Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam na imie Patryk i mam 17lar...Chcialbym zostac GM....

 

W Metina gram juz 7lat.

 

Nie bede naduzywal komed.

 

JAKO GM BEDE -

 

Tepil Cheaterow !!!

Sluzyl pomoca.

 

PISZ POD GG: 45469709

Opublikowano

Wykonam oraz zajme sie forum na silniku IPB. Posiadam licencje warta 125$

 

W kwestii omowienia czego oczekuje prosze o kontakt.

gg 2765288

Opublikowano

Oferuję Pomoc Przy Serwerze !



Mianowicie oferuję Profesjonalne Forum na .pl :)



Ogarnięta administracja, miła atmosfera, rozkręcone forum oraz wiele, wiele więcej !



Wystarczy, że napiszesz na to GG:



Gadu-Gadu: 47323898


Tu ci podam wiele więcej informacji oraz link.


Stworzę specjalny dział dla twojego serwera i specjalne rangi dla twojego Teamu !

59361337678322610843.png


Opublikowano

TEODOR



Programista python.





Oferuję się jako programista python(metin2).



W pythonie potrafię napisać praktycznie wszystko.



Wykonuję tylko rzeczy do metina.



Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, oto kontakt do mnie:





GG: 28952858



Lub PW.





Pozdrawiam, .Teodor!





INFORMACJA



(Jeżeli rzeczy są związane z cmdchatem, jestem w stanie dorobić do nich questa, lub różne skrypty php.)





Przykładowa praca:





14159205133945914277.png





Pokazuje ona status oraz ilość graczy online wybranego channela.

64349649036432363794.png


Opublikowano

25737530656470347277.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

metin.png

Witam oferuje swoją pomoc przy serwerach : ( Dedyk , vps , hamachi )





-Założenie forum ( jego rozbudowa )



-Założenie TS3 ( jego rozbudowa )



-Założenie GG Bot



-Nakręcenie filmów z serwera



-Założenie profesjonalnego FB



-Drobne pomocy przy ( plikach / kliencie / www )



-Reklama na dużych forach ( tu mam klika wejść do dużych for o grach )



-Pomoc w testowaniu plików



-Pisanie podstawowych questów



-Prowadzenie radia na TS3







Uwaga ! Kontakt proszę podawać mi swoje gg z propozycja na PW na forum .



Serwery hamachi interesują mnie od 30 czerwca



Nie sponsoruje serwerów



Nie biorę funkcji Technika







Oferta : Aktualna !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

 

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 4-5 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , jak napiszesz to podam GG/Skaypa ;)

AKTUALNE

Opublikowano

Witam.


Zostanę Game Masterem na serwerze dedykowanym lub hamachi.


Co umiem: Umiem ortografie 9/10 czasem się mylę jak każdy.


Cierpliwość i umiejętność posługiwania się Game Masterem i komendami.


Jestem Wyrozumiały i staram się odpowiadać na różne pytania graczy nawet na te które nie mają sensu lub nie da się na nie odpowiedzieć.


Imię:Damian


Wiek:17


Słowa końcowe: Chciałbym byś dał mi szansę i sam się przekonał na własne oczy co potrafię.


w grę metin2 gram 6 lat prawię 7 lat i posiadam sporą wiedzę.


I mam niezłe pomysły na eventy lub co można dodać na serwer by graczom się podobało.


Kontakt: Tak


GG:34767897


Skype:MAM


Teamspeak3: Oczywiście że mam


Mikrofon: Tak Sprawny w 100% :)


Proszę pisać siedzę na nie widoku


Czas na komputerze: Siedzę długo gdzieś tak od 7 do 14 godz.


Więc problemu nie powinno być :)


Opublikowano

Poszukujemy

 

 

webmastera

 

 

Oferuje range na serwerze

 

Po więcej informacji napisz na Gadu-Gadu 47280780

 

 

 

Oferta aktualna

Opublikowano

Poszukuje technika który w 100% ogarnia pliki, mamy maszyne za 900zł, strone i wszystko, dokanczamy na tą chwile pliki

gg35352293



Szanowny Graczu !!!



Interesujesz się grą Metin2, masz obszerną wiedzę na ten temat, potrafisz postawić serwer, umiesz naprawiać bugi i wszystko co jest związane z tą grą. Chętnie nawiąże współpracę właśnie z Tobą !!!

Mam marzenie postawić najlepszy serwer w Polsce z możliwością wyjścia na świat.

Z mojej strony zapewniam płynność finansową. Inwestycja 100% nakładu finansowego leży po mojej stronie. Wspólnie wymyślamy nazwę serwera, plan działania. Masz podobne marzenie a nie posiadasz nakładu finansowego pisz może razem nawiążemy współpracę.

Zapewniam 100% zaufania popartego wspólnym spotkaniem, możliwość podpisania umowy współpracy, wymiana dokumentów potwierdzających tożsamość.



Mile widziane:


- Nie posiadać więcej niż 10% w pasku ostrzeżeń


- Aktywnie udzielać się w dziale Metin2 jak i jego poddziałach

- Zachowywać podstawowe zasady kultury osobistej


- Posiadać przynajmniej 200 postów

- Minimum 2 miesięczny staż na forum



- Ogromny zapał do pracy



- Dyspozycyjność czasowa



- Umiejętność kierowania zespołem

Wszystkich chętnych proszę o pisanie na pocztę [email protected] lub bezpośrednio na MPC Forum na moje konto.



P.S. ogłoszenie jest 100% prawdziwe proszę nie pisać jeśli nie masz wiedzy w tym temacie.

Opublikowano

 

Witajcie:)

Nie będę sie rozpisywał szukam:

 

 

Tester(2)-Zajęte 2/2

Technik(1)-wolne 0/2

grafik(1)-Zajęte 1/1

Sponsor(ile chcecie:P)-wolne

 

Pracujemy nas serverem Medium ;)

Na PW podam GG : )

Ja też będę nad serverem pracował,ale poprostu szukam więcej ludzi

Oczywiście będzie to server dedykowany.

Plan servera jest zrobione w 80%-----wszystko jest zaplanowane.

de8.gif

Opublikowano

Witam!



Poszukuje dobrego Technika Metin2, jednego już posiadamy.



- Oferujemy dobrą maszynę.


- Sto procent kultury.


- Komunikujemy się przez skype.



Maszyna:



16 GB ram.


Procesor i7


Net 300mb/sek



Oczekuje:



- Dobrą znajomość Metin2.


- Osoby która nie boi się wyzwań.


- Potrafi założyć ItemShop.


- Nie ma problemu z dodawaniem czegoś na serwer.




Kontakt:



Gadu Gadu: 43186385


Skype: pawlos1233211




Startus: Aktualne


Opublikowano

Poszukujemy

 

 

webmastera

Technika

Moderatora Forum - Doświadczonego :)

Oferuje range na serwerze

 

Po więcej informacji napisz na Gadu-Gadu 47280780

 

 

 

Oferta aktualna

Opublikowano

Wykonam forum pod serwer dedykowany. Mam aktualną licencję IP Board za 125$.

Tylko poważne oferty, nie podejmuję współpracy z serwerami Hamachi.

 

Wymagania:

  • H@ na forum, gm w grze, o % z IS możemy się dogadać.
  • ogarnięty team
  • kontakt, najlepiej ts3
  • opłacona maszyna
  • gotowe pliki
Opublikowano

Zostanę Grafikiem na Prywatnym Serwerze Metin2 !



Wymagam :


-Minimum 75% skończonych plików


-Dedyka


-Team-Speak 3


-Kultury


-Ogarniętego Team


-Jakiś % z Item-Shop'a



Oferuje :


-Przyłożenia do Prac


-Autorskie Prace


-Kultury


-Team-Speak 3


-15 rok życia


-Grafiki wszelkiego rodzaju (Nie do końca)



Kontakt :


Gadu-Gadu : 33788998


e-mail: [email protected]



Kilka Moich Prac :




Logo :



2qj9cgo.png



Do Prezki :


 


2qk2j3a.png


 



Jeżeli chcesz zobaczyć więcej moich prac napisz do mnie !


2mz91d.png

!

Opublikowano

Zostanę GM Hamachi PW

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...