Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe wpadki w szkole


daniel741

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szedłem ostatni, i nie zamknąłem drzwi.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uśmiechnąłem się i pani wywaliła mnie z lekcji :C

 

(Była to poważna sprawa, chyba 5 osób wyrzuciła)

Opublikowano

Mieliśmy na religii lekcję o szatanie, na religi zrobiłem taki "Traktat z szatanem" Było tam napisane "Traktat z bogiem zła" Jakieś coś tam jeszcze i powiedziałem Pani od religii ze zbieram podpisy nauczycieli i podpisała to bez czytania xD

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

(Miesiąc temu)

Zapomniałem ćwiczeń więc klasa poradziła mi pobiec do domu, a że mam do niego z 5 min. maszerując to pobiegłem prędziutko.

No dobra, ubrałem się, założyłem buty. Pani psycholog zauważyła mnie i powiedziała że trzyma kciuki i abym zdążył.(miła osóbka, młoda więc nie zrażona do uczniów)

Wychodzę ze szkoły przez furtkę i nagle z zakrętu zauważam samochód dyrektorki. Wychodzi z samochodu. Podchodzi do mnie i mówi:

- Dokąd idziesz Piotrusiu?

- ...

Przeze mnie prawie że zwolnili woźną...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wyszedł z lekcji techniki przed dzwonkiem na przerwę bez pozwolenia nauczyciela.

 

Na lekcji historii bezczelnie zachowuje się wobec nauczyciela. Uczeń zarzuca nauczycielowi niekompetencje w sprawie spornej dla niego daty historycznej, nie biorąc pod uwagę skrupulatnych notatek w zeszycie i przekazywanej wiedzy przez nauczyciela na lekcji.Przy całej klasie odgraża się nauczycielowi,że nie zostawi tak tej sprawy i będzie odwoływał się chyba do p. dyrektor, bo sam nie zna organów szkoły.

 

Rozmawia na lekcji j. niemieckiego, nie reaguje na moje uwagi i jest zdziwiony, że dostał uwagę.

 

Pod koniec lekcji w sali 208 zapalił dwie zapałki.

 

Pobił się z kolegą na lekcji techniki.

 

Nieodpowiednie zachowanie podczas zajęć. Uczeń używa wulgarnych słów.

 

Uczeń podcza sprzerwy specjalnie schował się za ławką w świetlicy i został zamknięty przez nauczyciela w sali. Nie widział nic złego w swoim postępowaniu.

 

Na lekcji głośno rozmawia, nie pracuje, nie pisze notatek, nie reaguje na uwagi nauczyciela.

Opublikowano

Mamy wf na hali . Kopnąłem piłkę tak mocno,aż pani wice dyrektor która uczy tam dziewczyny z wf dostała prosto w twarz .

 

Zgadnijcie co?

 

Złamałem jej nos ;3 xD

Gif w sygnie.

Opublikowano

Rok temu uciekam przez okno.

Babka od chemi ma taką kanciape gdzie idzie po lekcji.

No to ja z kolegą na szybko do klasy na ławkę i on uciekł

ja już noga na parapecie i słyszę ją wróć się.

No to się wróciłem.

Ona do mnie że mam -50.

No to jej pw.

A to jak mam -50 to ja ide. I na chamskiego powiedziałem jej do widzenia i wyjebałem przez to okno ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega mnie zaczął wnerwiać i z całej pety krzyknąłem "spi<gdak>laj" , po chwili zauważyłem , że za mną stoi nauczycielka :D

Przygarnę kod bonusowy do WoT !

Opublikowano

Na uczelni oglądaliśmy na przerwach na kompach na korytarzu różne głupie filmiki na youtube, w tym Kapitana Bombę. Raz przy załączaniu następnego odcinka, okazało się już musimy wracać do sali na wykład, wszyscy poszliśmy, jeden gość co miał wyłączyć, przypadkiem wziął głos na cały regulator i odszedł, więc na całym korytarzu było słychać: "GALAKTYKA KURVIX ZOSTAŁA OPANOWANA PRZEZ ZŁYCH KOSMITÓW" :D

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Kolega narysował takiego chuuuja na całą kartke ;d Przykleił go na plecach drugiemu koledze i nauczycielka to zauwazyla. Oczysiwscie uwaga, do tego wkleiła tą kuśke do zeszytu ;d Mowie wam, byl on tak narysowany, ze ładniejszego nie widzieliście ;P Ciekawo jest to, że było to na zajęciach artystycznych ;)

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...