Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj wycenisz swoje konto w grze


XxWTFxX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czołgi w garażu:

IS-7 (wentylacja,dosyłacz,celność) załoga 3 perki

IS-4(wentylacja,dosyłacz,celność) załoga 3 perki

T34-premium(wentylacja,dosyłacz,celność) załoga 4 perki

T29 stockowy

Czołgi zbadane:

JgPanther

dużo V tierów

kv-2

Inne:

żadnych modułów,sprzętu,zalogi itp. w magazynie

kasa

2 000 000

zloto

100

 

Warte 200-250zł +. Po tyle schodzą na allegro podobne.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: T110E5, AMX M4 1945, VK 2801, T28, T25/2, T-44


 


Czołgi odblokowane: IS-8, T-54, Pantera zwiadowcza,

T20, T28 prototype, KV-4

 

Czołgi premium:T34


 


Kredyty: 2,8 mln i rośnie

 


Złoto: 1380


 


Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie ma klanu, ale każdy, dosłownie każdy ma wentylke, dosylacz a reszta wedlug uznania siatke, system naprowadzania, stabilizator

Do tego dochodzi ponad 100 sztuk apteczek, skrzynek i gasnic w magazynie

Czołgi T110E5 i VK 2801 naladowane zlotem i jest jeszcze do nich zapas zlota w magazynie

W garażu załoga na 100% z shermana jumbo przygotowana do przeniesienia na T20 i zaloga z IS-3 na 100% tez przygotowana do przeniesienia na IS-8

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: T110E5, AMX M4 1945, VK 2801, T28, T25/2, T-44

 

Czołgi odblokowane: IS-8, T-54, Pantera zwiadowcza,

T20, T28 prototype, KV-4

 

Czołgi premium:T34

 

Kredyty: 2,8 mln i rośnie

 

Złoto: 1380

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie ma klanu, ale każdy, dosłownie każdy ma wentylke, dosylacz a reszta wedlug uznania siatke, system naprowadzania, stabilizator

Do tego dochodzi ponad 100 sztuk apteczek, skrzynek i gasnic w magazynie

Czołgi T110E5 i VK 2801 naladowane zlotem i jest jeszcze do nich zapas zlota w magazynie

W garażu załoga na 100% z shermana jumbo przygotowana do przeniesienia na T20 i zaloga z IS-3 na 100% tez przygotowana do przeniesienia na IS-8

Pewnie z 180 zł.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: T110E5, AMX M4 1945, VK 2801, T28, T25/2, T-44

 

Czołgi odblokowane: IS-8, T-54, Pantera zwiadowcza,

T20, T28 prototype, KV-4

 

Czołgi premium:T34

 

Kredyty: 2,8 mln i rośnie

 

Złoto: 1380

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : nie ma klanu, ale każdy, dosłownie każdy ma wentylke, dosylacz a reszta wedlug uznania siatke, system naprowadzania, stabilizator

Do tego dochodzi ponad 100 sztuk apteczek, skrzynek i gasnic w magazynie

Czołgi T110E5 i VK 2801 naladowane zlotem i jest jeszcze do nich zapas zlota w magazynie

W garażu załoga na 100% z shermana jumbo przygotowana do przeniesienia na T20 i zaloga z IS-3 na 100% tez przygotowana do przeniesienia na IS-8

140-175 zł

1000542_488527844557457_1771921595_n.jpg

Opublikowano

Odblokowane

Chiński:

-M5A1 Stuart

Francuski:

-Ren.UE57

-AMX 38

Niemiecki:

-StPz II

-StugIII

-PzIV

Brytyjski:

-Covenanter

-Churchill I

Amerykański:

-Hellcat

-T20

Rosyjskie:

-T34

-IS

 

W garażu:

-PzIV

-StugIII

-T34

-T20

-IS

 

Kredyty:

-161k

 

Free EXP:

-900

LeviQuote1v3.png

 

LeviQuote1v3.png.39bf425ff20e713eab782423c651555b.png

Opublikowano

Odblokowane

Chiński:

-M5A1 Stuart

Francuski:

-Ren.UE57

-AMX 38

Niemiecki:

-StPz II

-StugIII

-PzIV

Brytyjski:

-Covenanter

-Churchill I

Amerykański:

-Hellcat

-T20

Rosyjskie:

-T34

-IS

 

W garażu:

-PzIV

-StugIII

-T34

-T20

-IS

 

Kredyty:

-161k

 

Free EXP:

-900

Rosyjskie T34??? Nie T-34? Trochę mi namieszałeś. Jeżeli to T-34 i jest w twoim garażu jak w poście to 40zł. Jak nie to z 100zł.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

konto dostałem od kuzyna co mu się gra znudziła

W garażu:

T34- PREMIUM

LOWE- PREMIUM

Odblokowane:

KV-1S

KV-3

T29

HELLCAT

 

KREDYTY: 500 000

ZŁOTO: 0

SigUserBG.png

Opublikowano
Czołgi znajdujące się w garażu:

1.E-75

2.VIB Tiger 2

3.KV-1S

4.T34

5.AMX 13 90

6.AMX 13 75

7.S-51

8.M18 Hellcat

9.Tetrarch

10.T-127

 

Czołgi odblokowane:IS,KV...,T43,T34-...,KV-3 ITD.

 

Czołgi premium:Tetrarch,T-127

 

Kredyty:1000+

 

Złoto:390

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :Kamuflarze,działa,pociski,kawy ITD.,

12.gif

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk +

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: 110 (nie zbadene radio i wz, zaloga szkoli 2 perka [74%], moduly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania)

ELC AMX

AMX 12t (nie zbadane radio i lorka, zaloga szkoli 1 perka [90%], moduly: wenta i optyka)

AMX 13 75 (nie zbadane radio i AMX, zaloga szkoli 1 perka [60%], moduly: wenta i drazki

T29 (nie zbadane radio i T32, zaloga szkoli 1 perka [86%])

M18 Hellcat (elite, zaloga szkoli 2 perka [80%], moduly: siata i lorneta, 597 bitew)

IS 3 (elite, zaloga szkoli 3 perka [26%], modyly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania, 754 bitwy)

IS 8 (nie zbadany silnik, wieza i IS 7, zaloga szkoli 2 perk [74%])

 


Czołgi odblokowane: T 150, KW 2, KW 13,
T 25/2

Churchill I (nie zbadane tylko radio i nastepne czolgi)

 

PZ III/IV ( nie zbadane tylko top: radio, silnik, gaski i nastepne czolgi, wbite 16k expa)

StugIII (poprzednik elite wiec nie ma tylko top dziala, gasek i jagody)

 

AMX 13 F3 (odblokowane wszystko oprocz lorki, wbite 63k expa)

 

59-16

Typ 58 ( nie zbadany 2 silnik (3 zbadany na innym czolgu) i T 34-1, 33k expa)

 

 


Czołgi premium:brak

 


Kredyty:1 400 000

 


Złoto:588

 


Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : brak klany, w magazynie czesci za ok 100k, jedna wolna wenta 2 klasy

860331433165800174608.png

Opublikowano

konto dostałem od kuzyna co mu się gra znudziła

W garażu:

T34- PREMIUM

LOWE- PREMIUM

Odblokowane:

KV-1S

KV-3

T29

HELLCAT

 

KREDYTY: 500 000

ZŁOTO: 0

Z 170 zł, ze względu na czołgi premium.

 

 

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

1.E-75

2.VIB Tiger 2

3.KV-1S

4.T34

5.AMX 13 90

6.AMX 13 75

7.S-51

8.M18 Hellcat

9.Tetrarch

10.T-127

 

Czołgi odblokowane:IS,KV...,T43,T34-...,KV-3 ITD.

 

 

Czołgi premium:Tetrarch,T-127

 

 

Kredyty:1000+

 

 

Złoto:390

 

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :Kamuflarze,działa,pociski,kawy ITD.,

Ze 175 zł.

 

 

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu: 110 (nie zbadene radio i wz, zaloga szkoli 2 perka [74%], moduly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania)

ELC AMX

AMX 12t (nie zbadane radio i lorka, zaloga szkoli 1 perka [90%], moduly: wenta i optyka)

AMX 13 75 (nie zbadane radio i AMX, zaloga szkoli 1 perka [60%], moduly: wenta i drazki

T29 (nie zbadane radio i T32, zaloga szkoli 1 perka [86%])

M18 Hellcat (elite, zaloga szkoli 2 perka [80%], moduly: siata i lorneta, 597 bitew)

IS 3 (elite, zaloga szkoli 3 perka [26%], modyly: wenta, dosylacz i ulepszony system naprowadzania, 754 bitwy)

IS 8 (nie zbadany silnik, wieza i IS 7, zaloga szkoli 2 perk [74%])

 

 

Czołgi odblokowane: T 150, KW 2, KW 13,

T 25/2

Churchill I (nie zbadane tylko radio i nastepne czolgi)

 

PZ III/IV ( nie zbadane tylko top: radio, silnik, gaski i nastepne czolgi, wbite 16k expa)

StugIII (poprzednik elite wiec nie ma tylko top dziala, gasek i jagody)

 

AMX 13 F3 (odblokowane wszystko oprocz lorki, wbite 63k expa)

 

59-16

Typ 58 ( nie zbadany 2 silnik (3 zbadany na innym czolgu) i T 34-1, 33k expa)

 

 

 

Czołgi premium:brak

 

 

Kredyty:1 400 000

 

 

Złoto:588

 

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : brak klany, w magazynie czesci za ok 100k, jedna wolna wenta 2 klasy

Około 100 zł.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

A jak już jest temat to wyceń mi moje "niekomercyjne" konto :)


Czołgi znajdujące się w garażu: Is-4(3 perka),GW-panther(2 perka),Su-5,t-50(2 perka)



Czołgi odblokowane: GW-Tiger, IS-3,KW-13,JagdpzIV,SU-8,Sherman 6 tier,VK H 6 tier,t50-2, M36 Jackson, Hellcat,Churchil I,M7 ksiądz.



Czołgi premium: T34(8 tier prem od hamburgerów),T25,Churchill III, FCMjakis tam III tier prem francuski



Kredyty:2 mln



Złoto:300



Dodatkowe informacje : Jakieś tam moduły są siatki zestawy naprawcze dosyłacz i skupiacz na t34 i ise 4


Opublikowano

 

A jak już jest temat to wyceń mi moje "niekomercyjne" konto :)

Czołgi znajdujące się w garażu: Is-4(3 perka),GW-panther(2 perka),Su-5,t-50(2 perka)

Czołgi odblokowane: GW-Tiger, IS-3,KW-13,JagdpzIV,SU-8,Sherman 6 tier,VK H 6 tier,t50-2, M36 Jackson, Hellcat,Churchil I,M7 ksiądz.

Czołgi premium: T34(8 tier prem od hamburgerów),T25,Churchill III, FCMjakis tam III tier prem francuski

Kredyty:2 mln

Złoto:300

Dodatkowe informacje : Jakieś tam moduły są siatki zestawy naprawcze dosyłacz i skupiacz na t34 i ise 4

180-210 zł

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: is7 is3 ob212 t32 amx1390 amx50100 59-16 acmle1946 lorr 15550 gwpanther tigerII vk2801 t21 t25/2 t50 su100 i t1 :D



Czołgi odblokowane: ST-I, lorraine40t, m103, tigerP(90k), comet ,at8



Czołgi premium: brak


kiedys pzb2



Kredyty:3 200 000




Złoto: 2000



Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Moduly na czolggach : is7 is3 t32 amx1390 amx50100 sa po 3, na kilku jeszcze dosylacze(KT , all arty, su100 itd), zaloga na is7 t32 is3 1390 po 2,7 perka, wszystkie wymaxowane , 100k wolnego expa :)

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu: is7 is3 ob212 t32 amx1390 amx50100 59-16 acmle1946 lorr 15550 gwpanther tigerII vk2801 t21 t25/2 t50 su100 i t1 :D

Czołgi odblokowane: ST-I, lorraine40t, m103, tigerP(90k), comet ,at8

Czołgi premium: brak

kiedys pzb2

Kredyty:3 200 000

Złoto: 2000

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Moduly na czolggach : is7 is3 t32 amx1390 amx50100 sa po 3, na kilku jeszcze dosylacze(KT , all arty, su100 itd), zaloga na is7 t32 is3 1390 po 2,7 perka, wszystkie wymaxowane , 100k wolnego expa :)

150-170 zł

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:E100 MAUS IS7 IS4 LORRAINE40T M103 GWTIGER S51 JGTIGER M18 HELLCAT

 

Czołgi odblokowane:wszystkie do 5 [prócz wyżej wymienionych]

 

Czołgi premium:T34 KV5 tetrach pz38h

 

Kredyty:250000

 

Złoto:250

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

ade4410f7622f8ba6a405952010b4d7f.png
Opublikowano

Po tym co widzę to konto nawet nawet ; ) w moim klanie to jest z 3-4 osoby co mają po 16 XT :) Konto warte z pare kafli do 5 tys max . Trudno wycenić te konto

Widzę, że forum schodzi na psy a pozerstwo szerzy się coraz bardziej.Zobaczysz potem nikt ci nie uwierzy jak teraz kłamiesz nawet 1 os. nie ma w twoim klanie z 16 X tierami.

Opublikowano

Jestem ciekawy wyceny mojego konta.

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu: M5A1 Stuart, B1, Somua SAu-40, VK 30.01 (P), JagdPzIV, KV-1S, IS-3, Grille

Czołgi odblokowane: KV-13, T-150, KV-2, VK 30.01 (H), IS, SU-152

Czołgi premium: Churichil III, Matilda IV

Kredyty: 2mln

Złoto: Zero

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Posiadam Lornete, dosyłacz, wentylacje, kamuflaż i jakieś tam.

Opublikowano

Jestem ciekawy wyceny mojego konta.

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu: M5A1 Stuart, B1, Somua SAu-40, VK 30.01 (P), JagdPzIV, KV-1S, IS-3, Grille

Czołgi odblokowane: KV-13, T-150, KV-2, VK 30.01 (H), IS, SU-152

Czołgi premium: Churichil III, Matilda IV

Kredyty: 2mln

Złoto: Zero

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Posiadam Lornete, dosyłacz, wentylacje, kamuflaż i jakieś tam.

Ja takie konto kupiłbym nawet za 70 zł, ale zaraz ktoś przyjdzie, i powie, że max 30 / w ogóle nic nie warte

shoob.png

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu:E100 MAUS IS7 IS4 LORRAINE40T M103 GWTIGER S51 JGTIGER M18 HELLCAT

 

Czołgi odblokowane:wszystkie do 5 [prócz wyżej wymienionych]

 

Czołgi premium:T34 KV5 tetrach pz38h

 

Kredyty:250000

 

Złoto:250

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

Z 600 zł.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu:E100 MAUS IS7 IS4 LORRAINE40T M103 GWTIGER S51 JGTIGER M18 HELLCAT

 

Czołgi odblokowane:wszystkie do 5 [prócz wyżej wymienionych]

 

Czołgi premium:T34 KV5 tetrach pz38h

 

Kredyty:250000

 

Złoto:250

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

Policzmy, T34 to 150zł, KV-5 to 100zł, Tetrarch to jakieś 20zł, złoto to 10zł.

Ze 400zł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...