Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Dolina! Kwadratowa Masakra! Spolszczone pluginy!Log Block! Super rozwiązania!


THEkondiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z MC: mareczek02
Poziom ortografii: 10/10
Ogar: Jestem ogarnięty
Wiek: 14
Coś o sobie: Siemka jestem Dominik , uwielbiam grać w Tenis Stołowy i w Piłkę Nożną . Potrafię być kulturalny . :)

Yea Baybe

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
PODANIE ZA KOLEGE


Nick z MC: ArmanPL

Poziom ortografii: 9/10

Ogar:TAK

Wiek:13

Coś o sobie:W minecrafta gram od alphy . Jestem pomocny , ogarniety , mily . Często gram chętnie w minecrafta . Szukam serwerów survival bez frakcji gdzie sa ogarnieci gracze .

2vto45f.png

Opublikowano

Nick z MC: NeroN246
Poziom ortografii: /10 8/10
Ogar: Ta
Wiek: 14
Coś o sobie: Lubie sobie pograc w minecrafta, jestem mily i pomocny. Gram takze w pilke nozna i siatkowke ;)

Opublikowano

Nick z MC: misiuPL

Poziom ortografii: 8/10

Ogar: Tak

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imie Michal, mam 16 lat. Lubie grac w koszykowke w wolnym czasie. Jestem kreatywny i mily ! :)

 

Podanie za Kolege !

*

Nick z MC: Hezzu

Poziom ortografii: 9/10

Ogar:Tak

Wiek:15

Coś o sobie: Mam na imie Mateusz, mam 15 lat. W wolnym czasie lubie grac w "Pilke nozna" ze znajomymi. Jestem mily .

*

Nick z MC:SpeeKis

Poziom ortografii: 8/10

Ogar:Tak

Wiek:14

Coś o sobie: Mam na imie mateusz, mam 14 lat. Lubie pogrywac sobie w minecraft, jestem kreatywny i mily !: 3

 

Chcemy razem ze znajomymi byc w tej samej druzynie, poniewaz chcemy razem nagrywac Serie na YouTube !.

 

 

Odrazu pytam o zgode nagrywania ze serwera !

O to moj link do kanalu !http://www.youtube.com/user/MichauekGaming

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...