Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj wycenisz swoje konto w grze


XxWTFxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

w garażu :T110E4 FV215b (183) T110E3 AMX 50 Foch 155 Waffenträger auf E 100  Bat Chatillon 25 t T62A  GW E 100 IS-7 FV215b T57 Heavy E-100 IS-4 Maus VK 72.02 (k) premium 8.8 jagtigerdo kupienia ob.140  

51% win, ponad 1500 eff + mail. Za ile by można wystawić?

 

 

 

 

Minimum 300 zł.

 

jestem ciekawy ile za te konto dostanie :D

w garażu : 

X is7 vk 72.01 obj 140

IX obj 704 jagtiger tortise 

VIII t32 amx 50 100 amx 13 90 t34 lowe jt 8.8 typ 59 kv 5 at 15 borsuk 

VII su100m1 kv3 tiger 1

VI kv 1s kv2 arl 44

V pz 4

 

effi 1700 wr 53% klan brak 

 

200 zł.

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: IS-7(4 perki i 88%+, 3 moduły) T100E4(4 perki i 50%, full moduły) Waffentrager(4 perki i 66% i 2 załogantów 1% do 4 perka, full moduły) T100E3(3 perki i 82%+ i 1 załogant 81% pierwszego perka, full moduły) AMX 13 90(2 perki i 71%, full moduły i 150k expa wbite) T-44(2 perki i 67%, full moduły) T1( 1 perk na 73%, wenta) Hetzer, At 2, M5 stuart

 

 

Kredyty: 3 115 500

 

Złoto:  1269

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

Klan- IS0UL

 

WN8: 1 738 (Very good)

WR%: 52.5%
Bitwy: 8929

 

Konto premium przez 21 dni.

 

 

Do sprzedania.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: IS-7(4 perki i 88%+, 3 moduły) T100E4(4 perki i 50%, full moduły) Waffentrager(4 perki i 66% i 2 załogantów 1% do 4 perka, full moduły) T100E3(3 perki i 82%+ i 1 załogant 81% pierwszego perka, full moduły) AMX 13 90(2 perki i 71%, full moduły i 150k expa wbite) T-44(2 perki i 67%, full moduły) T1( 1 perk na 73%, wenta) Hetzer, At 2, M5 stuart

 

 

Kredyty: 3 115 500

 

Złoto:  1269

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

 

Klan- IS0UL

 

WN8: 1 738 (Very good)

WR%: 52.5%

Bitwy: 8929

 

Konto premium przez 21 dni.

 

 

Do sprzedania.

 

250-350zł

Brak czołgów premium?

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: IS-7(4 perki i 88%+, 3 moduły) T100E4(4 perki i 50%, full moduły) Waffentrager(4 perki i 66% i 2 załogantów 1% do 4 perka, full moduły) T100E3(3 perki i 82%+ i 1 załogant 81% pierwszego perka, full moduły) AMX 13 90(2 perki i 71%, full moduły i 150k expa wbite) T-44(2 perki i 67%, full moduły) T1( 1 perk na 73%, wenta) Hetzer, At 2, M5 stuart

 

 

Kredyty: 3 115 500

 

Złoto:  1269

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

 

Klan- IS0UL

 

WN8: 1 738 (Very good)

WR%: 52.5%

Bitwy: 8929

 

Konto premium przez 21 dni.

 

 

Do sprzedania.

 

Szkoda, że na tak dobre konto nie masz porządnego zarabiacza.

 

300 zł.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej.

Po długim czasie gry mam zamiar sprzedać swoje konto. Chciałbym się dowiedzieć ile bym dostał max za takie cudeńko.

Czołgi w garażu:

X: IS-7 | IS-4 | Ob. 140 | T-62A | Ob. 268 | Ob. 263 | Ob. 261 | T110E5 | G.W. E100 | B-C 25t | AMX-50B |

VIII: AMX 50 100 | IS-3 | T32 | 110 | FV207 | STA-1 | Tiger II | T26E4 Super Pershing(czołg premium) | IS-6(czołg premium)

VI: Hellcat | FV 304 | Type 58 | Dicker Max(czołg premium)

V: VK 3001H | M24 Chaffee | T-25(czołg premium)

VI: Luchs

III: Pz I C.

II: T2 Light Tank(czołg premium)

I: T1

Wszystkie 8 są wyekspione oprócz FV 207, STA-1 Tiger II. Mało zostało do zbadania kolejnych czołgów.

 

Czołgi do kupienia:

WZ-131 (7T)

T-34-2   (7T)

AMX 13 F3 (6T)

VK 4502 B. (9T)

JPanther (7T)

Pz.Sfl. V (7T)

Comet (7T)

AT-7 (7T)

Conqueror (9T)

T25/2 (7T)

T20 (7T)

M41 (5T)

A-43 (6T)

-------------------------------

14 wolnych miejsc w garażu

14 wolnych łóżek w koszarach

1,7 mln kredytów

0 golda

Każdy czołg ma bardzo dobrą załogę po kilka umiejętności

Każdy czołg został wyposażony w dosyłacze, stabilizatory itd.

4 lornety polowe,18 siatek,3 skrzynki naprawcze

24142 rozegrane bitwy

7200+ ocena osobista

93/174 Asy Pancerne

http://screenshooter.net/2134615/crnfmri

Opublikowano

Hej.

Po długim czasie gry mam zamiar sprzedać swoje konto. Chciałbym się dowiedzieć ile bym dostał max za takie cudeńko.

Czołgi w garażu:

X: IS-7 | IS-4 | Ob. 140 | T-62A | Ob. 268 | Ob. 263 | Ob. 261 | T110E5 | G.W. E100 | B-C 25t | AMX-50B |

VIII: AMX 50 100 | IS-3 | T32 | 110 | FV207 | STA-1 | Tiger II | T26E4 Super Pershing(czołg premium) | IS-6(czołg premium)

VI: Hellcat | FV 304 | Type 58 | Dicker Max(czołg premium)

V: VK 3001H | M24 Chaffee | T-25(czołg premium)

VI: Luchs

III: Pz I C.

II: T2 Light Tank(czołg premium)

I: T1

Wszystkie 8 są wyekspione oprócz FV 207, STA-1 Tiger II. Mało zostało do zbadania kolejnych czołgów.

 

Czołgi do kupienia:

WZ-131 (7T)

T-34-2   (7T)

AMX 13 F3 (6T)

VK 4502 B. (9T)

JPanther (7T)

Pz.Sfl. V (7T)

Comet (7T)

AT-7 (7T)

Conqueror (9T)

T25/2 (7T)

T20 (7T)

M41 (5T)

A-43 (6T)

-------------------------------

14 wolnych miejsc w garażu

14 wolnych łóżek w koszarach

1,7 mln kredytów

0 golda

Każdy czołg ma bardzo dobrą załogę po kilka umiejętności

Każdy czołg został wyposażony w dosyłacze, stabilizatory itd.

4 lornety polowe,18 siatek,3 skrzynki naprawcze

24142 rozegrane bitwy

7200+ ocena osobista

93/174 Asy Pancerne

http://screenshooter.net/2134615/crnfmri

 

500-700zł

Opublikowano

500-700zł

Chyba ocipiałeś ~ mój ojciec

500zł za konto z 2x premium tank, z czego jeden to SP? :v

Fajnie, że tyle czołgów, ale to nie daje dużo. To konto bez czołgów premium góra 150zł

Ze 350zł będzie.

Opublikowano

Chyba ocipiałeś ~ mój ojciec

500zł za konto z 2x premium tank, z czego jeden to SP? :v

Fajnie, że tyle czołgów, ale to nie daje dużo. To konto bez czołgów premium góra 150zł

Ze 350zł będzie.

 

Chłopie, on ma więcej Xt, niż Ty czołgów w garażu... Te 2 czołgi spokojnie wystarczają do zarobku.

Taka liczba Xt, oraz linii które prowadzi jest bardzo dobra i może dostać ponad 500zł.

Opublikowano

Chłopie, on ma więcej Xt, niż Ty czołgów w garażu... Te 2 czołgi spokojnie wystarczają do zarobku.

Taka liczba Xt, oraz linii które prowadzi jest bardzo dobra i może dostać ponad 500zł.

Wszystkich dyszek nie ma tyle ile ja mam czołgów w garażu.

 

@report za flame na rodziców.

 

Topic: a wy co myślicie? Że konta w tej grze są drogie? Są śmiesznie tanie. Większość ceny wszystkich kont to czołgi premium.

11 T10? Pomnóż każdą dyche x10zł. 110zł

Reszta: około drugie tyle

Dodając 200zł za premki

Dobra. Pomyłka 50zł - nie srajcie się tak.

Opublikowano
W garażu:

 

X:

-  IS-7  2,8 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja

VIII:

- IS-3  3,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja

- T32  2,7 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja

- Tiger II  2,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja

- T-44  1,7 perka  dosyłacz,optyka,wentylacja

- AMX 13 90  2,8 perka  optyka,stabilizator,ulepszone celowanie

VII:

- T29  0,4 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja

- Pz.Sfl.V  0,7 perka  dosyłacz 

- T71  1,4 perka wentylacja,optyka,stabilizator

VI:

- M4A3E2 Sherman Jumbo  0,6 perka  dosyłacz,wentylacja

- M18 Hellcat  2,6 perka  dosyłacz

V: 

- Pz.Kpf. IV Ausf. H  załoga 83%  dosyłacz,wentylacja,optyka

IV: 

- Matilda  0,2 perka  dosyłacz,ulepszone celowanie

II:

- BT-2  0,4 perka  wentylacja

I:

- T1 Cunningham  0,8 perka  optyka

Premium:

- Churchill III  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie

- T-25  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie

- T-15 wentylacja 

- T2 Light  wentylacja

Zbadane:

 

- E-100

- M103

- Ob.704

- Lorr. 40t

- T25/2

- KV-13

- Hummel

- Jg.Pz. IV

- M4A3E8

- T-150

- KV-2

- Luchs

- Churchill I

- M41

- Luchs

Magazyn:

 

Wyposażenie:

- wentylacja klasa 2  x 1

- dosyłacz do dział średniego kalibru  x 2

- osłonięta optyka  x 2

- skrzynka z narzędziami  x 1

- ulepszony system naprowadzania  x 2

- stabilizator pionowy Mk2  x 2

- wentylacja klasa 3  x 1

Sprzęt eksploatacyjny:

- duży zestaw naprawczy  x 260

- duża apteczka  x 70

- automatyczny system gaśniczy  x 160

- mały zestaw naprawczy  x 540

-  mała apteczka  x 470

- gaśnica ręczna  x 220

- usunięcie regulatora obrotów  x 40

- 100-oktanowa  benzyna  x 30

- 105-oktanowa benzyna  x 10

- ciastko i herbata  x 10

- czekolada  x 10

- dodatkowe racje bojowe  x 10

- ulepszone racje bojowe  x25

 

Kredyty: 5,5 mln

Złoto: 700

Wolne doświadczenie: 13 tys 

 

Statystyki: 

WN7: 1550

WN8: 1850

Bitwy: 9000

Ocena osobista: 7800

WR: 55,5%
Opublikowano

 

W garażu:
 
X:
-  IS-7  2,8 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
VIII:
- IS-3  3,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- T32  2,7 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- Tiger II  2,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- T-44  1,7 perka  dosyłacz,optyka,wentylacja
- AMX 13 90  2,8 perka  optyka,stabilizator,ulepszone celowanie
VII:
- T29  0,4 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- Pz.Sfl.V  0,7 perka  dosyłacz 
- T71  1,4 perka wentylacja,optyka,stabilizator
VI:
- M4A3E2 Sherman Jumbo  0,6 perka  dosyłacz,wentylacja
- M18 Hellcat  2,6 perka  dosyłacz
V: 
- Pz.Kpf. IV Ausf. H  załoga 83%  dosyłacz,wentylacja,optyka
IV: 
- Matilda  0,2 perka  dosyłacz,ulepszone celowanie
II:
- BT-2  0,4 perka  wentylacja
I:
- T1 Cunningham  0,8 perka  optyka
Premium:
- Churchill III  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie
- T-25  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie
- T-15 wentylacja 
- T2 Light  wentylacja
Zbadane:
 
- E-100
- M103
- Ob.704
- Lorr. 40t
- T25/2
- KV-13
- Hummel
- Jg.Pz. IV
- M4A3E8
- T-150
- KV-2
- Luchs
- Churchill I
- M41
- Luchs
Magazyn:
 
Wyposażenie:
- wentylacja klasa 2  x 1
- dosyłacz do dział średniego kalibru  x 2
- osłonięta optyka  x 2
- skrzynka z narzędziami  x 1
- ulepszony system naprowadzania  x 2
- stabilizator pionowy Mk2  x 2
- wentylacja klasa 3  x 1
Sprzęt eksploatacyjny:
- duży zestaw naprawczy  x 260
- duża apteczka  x 70
- automatyczny system gaśniczy  x 160
- mały zestaw naprawczy  x 540
-  mała apteczka  x 470
- gaśnica ręczna  x 220
- usunięcie regulatora obrotów  x 40
- 100-oktanowa  benzyna  x 30
- 105-oktanowa benzyna  x 10
- ciastko i herbata  x 10
- czekolada  x 10
- dodatkowe racje bojowe  x 10
- ulepszone racje bojowe  x25
 
Kredyty: 5,5 mln
Złoto: 700
Wolne doświadczenie: 13 tys 
 
Statystyki: 
WN7: 1550
WN8: 1850
Bitwy: 9000
Ocena osobista: 7800
WR: 55,5%

 

 

Przy dobrych wiatrach 100-150zł. Nawet czołgu premium 8t nie masz.

Opublikowano

 

W garażu:
 
X:
-  IS-7  2,8 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
VIII:
- IS-3  3,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- T32  2,7 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- Tiger II  2,6 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- T-44  1,7 perka  dosyłacz,optyka,wentylacja
- AMX 13 90  2,8 perka  optyka,stabilizator,ulepszone celowanie
VII:
- T29  0,4 perka  dosyłacz,stabilizator,wentylacja
- Pz.Sfl.V  0,7 perka  dosyłacz 
- T71  1,4 perka wentylacja,optyka,stabilizator
VI:
- M4A3E2 Sherman Jumbo  0,6 perka  dosyłacz,wentylacja
- M18 Hellcat  2,6 perka  dosyłacz
V: 
- Pz.Kpf. IV Ausf. H  załoga 83%  dosyłacz,wentylacja,optyka
IV: 
- Matilda  0,2 perka  dosyłacz,ulepszone celowanie
II:
- BT-2  0,4 perka  wentylacja
I:
- T1 Cunningham  0,8 perka  optyka
Premium:
- Churchill III  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie
- T-25  dosyłacz,wentylacja,szybsze celowanie
- T-15 wentylacja 
- T2 Light  wentylacja
Zbadane:
 
- E-100
- M103
- Ob.704
- Lorr. 40t
- T25/2
- KV-13
- Hummel
- Jg.Pz. IV
- M4A3E8
- T-150
- KV-2
- Luchs
- Churchill I
- M41
- Luchs
Magazyn:
 
Wyposażenie:
- wentylacja klasa 2  x 1
- dosyłacz do dział średniego kalibru  x 2
- osłonięta optyka  x 2
- skrzynka z narzędziami  x 1
- ulepszony system naprowadzania  x 2
- stabilizator pionowy Mk2  x 2
- wentylacja klasa 3  x 1
Sprzęt eksploatacyjny:
- duży zestaw naprawczy  x 260
- duża apteczka  x 70
- automatyczny system gaśniczy  x 160
- mały zestaw naprawczy  x 540
-  mała apteczka  x 470
- gaśnica ręczna  x 220
- usunięcie regulatora obrotów  x 40
- 100-oktanowa  benzyna  x 30
- 105-oktanowa benzyna  x 10
- ciastko i herbata  x 10
- czekolada  x 10
- dodatkowe racje bojowe  x 10
- ulepszone racje bojowe  x25
 
Kredyty: 5,5 mln
Złoto: 700
Wolne doświadczenie: 13 tys 
 
Statystyki: 
WN7: 1550
WN8: 1850
Bitwy: 9000
Ocena osobista: 7800
WR: 55,5%

 

 

Myślę gdybyś kupił E100 i dobił do 2k WN'u to 200 zł możesz śmiało wołać. ;)

Opublikowano

wycena konta- bitew 26810 zwyciestw 60,46% ocena osobista 9681 wn8-2264 sredni dmg na bitwe-1511

czolgi t10 oczywiscie osprzet i wyposarzenie pod cw nie ma sensu chyba wymieniac nic wiecej dodac tylko wymienie czolgi kazdym czolgiem od 60-75% winratio

batchat  ,amx50b  .amxfoch155.  e100.  vk72.01(K) unikat.  WT auf e100.  gwe100. fv215b (183).  m48a1 paton.  t110e5.  t110e4.  t57 chevy.  t62-a.  obj140.  is7  obj268.  obj261.  stb-1

 

t9 win ratio bodobne i osprzet wyposarzenie bojowe jak na cw

obj704.  t54.  wafentragen auf pz4

t8 jak wyzej....

is3.  t32.  t69.  RHM borsing.  amx50100.  t34premium.    t26e4 superpersching premium.  

t7....

t71

t6...

chi-to.  a43.  m18chelcat.  typ58.  

t5...

elc amx.  t25 premium.  stug III.  t49.  t-34.  

t4 brak

t3...

pz i aufs. C  fcm36 pak40.premium.  

t2...

cruiser mk III.  t2light tank premium.  

t1...

t1

 

wiekszosc lini tych co zostalo odblokowane tier7-8  kredyty 1.5mln gold 800

konto renomowane tzw najlepszy polski klan i najlepszy w eu pod wzgledem zwyciestw ale to szczegul...o wartosc pytam z ciekawosci moze jak strace zapał to sprzedam z gory dziekuje PS. ogolny ranking konta pozycja okolo 1700 globalna

Opublikowano

wycena konta- bitew 26810 zwyciestw 60,46% ocena osobista 9681 wn8-2264 sredni dmg na bitwe-1511

czolgi t10 oczywiscie osprzet i wyposarzenie pod cw nie ma sensu chyba wymieniac nic wiecej dodac tylko wymienie czolgi kazdym czolgiem od 60-75% winratio

batchat  ,amx50b  .amxfoch155.  e100.  vk72.01(K) unikat.  WT auf e100.  gwe100. fv215b (183).  m48a1 paton.  t110e5.  t110e4.  t57 chevy.  t62-a.  obj140.  is7  obj268.  obj261.  stb-1

 

t9 win ratio bodobne i osprzet wyposarzenie bojowe jak na cw

obj704.  t54.  wafentragen auf pz4

t8 jak wyzej....

is3.  t32.  t69.  RHM borsing.  amx50100.  t34premium.    t26e4 superpersching premium.  

t7....

t71

t6...

chi-to.  a43.  m18chelcat.  typ58.  

t5...

elc amx.  t25 premium.  stug III.  t49.  t-34.  

t4 brak

t3...

pz i aufs. C  fcm36 pak40.premium.  

t2...

cruiser mk III.  t2light tank premium.  

t1...

t1

 

wiekszosc lini tych co zostalo odblokowane tier7-8  kredyty 1.5mln gold 800

konto renomowane tzw najlepszy polski klan i najlepszy w eu pod wzgledem zwyciestw ale to szczegul...o wartosc pytam z ciekawosci moze jak strace zapał to sprzedam z gory dziekuje PS. ogolny ranking konta pozycja okolo 1700 globalna

 

400-700zł.

Opublikowano

wycena konta- bitew 26810 zwyciestw 60,46% ocena osobista 9681 wn8-2264 sredni dmg na bitwe-1511

czolgi t10 oczywiscie osprzet i wyposarzenie pod cw nie ma sensu chyba wymieniac nic wiecej dodac tylko wymienie czolgi kazdym czolgiem od 60-75% winratio

batchat  ,amx50b  .amxfoch155.  e100.  vk72.01(K) unikat.  WT auf e100.  gwe100. fv215b (183).  m48a1 paton.  t110e5.  t110e4.  t57 chevy.  t62-a.  obj140.  is7  obj268.  obj261.  stb-1

 

t9 win ratio bodobne i osprzet wyposarzenie bojowe jak na cw

obj704.  t54.  wafentragen auf pz4

t8 jak wyzej....

is3.  t32.  t69.  RHM borsing.  amx50100.  t34premium.    t26e4 superpersching premium.  

t7....

t71

t6...

chi-to.  a43.  m18chelcat.  typ58.  

t5...

elc amx.  t25 premium.  stug III.  t49.  t-34.  

t4 brak

t3...

pz i aufs. C  fcm36 pak40.premium.  

t2...

cruiser mk III.  t2light tank premium.  

t1...

t1

 

wiekszosc lini tych co zostalo odblokowane tier7-8  kredyty 1.5mln gold 800

konto renomowane tzw najlepszy polski klan i najlepszy w eu pod wzgledem zwyciestw ale to szczegul...o wartosc pytam z ciekawosci moze jak strace zapał to sprzedam z gory dziekuje PS. ogolny ranking konta pozycja okolo 1700 globalna

 

600 złotych i nie mniej.

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:T-25, Hummel, Pz IV, MS-1, BT-2, LTP, Otsu

 

Czołgi odblokowane:http://scr.hu/1du4/d9o1shttp://scr.hu/1du4/p7lp8 - http://scr.hu/1du4/v5i09 - http://scr.hu/1du4/bb3gl - http://scr.hu/1du4/eh533 - http://scr.hu/1du4/q37yb - http://scr.hu/1du4/p8anb - http://scr.hu/1du4/bgvha - http://scr.hu/1du4/nmvjc - http://scr.hu/1du4/ditr5 - http://scr.hu/1du4/9xt0o - http://scr.hu/1du4/9nk36
 

Czołgi premium: T-25, LTP

 

Kredyty: 266,443 (rośnie)

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie bo nie byłem w klanie

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:T-25, Hummel, Pz IV, MS-1, BT-2, LTP, Otsu

 

Czołgi odblokowane:http://scr.hu/1du4/d9o1shttp://scr.hu/1du4/p7lp8 - http://scr.hu/1du4/v5i09 - http://scr.hu/1du4/bb3gl - http://scr.hu/1du4/eh533 - http://scr.hu/1du4/q37yb - http://scr.hu/1du4/p8anb - http://scr.hu/1du4/bgvha - http://scr.hu/1du4/nmvjc - http://scr.hu/1du4/ditr5 - http://scr.hu/1du4/9xt0o - http://scr.hu/1du4/9nk36

 

Czołgi premium: T-25, LTP

 

Kredyty: 266,443 (rośnie)

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie bo nie byłem w klanie

Nie ma co wyceniać, nikt nie kupi.

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:T-25, Hummel, Pz IV, MS-1, BT-2, LTP, Otsu

 

Czołgi odblokowane:http://scr.hu/1du4/d9o1shttp://scr.hu/1du4/p7lp8 - http://scr.hu/1du4/v5i09 - http://scr.hu/1du4/bb3gl - http://scr.hu/1du4/eh533 - http://scr.hu/1du4/q37yb - http://scr.hu/1du4/p8anb - http://scr.hu/1du4/bgvha - http://scr.hu/1du4/nmvjc - http://scr.hu/1du4/ditr5 - http://scr.hu/1du4/9xt0o - http://scr.hu/1du4/9nk36

 

Czołgi premium: T-25, LTP

 

Kredyty: 266,443 (rośnie)

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie bo nie byłem w klanie

10 zł.

Opublikowano

400-700zł.

 

 

 

Co to ma być za wycena: 400-700 zł . Różnica 300 zł, a więc 75% mniejszej kwoty i 42% większej. Ok. 600 w rzeczywistośći, ale w praktyce może być 0, bo raczej nikt nie kupi takeigo konta

76561198018588473.png
Opublikowano

Co to ma być za wycena: 400-700 zł . Różnica 300 zł, a więc 75% mniejszej kwoty i 42% większej. Ok. 600 w rzeczywistośći, ale w praktyce może być 0, bo raczej nikt nie kupi takeigo konta

 

Ciężko jest wycenić konto, ponieważ głównie zależy to od kupującego. Jak będzie ktoś napalony, to może dać 700zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...