Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe wpadki w szkole


daniel741

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Albo jak skakaliśmy z kolegą po schodach i kolega natrafił na nauczycielke :D

Ja sie schyliłem bo znalazłem 5 zl i ktos skoczył na mnie i zlecieliśmy po schodach

 

Ale bolało ;/

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

Przez głupi żart zgineły dwie osoby

 

 

@top

 

puściłam baka na apelu, jak jebało jajkiem haha, a jak dyrektorka przyszła i pytała się co tak jebie, dosłownie tak powiedziała ;d

 

 

Moja wpadka to, że jak srałem to w nauczycielskim kiblu, uhh jak jebało, nauczyciel wszedł i wyszedł

 

Puściłam/srałem ... wtf ?

 

 

@TOP Przeszedłem na czerwonym przed vice-dyrektorem. Na następnej lekcjii groził mi naganną przed całą klasą ,której i tak nie dostałem :D

Opublikowano

Drzwi z kopa zamykałem i nauczycielowi od W-Fu nos złamałem bo myślałem że wyszedł później się musiałem tłumaczyć czemu kopnąłem xD

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

Kiedyś na matematyce (korki) popatrzyłem na tyłek 28 letniej wychowawczyni, zauważyła. Ale na szczęście był to koniec roku szkolnego i przeprowadzka ;3

Opublikowano

Nasikałem z kumplami do miski z wodą na mazanie tablicy bo denerwuje nas nauczyciel angielskiego,należało mu się ;]

Ale smród który unosił się tydzień z tablicy nikt nie mógł wytrzymać.

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

W podstawówce poszedłem po klucz od sali i standardowo włożyłem w zamek (dyżurny miał taką rolę). Na drzwi wpadają dwóch ziomków co się bili i fragment klucza utknął w zamku ;( Albo mój kolega, co wygląda jak by był starszy o pare lat zrobił coś takiego: Juz nie pamiętam, czy specjalnie czy jakoś, ale wjechał nogą w drzwi (drewniane) i o mało co się dziura nie zrobiła! hahahahah było widoczne wgłębienie w drzwiach, po drugiej stronie kawałki drewna tak się porozdzielały tzn. coś jakby kijek w drzwi wystawał było tego dużo :D Farba popękała a drzwi wymienili.

Opublikowano

w Podstawówce nauczycielka kaazaała wpisać sie na liste kto chce jechac na wycieczke , ja sie wpisałem i narysowałem Chuja na pół strony , poszlo na mojego zioma , dostał -20 pkt i dzwonili po ojca ;d W Gimnazjum w miesiąc jak byłem w szkole była taka nocka intregracyjna no i poszedłem sobie zapalić no i nas złapali dzwonili po rodzicach i wgl . W Pt na lekcji kolega piernął sobie , a było głosno i ja mówie ale się zjebałes a tu nagle cisza ... ;d

Opublikowano

w Podstawówce nauczycielka kaazaała wpisać sie na liste kto chce jechac na wycieczke , ja sie wpisałem i narysowałem Chuja na pół strony , poszlo na mojego zioma , dostał -20 pkt i dzwonili po ojca ;d W Gimnazjum w miesiąc jak byłem w szkole była taka nocka intregracyjna no i poszedłem sobie zapalić no i nas złapali dzwonili po rodzicach i wgl . W Pt na lekcji kolega piernął sobie , a było głosno i ja mówie ale się zjebałes a tu nagle cisza ... ;d

U nas też była lista, w zime jeszcze tylko nie pamiętam na co. Z kolegą dopisaliśmy np osoby "Jaja i rodzynki" "Alvin i wiewiórki" "Święty mikołaj" "Ferdek" "Wódka" itp Wszystko poszło na innego kumpla bo podobne pismo xD a te "jaja i rodzynki" weszły w pamięć i jeszcze do dzisiaj sporo osób z tego bekę ma xD

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

BIłem Sie Z Grubasem Złapałem go i zajebałem nim o Dżwi od wychowawców od wf a nauczyciel wychodził i dostał w banie 15- :D haha ale jak ten grubas zajebał to dżwi prawie nie wypadły


7zfd9i2e2l0k.png

Opublikowano

Naplułam do kawy od nauczyciela rok temu, hahha ale beka na całą szkołe, i wstyd, bo na akademii przepraszać go przy całej szkole haha xD

1390144171-U592769.png


Opublikowano

A przypomniałem sobie jeszcze jedną,mianowicie jak była jeszcze zima i sporo śniegu ulepiliśmy ze śniegu ,,kutasa'' najlepsze było to,że pomagał nam w tym facet od WF :D

Najlepsze były dzieciaki jak to widziały : Tato,tato patrz armata xD

 

Mam jeszcze drugie ale trochę hamskie xD

 

Grałem w piłkę w szatni no i weszła pani od niemieckiego i kopnąłem z całej siły w nią przez przypadek. :D

Myślałem,że będę mieć przesrane,ale pani to ładna 25-latka,która zaczęła się z tego śmiać ale i tak wpisała mi uwagę -.-

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Jeszcze was zaskoczę (to nie jest do tematu) bardzo dziwną rośliną, niby to jest kaktus ale przypomina no coś coś. Nie jest to fotomontaż, podczas "wałęsania się" po klatkach bez celu zobaczyłem z kolegami właśnie tę roślinę :D

 

 

 

Na pewno? xD

 

 

29297711870773039138.jpg

 

ahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahhaha :D:D:D:D:D:D Nie chce naciągać na like, ale chciałbym zobaczyć, ilu osobom się takie coś podoba :D

 

 

 

 

 

 

ahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhaha :P :P :P

Opublikowano

Lizałem się z moją dziewczyną,a tutaj obok idzie dyrektorka ;_:

Teraz jak ją mijamy , to jakoś dziwnie się na nas patrzy.

Opublikowano

W podstawówce wepchaliśmi pare papierków do zamka od sejfu z kompami.Sejm wodoodporny,kuoodporny,ognioodporny,5cm stalowe drzwi i ściany :D Strażacy stępili maszynke do rozcinania zmiażdzonych aut.W końcu jakoś otworzyli.A teraz mam angielski z dziwnym murzynem.Jak wyszedł,złączyliśmy ławki,postawilismy na nie krzesła,schowaliśmy się pod lawki,zamkneliśmy onko i napsikaliśmy dezodorantami :D Ociupinke się zdenerwował xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...