Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

7d8m.png
-Technika
- Sponsora
- Grafika
-Webmastera
- Videomasterów, YouTuberów

tj3.png
- Dużą pomysłowość
- Pomoc przy serwerze
- Duży % z is
- Reklamę
- Na pewno pomysł na jeden z ciekawszych serwerów
- Maszynę z zabezpieczeniami
- VPS do robienia plików

nkep.png
- Współpracy w teamie
- Nie opierdzielania się
- Odpowiedzialności
- Dużego zaangażowania w serwer
Planuję zrobić hit pomiędzy serwerami metin2!
Oczekiwania od technika, grafika oraz webmastera:
To wszystko podam na gg: 47094524
  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Orientalny odpisz mi na gg Proszę.



 

Witajcie! Słowem wstępu posiedziałem trochę na forum poczytałem i przyszła mi ochota na zrobienie własnego serwera, ale takiego porządnego Harda. Jestem w stanie sponsorować taki serwer i chce stworzyć zgraną ekipę z która wspólnie będziemy tworzyć ten serwer. Na samych serwerach się nieco znam, jednak brakuje mi wiedzy i umiejętności, żeby zostać prawdziwym technikiem, lub jak kto woli głównym technikiem. Mam dużo pomysłów na ten serwer, niektóre są bardziej skomplikowane inne mniej, jednak szukam osób posiadających wysokie umiejętności i duże doświadczenie (Amatorka nie wchodzi w grę). Serwer robilibyśmy od podstaw, bo nie posiadam żadnych plików (Prócz swoich takich do zabawy, na których uczę się robić różne rzeczy). Wszystko ustalalibyśmy razem nazwę serwera, pomysły itd. nie jestem typem rządzącego się kolesia, lubię znać zdanie innych i zwracam na nie uwagę (Gwarantuje, że nikt nie poczułby się jak pod kloszem).

 

Co oferuje?

- 2 maszyny: VPS do tworzenia plików i tworzenia aktualizacji, dedyka z hosteam z filtrem anti-ddos (oczywiście tego z górnej półki).

- Forum IPB + Skin.

- Stronę serwera (stworzoną specjalnie na nasze zlecenie i według naszych wymagań).

- Serwer głosowy TS3 (512 slotów).

- Dobry kontakt (Telefoniczny, GG i TS3).

- Wyrozumiałość z mojej strony.

- Dojrzałość.

- Profesjonalne podejście do projektu.

- Doświadczenie które posiadam.

 

Kogo poszukuje?

- Technika.

- Dwóch GameMasterów.

- Dwóch Administratorów TS3.

- Trzech Moderatorów Forum.

 

1. Technik

 

Czego wymagam?

- Wieku +18 lat (Osobie niepełnoletniej nie miałbym jak płacić za wykonana prace).

- Potwierdzenia swojej tożsamości skanem dowodu osobistego, bądź zdjęciem (W celu uniknięcia oszustwa. Gwarantuje, że informacje które dzięki temu poznam zachowam dla siebie).

- Dobrego kontaktu, najlepiej telefonicznego.

- Poważnego podejścia do projektu.

- Rzetelności w wykonywanej pracy.

- Systematyczności (Jak powiesz mi, że zrobisz coś do tygodnia to wykonaj to do tygodnia).

- Dojrzałości i cierpliwości.

- Umiejętności edytowania plików w stopniu zaawansowanym (Czyli nie tylko działania na gotowcach).

- Umiejętności usuwania usterek i bugów nie tylko przy pomocy poradników, jeżeli wystąpi jakiś bug poważniejszy chce aby osoba ta umiała się z nim uporać i "rozgryźć" go samemu.

- Znajomości języka LUA i radzeniu sobie z każdym questem.

- Umiejętności edytowania clienta gry (Nie koniecznie zabezpieczania, to jestem w stanie zorganizować sam).

- Reszty rzeczy związanych z clientem i plikami (Umiejętności pisania Diffów nie wymagam).

 

Co oferuje?

- Stałą posadę na czas wykonywanej pracy.

- Range na serwerze, forum i TS3.

- Mile warunki pracy.

- 70% dochodów z itemshopu (Wymagam to i płace).

- Dobry kontakt ze mną.

 

2. GameMasterzy

Mam tutaj dwie posady i każda ma inne obowiązki opisze je w wymaganiach.

 

Pierwszy GameMaster:

 

Czego wymagam?

- Wieku +16 lat.

- Asertywności.

- Znajomości ortografii (W stopniu normalnym, nie musisz być polonista).

- Cierpliwości i stalowych nerwów.

- Powinien umieć dobrze zareklamować serwer.

- Umiejętności organizowania eventów na serwerze Metin2.

- Umiejętności pilnowania porządku na serwerze Metin2.

- Nadzorowania systemu ticketów (Sprawdzania przynajmniej dwa razy dziennie i odpisywania na pytania, bądź banowania zgłoszonych osó B).

- Otwartości do ludzi.

- Uczciwości.

 

Co oferuje?

- Stałą posadę na czas wykonywanej pracy.

- Range na serwerze, forum i TS3.

- Dobry kontakt.

- Miłe warunki pracy.

- Z okazji np. Świąt symboliczne kwoty pieniężne.

 

Drugi GameMaster:

 

Czego wymagam?

- Wieku +16 lat.

- Asertywności.

- Znajomości ortografii (W stopniu normalnym, nie musisz być polonista).

- Umiejętności pilnowania porządku na serwerze Metin2.

- Umiejętności tworzenia grafiki i przykładowo stworzenia ładnej, schludnej prezentacji serwera.

- Otwartości do ludzi.

- Uczciwości.

 

Co oferuje?

- Stałą posadę na czas wykonywanej pracy.

- Range na serwerze, forum i TS3.

- Dobry kontakt.

- Miłe warunki pracy.

- Z okazji np. Świąt symboliczne kwoty pieniężne.

- Możliwe są zapłaty za wykonane projekty graficzne.

 

3. Administratorzy TS3

 

Czego wymagam?

- Wieku +18 lat

- Doświadczenia w stawianiu serwera TS3 (Nie znam się za bardzo na tym, to pisze ogólnikowo).

- Asertywności.

- Dojrzałości.

- Sporo wolnego czasu, na przesiadywanie na TS3.

 

Co oferuje?

- Stałą posadę na czas wykonywanej pracy.

- Range na TS3 i forum.

- Dobry kontakt.

- Miłe warunki pracy.

 

4. Moderatorzy forum

 

Czego wymagam?

- Wieku +16 lat.

- Znajomości ortografii w stopniu bardzo dobrym.

- Umiejętności "rozkręcania" forum.

- Doświadczenia w moderowaniu forum.

- Przynajmniej dwa razy dziennie powinni zaglądać na forum.

- Doświadczenia w pracy na forum IPB.

 

Co oferuje?

- Stałą posadę na czas wykonywanej pracy.

- Range na forum.

- Dobry kontakt.

- Miłe warunki pracy.

 

Oferta jest poważna i liczę na poważne odpowiedzi poważnych ludzi.

Jeżeli czytasz ten post i widzisz, że w którejś dziedzinie idealnie byś się spełnił / spełniła to pisz na mój numer GG, bądź maila w celu ustalenia szczegółów. Mam nadzieje, że współpraca będzie udana!

 

Kontakt:

Nie aktualne!

 

Oferta jest - Nie aktualna! (29 czerwca 2013 godz. 12:47)

Orientalny odpisz mi na gg Proszę.

Opublikowano

Witam.Naszła mnie ochota na serwer metin2 (hard).Nie miałem



nigdy serwera więc nie jestem w temacie za bardzo lecz



chciałbym postawić taki serwer.



Poszukuję:Technik (jest już),


Grafik (jest już) ,


Sponsor ( 50% zysków z IS),


Webmaster (zrobienie strony z rejstracją oraz z IS) ,





Co oferuję:Dużo pomysłów,


Range w grze GA,


% z IS,




Co oczekuję:współprace w teamie,


odpowiedzialność ,


pracę pełną parą,


zaangażowanie się w serwer,










KONTAKT GG :45280527


Opublikowano

Witam Szukam sponsora na vps albo dedyka za 50 90 zl zeby robic pliki


1.pliki bd robil od 0


2.za sponsorowanie ma range GA oraz 50% is


_________________________________________________________________________________________



Wtam


szukam


1.technika [x2]


2.grafika[x1]


3.quester[x1]


_____________________________________________________________________________________________



Kontakt gg 32278584

Jebać serwer, sposób na darmowe smocze monety Laneris.pl ---> https://www.youtube.com/watch?v=IedfWlMKaRk

Opublikowano
Witam!

7d8m.png


- Technika

- Sponsora (już jest)

- Grafika (Najlepiej by ogarniał 3D)

-Webmastera


tj3.png


- Dużą pomysłowość

- Pomoc przy serwerze

- % z is

- Reklamę

- Na pewno pomysł na jeden z ciekawszych serwerów


nkep.png


- Współpracy w teamie

- Nie opierdzielania się

- Odpowiedzialności

- Dużego zaangażowania w serwer


Planuję zrobić hit pomiędzy serwerami metin2!


Oczekiwania od technika, grafika oraz webmastera:

To wszystko podam na gg: 47094524
Opublikowano

 

Witam!
7d8m.png
- Technika
- Sponsora (już jest)
- Grafika (Najlepiej by ogarniał 3D)
-Webmastera
tj3.png
- Dużą pomysłowość
- Pomoc przy serwerze
- % z is
- Reklamę
- Na pewno pomysł na jeden z ciekawszych serwerów
nkep.png
- Współpracy w teamie
- Nie opierdzielania się
- Odpowiedzialności
- Dużego zaangażowania w serwer
Planuję zrobić hit pomiędzy serwerami metin2!
Oczekiwania od technika, grafika oraz webmastera:
To wszystko podam na gg: 47094524

 

KURWA MAC POSTY REFRESHUJEMY W TYM TEMACIE CO 6DNI NAUCZCIE SIE CZYTAC ZGLASZAM TO WPIZDU Z SYFEM...

avatarszq.png

Opublikowano

Witam. Poszukuję team'u do nowo powstającego serwera metin2.



Na chwilę obecną potrzebni są:


-Sponsor


-Technik




Od sponsora oczekuję:


-zakupienia maszyny VPS na czas robienia plików


-zakup maszyny dedykowanej z hosteam / iq.pl


-zakup domeny i hostingu


-kwoty na ewentualne dodatkowe sprawy



Od technika oczekuję:


-zrobienia plików serwerowych od 0 (nie gotowców..)


-pełnej profeski (żadnych newbie i amatorów)


-zaangażowania w projekt


-finalizowanie podjętej się pracy



Oferuję:



Dla sponsora:


-ranga GA w grze, Sponsor na TS i forum


-% z IS


-reszta do uzgodnienia na gg



Dla technika:


-rangę GA w grze, Technik na TS i forum


-% z IS


-reszta do uzgodnienia na gg




Kontakt:


GG: 46951839


Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

 

 

 

cooltext1039045374.png

Witam serdecznie w moim podaniu na Mistrza Gry.

 

Na wstępie zacznę od tego, że

jestem doświadczonym GM który zna się na komendach jak i na grze (

Kilkuletnie doświadczenie a dokładnie 6 lat gry z tego koło 8 miesięcy

posiadania praw Game Mastera.

 

cooltext1039048060.png

A więc tak nie będe się rozpisywał za bardzo określę się jasno i dokładnie.

-Wiek 17 lat pełne ogarnięcie.

-Pochodzę i mieszkam w Krakowie.

-Interesuje się sztukami walki,siłownią,grami komputerowymi.

-Jestem towarzyskim człowiekiem który lubi poimprezować oraz pomóc.

cooltext1039054110.png

Co tu mogę dużo pisać.. doświadczenie posiadam dosyć spore i ogarnięte.

-Doświadczenie z gry 6 lat.

-Max lvl na PL 93 lvl.

-Na ilu privach grałem ? koło 40.

-Na ilu privach byłem na posadzie Game Master lub technika ? 3.

-Wiedza w komendach.

-Pełne wypatrzenie hackerów oraz nie sympatycznych graczy.

-Dobra organizacja eventów.

-Dobra pomoc graczowi metin2.

cooltext1039064054.png

Nie poszukuje posady Game Mastera po to żeby sobie porespić bossy typu wódz orków oraz ripy itd ... od tego są własne hamachi które zajmą 10 minut roboty stworzenia serwera hamachi... przejdźmy do rzeczy co oferuję CI jako Game Master na serwerze ? .

-Na pewno pełne ogarnięcie.

-4h dziennie i koło 8h w nocy kontroli nad privem co oznacza 12/24h.

-Dobre rozpatrzenie hackerów oraz nie sympatycznych graczy.

-Dobrze zorganizowane i przemyślane eventy.

-Pomoc którą zaoferuje na pewno każdemu graczu który będzie chciał ją otrzymać.

-Dobrze przedstawiony plan postawienia serwera.

-Pomoc przy tworzeniu serwera między innymi pomysły i porady.

-Mogę również ogarnąć team speak 3.

-Zachowanie porządku na team speak 3.

-Stwarzanie pokoi dla graczy między innymi dla gild i innych śmieci ;D.

cooltext1039067677.png

Jesteś zainteresowany ? pisz na GG

-GG 5553044 pisać nawet jak jestem niedostępny ze względu na to że jestem praktycznie często na niewidoku.

DODATKOWE:

Jeżeli szukasz dobrych pomysłów na serwer dedykowany priv dobrze trafiłeś mogę Ci w 100% pomóc tak by na pewno na dobry początek grało średnio 1000 graczy na start. Mam bardzo dużo pomysłów odnośnie serwera jaki ma być, jak powinien wyglądać,jak się ma reprezentować,system epickich broni zbroji, system expa,yang,drop i tak dalej.

Mogę również pomóc Ci jako technik.

Opublikowano

Poszukuje hostera , więcej info PW


 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Szukam sponsora pod ten server:)

Może być vps,ale dobry na czas wakacji:)

Pliki 100% skończone.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/979038-zapowiedz-lariapl/page-3

 

 

 

Moje 2 konto to LetsPlayK.VU,ale dostałem banika!

Więc pisać tutaj lub gg!

 

GG: 47637476



Kolego wyżej , co jest z serwerem Laria? Odpuściłeś sobie czy jak?

Server Laria wwystartuje 15 lipca:)

Bo nie ma sponsora,a 15 będzie wypłata :P

Opublikowano

 

 

 

Team Forum- L**e poszukuje serwerów metin2 do partnerstwa.

Oferujemy.

Wlasny dział na forum

Rangi dla teamu serwera.

Profesjonalną administracje.

Pomoc 24/7

Oczekujemy;

Reklamowania naszego forum na serwerze

Kulturalnego zachowania

startu serwera w bliskim terminie lub serwer który juz wystartowal.

Kontakt gg: 407 550 52.

Opublikowano

Witam Szukam sponsora na vps albo dedyka za 50 90 zl zeby robic pliki


1.pliki bd robil od 0


2.za sponsorowanie ma range GA oraz 50% is


_________________________________________________________________________________________



Wtam


szukam


1.technika [x2]


2.grafika[x1]


3.quester[x1]


_____________________________________________________________________________________________



Kontakt gg 32278584

Jebać serwer, sposób na darmowe smocze monety Laneris.pl ---> https://www.youtube.com/watch?v=IedfWlMKaRk

Opublikowano

Witam,chętnie dołączę do ekipy powstającego serwera Metin2 na stanowisko [GM/GA]

posiadam spore doświadczenie [6 lat gry] oraz wiele godzin przegranych.

Poniżej przedstawię kilka informacji o mnie :

- Imię : Michał
- Wiek : 17 Lat
- Zainteresowania : Informatyka
- Hobby : Sport - Kolarstwo
- Doświadczenie z Metinem :
6 Lat
- Znajomość Komend [Większość znam]
- Ilość godz wolnych w ciągu dnia : Zależy od dnia ok :
9 godz
- Posiadam trochę wiedzy odnośnie serwerów z systemem Linux - Każda dystrybucja


Wymagam :
- Pewnego projektu [Nie dojdę do projektu, który nie ma przyszłości]
- Zgranej ekipy
- Wiek członków + 17 lat
- Porządnej strony [Nie gotowca]
- Porządnego Dedyka [np.HosTeam,OVH]
- Max 3/4 osób w Team'ie nie licząc moderatorów Forum.
- Testów serwera tzw. Beta
- Serwera TeamSpeak 3 na osobnym Vp'sie / Dedyku
- Dobry Mikrofon


NAGRYWAM ORAZ POSIADAM KONTO NA YOUTUBIE - 2300 + WIDZÓW

Kontakt PW na YT : http://www.youtube.com/user/ZBAWICIELxLS

Proszę nie pisać, jeżeli powyższe wymagania nie spełnione nie będę odpowiadał na takie wiadomości

 

xxxxpng_nxqaaqa.png

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

18171675925730036731.png





Zostanę Administratorką/Moderatorką forum o tematyce METIN2 !









97628507422639780565.png





Mam na imię Natalia, mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu, w metina gram od 4 lat, więc doświadczenie jakieś jest! :P





Oprócz tego bawię się w tworzenie for internetowych itd. itd.





Oprócz gry w Metina gram w:





-LoL





-Dragon Nest





-MineCraft





-Osu!





-Project Diva









58360551175662803662.png





Plusy:





-Ortografia 99%





-Bezkonfliktowa





-Jeżeli zacznę coś robić, to robię to do końca





-Tworzę serwery MineCraft (Amatorsko)





-Często (aż za często) spędzam czas przy komputerze









MINUSY:





-Jakieś są, ja ich nie zauważam (szkoda :c), ale Wy, napewno je znajdziecie! :x













64270789388124294334.png









Dlaczego Nie Ja?





Myślę, że sobię poradzę z tym "ciężarem", mam wiele pomysłów dot. forum etc. etc.









94258234287596858449.png





e-mail: [email protected]





gg: 41985079









50590205247344242211.png





Dziękuję za przeczytanie tego spamu, i liczę, że ktoś się odezwie! ;>

TaRAWgG.png


Opublikowano

Mam na imię Maciej. mam 19 lat i zostanę technikiem na Prywatnym Serwerze Metin2!


Jeżeli chodzi o pliki... Posiadam własne, 90 % skończone (medium/hard)


Oczekuje:


- Sprawiedliwego podziału % z is


- Ogarniętego i odpowiedzialnego Teamu


- VPS do skończenia plików



Oferuję:


- Pliki Serwerowe


- Pomoc przy stronie, forum, ts3


- Reklame na wielu znanych forach


- Dobry kontakt z team oraz graczami


______________________________



Pozdrawiam, Maciek. :)



KONTAKT- GG: 16061113


Opublikowano

 

Witam. Poszukuję team'u do nowo powstającego serwera metin2.

Na chwilę obecną potrzebni są:

-Sponsor

-Technik

Od sponsora oczekuję:

-zakupienia maszyny VPS na czas robienia plików

-zakup maszyny dedykowanej z hosteam / iq.pl

-zakup domeny i hostingu

-kwoty na ewentualne dodatkowe sprawy

Od technika oczekuję:

-zrobienia plików serwerowych od 0 (nie gotowców..)

-pełnej profeski (żadnych newbie i amatorów)

-zaangażowania w projekt

-finalizowanie podjętej się pracy

Oferuję:

Dla sponsora:

-ranga GA w grze, Sponsor na TS i forum

-% z IS

-reszta do uzgodnienia na gg

Dla technika:

-rangę GA w grze, Technik na TS i forum

-% z IS

-reszta do uzgodnienia na gg

Kontakt:

GG: 46951839

Opublikowano

Poszukuje technika , najlepiej z plikami gotowymi w 80 % ( serwer dedykowany ) więcej info PW .


PS.Jak nie masz plików to też pisz !



Aktualne !


 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...