Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Dolina! Kwadratowa Masakra! Spolszczone pluginy!Log Block! Super rozwiązania!


THEkondiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick z MC: InferoPL

Poziom ortografii: 9,5/10

Ogar: Tak

Wiek: 14lat

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Niestety mnie nie dodales

Nick: InferoPL

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Nick z MC:Slaxpl122
Poziom ortografii: 8/10
Ogar:Tak, ale jest granica...
Wiek:13

mikolaj1222.png
Opublikowano

 

Nick z MC: CalnexPL

Poziom ortografii: 9/10

Ogar:Tak, zależy także od sytuacji :D

Wiek:14
Opublikowano

Dodani, ale mam do was prośbę :

1. Ktoś zaczyna? Bądź mĄdrzejszy i odpisz np. " no tak jestem dzieckiem" itp.

2. Ktoś cię trolluje i np. Bije z fapki? Nie zabijaj ale np. uderz mieczem lub sniezkami.

... -.-

Opublikowano
Nick z MC: Lex
Poziom ortografii: 9.5/10 (nikt nie jest idealny)
Ogar: Tak, pełny. Gram od wersji 1.7 beta
Wiek: 15
I jak dodany zostanę mam zamiar zrobić duży zameczek z cobla bo zawsze zasrany stone brick,,, albo z drzewa taki ladny bądź otworze bank dla mieszkańców wioski albo ostatecznie coś podziemnego :D

 

@up : A jeżeli ktoś kogoś zabija po pare razy, trolluje na serio okrada i wgl to wtedy śnieżki chyba nic nie zdziałają a banowanie takiego gracza to starta gracza, lepiej dać mu jakaś nauczkę czy coś w tym stylu, ale zgadzam się z tobą jeżeli chodzi o takie fapanie lekkie to małe odegranie nie zaszkodzi :D

I jeszcze takie pytanko, czy tutaj tnt i creeperki robią bum :D ?

Np: Zrobić sobie zameczek i zrobić mini wojnę na strzały miecze i armaty tnt, bez kilofów czy siekier czy lopat :D

( dla frajdy)



Z góry przeraszam że tak dużo upisałem z ogółu nie spamuje czy coś ;D



I fajnie by było jakbyście dodali dynmape

zu439g.jpg

Opublikowano
Nick z MC: Manniek

Poziom ortografii: 100/10

Ogar: 100/10

Wiek:17 ;)

Coś o sobie?: Jaram jointy ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

All @up dodani. UWAGA! Z racji iż nie można wejść na craftserve GDYBY serwer padł (a nie padł) to może nie być dłuższą chwilę. TNT bedzie wybuchało jak csrv bedzie :)

... -.-

Opublikowano
Nick z MC: Deratyzator

Poziom ortografii: 9/10

Ogar: Mhm..
Wiek: 14

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano
Nick z MC: IslandIcedZ

Poziom ortografii: /10 10

Ogar: Tak . ?

Wiek: 13


Podanie kuzyna bo nie może :>


Nick z MC: MrGamingPL

Poziom ortografii: /10 8

Ogar:Tak

Wiek:15

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...