Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę grafikiem !

Doświadczenie :

Miałem trzy razy admina , raz na serwerze hamachi dwa na dedyku .

 

Wiek :

15 lat

 

Co potrafię ?

Wykonywać tła logowania oraz zmiany postaci , bannery, sygnaturki , awatary i wiele wiele więcej; )

 

Z jakich programów korzystam ?

gimp (nawet w nim można stworzyć coś pięknego ;*)

adobe photoshop cs3

 

Kiedyś interesowała mnie grafika 3d, korzystałem z blendera oraz 3ds max ale pozostawiłem to. Po 30 dniach(na tyle była licencja) stwierdziłem że lepiej się zajmować grafiką 2d.

 

 

Kontakt :

GG- 47743222

skype , mubble poddam na gg.

 

AKTUALNE

w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam Moderatorów/GlobalModeratorów/Osób od Reklam na forum tematyczne Metin2.




Oferuje:


- Range zgodnie z tym na jakim poziomie stoi dana osoba,


- Orginalna Licencja IP.Board wykupiona na 3 miesiące (narazie),


- Profesjonalnie zrobione forum,


- Domena .pl


- Brak reklam hostingowych (wszystko stoi na vpsie),


- Wydajność maszyny.





Oczekuję:


*Od moderatorów/globalmoderatorów:


- Sumiennej pracy,


- Pomocy w rozkreceniu forum,


reszte uzgodni sie na gg/skype.



*Od osoby reklamujacej:


- Sumiennej pracy,


- Pomocy w rozkreceniu forum,


- Stałego reklamowania,


- Reklamowania w roznych miejscach tak aby kazdy zauwazyl nasza reklame,


reszte uzgodni sie na gg/skype




Kontakt ze mna:



GG: 33556005


Skype: kamilkamil5824


Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

Witam


Szukam osób z pasją którzy pomogą mi stworzyć serwer. Nie dla zysku lecz dla satysfakcji (oczywiście po wystartowaniu dostanie ta osoba % z is )


Szukam świetnego Technika, który przy okazji mnie nauczy tego i owego


Grafika ,który stworzy tło znaczek gm i stronę www


( Mam sponsora ) lecz do czasu aż ukończymy prace nad serwerem pracować będziemy na hamachi


kontakt: 47772291



 

Opublikowano

Witam, jestem technikiem serwerowym. Potrafie praktycznie wszystko. Mam 17 lat, pracuje tylko nad dedykami. Wiecej info na PW, bądż gg : 47242754

gh01.png
Opublikowano

POSZUKUJEMY
-Technika x2
- Webmastera

- Grafika

OCZEKUJEMY
- Technik: Spora wiedza na temat plików serwerowych (Edytowanie , dodawanie) ,,znajomość bazy MySQL (navi) i wielkiego poświęcenia!


OFERUJEMY
Profesjonalizm oraz zapał do pracy.
Dobre plany na przyszłość i możliwość rozwoju.
Ogromne zyski rozdzielane według pracowitości.
...oraz wiele, wiele więcej.

- Technik : Posada + pełne prawa i % z is.


INFORMACJE
- Serwer dedykowany jest już gotowy. Oferuje tez % z is według pracowitości oraz wkładu z serca jak i finansowej.Serwer planuje stworzyc Hard i 30% Medium!
Serwer dedykowany jest już zakupiony!
KONTAKT
Gadu-Gadu: 18335725 (Jestem 24h ! )

Pilnie poszukiwany TECHNIK! !

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Pozostanę Technikiem/Questerem lub tym i tym na serwerze hamachi.




Oferuję szybką funkcjonalność, a mianowicie głowę na karku,



Praktycznie bez błędnie pisanie questy



Fabularne



Dungeony



Rozrywkowe.



etc . . .




Jako technik potrafie prawie wszystko, lecz do perfekcji mi troszkę brakuje,



Jak chcesz się więcej dowiedzieć pisz na




Oczekuje




Ogarnięty team, a mianowicie zero pyskówek / wyzwisk itp.



Spora ilość wolnego czasu



Hostera na hamachi który co nie co potrafi.




Kontakt :




Skype : Like Zuoo ( Tymczasowo brak mikro do soboty/niedzieli )




pw -> Mpc


Opublikowano

Witam.

 

Zrobię forum IP.Board 3.4.4 ( chodzi o to że ja stawiam forum na życzenie klienta) posiadam kilka licencji IP.Board.

Stawiam , ustawiam , wgrywam styl , stawiam na hostingu który klient wykupi. Bo na byle gównie się nie postawi takiego forum.

 

W zamian wymagam GM na serwerze prywatnym Metin2.

 

Więcej:

 

Kontakt gg : 40960402

Opublikowano

 

Zostanę Pomysłodawczynią, Technikiem lub GameMasterką.

 

Oferuję:

  • wysokiej klasy pomysły,
  • dużą wiedzę na temat znajomości gry,
  • dobry kontakt,
  • dobrze wyglądającą grafikę,
  • pomoc przy plikach serwerowych,
  • ciekawe eventy, konkursy, imprezy.

Oczekuję:

  • dobrego kontaktu,
  • ogarniętego team'u,
  • jawnej współpracy,
  • pomocy przy projektach i organizacjach,
  • rangi w grze oraz na forum.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany powyższymi moimi propozycjami proszę pisać na PW lub GG: 38330529.

 

Pozdrawiam, DieKasia.

Opublikowano

Zostanę :

-GM

-TGM

-SGM



Na serwerze Dedyk.



Oferuję :

-Współpracę z team'em

-Kontakt z graczami i rozwiązywanie ich problemów

-Stały kontakt

-Wiek +15

-Dobra znajomość komend , obsługą gm'a

-Dzielenie się pomysłami na serwer



Oczekuję :

- Gotowego Serwera
- GM

- Dobry Kontakt

- Miłej zabawy .



GG :18590938



Pisać , Oferta Aktualna !

Opublikowano

Szukam ekipy do serwera typu Hard. Interesuja mnie tylko konkretne osoby. (Technik, Webmaster, itd.) Wymagany wiek 18+. Ponizej to co posiadamy :


 


Parametry dedyka:


 


Intel® Core™ i7-920 Quad-Core

inkl. Hyper-Threading-Technologie


  • Ram 24 GB DDR3 RAM
  • Dyski 2 x 750 GB SATA 3 Gb/s HDD
  • Lącze 1 GBit OnBoard
  • Backup Space 100 GB
  • Traffic Unlimited*

Posiadamy rownierz :


  • hosting na strone www (OVH) + domena
  • autorski autopatcher
  • strone

 


Oferty prosze kierować na GG lub TS3 (ip do ts-a dam na gg)


1410690 (jestem dostepny codziennie od godziny 17 do 21)

Opublikowano

Krótko i na temat:


Jestem Sponsorem,zajmuję się tym już od 1.5roku,więc jestem osobą dosyć doświadczoną :)


Pisać proszę tylko poważne oferty :)


Oferuje na początku małego dedyka z OVH na dokończenie plików a później do uzgodnienia w zależności od jakości serwera (plikow itp.)]


Przyjmuje tylko oferty z plikami min.70% skonczonymi plikami :)


GG:12186833


Ew.Dla osób nieposiadających gadu-gadu proszę pisać PW :)


Pozdrawiam

Opublikowano

 

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano
Podanie na GM

Witam szanownego [GA] i GMów.


Coś o sobie:


Mam na imię Dominik,mieszkam w Jaśle(woj.małopolskie),na co dzień uczę się,ale poświęcam czas na Metin2 i piłkę ręczną.W marcu skonczyłem 16 lat:).Jak na moj wiek moje doswiadczenia jest wielkie.

Interesuje się Informatyką

Pracuję nad własnym serverem metin2.

Ogromne doświadczenia jako technik serverowy Potrafie zrobic dosłownie wszystko:)

Mój kolega jest świetnym questerem,więc razem tworzymy świetny team.



Ile czasu poświęce na server??:


Gram cały tydzień,około 10-12 godzin w weekendy oraz 6-8h w dniu powszednim (nauka)


DOŚWIADCZENIE:


W Metin2 gram około 4 lata.Pierwszy server na jakim grałem to Feniks miałem tam 28 lvl :PP (początki są trudne).Największy level jaki osiągnąłem na Metin2 PL to 92 Na serverze s20.Jestem [HA] na swoim własnym serverze.

Mogę dodać ss,że to nie jakieś byle co,tylko prawdziwy projekt servera Hard

Byłem GMem na serwerze Ras*e*.PL jakieś 5/6 miesięcy temu.Server niestety padł i moja praca trwała jakieś 2 tygodnie

Dodatkowo znam wszystkie podstawowe komendy.Potrafie zrobić każdy event:)

Nigdy nie oszukuje.


Dlaczego ja powinieniem zostać GMem??:


Jestem osobą spokojną,miłą oraz szczerą,która ma stalowe nerwy i umie zachować zimną krew.Też jestem człowiekiem i mam swoje słabości...Jak wiecie nie ma ludzi idealnych.Dodatkowo mam świetny kontakt z ludźmi.Posiadam oczywiście TS3 oraz mica.Mam świetny komputer i internet ,więc lagów nie ma,IntelCorei7,8 GB ram,Procesor 2,8 x3.Internet natomiast to 25 mb/s.



Co dodatkowo potrafię??:


-Znam świetnie ortografię,

-Znam się na serverach świetnie (moj 1 server to hamachi,ktory stworzyłem jak miałem 13 lat i stał bardzo długo jak na server hamachi),

-Doświadczenie jako technik oraz GM,

-Zawsze unikam potwórzeń słownych,


Co oferuję??:

-Pomoc przy utrzymaniu porządku na serverze,

-Pomoc w serverze(jeśli będzie potrzebna),

-Mój humorek,który jest świetny :PP Potrafie rozbawić graczy!!

-Potrafię zrobić każdy event,jak napisałem już wyżej,więc nie trzeba mnie uczyć.

-Mam świetny kontakt z ludźmi,

-Potrafię też wiele innych ciekawych rzeczy,

-Jestem inteligenty,

-Znam świetnie interpunkcje,



Pozdrawiam D4RK

de8.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...