Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invisible LastChaos


xDayEnd.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dajcie im czas -.- do końca czerwca powinni wystartować i noob'ki będą miały w co lamić w wakacje .... -.- Czytajcie forum, a jeżeli angielskiego nie rozumiecie to zacznijcie się uczyć lub google translate do stron

Nie wchodze na ich forum bo wtedy komp laguje... -,-

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

Miyo .. Tyle roboty masz :| Spam, wszędzie spam. Jprd warny za to, te posty kiedy start, kiedy start, zrobiły sie juz męczące - gdzie nie spojrzę, jest to pytanie.

Opublikowano

Wybitnie śmieszne. Możecie skończyć spamować (tak, to jest pytanie retoryczne)? Bo już lekko przeginacie.

68213731259398105831.jpg

 

@ Miyoshi jak chcesz to daj te 0%.

 

Czyli serwer wystartuje za jakieś kilka dni? : o

Opublikowano

serwer nie ruszy nigdy jak tak bedziecie spamic. jak serwer ruszy zostaniecie poinformowani tutaj jak i na forum serva. a kiedy to bedzie to nie wie nikt ;)

k1hvCVp.gif

Opublikowano

W sumie to ktoś wie... :P

 

Jeszcze raz mówię... Czytać News'y na naszym forum, lub patrzeć tutaj... I proszę o nie pisanie, kiedy serwer będzie on, tylko proszę o poczekanie. :)

 

 

Administratorzy zdecydowali, że będzie cap 185.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

jutro juz to slysze od 1/2 tygodni ...

święta prawda ....

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

święta prawda ....

A Ty już przestań tutaj dupe zawracać,co widzę to Twój spam się tutaj wyłania,powinieneś dostać bana na mózg oraz IP już dawno. Na forum powinna być kategoria przy zakładaniu konta,na IQ,które takie spam-boty jak Ty,nigdy by nie wypełniły.Pozdrawiam.

 

@Stronka będzie jakaś inna ? bo ta troszkę nie zbyt ładnie wygląda ;p

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Nie zmieniajcie capu bo my czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy :P



A Ty już przestań tutaj dupe zawracać,co widzę to Twój spam się tutaj wyłania,powinieneś dostać bana na mózg oraz IP już dawno. Na forum powinna być kategoria przy zakładaniu konta,na IQ,które takie spam-boty jak Ty,nigdy by nie wypełniły.Pozdrawiam.


@Stronka będzie jakaś inna ? bo ta troszkę nie zbyt ładnie wygląda ;p

Mogę spamować i mi nikt nie zabroni a jak Cię to wkurza to wyłącz komputer i na niego nie wchodź :P

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

bez kitu mial byc 185lvl i bylo by koksiarsko

ps. Gamigo znow robi sobie gowno pod nogi wiec mozecie go otworzyc to wam wpadnie kilku graczy z pla ;)

 

Co tym razem zrobili?

 

@topic

Czemu nagła zmiana level cupa na 200?

Opublikowano

Jakos nie idzie, jak zresztą widac. Nie boj sie do wakacji wystartuje ^^(beta) :D

 

Frytek uspokój się, bo Ci żyłka pęknie. Jeżeli jeszcze nie otworzyli serwera to znaczy, że mają ku temu powody, a Ty swoim narzekaniem raczej nie pomagasz. ;) Fajnie, że zabezpieczacie serwer. Może uda Wam się stworzyć coś na miarę Generica... bo wszystkie, dotychczas postawione, serwery prywatne (zwłaszcza polskie) padały szybciej niż komary. -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...