Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] XenoXMT2 -Bot do Wypłacania SM


beton321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ktoś mi pomóc ok mam wszystko mam tego bota a jak daje wyplac sm nic sie nie dzieje moze ktos mi pomóc kontakt do mnie czy coś
skype: pawlo0999
Będe bardzo wdzieczny

                                                              
 

 
Opublikowano

Nie wkurwiaj ludzi dobra? Jak chcesz sie udzielić to przeczytaj np. moje ostatnie posty.

Pokaż mi ku*wa gdzie jest w instrukcji napisane Co należy zrobić gdy po Kliknięciu Datei suchen nic się nie wyświetla?

No dalej cwaniaku.

nie wkurwiaj ludzi dobra ? gościu dobrze napisał nawet gotowcem nie umiecie sie obsłużyć,uzyj mh od kamera i w zakładce "python" wklej skrypt który jest w pliku botdosm...rusz kurwa głowa troche ..

Opublikowano

nie wkurwiaj ludzi dobra ? gościu dobrze napisał nawet gotowcem nie umiecie sie obsłużyć,uzyj mh od kamera i w zakładce "python" wklej skrypt który jest w pliku botdosm...rusz kurwa głowa troche ..

Multihack od kamera na xenoxie nie działa.

58127451730374025416.jpg

Opublikowano

mh od kamera na serwery priv działa :> sam korzystam sporadycznie ^^ na xenoxie mod nie działa a mh tak -.-

Karton66 a cokolwiek ci działa?

Nie pisz bzdur radze poczytać tematy odnośnie xenoxa na forum i co tam działa czy nie -.- i nie wprowadzaj innych użytkowników w błąd .

Opublikowano

mh od kamera na serwery priv działa :>

Ale na xenoxie nie działa , czaisz?

:)

Opublikowano

łeb CI chyba nie działa:> pierdolisz jak nie wiesz:)

 

Pojebało mi się z Modem dla twej świadomości

 

 

PS

opanuj słówka chłopcze.

:)

Opublikowano

Pojebało mi się z Modem dla twej świadomości

 

 

PS

opanuj słówka chłopcze.

opanowałem..tylko człowieka szlak trafią jak coś działa ale oczywiście ludzie wiedza lepiej ze nie działa :>

Opublikowano

beton, wszystko pięknie działa:) Nie przejmuj się tymi inteligentami bo nie potrafią poprawnie się posługiwać tak prostym botem.. (oczywiście pod względem odpalania i używania)

 

Aktualnie udało mi się wypłacić całą stronę EQ + jakieś 5k SM wywalalem dla ludzi :P

 

 

kupie kuszę 95lvl i ząbki 50sr+ :D

photo261314.png


Opublikowano

Od czego zależy szybkość wypłacania ? napewno nie od ilości graczy... bo wstałem o 4:00 niebyło nikogo i tak samo mi nie dawało ;/


Let's play....

Opublikowano

Mam takie dość nie typowe pytanie ;d Co mam zrobić jeśli nie widzę tego npc? ... bot dziala wszystko ladnie sie wyswietla ale nie widze u mnie npc, patrzylem na filmiku itp ale u mnie go nie ma, heh. Proszę o pomoc ;)

Opublikowano

Lata jak szalone na XP :D

Jak ktoś all dobrze odpala i się all pojawia to znaczy ze server ma lagi.

Np ja klikałem przez 30sekund bez przerwy nic nie przyszło i po 1minucie mnie logło, loguje się i 3x255 sm :D a miałem 0 więc server ma lagi :P a nie wy.

Opublikowano

Mam takie dość nie typowe pytanie ;d Co mam zrobić jeśli nie widzę tego npc? ... bot dziala wszystko ladnie sie wyswietla ale nie widze u mnie npc, patrzylem na filmiku itp ale u mnie go nie ma, heh. Proszę o pomoc ;)

Niestety nasz ukochany bot też ma skutki uboczne zbyt dużo ludzi wypłaca sm i serwer laguje mnie osobiście wywala co chwile ;D

Może to spowodowane lagiem serwera :> ... spr wyłączyć wyświetlanie nicków + włączyć w oknie na minimalnej rozdzielczości jak to nie pomoże hmm może reinstal pomoże :>

 

paker331 ja tak robię tylko że ustawiam na moim klikaczu predkość klikania na max + przy nagrywaniu klikam najszybciej jak mogę i też mam podobnie sm w plecaku ;D raz nawet 1k w 1 minute dało ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...