Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Dolina! Kwadratowa Masakra! Spolszczone pluginy!Log Block! Super rozwiązania!


THEkondiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick z MC: lord12

Poziom ortografii: 10/10

Ogar:tak jestem ogarniety nie jestem griferem.a w minecrafta gram od 1.2.5

Wiek:14

Coś o sobie: lubie piłkę nożną, często gram w minecrafta
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick z MC: RafiMine

Poziom ortografii: 9.99/10 :D

Ogar: Jestem bardzo ogarnięty :)

Wiek: Rocznikowo 15

Coś o sobie: W minecrafta gram od wersji 1.3.1, jestem miły, spokojny, ogarnięty, nie przeklinam, nie wyzywam graczy, nie niszczę budynków, nie kradnę itemków itp. :) to chyba wszystko, bo nie wiem co jeszcze o sobie napisać :D

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

RafiMine dodany.

lord12 opisz coś o sobie więcej.

ciamajda1092

 

 

@up Opisz coś o sobie bo twój wiek nie przekonuje mnie do dodania.

... -.-

Opublikowano
Podanie na WL:


Nick z MC: Alcatraz


Poziom ortografii: 11/10, Znam zasady ortografii i interpunkcji


Ogar: W 100%


Wiek: 17


Coś o sobie: Bardzo lubię serwery tego typu, planuję w najbliższym czasie otworzyć własny.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Nick z MC: Dedal007


Poziom ortografii: 9/10


Ogar: Mysle ze w 100%.


Wiek: 16


Coś o sobie: Chciałbym dołączyć na serwer ponieważ miałem swój serwer swego czasu i chciałbym zobaczyć i pograć na takim serwerze z perspektywy gracza.

Opublikowano
Nick z MC: Avers

Poziom ortografii: 9/10

Ogar: Ogarnięty może tak w 90% ^^ Zawsze jakiś humorek ;p

Wiek: 13 Prawie 14 ;]

Coś o sobie: Nazywam się Kamil gram w minecrafta od wersji 1.7 Interesuje się robieniem serwerów Informatyką i różnymi takimi sprawami ;]
2 Pytanka. Macie może jakiegoś Ts,a ? Ile lat ma właściciel [Nie chce się ośmieszać na ts moim głosem jeśli takowy jest.]

image.png

Opublikowano
Nick z MC: SebQu
Poziom ortografii: /10: 9 ale wiadomo, każdemu zdarzają się błędy
Ogar: "Ogar"... wkurza mnie takie pojęcie, albo ktoś jest normalny albo nie. ;)
Wiek: 13 Lat.
Coś o sobie: Bardzo lubię serwery KM ponieważ nadają się do współpracy i przede wszystkim do dobrej zabawy. :D
Potrafię dobrze walczyć łukiem oraz mam dość duże szczęście do
enchantu. Buduje funkcjonalnie, czy ładnie? Raczej nie... niestety.
Posiadam Teamspeaka, Mumble, skype oraz mikrofon.
Troszkę mało ale myślę że wystarczy
Pozdrawiam

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Nick z MC: Snager

Poziom ortografii: 9/10

Ogar: Tak

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imię Sylwek moje hobby to piłka nożna , uwielbiam serwery tego typu ponieważ czuję się w nich dobrze.
Opublikowano

Nick : Tomek .
Poziom mojego języka 9/10 .
Wiek to 18 lat .
Coś o sobie : jestem nudzącym się nałogowym palaczem w internecie.
Jestem w stanie końcowym stworzenia serweru rpg :-)
Posiadam Ts3/Skype/GG ;3 Wiec kontakt z moja osobo jest prawie 24/h ;3
W pluginach jaki i w grze oficjalnie moge pomoc .
Co do griffu : nie robię nic z tych rzeczy . Ale także nienawidzę trollowania.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano
Nick z MC: Emm_x3

Poziom ortografii: /10 10/10

Ogar: tak

Wiek: 20



Nick z MC: cedrusen

Poziom ortografii: /10 10/10

Ogar: tak

Wiek: 15

xxxxxxx

Opublikowano

Pan o nicku "FilipFilip22PL" okradł mnie i w dodatku zabił mnie bez przyczyny :D chyba mu się coś należy? :)

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Super serwer ;] Ale proponuję byście zrobili TeamSpeaka Do lepszego kontaktowania się.

Bez Ts,a To tak trochę dennie Ludzie nie zbyt lubią pisać na czacie ^^ Dlatego proponuje zrobienie Ts,a ;]

 

Z Ts :

- Lepszy Kontakt

- Poznawanie Lepiej Ludzi

- Lepsze Dogadywanie Się

I wiele innych rzeczy :]

image.png

Opublikowano
Nick z MC: HuriN

Poziom ortografii: /10 10

Ogar: Bardzo ogarniety jestem :)

Wiek: 15

Coś o sobie: Hm. Nazywam sie Mateusz, interesuje sie pilka nozna. Chce sobie pograc na takim typu serwerze z ogar ludzmi :D

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...