Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam poszukuję sponsora na serwer pliki mamy skończone w 90% zostały lekkie dociągnięcia.

Od sponsora jak na razie oczekuje VPS o wartości 35zł .

Zainteresowanych proszę pisać na GG : 32596228

Sponsor dostanie rangę w grze i na forum ;)

Opublikowano

Witam szukam Ogarnietej ekipy co postawi server metina2

 

wymagania

wiek 17+

Mikrofon ts/skype

Offeruje

 

Licencje IPB

Hosting

Domene

Server TS3

 

Parametry Servera Dedykowanego

 

Hosting

 

http://www.hetzner.de

 

 

Intel® Core™ i7-920 Quadcore
incl. Hyper-Threading Technology
RAM24 GB DDR3 RAM
Hard disks2 x 750 GB SATA 3 Gb/s HDD
(Software-RAID 1)
Przepustowość łącza 1000Mb/s
prosze pisac na numer gg 9502175 lub skype abilet2
Opublikowano

Poszukuję dobrego i znającego się fachu Technika, Grafika i webmastera.

Poszukuje Technika takiego, który potrafi coś zrobić, a nie aby wgrać pliki serwerowe, moby i tyle.

Mowa tu o grubszym projekcie, serwer Dedykowany.

Serwer jest gotowy, aby działać.

GG: 18335725

Skype: freaq333

ts3 wymagany

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Zostanę GM na dedyku mam doświadczenie spore GG 18590938



Zostanę :



-Gm'em

-Technikiem.



Coś o sobie :

Mam Na imię Kamil, mam 18 lat skonczone , posiadam wszystko co jest potrzebne typu mikro , stały kontakt itd.

Umiem wgrywać różne itemy , moby , wierzchowce itd. Jestem w tz. . Jestem ogarnięty , zdaję sobie sprawę z takich obowiązków .

Pomagam cały czas , spędzam dużo czasu , byłem Gm'em na paru serwerach dedyk.



Co oczekuję :



-Ogarniętego Teamu



Kontakt :18590938



wzamian oczekuję GM

Refresz@

Opublikowano

Zostanę Grafikiem, Pomysłodawczynią, Technikiem lub GameMasterką.

 

Oferuję:

  • wysokiej klasy pomysły,
  • dużą wiedzę na temat znajomości gry,
  • dobry kontakt,
  • dobrze wyglądającą grafikę,
  • pomoc przy plikach serwerowych,
  • ciekawe eventy, konkursy, imprezy.

Oczekuję:

  • dobrego kontaktu,
  • ogarniętego team'u,
  • jawnej współpracy,
  • pomocy przy projektach i organizacjach,
  • rangi w grze oraz na forum.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany powyższymi moimi propozycjami proszę pisać na PW lub GG: 38330529.

 

Pozdrawiam, DieKasia.

Opublikowano

Witam ! Oferuję swoje Forum do Dyspozycji.


Tworzę Dział i Rangi specjalne dla Twojego Serwera & Teamu !


Więcej informacji pod GG: 47323898



Oferujemy:

~ Rangi GameMaster

~ Dział na forum

~ Forum liczy ponad 530 uzytkownikow i wciąż wzrasta.

~ Forum na legalnej licencji IP. Board

~ Ogarnięte forum i Administrację.

~ Specjalne rangi i dział dla twojego serwera.

~ Pomoc oraz zaangażowanie ze strony użytkowników i administracji.

~ Reklamowanie twojego serwera.

~ Dobry kontakt z Administracją.


Oczekujemy:

~ Dobry serwer, nie jakiś gotowiec.

~ Wiek 14+

~ Dobry kontakt

Opublikowano

Witam


 


Szukam chetnej osoby do zrobienia servera hamachi dla zabawy : D pisac pw

Opublikowano
Witam.

Zostanę [TGM] lub testerem na serwerze dedykowanym lub hamachi.

Oferuję:

Znajomość gry metin2.

Umiejętność rozwiązywania problemów.

Znajomość komend.

Współpracę z teamem.

Miłą i zabawną atmosferę.

Ortografia.

Porozumiewanie się bez problemów.

Bezpośredni kontakt do mnie.

Dobry kontakt z graczami.

Znajdowanie bugów.


Oczekuję:

Współpracę teamu.

Znajomość gry metin2.

Umiejętności rozwiązywania problemów.

Przyjemnej atmosfery.

Wyrozumiałości.

Chęci przy pracy.


Coś o mnie:

Witam mam na imię Damian lat 17.

Pochodzę z województwa pomorskiego.

Aktualnie uczę się na Gastronomika.>

Interesuję się sportami ekstremalnymi, piłką nożną, hokejem, komputerami, grami.

Chciałbym osiągnąć coś więcej w życiu niż tego co oczekują ode mnie inni.

Dla mnie najbardziej w życiu liczy się rodzina i przyjaciele.

Moje hobby to granie w gry przez internet, Akcji, Sporty i to co wpadnie w łapki :).

Znajomość z grą metin2 mam nawet sporą 7 lat na to straciłem i nie czuje się zawiedziony ponieważ nauczyłem się dużo od tej gry i chciałbym móc uczyć się więcej o tej grze i zdobywać co raz większe doświadczenie.


To moja lepsza strona której nie ukazywałem.

Kontakt: GG-34767897.

TS3: TAK

Skype: Mogę podać na Pw.

Opublikowano

1png_nraexsq.png

Nazywam sie Twirst, mam 21 lat, szukam serwera na którym mogłbym zostać videomasterem czyli? pomagałbym w wszystkich rzeczach

związanych
z grafiką/filmami, jeśli chodzi o rozgarnięcie jestem
spokojnym,uczciwym człowiekiem. Mówiąc o wynagrodzeniu za to co robię to
wystarczy dobrze ze mną pogadać/dać jakaś propozycję i bedzię okej!

Jestem dobry w tym co robię sprawdzić zawsze mnie można na teamspeak!

- Obsługa Sony Vegas 11 / Cinema 4D

- Rendering 100%

- Tworzenia Trailerów, Official Gameplay

- Pomoc w grafice

- Filmy informacyjne

- Reklama na ok. 1k widzów

5png_nraexaq.png

- Teamspeak [ts3.org.pl]

- Gadu-Gadu [nr: 47584330]

Zapraszam na te videło!

AKTUALNE

http://www.youtube.com/watch?v=hB_YKTciVH4

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Szukam sponsora na serwer metin2

 

nazwa: WaternoxMT2

 

typ:medium

 

Pliki ukończone w 98%

 

Kontakt , GG : 41977876

 

sponsor musi zapewnić nam:

 

- dedyk

 

- stronę

 

- forum

 

- ts

 

Zyski do 35% z IS i ranga na forum i serwerze.

Opublikowano

Witam


Szukam osób, które pomogą mi tworzyć serwer z pasją a nie dla pieniędzy (oczywiście po starcie zysk będzie dzielony )


potrzebuje technika bardzo dobrego, który przy okazji będzie mnie troche podszkalał


grafika który zrobi obrazji na okno logowania okno wyboru post znaczek Gm itp



Oferuje:


Płace za dedyka strone www Ts3 zabezpieczenia


kontakt Gg 47772291



 

Opublikowano

Poszukuję dobrego i znającego się fachu Technika, Grafika i webmastera.

Poszukuje Technika takiego, który potrafi coś zrobić, a nie aby wgrać pliki serwerowe, moby i tyle.

Mowa tu o grubszym projekcie, serwer Dedykowany.

Serwer jest gotowy, aby działać.

GG: 18335725

Skype: freaq333

ts3 wymagany

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Witam


Poszukuje Pracy Jako Game Master Na Serwerze Dedykowanym Przy Którym Pracują Doświadczone Osoby



Coś o Sobie



Pracowalem Na Serwerze NightCore.Pl Jako SGM Wujek Nico Każdy Mnie Trochę Zna i Może Powiedzieć Jaką Jestem Osobą


Jeśli Chodzi O To Czy Jestem Dobry Od Strony Technicznej Serwera To Raczej Nie


Mogę Zajmować Się Eventami Na Serwerze Lub Zająć Się Forum


Posiadam Teamspeak3 Potrzebujesz Takiej Osoby Jak Ja?


Napisz Na GG - 47437997 Waldemar




Pozdrawiam [GA]Szef Właściciela Serwera NightCore.Pl



Nie Robi Się Takich Rzeczy Na Serwerze Jak To Miało Miejsce Na NightCore.Pl



O Co Chodzi? Sam Wiesz I Byś Się Wstydził


Opublikowano

Zostanę TGM/GM




Hej wam !



Nazywam się Bartek, mam 18 lat i chciałbym zareklamować swoją osobę na stanowisko TGM/GM



A więc co oferuję?



- kulturę na bardzo wysokim poziomie


- znajomość większości komend


- znajomość struktury i funkcjonowania gry Metin2


- kilka ciekawych pomysłów które pomogą usprawnić serwer


- dużą ilość wolnego czasu na pomoc graczom


- pomoc przy forum i ts




Czego oczekuję?



- rangi TGM lub GM na prywatnym serwerze Dedyk/Hamachi/VPS


- zgranego zespołu ludzi któremu zależy na dobru serwera


- kultury i zaufania od pozostałych członków zespołu



Dlaczego ja?



Jeśli stawiasz na profesjonalizm, kulturalne słownictwo napisz do mnie a nie pożałujesz :)



Nie przekonasz się...



Póki nie sprawdzisz sam :)



Zainteresowanych moją osobą proszę o kontakt PW



lub konakt gg - 46937835


Opublikowano

Zostanę GM na dedyku mam doświadczenie spore GG 18590938

 

Refresz@

 

Refresz@

 

Mam Na imię Kamil, mam 18 lat skonczone , posiadam wszystko co jest potrzebne typu mikro , stały kontakt itd.

 

Umiem wgrywać różne itemy , moby , wierzchowce itd. Jestem w tz. . Jestem ogarnięty , zdaję sobie sprawę z takich obowiązków .

 

Pomagam cały czas , spędzam dużo czasu , byłem Gm'em na paru serwerach dedyk.

 

 

 

Co oczekuję :

 

 

 

-Ogarniętego Teamu

 

 

 

Kontakt :18590938

 

 

 

wzamian oczekuję GM

 

Refresz@

Opublikowano


POSZUKUJEMY
-Technika x2
- Webmastera

- Grafika

OCZEKUJEMY
- Technik: Spora wiedza na temat plików serwerowych (Edytowanie , dodawanie) ,,znajomość bazy MySQL (navi) i wielkiego poświęcenia!


OFERUJEMY
Profesjonalizm oraz zapał do pracy.
Dobre plany na przyszłość i możliwość rozwoju.
Ogromne zyski rozdzielane według pracowitości.
...oraz wiele, wiele więcej.

- Technik : Posada + pełne prawa i % z is.


INFORMACJE
- Serwer dedykowany jest już gotowy. Oferuje tez % z is według pracowitości oraz wkładu z serca jak i finansowej.Serwer planuje stworzyc Hard i 30% Medium!
Serwer dedykowany jest już zakupiony!
KONTAKT
Gadu-Gadu: 18335725 (Jestem 24h ! )

Pilnie poszukiwany TECHNIK! !

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Witam


Poszukuje Pracy Jako Game Master Na Serwerze Dedykowanym Przy Którym Pracują Doświadczone Osoby



Coś o Sobie



Pracowalem Na Serwerze NightCore.Pl Jako SGM Wujek Nico Każdy Mnie Trochę Zna i Może Powiedzieć Jaką Jestem Osobą


Jeśli Chodzi O To Czy Jestem Dobry Od Strony Technicznej Serwera To Raczej Nie


Mogę Zajmować Się Eventami Na Serwerze Lub Zająć Się Forum


Posiadam Teamspeak3 Potrzebujesz Takiej Osoby Jak Ja?


Napisz Na GG - 47437997 Waldemar




Pozdrawiam [GA]Szef Właściciela Serwera NightCore.Pl



Nie Robi Się Takich Rzeczy Na Serwerze Jak To Miało Miejsce Na NightCore.Pl



O Co Chodzi? Sam Wiesz I Byś Się Wstydził


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...