jezeli jestes zainteresowany wspolpraca, napisz do mnie na gg: 47104313

Opublikowano

Witam.

Oferuje dobrego dedyka z hosteam z zabezpieczeniami premium oplaconego do 27 czerwca.

Z tego powodu oczekuje strony oraz plikow ukonczonych w 90%.

 

kontakt : 38294581 - gg

Opublikowano

Na sam początek kontakt. gg 9991205 :> lub PW.
Szukam Technnika, ClientMastera i WebMAstera na server HARD . VPS! (niedługo dedyk ;p)
Każdy zostanie wynagrodzony jakąś rangą (GM, SGM, VIP, w zależności jak sie spisze ;])

Opublikowano

Witajcie:)

Nie będę sie rozpisywał szukam:

 

 

Tester(2)-wolne 1/2

Technik(1)-wolne 0/1

grafik(1)-Zajęte 1/1

Sponsor(ile chcecie:P)-wolne

 

Pracujemy nas serverem Medium ;)

Na PW podam GG : )

Ja też będę nad serverem pracował,ale poprostu szukam więcej ludzi

Oczywiście będzie to server dedykowany.

Plan servera jest zrobione w 80%-----wszystko jest zaplanowane.

de8.gif

Opublikowano

Witam.

Zrobię pliki na zamówienie . Posiadam gotowe pliki serwerowe ( medium , można przerobić na hard ) . Zostanę Technikiem za PLN .

GG : 41079510

Opublikowano

Oferuje Dobry Serwer Dedykowany Zabezpieczony Oczywiście . Oczekuje Plików Skończonych w 90% oraz Strony ! Więcej Na GG : 8201217

bez gif.

Opublikowano

metin.png
















Witam oferuje swoją pomoc przy serwerach : ( Dedyk , vps , hamachi )



-Założenie forum ( jego rozbudowa )


-Założenie TS3 ( jego rozbudowa )


-Założenie GG Bot


-Nakręcenie filmów z serwera


-Założenie profesjonalnego FB


-Drobne pomocy przy ( plikach / kliencie / www )


-Reklama na dużych forach ( tu mam klika wejść do dużych for o grach )


-Pomoc w testowaniu plików


-Pisanie podstawowych questów


-Prowadzenie radia na TS3




Uwaga ! Kontakt proszę podawać mi swoje gg z propozycja na PW na forum .


Serwery hamachi interesują mnie od 30 czerwca


Nie sponsoruje serwerów


Nie biorę funkcji Technika




Oferta : Aktualna !


 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Witam oferuje swoją pomoc przy serwerach : ( Dedyk , vps , hamachi )



-Założenie forum ( jego rozbudowa )


-Założenie TS3 ( jego rozbudowa )


-Założenie GG Bot


-Nakręcenie filmów z serwera


-Założenie profesjonalnego FB


-Drobne pomocy przy ( plikach / kliencie / www )


-Reklama na dużych forach ( tu mam klika wejść do dużych for o grach )


-Pomoc w testowaniu plików


-Pisanie podstawowych questów


-Prowadzenie radia na TS3




Uwaga ! Kontakt proszę podawać mi swoje gg z propozycja na PW na forum .


Serwery hamachi interesują mnie od 30 czerwca


Nie sponsoruje serwerów


Nie biorę funkcji Technika




Oferta : Aktualna !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Zostanę :

 

-Gm'em

-Technikiem.

 

Coś o sobie :

Mam Na imię Mateusz , mam 15 lat , posiadam wszystko co jest potrzebne typu mikro , stały kontakt itd.

Umiem wgrywać różne itemy , moby , wierzchowce itd. Jestem w tz. okresie mutacji. Jestem ogarnięty , zdaję sobie sprawę z takich obowiązków .

Pomagam cały czas , spędzam dużo czasu , byłem Gm'em na paru serwerach dedyk.

 

Co oczekuję :

 

-Ogarniętego Teamu

-Członków +15

 

 

Kontakt : 38798787

5xap3w.jpg


Opublikowano

Witajcie:)

Nie będę sie rozpisywał szukam:

 

 

Tester(2)-Zajęte 2/2

Technik(1)-wolne 0/2

grafik(1)-Zajęte 1/1

Sponsor(ile chcecie:P)-wolne

 

Pracujemy nas serverem Medium ;)

Na PW podam GG : )

Ja też będę nad serverem pracował,ale poprostu szukam więcej ludzi

Oczywiście będzie to server dedykowany.

Plan servera jest zrobione w 80%-----wszystko jest zaplanowane.

de8.gif

Opublikowano

***************Zostanę grafikiem ! *************

Nie będę się rozpisywał jak inni, powiem krótko i na temat.

Mam 16 lat, posiadam programy takie jak ts3 , mubble, skype no i oczywiscię sprawny mikforon oraz mutacje .

 

Jakich programów używam do robienia grafiki ?

Chyba najbardziej popularnych GIMP , ADOBE PHOTOSHOP CS6

Kiedyś moim zainteresowaniem była grafika 3d, ale to porzuciłem .

Możliwe , że jeszcze kiedyś do tego powrócę .

Byłem 2 razy grafikiem .

Raz na serwerze dedykowanym .

Raz na serwerze hamachi .

 

Nie będę wspominał że potrafię robić jako grafik tła logowania, wyboru postaci , bannery , zapisać coś w postaci .gif oraz wiele innych...

Jeżeli zainteresowała Ciebie moja oferta napisz do mnie !

GG- 47743222

w6qirs.jpg

Opublikowano

***************Zostanę grafikiem ! *************

Nie będę się rozpisywał jak inni, powiem krótko i na temat.

Mam 16 lat, posiadam programy takie jak ts3 , mubble, skype no i oczywiscię sprawny mikforon oraz mutacje .

 

Jakich programów używam do robienia grafiki ?

Chyba najbardziej popularnych GIMP , ADOBE PHOTOSHOP CS6

Kiedyś moim zainteresowaniem była grafika 3d, ale to porzuciłem .

Możliwe , że jeszcze kiedyś do tego powrócę .

Byłem 2 razy grafikiem .

Raz na serwerze dedykowanym .

Raz na serwerze hamachi .

 

Nie będę wspominał że potrafię robić jako grafik tła logowania, wyboru postaci , bannery , zapisać coś w postaci .gif oraz wiele innych...

Jeżeli zainteresowała Ciebie moja oferta napisz do mnie !

GG- 47743222

Pisz do mnie masz wyzej gg :)

de8.gif

Opublikowano

Witam oferuje swoją pomoc przy serwerach : ( Dedyk , vps , hamachi )



-Założenie forum ( jego rozbudowa )


-Założenie TS3 ( jego rozbudowa )


-Założenie GG Bot


-Nakręcenie filmów z serwera


-Założenie profesjonalnego FB


-Drobne pomocy przy ( plikach / kliencie / www )


-Reklama na dużych forach ( tu mam klika wejść do dużych for o grach )


-Pomoc w testowaniu plików


-Pisanie podstawowych questów


-Prowadzenie radia na TS3




Uwaga ! Kontakt proszę podawać mi swoje gg z propozycja na PW na forum .


Serwery hamachi interesują mnie od 30 czerwca


Nie sponsoruje serwerów


Nie biorę funkcji Technika




Oferta : Aktualna !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

 

Witam oferuje swoją pomoc przy serwerach : ( Dedyk , vps , hamachi )

-Założenie forum ( jego rozbudowa )

-Założenie TS3 ( jego rozbudowa )

-Założenie GG Bot

-Nakręcenie filmów z serwera

-Założenie profesjonalnego FB

-Drobne pomocy przy ( plikach / kliencie / www )

-Reklama na dużych forach ( tu mam klika wejść do dużych for o grach )

-Pomoc w testowaniu plików

-Pisanie podstawowych questów

-Prowadzenie radia na TS3

Uwaga ! Kontakt proszę podawać mi swoje gg z propozycja na PW na forum .

Serwery hamachi interesują mnie od 30 czerwca

Nie sponsoruje serwerów

Nie biorę funkcji Technika

Oferta : Aktualna !

PISZ DO MNIE NA GG!!

MASZ PARE POSTÓW WYŻEJ!

 

de8.gif

Opublikowano

Witam.
Wykonam clienta na zamówienie.
Piszcie tylko poważne oferty.
Nie mam zamiaru robić nic dla serwera Hamachi.
GG : 35635233

5_SurvingIgnite.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...