Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj wycenisz swoje konto w grze


XxWTFxX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba ci się coś pomyliło...

150zł max... Ja może ze 100zł bym dał. Ew. 120zł.

 

A racja, myślałem że tam ma jakiś t34. Ale znacznie przesadziłeś... Ma 5 Xt, te 200-300zł dostanie. Szkoda że nie mam zarabiacza typu T34, wtedy było by znacznie więcej.

Opublikowano

 

A racja, myślałem że tam ma jakiś t34. Ale znacznie przesadziłeś... Ma 5 Xt, te 200-300zł dostanie. Szkoda że nie mam zarabiacza typu T34, wtedy było by znacznie więcej.

Od każdego T10 z dycha wleci. Konta w tej grze są tanie jak barszcz...

Opublikowano

tanie sa , kiedys myslalem zeby sprzedac i zrobic nowe z fioletowymi statami , ale szkoda 20k bitew i zaczynac od nowa ,

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:

Ruski:

T62A(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

IS4(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

IS7(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

Ob268(naprowadzanie,dosylacz,siatka)+3perki Xtier

Ob261(naprowadzanie,dosylacz,siatka)+3perki Xtier

Kw5(naprowadzanie,dosylacz,vent)+3perki VIII premium

Tetrarch IItier premium

Niemcy:

E-75 +3perki IX tier

Ferdinand VIII tier

Tiger(P) VII tier

Grille V tier

Marder 38T

Francja:

Amx 50 100 +1perk VIII tier

Amx 13 90 +1perk VIII tier

Arl V39 VI tier

USA:

T21 VII tier

M40/43+1 perk VIII tier

Czołgi odblokowane:

wszystkie ktore prowadza do czolgow w/w

t110e(odblokowany nie kupiony)

odblokowana linia do t25/2

odblokowana linia do churchill VII

Czołgi premium:

Kw5(naprowadzanie,dosylacz,vent)+3perki VIII premium

Kredyty:

1.000.000

Złoto:

1050
konto ma ponad 14k bitew
ocena osobista ponad 4k
chciałbym się dowiedzieć ile to warte
z góry dzięki.
Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

Ruski:

T62A(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

IS4(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

IS7(stabilizator,vent,dosylacz)+3perki Xtier

Ob268(naprowadzanie,dosylacz,siatka)+3perki Xtier

Ob261(naprowadzanie,dosylacz,siatka)+3perki Xtier

Kw5(naprowadzanie,dosylacz,vent)+3perki VIII premium

Tetrarch IItier premium

Niemcy:

E-75 +3perki IX tier

Ferdinand VIII tier

Tiger(P) VII tier

Grille V tier

Marder 38T

Francja:

Amx 50 100 +1perk VIII tier

Amx 13 90 +1perk VIII tier

Arl V39 VI tier

USA:

T21 VII tier

M40/43+1 perk VIII tier

Czołgi odblokowane:

wszystkie ktore prowadza do czolgow w/w

t110e(odblokowany nie kupiony)

odblokowana linia do t25/2

odblokowana linia do churchill VII

Czołgi premium:

Kw5(naprowadzanie,dosylacz,vent)+3perki VIII premium

Kredyty:

1.000.000

Złoto:

1050
konto ma ponad 14k bitew
ocena osobista ponad 4k
chciałbym się dowiedzieć ile to warte
z góry dzięki.

 

 

Jeśli mówią że Xt tak mało warte, to co najwyżej 150zł

Do tego 4k osobistej... śmiech na sali 14k bitew...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Od razu mówię że chodzi o konto Kuty ponieważ tu, na forum mam inny nick. Chciałbym się dowiedzieć ile moje konto jest warte.

 

Liczba bitw: 17 662

Ocena osobista: 7 200+

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

X - AMX 50B, AMX Foch 50 (155), Bat-Chatillion 25t, Bat-Chatillion 155 58, IS-7, T110E4, FV 215b (183), VK 72.01K (unikat, tylko 10k osób go posiada)

IX - Ob. 704

VIII - Rhm. Borsing, SU-101, 110 (do turniejów), AMX 50 100 (do turniejów)

VI - Hellcat, KW-1S (oba do turniejów)

+ czołgi premium ale to dalej

 


Czołgi odblokowane:

IX - WZ-111-1/4, T-54

VIII - KV-4, Tiger II, Jagdpanther II, Ferdinand, T32, T28, Caernarvon, WZ-132,

VII - Panther, T20, Comet,

VI - MT-25, VK 28.01, (wszystkie VK), Hummel, T21, T-34-1

V - M24 Chaffe, M41,

Niżej chyba nie ma co pisać :) Nie wiem czy wypisałem wszystkie bo ciężko wszystko zapamiętać.

 

 

Czołgi premium:

X (nie wiem czy można zaliczać do premek ale jest wyjątkowy) - VK. 72.01K

VIII - T34

VI - Pz.Kpfw. IV Schmalturm

V - Churchil III

III - FCM 36 PaK 40, LTP, M22 Locoust,

II - T1E6, T7, Light Mk. VIC

 

 

 

Kredyty: 8 796 808


Złoto: 115

 

Wolny Exp: 112 487


 


Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Posiadam 112 487 wolnego doświadczenia, 17 662 stoczonych bitew z czego 52.85% wygranych, średnie uszkodzenia na bitwę to 1 203. Posiadam 1426 eff, 1538 wydajności oraz 7200+ oceny osobistej.W magazynie jak i na pojazdach posiadam bardzo dużo wyposażenia zaczynając od siatki, lornetki a kończąc na Dosyłaczu kl. 3, Wentylacji kl. 3 itd (na każdej X są 3 moduły - przeważnie wentylacja, dostyłacz i coś jeszcze, zależy jaki czołg). Posiadam 4 czołgi z bardzo dobrze wyszkoloną załogą która może brać udział w turniejach. Hmm, nie wiem co tu więcej pisać... Najlepiej jak zobaczycie wszystko na stronie wota lub noobmeterze:

http://worldoftanks.eu/community/accounts/502230669-Kuty/
http://www.noobmeter.com/player/eu/Kuty/
Opublikowano

Myślę, że 400-600 zł za to konto dostaniesz. Może od jakiejś napalonej osoby jeszcze więcej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. 
Proszę o pomoc w wycenie konta:)

 

Czołgi w garażu.

X:

IS-7, załoga prawie 4 perki, dosyłacz, wentylacja, stabilizator.

IS-4, załoga prawie 4 perki, dosyłacz, wentylacja, stabilizator.

T110E4, załoga 3.5 perka, dosyłacz, wentylacja, skupiacz.

FV215b(183), załoga 3.5 perka, dosyłacz, wentylacja, skupiacz.

E-100, załoga 3,5 perka, dosyłacz, stabilizator, osłona przeciwodłamkowa, malowanie za zloto

AMX 50B, załoga prawie 4 perki, wentylacja, stabilizator, skupiacz

 

IX:

M103, załoga prawie 2 perki, dosyłacz, wentylacja, stabilizator

VK 45.02(P) Ausf. B, załoga 1,5 preka, dosyłacz, stabilizator, osłona

E 50: załoga prawie 4 perki, dosyłacz, wentylacja, osłona

212A, załoga prawie jeden perk, dosyłacz, skupiacz, 

 

VIII:

110, załoga 1.5 perka. dosylacz, skupiacz, stabilizator

AMX 13 90, załoga prawie 1 perk, wentylacja, skupiacz

G.W. Tiger (P), załoga prawie 2 perki, dosyłacz, skupiacz, 

IS-3, załoga ponad 4,5 perka, wentylacja, skupiacz, stabilizator, malowanie za zloto

 

VII:

WZ-131: załoga 71% pierwszego perka, dosylacz, stabilizator

JagdPanther: załoga, prawie 4 perki, dosyłacz, 

Comet: prawie 1 perk, dosylacz, stabilizator

Black Prince, załoga prawie 1 perk, dosyłacz, wentylacja, skupiacz

Crusader 5,5-in. SP, załoga 0,6 pierwszego perka, dosylacz, skupiacz

T20: załoga prawie 1 perk, dosylacz, stabilizator, wentylacja

 

VI:

AMX 13 F3 AM: załoga bez perkow, dosylacz, skupiacz

M18 Hellcat: załoga prawie 2 perki, dosylacz, malowanie za zloto

M44: załoga bez perkow, dosylacz, skupiacz

 

V:

T-34: zaloga bez perkow, dosylacz , skupiacz

 

IV:

T40: zaloga 1 perk w polowie, dosylacz

M5 Stuart: załoga bez perkow, wentylacja

 

I:
T1 Chunningham, załoga 1 perk w polowie, wentylacja, malowanie za zloto.

 

Czołgi premium:

IS-6, dosylacz, wentylacja, stabilizator

Dicker Max: dosylacz

T14, dosylacz

T-25: wentylacja, dosylacz, optyka

T2 LT: optyka, skupiacz, wentylacja

 

Czołgi zbadane lecz nie kupione:

 

T-34-2, AMX AC 48, Sturer Emil, Ferdinand, T21, SU-152, SU-100M1, KV-13, MT-25, Chi-Ri

 

Dodam ze na koncie jest 180 golda, brak konta premium, 23k wolnego doświadczenia.

W magazynie 8 siatek maskujących, 2 lornety polowe, skrzynka z narzędziami, 

 

Dodam jeszcze ze ocena osobista na poziemie 7300+ oraz wn6 w granicach 1350.

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:

T32 (elitarny,dosylacz,wenta i ulepszony system naprowadzania, drugi perk na 89% )

M18 Hellcat (elite, 3 perk 67%, dosylacz)

T110E4(dosylacz, 3 perk 62%)

IS 3 (elite, 3 perk 71%, modyly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania)

IS 7 (wenta, dasylacz, ulepszony system naprowadzania, 3 perk 77%)

ISU 152 (brakuje 100k do Obj, bez madolow, 2 perk 50%)

KW 1S,T150 i KW3 (bez madolow i perkow, 40k expa do kw4)

t34( brak perkow i modolow, do odblokowania tylko rudy)

PZshlV (dosylacz, 1 perk 85%)

T34-2 (elitarny,wenta dosylacz optyka, 2 perk 92%)

AMX 13 90(elitarny, optyka, wenta, ulepszony system celowania,3 perk 64%)

AMX 50 100(optyka, wenta, 2 perk 96%, 45k do amx 50 120)

Lorr 40t(wenta, 1 perk 80%, 48k do Bata)

Lorr 155 50(dosyl, naprowadzanie, 65k do Lorr 155 51)

 

 


 

Czołgi odblokowane: WZ 120

WZ 111 1-4

Churchill I  (nie zbadane tylko radio i nastepne czolgi)

PZ III/IV ( nie zbadane tylko top: radio, silnik, gaski i nastepne czolgi, wbite 16k expa)

JgPZIV

M103

A43

59-16


 

Czołgi premium:Typ 64
 

 


Kredyty: 8 200 000

 


Złoto:114

 

Wolny exp: 62k

860331433165800174608.png

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

T32 (elitarny,dosylacz,wenta i ulepszony system naprowadzania, drugi perk na 89% )

M18 Hellcat (elite, 3 perk 67%, dosylacz)

T110E4(dosylacz, 3 perk 62%)

IS 3 (elite, 3 perk 71%, modyly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania)

IS 7 (wenta, dasylacz, ulepszony system naprowadzania, 3 perk 77%)

ISU 152 (brakuje 100k do Obj, bez madolow, 2 perk 50%)

KW 1S,T150 i KW3 (bez madolow i perkow, 40k expa do kw4)

t34( brak perkow i modolow, do odblokowania tylko rudy)

PZshlV (dosylacz, 1 perk 85%)

T34-2 (elitarny,wenta dosylacz optyka, 2 perk 92%)

AMX 13 90(elitarny, optyka, wenta, ulepszony system celowania,3 perk 64%)

AMX 50 100(optyka, wenta, 2 perk 96%, 45k do amx 50 120)

Lorr 40t(wenta, 1 perk 80%, 48k do Bata)

Lorr 155 50(dosyl, naprowadzanie, 65k do Lorr 155 51)

 

 

 

Czołgi odblokowane: WZ 120

WZ 111 1-4

Churchill I  (nie zbadane tylko radio i nastepne czolgi)

PZ III/IV ( nie zbadane tylko top: radio, silnik, gaski i nastepne czolgi, wbite 16k expa)

JgPZIV

M103

A43

59-16

 

Czołgi premium:Typ 64

 

 

Kredyty: 8 200 000

 

 

Złoto:114

 

 

Wolny exp: 62k

 

 

Max 250zł

Edit:

W sumie racja, wątpię, że dostaniesz 150+

Opublikowano

Max 250zł

Chyba 150zł...

To nie konta z Tibii, to WoT, gdzie konto z czołgiem premium sprzedaje się za jakaś minimalna wartość konta + +-60% ceny czołgu premium...

 

Wątpie jednak, bo osobiście ze 100zł bym dał.

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

T32 (elitarny,dosylacz,wenta i ulepszony system naprowadzania, drugi perk na 89% )

M18 Hellcat (elite, 3 perk 67%, dosylacz)

T110E4(dosylacz, 3 perk 62%)

IS 3 (elite, 3 perk 71%, modyly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania)

IS 7 (wenta, dasylacz, ulepszony system naprowadzania, 3 perk 77%)

ISU 152 (brakuje 100k do Obj, bez madolow, 2 perk 50%)

KW 1S,T150 i KW3 (bez madolow i perkow, 40k expa do kw4)

t34( brak perkow i modolow, do odblokowania tylko rudy)

PZshlV (dosylacz, 1 perk 85%)

T34-2 (elitarny,wenta dosylacz optyka, 2 perk 92%)

AMX 13 90(elitarny, optyka, wenta, ulepszony system celowania,3 perk 64%)

AMX 50 100(optyka, wenta, 2 perk 96%, 45k do amx 50 120)

Lorr 40t(wenta, 1 perk 80%, 48k do Bata)

Lorr 155 50(dosyl, naprowadzanie, 65k do Lorr 155 51)

 

 

 

Czołgi odblokowane: WZ 120

WZ 111 1-4

Churchill I  (nie zbadane tylko radio i nastepne czolgi)

PZ III/IV ( nie zbadane tylko top: radio, silnik, gaski i nastepne czolgi, wbite 16k expa)

JgPZIV

M103

A43

59-16

 

Czołgi premium:Typ 64

 

 

Kredyty: 8 200 000

 

 

Złoto:114

 

 

Wolny exp: 62k

 

 

Ludzie patrzą też na statystyki.

 

100zł, żadnego normalnego premium do zarabiania i tylko 2x t. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Witam. Ile moze być warte te konto: http://www.noobmeter...8558/512062491/

 

W garażu: WT auf E-100(załoga 4 perk ma na 80%), IS-7(3 perk konczy), BC 155 58(1 perk), T-62A(3 perk 75%), do tego Rhm z dwoma perkami, KV-1S, KV-1 i kilka piżdzików do zabawy. Konto posiada 20 dni premium. Każdy czołg ma założone wyposażenie.

 

80 zł?

Opublikowano

Witam. Ile moze być warte te konto: http://www.noobmeter...8558/512062491/

 

W garażu: WT auf E-100(załoga 4 perk ma na 80%), IS-7(3 perk konczy), BC 155 58(1 perk), T-62A(3 perk 75%), do tego Rhm z dwoma perkami, KV-1S, KV-1 i kilka piżdzików do zabawy. Konto posiada 20 dni premium. Każdy czołg ma założone wyposażenie.

 

Do 120zł max.

 

#linki w code proszę.

Opublikowano

Witam! Prosiłbym o wycenę konta, konto posiada 6k bitew, 6000 oceny osobistej oraz statystyki na poziome dobry - bardzo dobry.

 

W garażu posiadam takie czołgi jak:

- X = E-100 oraz T57 heavy.

- Czołgi premium = Dicker Max, Churchill III, T14, Fcm36 Pak40

- Popularne normalne = Chaffee, Hellcat, KV-1s, Gw. Panther.

 

Posiadam 20k wolnego doświadczenia, 2.000.000 kredytow oraz 15 miejsc w garażu.

 

Za wszystkie wyceny serdecznie dziękuję :)

Opublikowano

Witam! Prosiłbym o wycenę konta, konto posiada 6k bitew, 6000 oceny osobistej oraz statystyki na poziome dobry - bardzo dobry.

 

W garażu posiadam takie czołgi jak:

- X = E-100 oraz T57 heavy.

- Czołgi premium = Dicker Max, Churchill III, T14, Fcm36 Pak40

- Popularne normalne = Chaffee, Hellcat, KV-1s, Gw. Panther.

 

Posiadam 20k wolnego doświadczenia, 2.000.000 kredytow oraz 15 miejsc w garażu.

 

Za wszystkie wyceny serdecznie dziękuję :)

 

Maks 100 zł.

Opublikowano

Witam! Prosiłbym o wycenę konta, konto posiada 6k bitew, 6000 oceny osobistej oraz statystyki na poziome dobry - bardzo dobry.

 

W garażu posiadam takie czołgi jak:

- X = E-100 oraz T57 heavy.

- Czołgi premium = Dicker Max, Churchill III, T14, Fcm36 Pak40

- Popularne normalne = Chaffee, Hellcat, KV-1s, Gw. Panther.

 

Posiadam 20k wolnego doświadczenia, 2.000.000 kredytow oraz 15 miejsc w garażu.

 

Za wszystkie wyceny serdecznie dziękuję :)

 

Nie więcej niż 80zł.

Opublikowano

W garażu:


* WZ-120


* Lorriane 155 mel 51


* E 75


* Pz.Sfl.IVc


* Jagdpanzer E100


* T1 Cunningham


* T29


* T34


* IS-7


* SU-8


* AMX 40


* T18


* T25/2


 


Odblokowane:


 


Ruscy:



4glok7.jpg



 


Chiny:



61xe0v.jpg



 


Francja:



90pyfd.jpg



 


Niemcy:



l0vfik.jpg



 


Brytyjczycy:



wv5rze.jpg



 


USA:



6syfs4.jpg



 


Japończycy - nie zbadałem nawet II tieru.


 


Inne info:


- ilosć bitew - 8.995


- miejsc w garażu - 24 (11 wolnych)


- Ocena osobista - 5.146


- Effi - 1047


- Srebro - 1.040.000 (stan zmienia się cały czas)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...