Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję :

 

-Technika (Który wykona pliczki wedłuch moich upodobań itd.)

-Grafika (który będzie wykonywał grafikę na tło clienta , strone , forum itd.)

-Sponsora

-Questera

 

 

Każda pomoc zostanie wynagrodzona !

 

GG: 38798787

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc tak jak w temacie - szukam ludzi którzy pomogą w postawienia priva na serwerze dedykowanym ( jestem gotów zasponsorować )

 

Chciałbym stworzyć serwer który będzie serwerem bardzo ciekawym wciągającym na długie lata, a nie jak np. PandoraMT2 po kilku dniach można będzie mieć nie wiadomo jaki poziom i przedmioty zarobione na Modzie serwer może przypominać takie serwery jak - Tiveria, Csyt2 czy też Newlongju2. Oczywiście, że nie będzie on taki sam tylko bardziej urozmaicony ;]

 

Szukam całego sztabu który pomógłby zrobić wszystko od A do Z .

m.in - webmaster,quester,koder,technik itede.

 

 

 

 

 

 

 

PS. Więcej informacji udziele na spokojnie pod nr Gadu-Gadu : 39393699

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat pisany na szybko przepraszam za błędy jeśli jakiekolwiek się znajdują !

Opublikowano

teamevelene.png



Ja wraz z kolegą planujemy stworzyć serwer Dedyk. Typ serwera HARD







poszukujemy.png



-Technika


-Grafika


-Quester'a


-Mapper'a


-Grafika 3D


-Webmastera




oferuje.png



-Game Mastera lub PLN


-Dołączenie do Teamu (Evelene)




kontaktxk.png



Teamspeak3 : ts3-polska.pl


Gadu-Gadu : 3285836


Opublikowano

Poszukuję na Serwer Grafika oraz Administratora/orki Forum.

 

Więcej informacji znajdziecie na gadu ; 47261031 lub drugim podanym w profilu.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Poszukujemy na serwer hamachi:

-Hostera(z umiejętnościami technika :D )

UMIEJĘTNOŚCI TECHNIKA

-Wgranie mapy po stronie clienta i serwera mamy z tym problem może tobie się uda


Oczekujemy od Hostera:

- Dobrą maszyne

- Jak najwięcej godzin online

- Umiejętnośc postawienia serwera


Oferujemy:
- Miłą współprace

- Range [HA] na serwerze oraz range na forum

GG-46540284

PW na MPCforum

Opublikowano

Coś o sobie

 

Jestem Radek i mam 17lat. Aktualnie uczęszczam do liceum. W zanadrzu mam kilka innowacyjnych pomysłów i szkoda by była gdyby się zmarnowały. Od dłuższego czasu można zauważyć, że wszystkie serwery są takie "bez ikry" - Pora to zmienić!

 

Dlaczego Ja ?

Posiadam dużo wolnego czasu i bardzo chętnie pomogę przy projektowaniu serwera. Uważam, że dobrze sprawdzę się jako moderator lub jako "asystent" technika.

Dlaczego asystent? Odpowiedź jest prosta - Jestem na etapie uczenia się edycji klienta, siedzę w tym niecałe pół roku i nie byłbym w stanie wszystkiego sam ogarnąć.

 

 

Podsumowanie

Poszukujesz do teamu ludzi z pasją ? Skontaktuj się ze mną.

 

Kontakt - PW

 

Opublikowano

Poszukuję , osób które stworzą ze mną serwer Metin2 , serwer jakiś Easy-Medium.

 

Oczekuję:
Osób które potrafią robić coś z serwerem i wiedzą na temat METINA.

Wiek 14/30 lat.

 

Oferuję: Zakup dedyka, ts3 i wpłatę finansowa za pomoc.

 


Kontakt: PW , GG 31964192

Więcej informacji udzielam na PW.

Opublikowano

Poszukuję osoby, która przygotuje w miarę profesjonalną prezentację serwera na potrzeby tego forum oraz filmik prezentujący serwer.

 

Kontakt z propozycjami na pw.

Opublikowano

Witam


Krótko i na temat ;)


Poszukuje osoby z GOTOWYMI PLIKAMI I CLIENTEM.


Gotową do startu,chociażby w teraz w majówkę..


Oferuje dobrą maszynę jak i zabezpieczenia (Firewall zewnętrzny itd.).


Wiecej Informacji na gg:12186833


PS:Jeżeli nie masz gotowych plików z clientem nawet nie pisz ;>

Opublikowano

 

 

dkmt2.png

Witam, z tej strony iVeeid, jestem właścicielem powstającego serwera DarknessMT2

Będzie to serwer typu medium/hard

Na serwerze są już takie rzeczy jak: nowe królestwo, achievementy, nowy wygląd miast, mod na grafike, questy, nowe efekty, pety, automatyczna zmiana nieba, itp.

Posiadamy mnóstwo nowych przedmiotów, kamienie duszy, bronie, zbroje, naszyjniki,

kolczyki, buty, tarcze, ulepszacze, topory, przedmioty specjalne itp.

Wgranych jest już około 110 nowych mobów, 60 broni, planujemy dodać więcej wkrótce

Lecz nadal tego wszystkiego jest za mało.. planujemy zrobić najlepszy serwer w Polsce

zdjeciadarkness.png

 

sc1.png

 

 

sc2.png

 

 

Koniq.png

 

Jeżeli komuś nie działają spoilery:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/96172539/mpc/nowe/sc1.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/96172539/mpc/nowe/sc2.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/96172539/Koniq.png

poszukujemy.png

grafikow.png

grf3ddarkness.png

mamapkerowdarkness.png

oferujemydarkness.png

Posadę GM'a na serwerze

W późniejszym czasie % z Item Shopu

teamdarkness.png

| iVeeid |

| Client | Serwer | Zabezpieczenia | MySQL | Questy | Sponsoring |

 

 

| Dragonir |

| Client | Serwer | Questy | Mapy | Fabuła |

 

| Usamu Su kocken |

| Forum | Fabuła Questów |

| SpiN |

| Grafika |

| Rogalik95 |

| Grafika |

kontaktdarkness.png

GG: 46839077

PHP | PYTHON | LUA | VB.NET | JAVA | PAWN | C++


Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM/GA NA SERWERZE DEDYKOWANYM





-EDYCJE NPC

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-DOBRĄ ZNAJOMOŚĆ MYSQL

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

-I DUŻO WIĘCEJ.







KONTAKT:

GG:46120616 PISAĆ NAWET JAK NIEDOSTĘPNY

NA PW NA FORUM

Opublikowano

Poszukujemy na serwer hamachi:

-Hostera(z umiejętnościami technika :D )

UMIEJĘTNOŚCI TECHNIKA

-Wgranie mapy po stronie clienta i serwera mamy z tym problem może tobie się uda


Oczekujemy od Hostera:

- Dobrą maszyne

- Jak najwięcej godzin online

- Umiejętnośc postawienia serwera


Oferujemy:
- Miłą współprace

- Range [HA] na serwerze oraz range na forum

GG-46540284

PW na MPCforum

Opublikowano

Witajcie!

Tworzysz serwer / update ? Potrzebujesz na przykład nowe autorskie bronie ?

Nie mogłeś lepiej trafić!

Oferuje komplet broni:

Screenshot'y (3D Max Render):

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

dfzt.png

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


Screenshot'y (z gry):

 


Ninja:

 


Noże:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

lktm.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

ljja.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

ppnn.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 



Łuk:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

axdw.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

zvqq.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

drba.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 





Szaman:

 


Dzwon:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

atqo.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

cgxo.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

tpqf.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 



Wachlarz:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

hnet.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

mtpr.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

oayg.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 





Sura:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

fdzo.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

ddpk.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

jzxc.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 



Wojownik:

 


Miecz:

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

maeu.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

wsjj.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

wniy.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Włócznia:

 

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

gjme.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

wryg.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

ldjo.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

 





Kontakt: Gadu-Gadu: 11138756 lub Private Message :)

BombWork - Book Your Dream Graphic!

Opublikowano

wordart.png



Team Resthea poszukuje grafika do okresowych zleceń.



Liczy się cena oraz jakość wykonanych prac.



Kontakt pw (do mnie), potem irc lub gg

sygnatura2.png


Opublikowano

Poszukuję osobę, która potrafi wgrać nowe mapy, systemy itd.
<na serwer hamachi, serwer przejdzie na dedyka, gdy znajdziemy sponsora :) startu jeszcze nie było >

KONTAKT - PW !!!!

Opublikowano

32895296822090496985.png

 

21503633149488199435.png

 

 

Dodatkowo: oprócz przygotowywania forów na silnikach IPB, MyBB, vB oferuję przygotowanie forum na silniku Woltlab Burning Board (licencja o wiele tańsza od MyBB a funkcjonalność lepsza ;))

Powyższe grafiki to tylko przykładowa część moich zbiorów używanych, np. do tematów (regulaminy, zasady, struktury i zadania teamu).

 

Kontakt:

GG: 45634471

24796627036485375495.png

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję na serwer Metin2 Technika.

Póki co serwer stoi na hamachi z racji braku w/w osoby.

Pomysł na serwer mamy, wystarczy tylko go dokończyc.

Sponsora też, lecz czeka on na pliki.

Kontakt: 47261031 / drugi numer jest na profilu.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zostanę Grafikiem/game masterem!

Umiem wykonać moby,miecze,zbroje,prezentacje,forum!

Uwaga!Umiem edytować m1 itp!

Kontakt:gg 31214648

Jestem w wieku 17lat.

Pracuje na programach:

*-Blender

*-3DMax

*-Cinema

Opublikowano

Szukam sponsora.

 

Wymagam:

1. Zakup serwera do prac

2. Zakup dobrego serwera dedykowanego do oficjalnego startu firewal (co by wytrzymał na starcie)

3. Zakup licencji na forum ipb

 

kontakt:

gg: 47325157

 

Więcej info? pisz gg. ^

avatarszq.png

Opublikowano

Witam !

Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.

Troszkę o mnie:

Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]

Czym się zajmę:

- Eventy

- Ogarnięcie całego serwera

- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej

Jeśli forum:

- Opanowanie całego forum

i nie tylko

Kontakt:

PW

gg: 35116843

e-mail: [email protected]

Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.

Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam,


tak jak w temacie poszukuje WebMastera ktory zajmie sie strona pod serwer .


Wiecej INF na TeamSpeak3 IP: 80.72.43.206:2

 

oraz PW

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Zrobię pliki serwerowe pod serwer dedykowany lub hamachi.

 

Oferuję dobrze rozbudowane pliki, oraz wgranie ts3

 

 

 

Moim jedynym minusem jest mało czasu ale poradzimy sobie ;)

Oczekuję rangi H@ pełnego dostępu do bazy.

 

 

Oferuję pliki serwerowe ts3 oraz forum. Dziękuję.

 

 

Kontakt PW lub gg: 46593551

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...