Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

 

Zostanę moderatorem/lub GM na serwie

 

Mam dużą wiedze na temat gry metin2, 4 lata gry non stop

 

Byłem Moderatorem na Prywatny serwerze PandoraMT2,

Nie Oczekuję jakichś zarobków poprostu szukam pracy GM/Moda gg:18590938

 

 

Witam!

 

 

 

Zostanę moderatorem/lub GM na serwie

 

Mam dużą wiedze na temat gry metin2, 4 lata gry non stop

 

Byłem Moderatorem na Prywatny serwerze PandoraMT2,

Nie Oczekuję jakichś zarobków poprostu szukam pracy GM/Moda gg:18590938

 

Refresz@

  • Odpowiedzi 762
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Witam, z tej strony właściciel serwera DarknessMT2.

Chcielibyśmy oznajmić ze poszukujemy:

Grafików

Map Makerów

Oferujemy:

W późniejszym czasie % z IS'a

Miejsce w Teamie

Range GM'a na serwerze

Tutaj parę screenów z serwera, oczywiście nie wszystkie

 

 

Koniq.png

 

 

lancher.png

 

 

nowywierzch.png

 

 

Wyborpostaci.png

 

 

Zielarstwo.png

 

 

wiezad.png

 

 

ikonka.png

 

Nie są to oczywiście wszystkie nowości które są dostępne na serwerze.

GG: 46839077

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

Szukam technika na serwer hamachi metin2.

 

 

Oferuje:

- Doskonale zgrany team,

- Brak konfliktów,

- Graczy,

- Range [GM] na serwerze,

- Dobrą maszyne,

- Brak lagów (cofek),

z resztą można się dogadać.

 

 

Oczekuje:

- Powaznego podejscia do sprawy,

- Powagi,

- Umiejetnosci wgrywania map/dodawania regenow/edycji map/dodawania mobow/dodawania itemow.

- Umiejetnosci edycji clienta pod potrzeby serwera (po dodaniu mapy na serwer - do clienta),

z resztą można sie dogadać.

 

 

Kontakt:

GG - 33556005

Skype - kamilkamil5824

Opublikowano

72371650463061694930.png


81036524032432484288.png


35245495680471233187.png


Zakaz kopiowania grafiki jak ich poszczególnych elementów w innym przypadku będą nakładane kary pieniężne!

65043597801326182823.png


Największy wybór grafiki w Internecie !


Opublikowano

Zostane technikiem badz GM na istniejacym serwerze dedykowanym.

Jako ze nie mam co robic i mam duzo czasu moge zostac technikiem ewentualnie GM.

 

Oferuje

 

- Tworzenie clienta

- Dodawanie map (client/serwer) z respami mobow, metinow, bossow i co tam kto chce.

- Dodawanie mobow, mountow, broni, zbroi, bizuterii, npc i co tam kto chce po str. serwera i clienta.

- Dodawanie roznorakich rzeczy zalezy kto co chce typu tabele bonow, (Szept) na chat etc.

- Tworzene systemu ulepszen etc.

- Dodawania dungeonow typu katakumby, icerun etc.

- Dodawanie systemu kostiumow, energii itp.

- Naprawa bugow.

- Duzo wolnego czasu.

 

Co do GM, moge napisac na PW, GG co potrafie i gdzie pracowalem.

Wiecej napisze na pw/gg.

 

i inne, po prostu pisac co chcecie nie chcialo mi sie wszystkiego wypisywac. O doswiadczenie jak ktos chce to pytac PW.

 

Oczekuje

 

- Osobe ktora chodz odrobine sie zna i posiada serwer ktory dziala.

- Bez oszustw etc, szukam osob ktorym mozna zaufac a nie wykona sie cos a potem ona zerwie kontakt.

- Bez administracji ktora faworyzuje kolegow/sprzedaje eq za pln.

 

Zainteresowanych zapraszam PW, nie interesuja mnie vps'y/hamachi.

 

 

Ewentualnie szukam ludzi do postawienia serwera easy/medium ktorzy posiadaja dedyka i chca stworzyc dobry serwer a nie serwer za 50zl/serwer na tydzien. Nie interesuja mnie gotowce, sewery postawione na szybko i dla zarobkow.

Interesuja mnie tylko propozycje ludzi ktorzy chca stworzyc cos dobrego, nie serwer na pare dni i maja pomysly na przyszlosc serwera - reklamy itp.

Kontakt GG: 44523497 lub PW forum.

 

sory za brak pl znakow ale mam francuska klawiature.

Nieaktualne.

sygna1.png

Opublikowano

Poszukuje technika na serwer hamachi.

Będzie to porządny serwer hamachi, lecz sam nie ogarnę całego serwera, żeby był bez bugów.

Hoster ma dobre parametry, a ja znam się na wielu rzeczach.

Nie szukam kogoś, kto potrafi zrobić podstawy, takie jak zmiana bonów i shopów, tylko bardziej chodzi mi o pomoc w dodawaniu dungeonów, regenów i ustawianie systemu ulepszeń, gdyż to zajmuje najwięcej czasu.

Kontak gg 294762

Pozdrawiam

Opublikowano

18171675925730036731.png





Zostanę Administratorką/Moderatorką forum o tematyce METIN2 !









97628507422639780565.png





Mam na imię Natalia, mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu, w metina gram od 4 lat, więc doświadczenie jakieś jest! :P





Oprócz tego bawię się w tworzenie for internetowych itd. itd.





Oprócz gry w Metina gram w:





-LoL





-Dragon Nest





-MineCraft





-Osu!





-Project Diva









58360551175662803662.png





Plusy:





-Ortografia 99%





-Bezkonfliktowa





-Jeżeli zacznę coś robić, to robię to do końca





-Tworzę serwery MineCraft (Amatorsko)





-Często (aż za często) spędzam czas przy komputerze









MINUSY:





-Jakieś są, ja ich nie zauważam (szkoda :c), ale Wy, napewno je znajdziecie! :x













64270789388124294334.png









Dlaczego Nie Ja?





Myślę, że sobię poradzę z tym "ciężarem", mam wiele pomysłów dot. forum etc. etc.









94258234287596858449.png





e-mail: [email protected]





gg: 41985079









50590205247344242211.png





Dziękuję za przeczytanie tego spamu, i liczę, że ktoś się odezwie! ;>

TaRAWgG.png


Opublikowano

 

 

 

65331367906103679700.png

Poszukuje sponsora.

Wymagamy:

-zakup VPS na konto technika

-zakup serwera dedykowanego na konto technika

-pieniądze na dodatkowe, nieplanowane wydatki

-poważne podejście do projektu

-zakup hostingu i domeny: .pl / .com

Oferujemy:

-serwer easy / medium

-% z IS

-rangę w grze, na forum i TS

-różne dodatkowe, do ustalenia

Kontakt:

GG: 46951839

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów ;)

 

Postawiłem serwer do expenia o poziomie trudności normal. Mam otwartą rekrutacje na

- Gm potrzebnych min 2,

- Webmastera,

- technika,

- grafika.

 

Wszyscy maja szansę zapraszam ;)

 

Moje gg 47675368

Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

AKTUALNE

Opublikowano

Zlecę stworzenie patchera (nie w AutoIt) z kodowaniem md5, pakowaniem/rozpakowaniem 7zip oraz panelem administracyjnym w php.

Płacę po wykonanej pracy i wymagam kodu źródłowego.

Nie toleruję przy tworzeniu korzystania z gotowców, kod ma być pisany na czysto.

Grafikę do niego sam mogę stworzyć.

 

Kontakt: Prywatna wiadomość lub GG- 12593261

Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 89lv na serwerze Gromo

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 36616779 Skyp: patrysbq15

AKTUALNE

Opublikowano

Witam. Ostatnim czasem szukam dobrych plików serwerowych żeby je sobie
zmodyfikować. Znalazłem już takie które nie sypią się przy kilku
znajomych i chciałem je przetestować na większej grupie. Potrzebuje
zatem 40 osób dzisiaj, na godzinę około 22. Zapewniam, że GMowie będą
rozdawać lvle i kasę, żeby oczywiście przy jakiś duelach/wojnach
obciążyć serwer jak najbardziej. Proszę o privy, to
podam link do downloadu (700MB na szybkim serwerze) i rejestracji.

Opublikowano

Zostanę GM/Pomocnikiem technika/TS3 Masterem/Moderatorem lub Administratorem forum




Mam na imię Jakub :)


wiek: 16



Częste pytania:


Od kiedy grasz w metina? Od 2008/09 roku


Miałeś już jakiś staż na prywatnych serwerach? Tak :) miałem już 2 serwery dedykowane + na jednym byłem moderatorem forum


Ile masz wolnego czasu? Bardzo dużo


Prędkość łącza? Download 2MB/s upload 0,5MB/s



GM


Jako Gm chciał bym pomóc w ogarnianiu Graczy, robić eventy i oczywiście im pomagać na TS3 i w grze. Zawsze miałem bardzo dobry kontakt z Graczami i nigdy nie stwarzałem problemów.



Pomocnik Technika


Jako technik umiem wgrać moby, bossy, nowe mapki itp.



TS3 Master


Umiem bardzo dobrze skonfigurować TS3, posiadam także licencje na 512 slotów.



Mod/Admin Forum


Znam się bardzo dobrze na forach IPB, umiem wgrywać style rangi itp.. czego dusza zapragnie, jako moderator bym pilnował porządku na forum






Kontakt:


gg: 35871092


skype: csjakubcs (rzadko jestem)


TS3: soban.pl/twój jak masz :)


e-mail: [email protected]


Nowicjusz
Opublikowano

Witam. Jeżeli znasz się na tworzeniu serwerów Metin2 i jesteś zainteresowany współpracą z powstającym nowym serwerem prywatnym to serdecznie zapraszamy.


Poszukujemy dobrego technika który chciałby się podjąć wyzwania stworzenia prywatnego serwera Metin2 w ciągu około 2 tyg. Technik powinien być ogarnięty spędzać bardzo dużo czasu na ts3, wiek nie ma znaczenia chodzi tylko o umiejętności. Technik powinien mieć dużo pomysłów swoich nie sciągnietych z innych serwerów jednakże zdarzą się pewnie takie żeczy. Do stworzenia jest serwer Medium 150Lvl Max. Zainteresowanych proszę o kontakt przez wiadomość na PW.


Opublikowano

Witam kazdego ktory przejdzie przez ten post. POSZUKUJE paru ludzi ktorzy znaja sie na tworzeniu servera od plikow serverowych do strony internetowej. Nie poszukuje jednej osoby i nie wymagam zeby to wszystko umiala lecz znala sie na tym co robi. Jestem w stanie kupic dedykowany server to stworzenia prywatnego servera do metin2. Jesli dostaniesz sie do administracji servera nie bedziesz pracowal i marnowal czasu nad plikami. Server bedzie hard z item shopem. Z item shopu bedzie pobierane tyle na server ile trzeba reszta bedzie dzielona na was wszystkich ktorzy ciezko pracuja nad serverem.

Nie bede podawac mojego gg bo nie potrzebuje spamu. Nie szukam osoby ktora napisze mi na gg i bedzie mowila ile to ona moze. Po prostu napisz mi na PW co umiesz co juz zrobiles nad jakim serverem pracowales i cos o sobie. JA OPLACAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO SERVERA. POSZUKUJE UCZCIWYCH OSOB I RZETELNYCH !

[email protected]

Opublikowano

Zostanę GM/Pomocnikiem technika/TS3 Masterem/Moderatorem lub Administratorem forum




Mam na imię Jakub :)


wiek: 16



Częste pytania:


Od kiedy grasz w metina? Od 2008/09 roku


Miałeś już jakiś staż na prywatnych serwerach? Tak :) miałem już 2 serwery dedykowane + na jednym byłem moderatorem forum


Ile masz wolnego czasu? Bardzo dużo


Prędkość łącza? Download 2MB/s upload 0,5MB/s



GM


Jako Gm chciał bym pomóc w ogarnianiu Graczy, robić eventy i oczywiście im pomagać na TS3 i w grze. Zawsze miałem bardzo dobry kontakt z Graczami i nigdy nie stwarzałem problemów.



Pomocnik Technika


Jako technik umiem wgrać moby, bossy, nowe mapki itp.



TS3 Master


Umiem bardzo dobrze skonfigurować TS3, posiadam także licencje na 512 slotów.



Mod/Admin Forum


Znam się bardzo dobrze na forach IPB, umiem wgrywać style rangi itp.. czego dusza zapragnie, jako moderator bym pilnował porządku na forum






Kontakt:


gg: 35871092


skype: csjakubcs (rzadko jestem)


TS3: soban.pl/twój jak masz :)


e-mail: [email protected]




Dodatkowo mogę też MapMakerem :)


Opublikowano

Witam...poszukuje Technika na serw Dedykowany Mamy już prawie cały team i poszukujemy tylko technika..Jeśli Chciałbyś zostać Technikiem na serwerze odpisz mi na pw lub na gg : 21225917 Pozdrawiam ; ]






Nie Aktualne!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...