Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Dolina! Kwadratowa Masakra! Spolszczone pluginy!Log Block! Super rozwiązania!


THEkondiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick z MC: Major_Rabarbar

Poziom ortografii: 9/10 (czasami pisze troche niezrozumiale :P)

Ogar: Tak

Wiek: 13
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick z MC: Szymciox13

Poziom ortografii: 9,50/10 (nikt nie idealny :/)

Ogar: Może być... potrafię myśleć nie to co większość "gimbusiarni" :D

Wiek:15


To za kolegę (bana ma na MPC xD):


Nick z Mc: Gierkomaniak2762

Poziom Ortografii: 8/10

Ogar: Jasne

Wiek: 14

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Nick z MC: TeZoMisieK

Poziom ortografii: 10/10 macie pewnosc, że u mnie błędów ortograficznych nie zobaczycie

Ogar: Jestem ogarnięty, nie griefuje itp. o moim ogarnieciu świadczy posiadanie admina na 3 różnych serwerach

Wiek: w lipcu 13 ale nie znając mojego wieku, po moim zachowaniu moglibyscie pomyśleć, że mam 15 lub więcej

Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania

tenor.gif

 

Opublikowano
Podanie na WL:

Nick z MC: D3struktor

Poziom ortografii: 10/10

Ogar: Zależy czy coś mi od ebie no ale nie grifuje

Wiek:15

Coś o sobie: Więc tak, Gram w minecrafta od infDeva więc sporo czasu ale teraz przestałem(no nie grałem już z 6 miesięcy tak że grałem grałem a nie włączałem na 5 minut grę).

I jeszcze kumpel

Podanie na WL:

Nick z MC: BunnyKiler

Poziom ortografii: 10/10

Ogar: Zdecydowanie za spokojny

Wiek:15

86074106.png

Sygna by EaGGe

Opublikowano
Nick z MC: MrsKaroo
Poziom ortografii: 9/10 - Mam dobra ortografie tylko po prostu czasami się zdarza błąd jak u każdego .
Ogar:Tak
Wiek:14



2vto45f.png

Opublikowano
Nick z MC: DamiX55
Poziom ortografii: 8/10

Ogar: ta

Wiek:15

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Rano se wchodze a serwer nie działa ?

PS : Te rpg items fajne ale malo trochu przydatne weź podaj więcej zastosowań do tej różdzki na[przykłąd

zu439g.jpg

Opublikowano
Nick z MC: ciamajda1092

Poziom ortografii: 10/10

Ogar:9,99/10 ;d

Wiek:13

Coś o sobie: Jestem chłopakiem, lubię grać w piłkę, i w przyszłości gracz w jakimś klubie[byle jakim ;)] Lubie ogólnie sport, oprócz piłki siatkowej, w którą nie przepadam grać. Prawie codziennie gram z kolegami na boisku, i mam nadzieję, że tak zostanie.Moim ulubionym klubem jest Real Madrid, a zawodnikiem Cristiano Ronaldo. Nie cierpie nodusiarów i xrayów, oraz grifeów po prostu dla mnie to dzieci neo, które rodzice są idiotami, którymi swoim dziecią za dużo pozwalają. KONIEc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...