Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj wycenisz swoje konto w grze


XxWTFxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

W garażu:

* WZ-120

* Lorriane 155 mel 51

* E 75

* Pz.Sfl.IVc

* Jagdpanzer E100

* T1 Cunningham

* T29

* T34

* IS-7

* SU-8

* AMX 40

* T18

* T25/2

 

Odblokowane:

 

Ruscy:

4glok7.jpg

 

Chiny:

61xe0v.jpg

 

Francja:

90pyfd.jpg

 

Niemcy:

l0vfik.jpg

 

Brytyjczycy:

wv5rze.jpg

 

USA:

6syfs4.jpg

 

Japończycy - nie zbadałem nawet II tieru.

 

Inne info:

- ilosć bitew - 8.995

- miejsc w garażu - 24 (11 wolnych)

- Ocena osobista - 5.146

- Effi - 1047

- Srebro - 1.040.000 (stan zmienia się cały czas)

 

 

Około 130zł

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czołgi znajdujace się w garażu:

Wz 111(2 perk, dosyl, siata, wenta)

Batchat(3 perk,optyka,wenta, stabilizator)

AMX 50 100(2perk, wenta,siata, ulepszony sytem naprowadzania)

Foch 155 (3perk, wenta,duza oslona, ulepszony system naprowadzania)

Lorr 155 51(1perk, ulepszony system naprowadzania, dosyl, siata)

Panter II (2perk,dosyl,siata wenta)

E100(3perk, system naprowadzania,dosyl)

Maus(2 perk, duza oslona,dosyl,naprowadzanie)

E25 (1perl.dosyl, siata, oslona)

RHM(3perk, siata, lorneta, dosyl)

JGTiger 88(1 perk, dosyl, siata)

Jgtieger e100(1perk, siata, naprowadzanie, dosyl)

WTF e100(4perk, siata, lorneta, naprowadzanie)

Carnawron(1perk,dosyl,naprowadzanie)

FV212b(3perk, dosyl, siata, naprowadzanie)

T34(3 perk, stabilizator, dosyl, siata)

T57(4perk, wenta,naprowadzanie, siata)

T95(1perk, wenta, dosyl, lorneta)

E3(3perk,naprowadzanie, dosyl, lorneta)

E4(3perk,dysyl, naprowadzanie)

T54(3perk, naprowadzanie, dosyl)

Kv220(1perk,dosyl, naprowadzanie)

IS4(4perk, naprowadzanie, dosyl, siate)

Is7(4perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

Obj268(5perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

KW1S(port)(3perk,naprowadzanie,dosyl,siatka)

 


 

Czołgi odblokowane: T100E5

Ob212(150k expa)

T34-2

 

 

 

Kredyty: 450k

KOnto premium :150dnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Złoto:5k
 

 

Wolny exp: 14k

Ocena 5 400

wm8: 1064

860331433165800174608.png

Opublikowano

 

Czołgi znajdujace się w garażu:

Wz 111(2 perk, dosyl, siata, wenta)

Batchat(3 perk,optyka,wenta, stabilizator)

AMX 50 100(2perk, wenta,siata, ulepszony sytem naprowadzania)

Foch 155 (3perk, wenta,duza oslona, ulepszony system naprowadzania)

Lorr 155 51(1perk, ulepszony system naprowadzania, dosyl, siata)

Panter II (2perk,dosyl,siata wenta)

E100(3perk, system naprowadzania,dosyl)

Maus(2 perk, duza oslona,dosyl,naprowadzanie)

E25 (1perl.dosyl, siata, oslona)

RHM(3perk, siata, lorneta, dosyl)

JGTiger 88(1 perk, dosyl, siata)

Jgtieger e100(1perk, siata, naprowadzanie, dosyl)

WTF e100(4perk, siata, lorneta, naprowadzanie)

Carnawron(1perk,dosyl,naprowadzanie)

FV212b(3perk, dosyl, siata, naprowadzanie)

T34(3 perk, stabilizator, dosyl, siata)

T57(4perk, wenta,naprowadzanie, siata)

T95(1perk, wenta, dosyl, lorneta)

E3(3perk,naprowadzanie, dosyl, lorneta)

E4(3perk,dysyl, naprowadzanie)

T54(3perk, naprowadzanie, dosyl)

Kv220(1perk,dosyl, naprowadzanie)

IS4(4perk, naprowadzanie, dosyl, siate)

Is7(4perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

Obj268(5perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

KW1S(port)(3perk,naprowadzanie,dosyl,siatka)

 

 

Czołgi odblokowane: T100E5

Ob212(150k expa)

T34-2

 

 

 

Kredyty: 450k

KOnto premium :150dnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Złoto:5k

 

 

Wolny exp: 14k

Ocena 5 400

wm8: 1064

 

 

Więcej, myślę, że z 200 złotych da radę ;) Najlepiej 100-150 do licytacji, bo konto całkiem dobre.

Opublikowano

 

Czołgi znajdujace się w garażu:

Wz 111(2 perk, dosyl, siata, wenta)

Batchat(3 perk,optyka,wenta, stabilizator)

AMX 50 100(2perk, wenta,siata, ulepszony sytem naprowadzania)

Foch 155 (3perk, wenta,duza oslona, ulepszony system naprowadzania)

Lorr 155 51(1perk, ulepszony system naprowadzania, dosyl, siata)

Panter II (2perk,dosyl,siata wenta)

E100(3perk, system naprowadzania,dosyl)

Maus(2 perk, duza oslona,dosyl,naprowadzanie)

E25 (1perl.dosyl, siata, oslona)

RHM(3perk, siata, lorneta, dosyl)

JGTiger 88(1 perk, dosyl, siata)

Jgtieger e100(1perk, siata, naprowadzanie, dosyl)

WTF e100(4perk, siata, lorneta, naprowadzanie)

Carnawron(1perk,dosyl,naprowadzanie)

FV212b(3perk, dosyl, siata, naprowadzanie)

T34(3 perk, stabilizator, dosyl, siata)

T57(4perk, wenta,naprowadzanie, siata)

T95(1perk, wenta, dosyl, lorneta)

E3(3perk,naprowadzanie, dosyl, lorneta)

E4(3perk,dysyl, naprowadzanie)

T54(3perk, naprowadzanie, dosyl)

Kv220(1perk,dosyl, naprowadzanie)

IS4(4perk, naprowadzanie, dosyl, siate)

Is7(4perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

Obj268(5perk,wenta,dosyl,naprowadzanie)

KW1S(port)(3perk,naprowadzanie,dosyl,siatka)

 

 

 

 

 

Czołgi odblokowane: T100E5

Ob212(150k expa)

T34-2

 

 

 

Kredyty: 450k

KOnto premium :150dnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Złoto:5k

 

 

Wolny exp: 14k

Ocena 5 400

wm8: 1064

Zacznijmy od tego, że na samą wymianę modułów pójdzie 500golda, bo nie umiesz ich dawać...

5k golda to jakieś 50zł jako na koncie

150dni premki to 100zł jakieś

JgTiger 8.8 + KW-220 (którym pewnie i tak lamisz xD) to 100-120zł.

E 25 + T34 to kolejne 160zł powiedzmy

Myśle, że kompletny debil dałby ci ze 300zł, ale ktoś normalny da ci góra 160zł...

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że na samą wymianę modułów pójdzie 500golda, bo nie umiesz ich dawać...

5k golda to jakieś 50zł jako na koncie

150dni premki to 100zł jakieś

JgTiger 8.8 + KW-220 (którym pewnie i tak lamisz xD) to 100-120zł.

Myśle, że kompletny debil dałby ci ze 250zł, ale ktoś normalny da ci góra 150zł...

Dodaj E-25 i T34.

Opublikowano

Dodaj E-25 i T34.

 

Zacznijmy od tego, że na samą wymianę modułów pójdzie 500golda, bo nie umiesz ich dawać...

5k golda to jakieś 50zł jako na koncie

150dni premki to 100zł jakieś

JgTiger 8.8 + KW-220 (którym pewnie i tak lamisz xD) to 100-120zł.

Myśle, że kompletny debil dałby ci ze 250zł, ale ktoś normalny da ci góra 150zł...

 

Czyli łącznie tak jak mówiłem około 200zł.

Opublikowano

Czyli łącznie tak jak mówiłem około 200zł.

 

 

Nie przeliczaj nigdy pieniędzy wydanych w gre na pięniadze , które chcesz otrzymać ;) Np. Kupisz premke na 30 dni za 50zł to nie doliczaj do ceny konta tej kwoty naet gdy jest te 30 dni premki i będzie :D Ludzie się teraz na to inaczej patrzą. Wiem bo sam sprzedałem dopiero konto na alledrogo.

 

To tylko moja sugestia bez urazy :D

4CMc4yo.png

Opublikowano

Nie przeliczaj nigdy pieniędzy wydanych w gre na pięniadze , które chcesz otrzymać ;) Np. Kupisz premke na 30 dni za 50zł to nie doliczaj do ceny konta tej kwoty naet gdy jest te 30 dni premki i będzie :D Ludzie się teraz na to inaczej patrzą. Wiem bo sam sprzedałem dopiero konto na alledrogo.

 

To tylko moja sugestia bez urazy :D

 

150 zł za konto, a T34 + E-25 kosztują łącznie +/- 350zł. 150 + 350 nie równa się 200, bo wiem o tym ;) Nawet troszkę przesadziłem z tym, z 250zł można nawet dostać.

Opublikowano

Taj orientacyjnie

 

Czołgi znajdujące się w

garażu: BDR G1 B (wymaxowany, 8k expa), M18 Hellcat, MS-1 (po 1 perku)

Czołgi odblokowane: IS-3 (wymaxowany), kv-2, wszystko co od kv-1s, su-85, StuG III, SaU 40, AMX 40, AMX 105 AM 47, T40, Pz 38 never Again (wymaxowany, wbite 8k expa) i inne pierdolki glownie 4 tier i kilka 5.

Czołgi premium: brak.

Kredyty: kolo 150 tys.

Złoto: nul

Dodatkowe informacje (Czy

konto posiada stworzony

klan przez właściciela

moduły itp.) : w koszarach zaloga do IS'a-3 z dwoma perkami oraz do KV-2 z jednym (drugi kolo 40%). Pozatym brak modulow.

Opublikowano

Taj orientacyjnie

 

Czołgi znajdujące się w

garażu: BDR G1 B (wymaxowany, 8k expa), M18 Hellcat, MS-1 (po 1 perku)

Czołgi odblokowane: IS-3 (wymaxowany), kv-2, wszystko co od kv-1s, su-85, StuG III, SaU 40, AMX 40, AMX 105 AM 47, T40, Pz 38 never Again (wymaxowany, wbite 8k expa) i inne pierdolki glownie 4 tier i kilka 5.

Czołgi premium: brak.

Kredyty: kolo 150 tys.

Złoto: nul

Dodatkowe informacje (Czy

konto posiada stworzony

klan przez właściciela

moduły itp.) : w koszarach zaloga do IS'a-3 z dwoma perkami oraz do KV-2 z jednym (drugi kolo 40%). Pozatym brak modulow.

 

15-20zł

 

Lepsze konto po tygodniu bym miał.

Opublikowano

15-20zł

 

Lepsze konto po tygodniu bym miał.

spoko pisze przeciez ze orientacyjnie. Ja gram w wota dla funu a nie zeby "rozwalic wszystkich". Pozatym z moim dostepem do kompa to i tak jest dobrze.

Opublikowano

Taj orientacyjnie

 

Czołgi znajdujące się w

garażu: BDR G1 B (wymaxowany, 8k expa), M18 Hellcat, MS-1 (po 1 perku)

Czołgi odblokowane: IS-3 (wymaxowany), kv-2, wszystko co od kv-1s, su-85, StuG III, SaU 40, AMX 40, AMX 105 AM 47, T40, Pz 38 never Again (wymaxowany, wbite 8k expa) i inne pierdolki glownie 4 tier i kilka 5.

Czołgi premium: brak.

Kredyty: kolo 150 tys.

Złoto: nul

Dodatkowe informacje (Czy

konto posiada stworzony

klan przez właściciela

moduły itp.) : w koszarach zaloga do IS'a-3 z dwoma perkami oraz do KV-2 z jednym (drugi kolo 40%). Pozatym brak modulow.

 

20 zł.

Opublikowano

Taj orientacyjnie

 

Czołgi znajdujące się w

garażu: BDR G1 B (wymaxowany, 8k expa), M18 Hellcat, MS-1 (po 1 perku)

Czołgi odblokowane: IS-3 (wymaxowany), kv-2, wszystko co od kv-1s, su-85, StuG III, SaU 40, AMX 40, AMX 105 AM 47, T40, Pz 38 never Again (wymaxowany, wbite 8k expa) i inne pierdolki glownie 4 tier i kilka 5.

Czołgi premium: brak.

Kredyty: kolo 150 tys.

Złoto: nul

Dodatkowe informacje (Czy

konto posiada stworzony

klan przez właściciela

moduły itp.) : w koszarach zaloga do IS'a-3 z dwoma perkami oraz do KV-2 z jednym (drugi kolo 40%). Pozatym brak modulow.

Tak z 15-20 zł o ile ktos kupi ...

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Czołgi znajdujące się w garażu: Foch 155, T110E5, E-100, T-44, IS-3, T-32, JgPhanter, GW-Phanter, AMX AC mle. 48, ELC AMX

 

Czołgi odblokowane: IS-8, GW-Tiger

 

Czołgi premium: Amerykański VIII tier  T-34

 

Kredyty: 850.000

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Każdy czołg jest wyposażony w moduły, kamuflaże za złoto oraz wyszkoloną załogę 2-4 perkową

 

Bitwy: 8600

WN8: 1562

WN7 : 1333

Eff: 1246

Wydajność: 1505

WR: 53,13%

ŚO: 1064

Ocena osobista: 6739

 

Interesuje mnie cena taka aby konto w miare szybko zeszło :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu: Foch 155, T110E5, E-100, T-44, IS-3, T-32, JgPhanter, GW-Phanter, AMX AC mle. 48, ELC AMX

 

Czołgi odblokowane: IS-8, GW-Tiger

 

Czołgi premium: Amerykański VIII tier  T-34

 

Kredyty: 850.000

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Każdy czołg jest wyposażony w moduły, kamuflaże za złoto oraz wyszkoloną załogę 2-4 perkową

 

Bitwy: 8600

WN8: 1562

WN7 : 1333

Eff: 1246

Wydajność: 1505

WR: 53,13%

ŚO: 1064

Ocena osobista: 6739

 

Interesuje mnie cena taka aby konto w miare szybko zeszło :)

 

 

100 - 150 zł.

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu: Foch 155, T110E5, E-100, T-44, IS-3, T-32, JgPhanter, GW-Phanter, AMX AC mle. 48, ELC AMX

 

Czołgi odblokowane: IS-8, GW-Tiger

 

Czołgi premium: Amerykański VIII tier  T-34

 

Kredyty: 850.000

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Każdy czołg jest wyposażony w moduły, kamuflaże za złoto oraz wyszkoloną załogę 2-4 perkową

 

Bitwy: 8600

WN8: 1562

WN7 : 1333

Eff: 1246

Wydajność: 1505

WR: 53,13%

ŚO: 1064

Ocena osobista: 6739

 

Interesuje mnie cena taka aby konto w miare szybko zeszło :)

 

 

do 130zł

Opublikowano

 

Czołgi znajdujące się w garażu: Foch 155, T110E5, E-100, T-44, IS-3, T-32, JgPhanter, GW-Phanter, AMX AC mle. 48, ELC AMX

 

Czołgi odblokowane: IS-8, GW-Tiger

 

Czołgi premium: Amerykański VIII tier  T-34

 

Kredyty: 850.000

 

Złoto: 0

 

Dodatkowe informacje (Czy konto posiada stworzony klan przez właściciela moduły itp.) : Każdy czołg jest wyposażony w moduły, kamuflaże za złoto oraz wyszkoloną załogę 2-4 perkową

 

Bitwy: 8600

WN8: 1562

WN7 : 1333

Eff: 1246

Wydajność: 1505

WR: 53,13%

ŚO: 1064

Ocena osobista: 6739

 

Interesuje mnie cena taka aby konto w miare szybko zeszło :)

 

 

Dobre statystyki, X dosyć dobre E5 i E100 idealne na cw.

Lecz masz mało tych X t, wiele linii też nie masz zaczętych.

Myślę, że jak byś trochę posiedział to 180zł by poszło, lecz jak na szybko coś koło 100-130 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Dobra zobaczymy ile jest moje warte :

 

Staty

WN8 1286

Eff 1302

 

Czołgi

X Foch 155 Jagd E100 T110E3 T110E5 M48

IX Ob 704 VK ta przed mausem E50

VIII Wszystkie oprócz : Prota romla AT-15 WZ-131 KV4 Cometa japonczyków 112 AMX 13 90 AMX 50 100 OB416 IS-3 idien-panzer T-44 jakiejś tam SU i wszystkich artylerii

VII większosć odblokowanych

VI wszystkie oprócz sporta

V wszystkie

 

Premki :

T34

SU-122-44

Panther/M10

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Dobra zobaczymy ile jest moje warte :

 

Staty

WN8 1286

Eff 1302

 

Czołgi

X Foch 155 Jagd E100 T110E3 T110E5 M48

IX Ob 704 VK ta przed mausem E50

VIII Wszystkie oprócz : Prota romla AT-15 WZ-131 KV4 Cometa japonczyków 112 AMX 13 90 AMX 50 100 OB416 IS-3 idien-panzer T-44 jakiejś tam SU i wszystkich artylerii

VII większosć odblokowanych

VI wszystkie oprócz sporta

V wszystkie

 

Premki :

T34

SU-122-44

Panther/M10

 

Do 160zł. 

Opublikowano

Zauwazyłem że konta do gier MOBa są droższe niż do strzelanek niby inne gatunek też online ale ceny są wyższe sredio o 150-200 zł .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

jestem ciekawy ile za te konto dostanie :D 

w garażu : 

X is7 vk 72.01 obj 140

IX obj 704 jagtiger tortise 

VIII t32 amx 50 100 amx 13 90 t34 lowe jt 8.8 typ 59 kv 5 at 15 borsuk 

VII su100m1 kv3 tiger 1

VI kv 1s kv2 arl 44

V pz 4

 

effi 1700 wr 53% klan brak 

1390144171-U592769.png

 

 

Opublikowano

jestem ciekawy ile za te konto dostanie :D

w garażu : 

X is7 vk 72.01 obj 140

IX obj 704 jagtiger tortise 

VIII t32 amx 50 100 amx 13 90 t34 lowe jt 8.8 typ 59 kv 5 at 15 borsuk 

VII su100m1 kv3 tiger 1

VI kv 1s kv2 arl 44

V pz 4

 

effi 1700 wr 53% klan brak 

 

Dobre staty, z 180-240zł dostaniesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...