Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

18171675925730036731.png





Zostanę Administratorką/Moderatorką forum o tematyce METIN2 !









97628507422639780565.png





Mam na imię Natalia, mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu, w metina gram od 4 lat, więc doświadczenie jakieś jest! :P





Oprócz tego bawię się w tworzenie for internetowych itd. itd.





Oprócz gry w Metina gram w:





-LoL





-Dragon Nest





-MineCraft





-Osu!





-Project Diva









58360551175662803662.png





Plusy:





-Ortografia 99%





-Bezkonfliktowa





-Jeżeli zacznę coś robić, to robię to do końca





-Tworzę serwery MineCraft (Amatorsko)





-Często (aż za często) spędzam czas przy komputerze









MINUSY:





-Jakieś są, ja ich nie zauważam (szkoda :c), ale Wy, napewno je znajdziecie! :x













64270789388124294334.png









Dlaczego Nie Ja?





Myślę, że sobię poradzę z tym "ciężarem", mam wiele pomysłów dot. forum etc. etc.









94258234287596858449.png





e-mail: [email protected]





gg: 41985079









50590205247344242211.png





Dziękuję za przeczytanie tego spamu, i liczę, że ktoś się odezwie! ;>

TaRAWgG.png


Opublikowano
Witam, dołączę do ekipy powstającego serwera Metin2 na stanowisko Technik
Kilka informacji o mnie :
Imię - Mariusz
Wiek - 18 Lat
Moja strona - http://avi-tech.pl/
Kontakt GG - 44815086

Oferuję:
dużą wiedzę na temat znajomości gry (oprócz pisania questów),
dobry kontakt,
dobrze wykonaną pracę,
własny patcher pisany w vb 2010,
administrowanie serwerem działającymi pod kontrolą systemu FreeBSD (zabezpieczenia itp),
administrowanie serwerem www (pod główną stronę),
instalacja oraz konfiguracja serwera na potrzeby plików,
wdrażanie nowych rozwiązań.

Oczekuję:
ogarniętego team-u,
jawnej współpracy,
pomocy przy projekcie,
rangi w grze oraz na forum,
do pracy vps-a a na start serwer dedykowany,
% z is.
 

Nie Aktualne!

Opublikowano

Witam. Szukam sponsora który zasponosruje moje pliki serwerowe. Pliki serwerowe mam skończone w 95% potrzebujemy tylko jednego dnia do skończenia ich. Pliki są zrobione pod serwer medium 180Lv max.

 

Pliki posiadają:

 

-system kostiumów

 

-Pety

 

-Auto Poty

 

-System Energi

 

-Misję Biologa do 180Lv

 

-Bogaty System Ulepszeń Broni Zbroi Biżuterii

 

-Nowe Questy

 

-Tygrysy Bengalskie i wszystkie inne mounty wierzchowce

 

To co wymieniłem to tylko kilka myślę że ważniejszych rzeczy które posiada serwer.

 

Kontakt pw lub gg 47923823

 

PS.

 

Serwer jest bardzo bogaty w nowości itd. Zapraszam do kontaktowania się ;)<3

4069914545198581480131.png

Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

48716598193185863272.png



Tworzę grafikę na zamówienia.


Staram się aby to było w jak najszybszym czasie,


oraz z jak największą dokładnością i starannością.



67729115546399298629.png



Nazywam się Szymon.


Mieszkam nieopodal Wadowic bądz też Krakowa jak kto woli,


to tylko godzina dojazdu. Wiele osób stara się aby mieć


kontakt z osobą pełnoletiną tak więc zaznaczam także że


jestem pełnoletni.


Z grafiką mam doczynienia od wielu lat,


tak więc mam wieloletnie doświadczenie w tym.


Interesuje się właśnie grafiką, muzyką, koszykówką itp...



55077629345144189668.png



Jeśli potrzebujesz zobaczyć moje prace napisz co cię interesuje,


to albo prześle tz tego co już stworzyłem albo zrobię próbkę


tego co jest potrzeba np. zapowiedzi, tła czy coś w tym stylu.


Wykonuje przeróżne rzeczy, przykładowo :


- Tła,


- Zapowiedz, Dyskusje


- Edycja klienta,


- Reklamy / Bannery


- Animacje


- Sygnaturki, Avatary


- i wiele więcej.



22125395538483360255.png



Co do programów nie chce za bardzo ujawniać


jakimi co robię bo pózniej każdy będzie mógł sobie ściągnać


i próbować robić. Lecz programy które używam pozwalają


mi na tworzenie właśnie animacji, filmów, obrazów itp.


Niektóre właśnie programy pozwalają na pełna edycję


klienta.



07264515620413465015.png



Kontakt ze mna uzyskacie po przez :


Gadu-Gadu : 11891425


W pierwszej wiadomości prosiłbym nie pisać "siema, jesteś",


czy coś w tym stylu. Na samym początku prosiłbym się przedstawić


napisać co potrzeba a pozniej ewentualnie zadawać jakie kolwiek pytania.




19432215698756166977.png


65043597801326182823.png


Największy wybór grafiki w Internecie !


Opublikowano

Zostanę GM/Pomocnikiem technika/TS3 Masterem/Moderatorem lub Administratorem forum




Mam na imię Jakub :)


wiek: 16



Częste pytania:


Od kiedy grasz w metina? Od 2008/09 roku


Miałeś już jakiś staż na prywatnych serwerach? Tak :) miałem już 2 serwery dedykowane + na jednym byłem moderatorem forum


Ile masz wolnego czasu? Bardzo dużo


Prędkość łącza? Download 2MB/s upload 0,5MB/s



GM


Jako Gm chciał bym pomóc w ogarnianiu Graczy, robić eventy i oczywiście im pomagać na TS3 i w grze. Zawsze miałem bardzo dobry kontakt z Graczami i nigdy nie stwarzałem problemów.



Pomocnik Technika


Jako technik umiem wgrać moby, bossy, nowe mapki itp.



TS3 Master


Umiem bardzo dobrze skonfigurować TS3, posiadam także licencje na 512 slotów.



Mod/Admin Forum


Znam
się bardzo dobrze na forach IPB, umiem wgrywać style rangi itp.. czego
dusza zapragnie, jako moderator bym pilnował porządku na forum






Kontakt:


gg: 35871092


skype: csjakubcs (rzadko jestem)


TS3: soban.pl/twój jak masz :)


e-mail: [email protected]




Dodatkowo mogę też MapMakerem :)

Opublikowano

 

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

Szukam 2x Technik na prywatny server dedyk jest pliki w 70% skończone Pisać 47278575

Opublikowano

post-953741-0-88728300-1372776783.png



* Licencja IP.Board


*Kulturę


*Moje doswiadczenie


*Postawienie forum dla klienta


*style do forum


*Ustawienie forum ( działy , spolszczenie itd)


* Pełne zaopiekowanie się forum



post-953741-0-95463400-1372776790.png



*TGM , SGM , GM


* Ukończone pliki serwerowe


* dobry hosting


*zgrany team


*w miarę pełny team



post-953741-0-96750800-1372776799.png



GG : 40960402

Opublikowano

Witam !




Poszukujemy sponsora !




WYMAGANIA :



- Wiek 16+



- Maszyna (nie z ovh)



- 16 gb ram +



- Procesor dwu rdzenny +



- Umiejętność wgrania plików na dedyka



- Umiejętność sformatowania kodu IS .



- Umiejętność zablokowania portów w dedyku



- Opłacenie forum/stron domeny itd.




Co oferujemy?



- Skończone pliki



- Zgrany zespół



- Ciekawy projekt



- CAŁY zysk Z Is'u



- Nowość w Świecie Metin2 (nowe kostiumy itd)



- Zapewniamy grywalność na serwerze





Kontakt :



GG: 44096152 - Pisać nawet gdy niewidoczny



PW na MPC.


bez gif


Opublikowano

 

 

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2.

Chcielibyśmy oznajmić ze poszukujemy:

Grafików

Map Makerów

Oferujemy:

W późniejszym czasie % z IS'a

Miejsce w Teamie

Range GM'a na serwerze

Tutaj parę screenów z serwera, oczywiście nie wszystkie

 

 

Koniq.png

 

 

lancher.png

 

 

nowywierzch.png

 

 

Wyborpostaci.png

 

 

Zielarstwo.png

 

 

wiezad.png

 

 

ikonka.png

 

Nie są to oczywiście wszystkie nowości które są dostępne na serwerze.

Dołączmy również do serwerowni.

Po więcej informacji zapraszam na gg

GG: 46839077

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Zostanę GM/Pomocnikiem technika/TS3 Masterem/Moderatorem lub Administratorem forum

 

 

 

Mam na imię Jakub :)

 

wiek: 16

 

 

Częste pytania:

 

Od kiedy grasz w metina? Od 2008/09 roku

 

Miałeś już jakiś staż na prywatnych serwerach? Tak :) miałem już 2 serwery dedykowane + na jednym byłem moderatorem forum

 

Ile masz wolnego czasu? Bardzo dużo

 

Prędkość łącza? Download 2MB/s upload 0,5MB/s

 

 

GM

 

Jako Gm chciał bym pomóc w ogarnianiu Graczy, robić eventy i oczywiście im pomagać na TS3 i w grze. Zawsze miałem bardzo dobry kontakt z Graczami i nigdy nie stwarzałem problemów.

 

 

Pomocnik Technika

 

Jako technik umiem wgrać moby, bossy, nowe mapki itp.

 

 

TS3 Master

 

Umiem bardzo dobrze skonfigurować TS3, posiadam także licencje na 512 slotów.

 

 

Mod/Admin Forum

 

Znam
się bardzo dobrze na forach IPB, umiem wgrywać style rangi itp.. czego
dusza zapragnie, jako moderator bym pilnował porządku na forum

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

gg: 35871092

 

skype: csjakubcs (rzadko jestem)

 

TS3: soban.pl/twój jak masz :)

 

e-mail: [email protected]

 

 

 

Dodatkowo mogę też MapMakerem :)

Opublikowano

Witam szuka technika który zna się na rzeczy więcej info na pw na forum !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

2d905dfe55262632ab67b4f50f3a6b0b.gif




Na początku chciałbym oznajmić , że poszukuję


9c65f52339e0c24e9fa956c444c2305a.gif


Na Dedykowany Server Metin2.





5cf089351329755b6143ec5f3bfc5593.gif



1. Range na serverze [GA].


2.Zysk w is.



13409c46fc231c993df2c543ac685448.gif



1.Najpierw zakupienia Serwera VPS do prac.


2.Kupna Domeny na forum i strone (później)


3.Na koniec Dedyka.



2da777d7b0a60a628976cdd5d93838f4.gif


GG


79e8c33999eb773d908022f25aa0e072.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...