Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][Survival][Non-premium][No-WL][Mody] Lixium IndustrialTech [IC2][BC][RP][RC][Forestry][GregTech][AE][TC][CC]


MaxiTris

Ankieta informacyjna - nie wpłynie na obecność moda  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz mod GregTech?

    • Dobrze
      90
    • ?le
      52
    • Nie mam zdania
      29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już niedługo opublikowany zostanie autorski launcher. Nie będzie potrzeby ściągania całej paczki, ponieważ wszystkie pliki będą sprawdzane i w razie potrzeby aktualizowane :)

Lepiej ogarnijcie crashe serwera i 'lagi' ..

Opublikowano

Chcialbym się dowiedzieć, czy tylko mi serwer w tym momencie nie działa?

Bo był lag i długo 'serwer sie zastanawia czy jest właczony' :D i później się resetuje -,- .

Teraz 17:30 więc powinien ruszyc

Chciałem sobie pograc i off ..

Opublikowano

Obecnie serwer stoi na maszynie ktora jest podzielona na pare osob i moga wystepowac lagi , aczkolwiek w srode/czwartek bedzie nowa maszyna takze lagow nie bedzie za to bedzie wiecej slotow
Pozdrawiam

Opublikowano

Serwer jest wyłączony w celu przeniesienia na nową maszynę. Gdy prace zostaną zakończone podamy nowe IP.

 

@Edit

Serwer przeniesiony pod nowy adres: 192.166.218.193

Opublikowano

Cos z maszyna sie stalo a glownego administratora nie ma ktory by ruszyl ta maszyne wiec musimy chwile poczekac ;/

 

 

Swieza maszyna i do konca nie skonfigurowana, przynajmniej lagow nie ma

Opublikowano

@up miejmy nadzieje ze serwer sam sie uruchomi lub bedzie administrator ktory odpali serwer -.-

 

Napisze jak serwer bedzie on

Opublikowano

Za kilka dni pojawi sie nowa atrakcja na serwerze - Plac Eventów.

Bedzie tam mnóstwo zabaw typu :
- Spleef

- Walki na Arenie

- Labirynt

i wiele wiele wiecej .
Chetni ktorzy maja pomysly na różne zabawy zapraszam do kontaktu ze mna na serwerze .

Zapraszam Na Serwer miła atmosfera !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...