Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]REAKTYWACJA-MachinesCraft [DEDYK][MODY][60SLOTÓW][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...]


patryk122223

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada się ciekawie.

Na pewno zagram.

 

Grałem na poprzednich edycjach i było zajebiście. A teraz jeszcze te nowe mody!

Opublikowano

Też zagram na serwerze , szczególnie , że wkrótce start. Czekam niecierpliwie ;D

 

EDIT: Mam pytanie , będą frakcje?

Opublikowano

zapowiada się "niesamowicie" szczególnie ten system czapek

[P]Czy te czapki są z modu hats mod? :)

 

Opublikowano

Na pewno zagram i będe zapraszać znajomych ;)

Co do serwera zapowiada sie epicko i nie mogę

się doczekać! kiedy start?! :D

Opublikowano

Na pewno zagram i będe zapraszać znajomych ;)

Co do serwera zapowiada sie epicko i nie mogę

się doczekać! kiedy start?! :D

 

Start jest przewidywalny na dzisiaj albo jutro.

fd4f7d1a762dc6af.png?1367794349630

Opublikowano

Mam takie pytanko jak skonczycie paczke to dacie link do downloadu?Bo bym z checia zagral na niej na singlu

 

 

Paczka jest już gotowa ale przed startem nie będziemy jej udostępniać ze względu na to że mogą jeszcze zajść jakieś małe poprawki.

Dodatkowo wszystkie pliki gry będą pobierane przez AutoUpdater, dzięki któremu zawsze będziecie na bieżąco z nowymi aktualizacjami.

 

 

Co do startu to mieliśmy mały poślizg z powodu problemów z usługodawcą hostingowym (jak zwykle -_-), ale myślę że mimo wszystko start będzie dziś.

Godziny startu jeszcze podawać nie będę.

Opublikowano

Ludzie trochę logicznego myślenia i zbierania informacji. Są jedynie problemy z maszyną ponieważ jeszcze jej nie dostali, wszystko inne jest już gotowe oprócz mapy ale to 15 min ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...