Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

POSZUKUJĘ SPONSORA!

Coś o nas : Team Exodius poszukuje Sponsora na serwer EASY.

Team tworzą dwie osoby:

- [HA]N!kus - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

- [HA]Dexter - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

Serwer jest w trakcie tworzenia. Prace oceniamy następująco :

- Pliki Serwerowe 60/65%,

- Client 70-75%,

- Forum 95%,

- WWW 50%,

- TS3 - Zostanie postawione na dedyku.

Jesteśmy osobami dojrzałymi, sumiennymi, uczciwymi oraz znającymi się na Tworzeniu Serwerów.

Ze swojej strony Oferujemy:

- Utworzenie serwera Bez Bugów, (Przynajmniej postaramy się je ograniczyć do 0)

- Oferujemy WŁASNĄ LICENCJĘ INVISION POWER BOARD (do 2283 roku :))

- Estetyczne oraz dobre wykonanie Clienta technicznie jak i graficznie,

- Jeśli zajdzie potrzeba mamy własne WWW, (Szablon do zmiany),

- Kilka autorskich nowości,

Z Twojej strony oczekujemy:

- Zakup bardzo dobrego serwera dedykowanego z zabezpieczeniami,

- Kupno domeny,

- Szablon na WWW,

- Zakup skinu IPB ( nie wymagane ),

- Dostępność przynajmniej 4h. codziennie,

- UCZCIWOŚCI!!

Kontakt,

Gadu Gadu : 34324962, 45996861

PW : RoroMt2, Poker Face.

Na forum serwera :

http://www.exodius.xaa.pl/forum/

Pozdrawiam

Aktualne :)

Opublikowano

SZUKAMY HOSTERA NA SERWER HAMACHI !!!



Czego Oczekujemy:


-Dobrego sprzętu


-Dużo godzin online


-Umiejętności postawienia serwera


-Chęci współpracy


-Znania się na rzeczy



Co Oferujemy:


-Range [HA] w grze oraz na forum


-Miłą współpracę



Kontakt:


GG- 46540284


Opublikowano

 

Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który będzie na [ Serwerze Dedykowanym ] !

 

 

Mamy zamiar zrobić [ Hard ] serwer na którym ludzie będą się świetnie bawić i będzie on na długie lata.

 

Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :

 

Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,

 

Questera - tworzenie profesjonalnych misji,

 

Osoby która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,

 

Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,

 

Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum,

 

 

Ważne ! :

Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.

 

 

 

Kontakt :

Gadu-Gadu : 39393699

 

 

AKTUALNE !

Opublikowano

 

Aktualne :)

 

 

Aktualne :)

 

 

 

 

 

POSZUKUJĘ SPONSORA!

Coś o nas : Team Exodius poszukuje Sponsora na serwer EASY.

Team tworzą dwie osoby:

- [HA]N!kus - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

- [HA]Dexter - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

Serwer jest w trakcie tworzenia. Prace oceniamy następująco :

- Pliki Serwerowe 60/65%,

- Client 70-75%,

- Forum 95%,

- WWW 50%,

- TS3 - Zostanie postawione na dedyku.

Jesteśmy osobami dojrzałymi, sumiennymi, uczciwymi oraz znającymi się na Tworzeniu Serwerów.

Ze swojej strony Oferujemy:

- Utworzenie serwera Bez Bugów, (Przynajmniej postaramy się je ograniczyć do 0)

- Oferujemy WŁASNĄ LICENCJĘ INVISION POWER BOARD (do 2283 roku :))

- Estetyczne oraz dobre wykonanie Clienta technicznie jak i graficznie,

- Jeśli zajdzie potrzeba mamy własne WWW, (Szablon do zmiany),

- Kilka autorskich nowości,

Z Twojej strony oczekujemy:

- Zakup bardzo dobrego serwera dedykowanego z zabezpieczeniami,

- Kupno domeny,

- Szablon na WWW,

- Zakup skinu IPB ( nie wymagane ),

- Dostępność przynajmniej 4h. codziennie,

- UCZCIWOŚCI!!

Kontakt,

Gadu Gadu : 34324962, 45996861

PW : RoroMt2, Poker Face.

Na forum serwera :

http://www.exodius.xaa.pl/forum/

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który będzie na [ Serwerze Dedykowanym ] !

 

 

Mamy zamiar zrobić [ Hard ] serwer na którym ludzie będą się świetnie bawić i będzie on na długie lata.

 

Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :

 

Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,

 

Questera - tworzenie profesjonalnych misji,

 

Osoby która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,

 

Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,

 

Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum,

 

 

Ważne ! :

Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.

 

 

 

Kontakt :

Gadu-Gadu : 39393699

Aktualne !

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.


Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.

Opublikowano

SZUKAMY HOSTERA NA SERWER HAMACHI !!!



Czego Oczekujemy:


-Dobrego sprzętu


-Dużo godzin online


-Umiejętności postawienia serwera


-Chęci współpracy


-Znania się na rzeczy



Co Oferujemy:


-Range [HA] w grze oraz na forum


-Miłą współpracę



Kontakt:


GG- 46540284

Opublikowano

TEMAT NIEAKTUALNY


Witam szukam sponsora na serwer vps za 20/30zł od nas otrzymasz


- Gm`a.

-Specialną Rangę na Forum.

GG 41130408

TeamSpeak3 IP:80.72.43.206:2

oraz PW

(Napisz a się dogadamy)

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Witam


Zostanę Game Masterem [GM] na prywatnym serwerze mt2.



Jeśli chodzi o moją skromną osobę :



Mam na imię Kamil i mieszkam w Krakowie. Mam 16 lat. Interesuję się sportem, muzyką no i metinem. Trenuję na siłowni oraz Kick Boxing ale czasem fajnie też pograć w piłkę nożną. W metina gram od 5-6 lat zaczynając oczywiście od standardowego PL'a.


Po rozpoczęciu przygody z PL'em zacząłem zwiedzać prywatne serwery aż w końcu naszła mnie ochota na postawienie własnego serwera co nie wypaliło (nie działały mi różne programy i pliki).


Mój dobry kolega miał swój własny serwer tak więc przypatrzyłem się pare razy co i jak w randze "Game Mastera".


Mogłem troszkę popróbować <3



Oferuję


Przede wszystkim :



- kulture osobistą


- poświęcenie sporego czasu dla serwera


- ortografia (chociaż czasem postawi się byka jak każdy ^^)


- organizowanie wielu wspaniałych eventów (lubie organizować różnego rodzaju zabawy :))


- można się ze mną dogadać (jestem sumienny, jak jestem w stanie pomóc to pomogę)


- nie wpadam w szał, potrafię się opanować


- wyciągam wnioski z złego zachowania innych graczy


- komendy mogę z łatwością ogarnąć, [ już patrzyłem co i jak, a po za tym jest wiele poradników (wiele z nich obejrzałem) ]




Nie ma co więcej pisać, bo nie po tym się rozpoznaje kto się tak na prawdę nadaje, a kto nie.



Co do kontaktu ze mną to przez gg : 44315043


Posiadam również skype oraz ts'a ale to podam na gg lub pw



Pozdrawiam :)


Opublikowano

Sukasz questow i dodatkow do plikow serwerowych i clienta do metka ? Oraz chcesz się nauczyć nauka języków programowania takich jak: lua , python , autoit ?

GG:23136980

Nie zwracaj uwagi że nie ma pięknej grafiki tutaj . Napisz a przekonasz się że warto.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Zaoferuje dział na forum, dla jakiegoś serwera dedykowanego, który nie ma forum. .

Forum jest na silniku IP.Board.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW. :).

Jestem otwarty na propozycje. !

AKTUALNE !!!

Kiedyś coś tu będzie.

<333

Opublikowano

W

itam

Poszukuje na server hamachi

Webmastera -

Aktualne

ClientMaster - Aktualne

Technik - Aktualne

Quester - Aktualne

 

Wymagam od Questera: Edytowac questy

 

Wymagam od Technika: wgrac 1 mape wgrac 1x zbr 1x bron

 

Wymagam od client mastera: zedytowanie clienta np znaczek gm tlo clienta okno logowania okno wybrania postaci

 

 

Od webmastera wymagam zrobienie strony na darmowym hostingu

 

 

Kontakt GADU GADU 32278584

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

Witam.



Poszukuję hostera na serwer hamachi lub sponsora na jakiegoś VPS :)


Od hostera oczekuję: aby komputer był online MINIMUM: od 15 do 22 (godziny mogą być większe :) ).


Od sponsora VPS oczekuję: kupna VPS na MINIMUM 20-30 osób.



Pliki są gotowe (jest to full, praktycznie 100% edytowany serwer na plikach Derin v2).


Dla hosta/sponsora czeka również posada GM na naszym serwerze :)



Proszę pisać mi na PW, w celu dogadania się :)



Pozdrawiam.


727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który będzie na [ Serwerze Dedykowanym ] !

 

 

Mamy zamiar zrobić serwer [ Hard/Medium ], który nie najeżałby do tych najłatwiejszych. Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów ( nie będę tutaj wypisywał można się dowiedzieć wszystkiego na PW/GG. )- chcemy stworzyć jedyny niepowtarzalny serwer który będzie na długie lata, który nie znudzi się szybko ;-).

 

Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :

 

 

 

Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,

 

Questera - tworzenie profesjonalnych misji,

 

Osoba która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,

 

Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,

 

Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum,

 

 

Ważne ! :

Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.

 

 

 

Kontakt :

Gadu-Gadu : 39393699

Aktualne !

Opublikowano

Witam

Do teamu Ventris poszukujemy tylko dwóch osób.

- Grafik

- Administrator forum Ventris z licencją IPB

Co musi potrafić grafik ? :

- Zrobić layouta

- Pociąć layouta

- Zrobić bannery, itp

Oferujemy grafikowi :

- Posadę na Forum, TS3 i w grze

- Dobry kontakt z administracją

- Maszynę z firewallem od firmy + nasze (podwójne zabezpieczenia)

- Pliki i clienta skończone niemal w 100%

- W późniejszym czasie wynagrodzenie w postaci PLN

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Co musi potrafić administrator forum Ventris ?

- Musi mieć licencję na IPB

- Musi zrobić wszystkie działy i tematy

- Pilnować porządku na forum

- Umieć dodawać ikony, chat'a na forum i inne ważne funkcje

Co oferujemy ?

- Posadę na forum jako administrator

- Posadę na TS3

- Dobry kontakt z administratorem

- Dobrą maszynę z firewall'em od firmy + nasze (podwójne zabezpieczenia)

Kontakt gg : 47338052


Prosimy o jak najszybszy kontakt, gdyż maszyna już stoi, czas leci, a serwer już prawie gotowy do startu :) . Czekamy na ciekawe propozycje.

Opublikowano

Napisze questy za wynagrodzenie. (Biolog, dungeony itd.)

 

Nie dojde do żadnego teamu oczekuje zapłaty od każdego questa.

 

Wiecej info GG: 46526993

Opublikowano

Szukam osoby która zrobi Prezke na MPC i logo do strony :] .

 

Nr.GG : 4459352 :D

 

 

 

 

ZESPÓŁ I ADMINISTRACJA DEDYKOWANEGO SERWERA IngramMT2 :]]] .

:) Daj lajka :D

Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like ,

Ten nr gg: 13259013 / Złodziej kont exone !. VPS rozwala UWAŻAĆ !

Opublikowano

SZUKAMY HOSTERA NA SERWER HAMACHI !!!



Czego Oczekujemy:


-Dobrego sprzętu


-Dużo godzin online


-Umiejętności postawienia serwera


-Chęci współpracy


-Znania się na rzeczy



Co Oferujemy:


-Range [HA] w grze oraz na forum


-Miłą współpracę



Kontakt:


GG- 46540284


Opublikowano

Szukam osoby która zrobi Prezke na MPC i logo do strony :] .

 

Nr.GG : 4459352 :D

 

 

 

 

ZESPÓŁ I ADMINISTRACJA DEDYKOWANEGO SERWERA IngramMT2 :]]] .

:) Daj lajka :D

Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like ,

Ten nr gg: 13259013 / Złodziej kont exone !. VPS rozwala UWAŻAĆ !

Opublikowano

 

SZUKAMY HOSTERA NA SERWER HAMACHI !!!

Czego Oczekujemy:

-Dobrego sprzętu

-Dużo godzin online

-Umiejętności postawienia serwera

-Chęci współpracy

-Znania się na rzeczy

Co Oferujemy:

-Range [HA] w grze oraz na forum

-Miłą współpracę

Kontakt:

GG- 46540284

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...