Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zahostuje serwer do Metin2. Mam bardzo mocną maszynę(intel e5). Wszelkie propozycję proszę pisać na gg:9332277, wymagam gotowych plików i strony.

Wykonuje strony na zlecenie, tematyka dowolna. Szablon moze byc dostarczony przez klienta. Strony da sie podpiac pod gry lub inne skrypty serwisow internetowych. Mozliwa jest integracja z gotowym forum. Wszelkie informacje na priw, lub gg 9332277


  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

 

Mam forum IP.Board 3.4.4/5. Wykonam/Zrobię forum IP.Board 3.4.4 ( chodzi o to że ja stawiam forum na życzenie klienta) posiadam kilka licencji IP.Board. Stawiam , ustawiam , wgrywam styl , stawiam na hostingu który klient wykupi. Bo na byle gównie się nie postawi takiego forum.

 

W zamian wymagam TGM , SGM , GM na serwerze prywatnym Metin2. bądź inne oferty !!!!!!!!!

 

 

Więcej:

 

Kontakt gg : 40960402

Opublikowano

Witam oferuje PSD Patchera Metin2.

 

pre_1372243517__patcher-recovered.png

 

Wszystkich chętnych zapraszam na gg:

12199431

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników mpcforum.




Przejdę od razu do rzeczy, a mianowicie... Dawno temu miałem parę serwerów hamachi, gdzie grało 30-45 osób ( Nigdy nie udało się osiągnąć 50+. ) Więc teraz chce stworzyć nowy projekt, lecz do tego potrzebna jest ekipa, zaangażowanie itp.



Mam w planach zrobienie najlepszego hamka w Polsce ( nie chodzi mi o teraz, iz w ówczesnym świecie jest to bardzo banalne )




Dobra mniejsza z moimi historyjkami na temat tego czego chcę, pragnę osiągnąć . . .








Więc tak chce stworzyć tymczasowo na plikach terenzo old schoola z 105 lvl-em max 3 dni expa ( 20 + h )





No to tak...




Old School



105 LvL



Nowe Questy



Nowe Mapy



Nowe Dungeony



Nowe Systemy ( mojego autorstwa )




i wiele więcej





Potrzebuje jednak do tego ekipy, lecz nie rośnie ona na drzewie i zwracam się do was




Potrzebuje natychmiast : Grafika, Hostera ( z dobrym sprzetem, spora iloscia czasu ), dobrego technika , Client Mastera ( Moze ) , VM ( Video Mastera ), Web Mastera





Grafik : [0/1] -> Szablon, Banner, tła etc. Nagroda : GS na serwerze




Hoster : [0/1] -> Postawienie serwera na plikach terenzo ( z game v1 ) + Podstawy : Nagroda : HA na serwerze




Technik : [0/1] -> Wgrywanie map, broni, zbrojek + client : Nagroda : GA na serwerze




Client Master : [0/1] -> Dodawanie nowości do clienta : Nagroda : GM na serwerze




Video Master : [0/1] -> Nakręcanie filmów z życia serwera : Nagroda : VM Na serwerze




Web Master : [0/1] -> Postawienie Forum serwerowego , praca nad stroną : Nagroda : WB na serwerze




3 osoby będą miały dostęp do navi, ftp




Wszyscy dostają all prawa w grze.





Pewnie jesteście ciekawi czemu nie poszukuje questera... Sam potrafię pisać, więc filozofii nie będzie:>







Kontakt:




GG : 45748846 ' Tymczasowo '




Skype : Like Zuoo ' Tymczasowo '




Hamachi : ' Jak będzie pełna ekipa '





Serdecznie zapraszam do pisania. Nie pożałujecie swojej decyzji





Piątek mnie nie ma!

Opublikowano

18171675925730036731.png




Zostanę Administratorką/Moderatorką forum o tematyce METIN2 !







97628507422639780565.png




Mam na imię Natalia, mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu, w metina gram od 4 lat, więc doświadczenie jakieś jest! :P



Oprócz tego bawię się w tworzenie for internetowych itd. itd.




Oprócz gry w Metina gram w:




-LoL




-Dragon Nest




-MineCraft




-Osu!




-Project Diva







58360551175662803662.png




Plusy:




-Ortografia 99%




-Bezkonfliktowa




-Jeżeli zacznę coś robić, to robię to do końca




-Tworzę serwery MineCraft (Amatorsko)




-Często (aż za często) spędzam czas przy komputerze







MINUSY:




-Jakieś są, ja ich nie zauważam (szkoda :c), ale Wy, napewno je znajdziecie! :x










64270789388124294334.png







Dlaczego Nie Ja?



Myślę, że sobię poradzę z tym "ciężarem", mam wiele pomysłów dot. forum etc. etc.







94258234287596858449.png




e-mail: [email protected]




gg: 41985079







50590205247344242211.png




Dziękuję za przeczytanie tego spamu, i liczę, że ktoś się odezwie! ;>

TaRAWgG.png


Opublikowano

Hej, jestem Michał i mam 16-lat. W metina gram od 2007 roku (czasy, gdy aura miecza była biała a silne ciało zielone :-D). Pierwszym prywatnym serwerem na jakim grałem było Longju potem z tego co pamiętam Xlast/Yitian. Prowadziłem z kumplem kiedyś serwer hamachi, 15-osobowy ale jednak. Szukam dla siebie posady gamemastera. Mogę od siebie zaoferować kręcenie filmów z życia serwera/eventów + jakieś lekkie grafikowanie (jeśli ogarne sobie ps'a i gimp'a od nowa to może więcej jak lekkie).

 

Kontakt skype; trzymamfason1

Opublikowano

Poszukuję roboty jako Moderator/Administrator Forum/GameMaster- Kid/Moderatorem/Administratorem Ts3.

Doświadczenie mam. Potrafię posługiwac się - Acp, Navicatem, teamspeakiem3. W 100%'centach ogarniam ''Invision power board'' - Ip.Board.

 

Więcej informacji w Prywatnej Rozmowie. Proszę nie sugerować się tym co tu jest napisane. To tylko znaczna garstka tego co potrafię.

 

Kontakt:

GaduGadu - 47846501

Forum - xNeth.

 

Pozdrawiam xNeth.

00562609579392806401.png


Opublikowano

Witam

Zostanę Questerem co potrafię :

Pisać bardzo dużo zabardzo rospisywać mi sie nie chce dogadamy się na gg/ts3

Posiadam gg,ts3

gg:46695390

Czekam na propozycje mam lat 16!

Opublikowano

Witam oto Moje podanie:

 

Imie:Bartek.

Wiek:18lat

Miejscowość:Syców

Zostanę

*GM.

*TGM.

*MOD.

*Support.

Doświadczenie:

Byłem GM na serwerze MetroxMT2, QueenMT2, NerviL oraz kilku innych.

 

 

Wiecej informacji na GG:

802822

Opublikowano

Poszukuje Sponsora na serwer dedykowany Metin2 ( Hard )



Oferuje


-Znajomość wszystkiego co potrzebne do zrobienia serwer'a , oprócz robienia nowych map i potworów.


-Forum z silnikiem IP.B albo MyBB ( Osobiście wole MyBB mam już styl )


Oczekuje


-Sponsor skończone 16 lat


-Zawsze dobrego kontaktu.


-Kupienia dedyka do 600zł


-Kupienia dwóch domen .pl lub .eu na Stronę rejestracyjną oraz Forum.


-I oczywiście zaufania.


-HA na serwerze ( dostęp do wszystkiego )



Pliki Serwerowe


-Pliki Serwerowe będą robione na dedyku, wielkie nie gotowcom ;]



Kontakt


-GG: 12298411


-PW na forum


-Tel. 698-331-514 ( Nie odpisuje na SMS'y , a jak nie odbieram to znaczy że nie mogę ;] dzwonić najlepiej po godzinie 16/17 )


Opublikowano

Witam ,poszukuje sponsora do Priva EstraMorra ,pliki ukończone w 80% do 2 tyg ,planuje start.

 

Info:

-2 osobowa ekipa wiek 15 / 18

-pliki medium/hard (takich jeszcze nie było ^^)

 

 

Oferuje:

-posada GM

-miła. Atmosfera

-50% z is

 

Oczekuje:

-serwa z min 8 gb ram 100 mb łącza i 2x3.4+ procek

-hosting+domena pl

-zgrania i zaangarzowania

 

Kontakt: gg:107127

Skype:DamjanEkK

Oraz :pw

794_sygna.jpg
Opublikowano

Witam.


Wykonam rzeczy do metina na zamówienie.



Potrafię:



Pisać questy;


Pisać skrypty w pythonie;


Edytować game;



Kontakt:



28952858



Nie dołączę do żadnego teamu, wykonuję tylko prace na zamówienie.


64349649036432363794.png


Opublikowano

Witam

 

Zostane technikiem lub clientmasterem na serwerze hamachi. Znam się bardzo dobrze na serwerach metin2. Oczekuje tylko ogarniętych osób i min. 2 osoby w teamie. Więcej napisze na gg albo na pw.

 

Kontakt:

GG: 23131195

PW

Opublikowano

Witam Szukam sponsora na vps albo dedyka za 50 90 zl zeby robic pliki


1.pliki bd robil od 0


2.za sponsorowanie ma range GA oraz 50% is


_________________________________________________________________________________________



Wtam


szukam


1.technika [x2]


2.grafika[x1]


3.quester[x1]


_____________________________________________________________________________________________



Kontakt gg 32278584


Jebać serwer, sposób na darmowe smocze monety Laneris.pl ---> https://www.youtube.com/watch?v=IedfWlMKaRk

Opublikowano

Zostanę Pomysłodawczynią, Technikiem lub GameMasterką.


 


Oferuję:


  • wysokiej klasy pomysły,
  • dużą wiedzę na temat znajomości gry,
  • dobry kontakt,
  • dobrze wyglądającą grafikę,
  • pomoc przy plikach serwerowych,
  • ciekawe eventy, konkursy, imprezy.

Oczekuję:


  • dobrego kontaktu,
  • ogarniętego team'u,
  • jawnej współpracy,
  • pomocy przy projektach i organizacjach,
  • rangi w grze oraz na forum.

 


Jeżeli ktoś jest zainteresowany powyższymi moimi propozycjami proszę pisać na PW lub GG: 38330529.


 


Pozdrawiam, DieKasia.

Opublikowano

Poszukuję roboty jako Moderator/Administrator Forum/GameMaster- Kid/Moderatorem/Administratorem Ts3.

Doświadczenie mam. Potrafię posługiwac się - Acp, Navicatem, teamspeakiem3. W 100%'centach ogarniam ''Invision power board'' - Ip.Board.

 

Więcej informacji w Prywatnej Rozmowie. Proszę nie sugerować się tym co tu jest napisane. To tylko znaczna garstka tego co potrafię.

 

Kontakt:

GaduGadu - 47846501

Forum - xNeth.

 

Pozdrawiam xNeth.

00562609579392806401.png


Opublikowano

25737530656470347277.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam, poszukuję osoby cierpliwej, mającej czas, która zna się na serwerze metin2 hamachi i pomoże mi w stworzeniu dobrego serwera.

(najlepiej posiadającej gg/skype/steam)

Komputer mam dobry, maszyna śmiga zawsze bezproblemowo, tylko chcę żeby ktoś pomógł mi rozbudować serwer np. dodanie NPC w mieście, dodanie broni i systemu ulepszeń, pomoc w naprawieniu (małoprawdopodobnych) problemów z maszyną lub navicatem,pomoc w zrobieniu launchera lub jakiś inny sposób żeby gracze mogli podłaczyć się do mojego serwera, pomoc w zrobieniu stronki reje itp..

Porady dotyczące navicata, filezilli i innych programów niezbędnych do zajmowania się serwerem

Ogólnie to serwer już stoi a takie bardzo bardzo podstawy znam :)


Jeśli znajdzie się ktoś kto ma dobre intencje i czas


proszę o kontakt gg: 45747170 / lub mail : [email protected]

Pozdrawiam, Filip




AKTUALNE

6h6jc3f0k7ww.jpg

Opublikowano

 

 

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2.

Chcielibyśmy oznajmić ze poszukujemy:

Grafików

Map Makerów

Oferujemy:

W późniejszym czasie % z IS'a

Miejsce w Teamie

Range GM'a na serwerze

Tutaj parę screenów z serwera, oczywiście nie wszystkie

 

 

Koniq.png

 

 

lancher.png

 

 

nowywierzch.png

 

 

Wyborpostaci.png

 

 

Zielarstwo.png

 

 

wiezad.png

 

 

ikonka.png

 

Nie są to oczywiście wszystkie nowości które są dostępne na serwerze.

Aktualny Team:

Ja

xBit

warnox

misjane

Harnasihjh

GG: 46839077

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Witam.

Zostanę Game Masterem Na obojętnie jakim serwerze.

Co bym robił jako GameMaster ?

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-pomagał innym,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-Oczyszczał serwer z cheaterów
-i wiele więcej.

Dlaczego ja?

Gram ponad 5 lat w metina i na normalnym metinie osiągnąłem 96 lvl więc powinienem sobie poradzić w wytłumaczeniu co zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...