Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer na pewno będzie oblegany przez fanów RPG/ osoby które mają dość survivalu+frakcje. Sam napewno zagram bo wydaje się, że rozgrywka będzie zajebista. Mam małą sugestie jeżeli używacie pluginu RPG Items to stwórzcie różdżki z różnymi efektami np. teleportacja na 15 klatego co 20 sekund. Ponad to czy na serwerze będzie można zakładać własne osady? Można by też dodać ( o ile go jeszcze nie ma) plugin Backpack, który dodaje nam plecak otpiwerany przy pomocy komendy /backpack.Można by też przy pomocy comand blocków i Mc Edita dodać, że każda klasa ma bonusy,aż do śmierci np. lucznik ma zwiększoną szybkość chodzenia, a morderca zwiększoną siłe . A i jeżeli są jeszcze miejsca na testach beta to chciałbym się zgłosić nick: PluseBluse.

Opublikowano

Dzieki za ciekawe propozycje,

 

Co do wiekszego ekwipunku, to zostal on juz dodany ;)

 

A co do RPG Items, to pomysle jeszcze czy, oraz jak to wykorzystac ;) Ciekawy plugin.

 

Pytales takze, czy mozna bedzie zbudowac wlasna osade. Istnieje taka mozliwosc, aby zbudowac dla swojej gildii mala siedzibe w pierwszym miescie :)

Opublikowano

Hehe, ciekawe podobienstwo, ale cos w tym jest :)

Gralem keidys w te gre, wiec nie powiem, ze nie mialo to wplywu na ten serwer :)

Najwazniejsze aby gralo sie wam ilo i przyjemnie, a ja doloze do tego wszelkich staran!

Opublikowano

Kurwa zajebista prezka :D I chce juz grac tylko szkoda ze tak pozno myslalem ze juz serwer on :D

Nick: HuriN

PIsz n apw jak cos :)
)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Witaj, jest jeszcze miejsce na beta testach? Jakby co, mój nick to Lemur6 ;)

Co do serwera, zapowiada się coś lepszego od seggelina ;)

Opublikowano

Milo mi, ze wam sie podoba, daje mi to duzego kopa i motywacje!

 

Ok zapisalem Was na beta testy, to juz chyba beda ostatnie miejsca, gdyz zglosilo sie juz okolo 30 osob ;)

Do kazdego z beta testerow odezwe sie jutro w godzinach wczesno popoludniowych ;)

 

A co do naboru do administracji, tak owego obecnie nie ma ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Dobrze ze nia ma noboru, nie chce jakis przypadkowych osob z dostepem do zbyt duzej ilosci funkcji.

Team skalda sie z osob, ktore znam osobiscie od wielu lat, wiec to na pewno zaleta serwera ;)

Opublikowano

Hmmm od okolo 13/14/ maks. 15 ;)

 

Wroce znowu do prosby mojej, gdyz trzy osoby sie zadeklarowaly i jakos zapomnaily o sprawie ;)

 

Potrzebuje modelu Armaty (dekoracyjnej) o wymiarach mniej wiecej 8 szer. 16dlug. 10 wys ( to tylko przykladowe, nie tzreba sie tego konkretnie trzymac)

Bede bardzo wdzieczny, jakos wynagrodze to na serwerze;)

 

Pozdrawiam:)

Opublikowano

To będzie na pewno najlepszy serwer, wszystko wygląda znakomicie!!

Już nie mogę się doczekać, chce też wziąć udział w beta testach, jeśli jest na to jeszcze szansa ;)

 

Zbieram ekipe i wbijamy!!!

 

Pozdraaiwm i do zobaczenia na serwerze!

Opublikowano

nawet nie wiecie, jak milo czytać takie komentarze ;)

 

Dodałem wczoraj w nocy także to, ze przy nicku moba widac ile ma jeszcze HP. Bardzo ciekawa rzecz, super to wyglada :)

 

midfor, dzis odbeda sie beta testy, wlasnie wszczynam do tego przygotowania, a start hmmm, na weekend majowy sie raczej wyrobie :D

Opublikowano

Dzieki ;)

 

Beta testy rozpoczna sie o godzinie 12:00 zapraszam :)

 

Wszystkim zainteresowanym testami wyslalem na pw niezbedne dane,

pozdrawiam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...