Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][Survival][Non-premium][No-WL][Mody] Lixium IndustrialTech [IC2][BC][RP][RC][Forestry][GregTech][AE][TC][CC]


MaxiTris

Ankieta informacyjna - nie wpłynie na obecność moda  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz mod GregTech?

    • Dobrze
      90
    • ?le
      52
    • Nie mam zdania
      29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Weeker pracujemy już nad wersją na 1.5.1 z dodatkiem nowych możliwości.

 

@WujcioCreeper jakiego launchera używasz? Nie wszystkie współpracują z Forge

Opublikowano

@up dodajemy nowego moda CompactSolars, EnderStorage i SoulShards

 

2@up za chwile juz powinnien być on prosimy o cierpliwość

Opublikowano

@up dodajemy nowego moda CompactSolars, EnderStorage i SoulShards

 

2@up za chwile juz powinnien być on prosimy o cierpliwość

Będzie trzeba ściągać od nowa?

Jak z computercraftem ?

Opublikowano

@up Uruchamiamy mechanikę World Anchorów do testów

 

2@up Tak, niestety będzie trzeba ściągać od nowa ze względu na dodanie 3 modów, zmianę konfiguracji i aktualizację Forge.

Turtle zostaną odblokowane, bo nie wjadą już na cuboid. W Thaumcrafcie została zastosowana poprawka planowana na 1.5.1 dla wszystkich modów.

 

Poza tym na serwerze wykonujemy całą masę optymalizacji, więc w związku z tym prosimy o cierpliwość ;)

Opublikowano

Świetny serwer. Polecam każdemu.

Administracja jest ogarnięta, pomagają.

Serwer nie laguje, modyfikacje są dobrze dobrane.

Aktualnie jeden z najlepszych serwerów no-premium jaki znam : )

Opublikowano

@up nie wydaje Ci sie bo tak jest ; D

 

Serwer wyłączony z powodu awarii. Przywracamy kopię z godziny 11:00 dnia 16 kwietnia. Postaramy się przywrócić budowle i equ po tej godzinie.

Za wszelkie problemy przepraszamy. Ewentualne straty zostaną zrekompensowane.

 

Zaplanowany start serwera: do godziny 9:00

 

@Edit

 

Niestety uszkodzenia są dość poważne, ale wszystko jest na dobrej drodze. Trudno określić o której dokładnie ruszy serwer, ale na pewno będzie to jeszcze dziś.

 

Prosimy o cierpliwość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...