Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj wycenisz swoje konto w grze


XxWTFxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czołgi w garazu

3: m22 , fcm36pak40 , su26

4: 105leFH , t50 ( 5 perkow na załodze)

5: t25 , t50-2 , elc amx ,

6: vk30.01 p , togII , jumbo

7: t71 , ac mile 46 , su122-44 , gw tiger , ob212 ,amx13-75

8: t34 , fcm50t , t69 , kw4 , t32 , amx50-100 , amx 13-90 , is3 , at15

9: is8 , sti , e50 , t54e1 , amx50-120 ,e75 , m103

10: is4 , is7 , amx50b , batchat25t , e50m , t57heavy , e100 , t62a ,ob268 , t110e3

do kupienia : t110e5 ,ob261 , foch50 155 ,

 

wszystkie dziesiatki , czołgi premium oraz t32 amx50-10 amx13-90 is3 kv4 t71 t50 maja stałe camo flage polski i niedzwiedzia łape

 

w garazu 2500 golda na zmiane nicku , 67dni premium , 30m sreberek , 12 miejsc w garazu , duze koszary , 615k wolnego expa , 2 000 000 expa do wymiany , wn6 1659

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: X - IS-7, VIII - VK 45.02 (P) Ausf. A, IS-3 VII - Pz.Kpfw. VI Tiger, Pz.Kpfw. VI Tiger (P), Jagdpanter, T29, SU-152, VI - KV-1S, V - M10 Wolverine, I - MS-1 (:PPP)
Czołgi odblokowane: Wszędzie do VI

Czołgi premium: Churichil III, Matilda IV, LTP
Kredyty: 10 mln
Złoto: 25
Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Ulepszona wentylacja (klasa 1) x2, Lorneta polowa, Siatka kamuflażowa, Mechanizm dosyłający dla dział dużego kalibru x2

Opublikowano
Czołgi znajdujące się w garażu: Is7, T110E5, 113, 110, Is3, AMX 13 75, AMX AC 48, AMX 50 FOCH, T1E6, M7, Kv-1s


Czołgi odblokowane: E100, BDR G1 B, VK 30.02 D, JgPanther, Hummel, T20, KV-13, T-150


Czołgi premium: Super Pershing


Kredyty: 3,3Mln


Złoto: 84


Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : X z modułami+w magazynie na zapasa trochę, celność 79%, średni exp. +530

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: X-T110E5 X-AMX 50B X-121 X-IS4 X-FV215B VIII-AMX AC MLE.48 VIII-CENTURION MK. I
Czołgi odblokowane: T25/2 AMX 12T AT8 KW13 IS ITD

Czołgi premium: VIII-T34 VIII-T26E4 SuperPershing
Kredyty: 560K
Złoto: 90+
Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : LORNETA , SIATKA , MECHANIZM DOS DUŻEGO KALIBRU-4 , itd nie chce mi się tego wypisywać

Opublikowano

Word Of Tanks jak każda gra viawww ma raczej punkt w regulaminie na styl tego:

"Gra nie może być używana do celów komercyjnych"

I ktoś może zgłosić do obsługi gry o naruszeniu tego punktu i dostaniesz tzw. bana.

Opublikowano

Nydyllier Spokój ok ? Sobie skarż ile chcesz , tu tylko wyceniamy konta nic więcej , a jak już ktoś chce sprzedać Konto to i tak sprzeda i G.. mu zrobią . Więc takimi straszydłami sobie strasz kogoś innego

 

 

 

 

Wycena i sprzedaż to dwa odmienne pojęcia

Opublikowano

Od razu mówię że chodzi o konto Kuty ponieważ tu, na forum mam inny nick.

 

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

X - AMX 50B, AMX Foch 50 (155), Bat-Chatillion 25t, Bat-Chatillion 155 58, IS-7

IX - Tortoise

VIII - T28 Prototype, T-44, AMX 50 100 (do turniejów)

VII - WZ-131, IS-2

VI - Hellcat, KW-1S (oba do turniejów)

+ czołgi premium ale to dalej

 


Czołgi odblokowane:

IX - T30

VIII - KV-4, ISU-152, SU-101, Tiger II, Jagdpanther II, Ferdinand, T32, T28, Caernarvon,

VII - Panther, T20, Comet,

VI - MT-25, VK 28.01, (wszystkie VK), Hummel, T21, T-34-1

V - M24 Chaffe, M41,

Niżej chyba nie ma co pisać :) Nie wiem czy wypisałem wszystkie bo ciężko wszystko zapamiętać.

 

 

Czołgi premium:

FCM 36 PaK 40

Pz.Kpfw. IV Schmalturm

Churchill III

LTP

 

 

Kredyty: 6 576 781


 


Złoto: 6 120


 


Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Posiadam 51 766 wolnego doświadczenia, 14 662 stoczonych bitew z czego 52% wygranych, średnie uszkodzenia na bitwę to 1002. Posiadam 1321 eff, 1479 wydajności oraz 1360 WN6.W magazynie jak i na pojazdach posiadam bardzo dużo wyposażenia zaczynając od siatki, lornetki a kończąc na Dosyłaczu kl. 3, Wentylacji kl. 3 itd. Posiadam 3 czołgi z bardzo dobrze wyszkoloną załogą która może brać udział w turniejach. Hmm, nie wiem co tu więcej pisać... Najlepiej jak zobaczycie wszystko na stronie wota lub noobmeterze:

 

http://worldoftanks.eu/community/accounts/502230669-Kuty/

http://www.noobmeter.com/player/eu/Kuty/

Opublikowano

A wiecie że sprzedaż kont World Of Tanks jest nielegalne?? kiedy wchodzi się do bitwy we wskazówkach piszę "Sprzedaż kont jest nielegalna, jeżeli je sprzedamy możemy stracić to konto"

Mów co myślisz...

 

Ale myśl co mówisz...

Opublikowano

A wiecie że sprzedaż kont World Of Tanks jest nielegalne?? kiedy wchodzi się do bitwy we wskazówkach piszę "Sprzedaż kont jest nielegalna, jeżeli je sprzedamy możemy stracić to konto"

 

A wyczytałeś gdzieś o swojej głupocie?

 

 

Gdzie ty tu masz ofertę sprzedaży? Ja podając swoje statystyki chcę się dowiedzieć ile jest warte moje konto. Grając w wota 1,5 roku nie mam zamiaru sprzedawać konta i utracić wszystko co zdobyłem. Znam paru ludzi z reala którzy grają tyllko po to, aby później sprzedać konto i jeszcze nigdy nie ogłaszali tego w internecie tylko sprzedają osobom które spotkały w realu...

 

Jeżeli nie wiesz czemu służy ten temat to nie wypowiadaj się i nie pokazuj swojej głupoty i bezmyślności....

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: IS-7, IS-4, Obiekt 261, G.W. E 100, M48A1 Patton, T110E3, T110E5, AMX 50 B i wiele innych



Czołgi odblokowane: IS-7, IS-4, Obiekt 261, G.W. E 100, M48A1 Patton, T110E3, T110E5, AMX 50 B



Czołgi premium: Jagdtiger 8,8cm, Lówe, Type 59, Su-122-44, Dicker Max



Kredyty: -



Złoto: -



Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Tylko 1000 effa i tyle samo wn6. http://worldoftanks.eu/community/accounts/501618712-BaronQ/


1355060603-U722580.png

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: Maus, IS-7, Bat Chat 25t , G.W. E100, T30, AMX 50 120, T54E1, M26 Pershing, WZ-132, AMX AC mle. 46, Comet, Aufklarungspanzer Panther, AT-8, LTP

Czołgi odblokowane:Lor 155 50, Tiger II(wymaksowany 40k xp ), Panther, T32, T-43, Ob 212a

Czołgi premium: T34

Kredyty: 347 666

Złoto: 1

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.): Ponad 1200 wn6, na prawie każdym czołgu jest full wyposażenie ( rammer, wentylacja, lorneta, siatka, celowanie itp ), 4 wolne miejsca w garażu, na każdym 10t załoga 3 perki , T34 posiada załogę 4 perkową , 9t posiadają załogę 2-3 perkową .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:

1.JagpzE100

2. IS-4

3. IS-7

4. Ob. 268

5. T110E3

6. T110E4

7. E100

8. T57 HEAVY

9. GW Panther

10. T43

11. SU-100Y (6 tier zarabiaczka)

12. Pzkpwf IV Schmalturm (6 tier zarabiaczka)

Czołgi odblokowane: Arta francuska VIII tieru, chaffae, amx 13 90

Czołgi premium: SU-100Y, Pzkpwf IV Schmalturm

Kredyty: 1,3KK

Złoto: 1000

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Na wszystkich czołgach po 2,3,4,5 perków, komplet modułów do każdego czołgu. Efektywność z noobmetera:

Wydajność gracza: 1516 (Dobry) Ostatnie 7900 bitew 1655.

Efficiency Rating:1297 (Dobry)

 

WN6 1325

Opublikowano

Z czystej ciekawości :)

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

WZ- 132 - Wymaksowana. Dosyłacz, wenta, osłona. Załoga 100%, 100% camo, 78% drugiego perku. 126 000 wbitego expa.

Lorriane 155 mle. 51 - nówka, seryjna,

Tiger P - Wymaksowany. Dosyłacz, naprowadzania, wenta. Załoga 100%, 52% BiA. 25 000 wbitego expa.

Tiger II - Prawie wymaksowany (dziś będzie). Bez sprzętu. Załoga 100%, 81% gaszenia pożaru.

Jagdpanzer E100 - Dosyłacz, wentylacja, osłona. Załoga 100%, 100% żarówa+inne, 97% naprawa.

M4A3E2 Sherman Jumbo - Wymaksowany. Naprowadzanie, dosyłacz, wenta. Załoga w trakcie budowy :P

M4 Sherman - Wymaksowany. Naprowadzanie, dosyłacz, wenta. Załoga 100%, 100% żarówa+inne, 73% naprawa. Zbadany Sherman Jumbo. 23 000 wbitego expa.

T34 - Dosyłacz, wenta, naprowadzanie. Załoga 100%, BiA 100%, 18% żarówa+ inne. x3 kamuflaże na stałe.

M18 Hellcat - Wymaksowany. Dosyłacz, naprowadzanie, siatka. Załoga 100%, 99% camo.

IS-3 - Wymaksowany. Dosyłacz, wenta, naprowadzanie. Załoga 100%, 100% żarówa+inne, 71% naprawa.

IS-8 - zbadane działo, gąski, radio i wieża. Dosyłacz, wenta, naprowadzanie. Załoga 100%, 100%żarówa + inne, 71% naprawa.

Luchs - Drążki skrętne. Załoga w budowie. Wbite 11 000 expa.

LTP - 72% załoga.

MS-1 - Siatka, lorneta, wentylacja. Załoga 97%, 67% żarówa/camo.

Pz. Kpfw I Ausf. C - drążki, osłona, wentylacja. Załoga w budowie.

Czołgi odblokowane:

- WZ - 132

- Lorr. 155 51

- Grille

- Jg.Pz E100

- Tiger P

- Tiger II

- VK 20.01D

- Luchs

- Covenanter

- Valentine

- T25/2

- M4A3E2

- T34

- IS-8

- T-150

- KV-2

Czołgi premium: T34, LTP

Kredyty: Stale się zmieniają.

Złoto: 2 500

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Konto premium na około 14 dni.

Ponad 7 200 bitew. 49,33% win. 18 asów pancernych. "Osobista ocena: 2691". 6 wolnych miejsc w garażu.

Opublikowano

1. Czołgi znajdujące się w garażu:



Ht:


IS-7 (załoga 3 perki + 3 moduły +3x perm camo)


KV-4(załoga 1 perk + 3 moduły)


VK 3601(H) (załoga 1 perk)


Medy:


M46 Patton (załoga 3 perki + 3 moduły)


T-34-1(załoga 1 perk + moduł)


LT:


AMX 12t (załoga 1 perk+3 moduły)


MT-25(załoga 2 perki+1 moduł)


TD:


JapgdPanzer IV(załoga 1 perk+ moduł)


T25AT(załoga 1 perk + 3 moduły)


AT 2(załoga 1 perk)


T82(załoga 1 perk + 3 moduły)


T18(załoga 2 perki+2 moduły)


Arta:


Grille(załoga 1 perk + 2 moduły)




 


2. Czołgi odblokowane:



Wszystkie czołgi KV


Wszystkie czołgi niemieckie do 4 tieru


Covenanter


 


3. Czołgi premium:



Type 59 (załoga 3 perki + 3 moduły + prem camo x3)


KV-5 (załoga 3 perki + 3 moduły)


T34(załoga 2 perki + 3 moduły + perm camo x3)


JagdTiger 8,8 (załoga 2 perki + 3 moduły)


T14(załoga 1 perk + moduł)


Tetrarch(załoga 1 perk + 2 moduły)


FCM 36 Pak 40 (załoga 1 perk + 2 moduły)


 



4. Kredyty:


3,5 mln


5. Złoto:


301



Konta nie zamierzam sprzedawać, chce się tylko dowiedzieć ile może być warte.


Opublikowano

s4p1k3.png

 

 

 

 

Temat powstał do wycen kont.

 

 

Stwierdziłem, że zrobię taki temat, ponieważ zauważyłem coraz więcej użytkowników, którzy proszą o wycenę konta.

 

 

Proszę stosować się do podanego wzoru:

 

 

 

Czołgi znajdujące się w garażu:

 

Czołgi odblokowane:

 

Czołgi premium:

 

Kredyty:

 

Złoto:

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) :

 

 

 

Myślę, że taki temat się przyda :)

powinno być zamknięte ( zakaz sprzedaży kont w worldoftanks )

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu:

IS-7 (załoga robi 3 perek 76-87% 3 moduły stabilizator , dosyłacz, system naprowadzania)

OBIEKT 268 (załoga robi 3 perek 76-81% 3 moduły wentylacja , dosyłacz , system naprowadzania)

T69 (załoga 2 perek 76-90% 3 moduły lornetka ,stabilizator,system naprowadzania)

KW-1S (załoga 2 perek 69-83% 1 moduł dosyłacz)

M4A3E8 Sherman -brak załogi

Hetzer (załoga robi 2 perek 86% 3 moduły wentylacja,dosyłacz,siatka)

Czołgi odblokowane:

T20

Jackson

KV-2

KV-13

MT-25

Aufklärungspanzer Panther

Pz.4

StuG 3

Grille

Kredyty:2900000

Dodatkowe informacje :

premka 13 dni

wolne doś 15 tys

śatka 3x w magazynie

dosyłacz śr kalibru 3x w magazynie

mała apteczka 90

mały zestaw naprawczy 69

ręczna gaśnica 50

5 wolnych miejsc w garażu

Efficiency rating 1175

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile to moze być warte:

nick: SulA_PL

czołgi w garażu: E-100, Lowe, T7 combat car, KV-3, i jeszcze pare mniejszych ;). Na lowe ponad 1000bitew. Na czołgach nie mam wyposażenia.

Opublikowano

Ile to moze być warte:

nick: SulA_PL

czołgi w garażu: E-100, Lowe, T7 combat car, KV-3, i jeszcze pare mniejszych ;). Na lowe ponad 1000bitew. Na czołgach nie mam wyposażenia.

 

100-150zl

Opublikowano

Garaż:
Bat Chat 25t. (2 perki + 82% 3 perka) 3 moduły

T110E5 (2 perki + 76% 3 perka) 3 moduły

IS7 (2perki + 93% 3perka)3moduły

OBJ268(3perki+69% perka oprócz 1 gościa, ma 3 perki tylko) 3moduły + camo na stałe

OBJ261(2perki+92% perka 3) 3 moduły

T44(prawie max),M12(jakieś 20k do m40),T28PROT(max i jakieś 50k jest),T28(max i jest jakieś 15k),T69(max i brakuje 25k to t54e1)

 

PREMIUM:
PZIVS, DMAX, SU122-44

 

Kredyty: 1mln bez 650 jakoś.

złoto : 829

wolne dośw : 17k nazbieranego

 

dod info: 2 optyki w magazynie, jakaś dosyłka dla średniego kalibru, stabilizator pionowy (czekało na t62 i się nie doczekało) :D

Na wszystkich czołgach mam po 2-3 moduły, zależy jaki czołg. Są też jakieś racje i wgl w magazynie.

1385 wn7, 1626 recent, 1734 z 1000 bitew. Za ile by to poszło? :D

6cluij.gif

Opublikowano

Dzięki T34, 65zł ?! Przecież sam czołg jest warty ok.200zł !

 

PS: Pozatym, ma IX tier, camo na stałe w T34, 1,4k golda i prawie 3mln kaski.

 

Ja obstawiam cene ok. 250zł,

chyba smieszny jestes myslisz ze masz czolg za 200 zl i za tyle go sprzedasz...

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Garaż:

Bat Chat 25t. (2 perki + 82% 3 perka) 3 moduły

T110E5 (2 perki + 76% 3 perka) 3 moduły

IS7 (2perki + 93% 3perka)3moduły

OBJ268(3perki+69% perka oprócz 1 gościa, ma 3 perki tylko) 3moduły + camo na stałe

OBJ261(2perki+92% perka 3) 3 moduły

T44(prawie max),M12(jakieś 20k do m40),T28PROT(max i jakieś 50k jest),T28(max i jest jakieś 15k),T69(max i brakuje 25k to t54e1)

 

PREMIUM:

PZIVS, DMAX, SU122-44

 

Kredyty: 1mln bez 650 jakoś.

złoto : 829

wolne dośw : 17k nazbieranego

 

dod info: 2 optyki w magazynie, jakaś dosyłka dla średniego kalibru, stabilizator pionowy (czekało na t62 i się nie doczekało) :D

 

Na wszystkich czołgach mam po 2-3 moduły, zależy jaki czołg. Są też jakieś racje i wgl w magazynie.

1385 wn7, 1626 recent, 1734 z 1000 bitew. Za ile by to poszło? :D

 

450-600zł Przesadziłem, 250-350zł szkoda że 8t premium żadnego nie masz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...