Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam



Poszukuję sponsora do prywatnego serwera Metin2 o nazwie Ventris.



Oferuję :



- Profesionalizm


- client w 100% skończony


- pliki w 99,9% skończone


- stronę www


- Dobry kontakt


- Dobre i popularne przez graczy pliki


- % z IS


- Zabezpieczenia strony www i maszyny freebsd przed możliwymi atakami



Oczekuję :



- Dobrej maszyny z hosteam.pl


- Zainwestowania w layout do strony


- Szczerości


- Forum


- Dobrego kontaktu



Jeszcze nie jesteś przekonany ?



To zaraz zmienisz zdanie :)



Ventris jest to serwer robiony przez dłuższy okres czasu.


Bugów na serwerze nie ma. Plik syserr wykazuje 0kb, cały czysty (syserr - plik, który wskazuje co jest uszkodzone lub błędne).


Dużo osób czeka na jego start.


Wszystko zostało sprawdzone pod każdym możliwym kontem


Zainwestowanie w nas powinno przynieść wiele korzyści z serwera.



W teamie jestem :



- Ja / Jako technik/clientmaster


- Kolega / Jako technik/clientmaster/diff master/webmaster/quester i wiele więcej


- Kolega / Jako webmaster/grafik



Jako, że mamy wysokie umiejętności nie pozwolimy do upadku serwera, a wręcz przeciwnie do jego rozwinięcia.


Mamy wiele pomysłów, serwer jest urozmaicany nowymi wierzchowcami, nowymi potworami, broniami, zbrojami, biżuterią i NPC



Serwer jest wyczyszczony z zbędnych standardowych itemów jak typu topór +0/+1/+2 itd



Może kilka ss aby przyciągnąć większą uwagę do nas :



Jeden z nowych potworów, który jest na Ice Run'ie . (dungeon)



80w573.jpg



Nowe NPC



z3tzht.jpg



Nowe obiekty :



laduda.jpg



Nowe wierzchowce :



9f9rgf.jpg



Nowe Fryzury :



e7i0u0.jpg



I wiele wiele więcej.



Jak wspominałem wcześniej mamy wysokie umiejętności i serwer praktycznie gotowy do startu



Jeżeli jesteś zainteresowany propozycją to proszę napisz do nas :)



GG : 47338052



Nie aktualne.


  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę Grafikiem/game masterem!


Umiem wykonać moby,miecze,zbroje,prezentacje,forum!


Uwaga!Umiem edytować m1 itp!


Kontakt:gg 31214648


Jestem w wieku 17lat.


Pracuje na programach:


*-Blender


*-3DMax


*-Cinema

Opublikowano

Witam,

 

Szukam poważnej oferty wstąpienia do teamu metin2...

 

Oferuje:

- Profesjonalną stronę www opartą o smarty (pisana obiektowo)

- Grafike

- Pisanie questów

- Zaangażowanie

 

Czekam na oferty poważne, osoba która do mnie pisze musi w pełni wiedzieć co chce osiągnąć, cały team musi być doskonale dobrany, aby nie było wyjadaczy, którzy czekają aż inni skończą.

 

 

GG: 37134483 - Przedstaw się zanim napiszesz (nick z MPCForum)

Opublikowano

Witam
Poszukuje kogoś kto zrobi mi serwer wraz z Clientem
Chodzi mi o serwer Hard czyli dużo pracy nie będzie Praca na plikach Terenzo chyba że chcesz inne to sobie wgrasz.

Kontakt :GG 47360626

Opublikowano

Szukam Techników, Technika do konfiguracji plików MT2. Pliki są odbugowane i gotowe trzeba tylko skonfigurować. Posiadamy bdb dedyka !!

WIecej informacji i pytań po kontakcie:

 

TS3 ts3mroczna.pl:9988 lub GG: 10987126

Opublikowano

 

POSZUKUJĘ SPONSORA!

Coś o nas : Team Exodius poszukuje Sponsora na serwer EASY.

Team tworzą dwie osoby:

- [HA]N!kus - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

- [HA]Dexter - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

Serwer jest w trakcie tworzenia. Prace oceniamy następująco :

- Pliki Serwerowe 60/65%,

- Client 70-75%,

- Forum 95%,

- WWW 50%,

- TS3 - Zostanie postawione na dedyku.

Jesteśmy osobami dojrzałymi, sumiennymi, uczciwymi oraz znającymi się na Tworzeniu Serwerów.

Ze swojej strony Oferujemy:

- Utworzenie serwera Bez Bugów, (Przynajmniej postaramy się je ograniczyć do 0)

- Oferujemy WŁASNĄ LICENCJĘ INVISION POWER BOARD (do 2283 roku :))

- Estetyczne oraz dobre wykonanie Clienta technicznie jak i graficznie,

- Jeśli zajdzie potrzeba mamy własne WWW, (Szablon do zmiany),

- Kilka autorskich nowości,

Z Twojej strony oczekujemy:

- Zakup bardzo dobrego serwera dedykowanego z zabezpieczeniami,

- Kupno domeny,

- Szablon na WWW,

- Zakup skinu IPB ( nie wymagane ),

- Dostępność przynajmniej 4h. codziennie,

- UCZCIWOŚCI!!

Kontakt,

Gadu Gadu : 34324962,

PW : RoroMt2,

Na forum serwera :

http://www.exodius.xaa.pl/forum/

Pozdrawiam

Opublikowano

Siema szukam paru osob do stworzenia dobrego prywatnego serwera hamachi 4FUN/PVP potrzebne osoby na stanowiska:



-HOSTER


-TECHNIK


-WEEBMASTER



Czego Oczekuje Od Hostera:


-Dobrego Sprzetu


-Duzo godzin online


-Umiejetnosci stawiania serwera



Czego Oczekuje Od Technika:


-Umiejetnosci edycji serwera


-Duzo czasu wolnego


-Znania sie na rzeczy



Czego Oczekuje Od Weebmastera:


-stworzenia forum na darmowym hostingu


-zajmowania sie forum


-stworzenie strony


-duzo czasu wolnego



Kontakt :


GG- 46540284


Mpc Forum


Opublikowano

Witam.


Prywatny serwer Edoria.PL, poszukuję do zespołu - >



Grafika - > Który ma za zadanie wykonać layout'a na stronę oraz portal Youtub'e.



Technika - > Który pomoże w edycji plików.



Moderatorki Forum - > Za zadanie będziesz miała utrzymać porządek na forum.



Osoby, która posiada teamspeak'a z licencją na 512 slotów, która udostępni ów serwer w zamian za Administratora TS3.



Pozdrawiam Edoria.PL



Zapraszam też na nasze forum - > edoria.xaa.pl .


Opublikowano

Serwer Evelene.pl poszukuję na serwer , grafika do grafiki do klienta forum Fanpage takich , różnych rzeczy



Oferujemy:


Rangę GM na serwerze.


Rangę Grafik na Ts oraz forum.


Posiadamy forum IPB z Licencją.



Szukamy równieź osoby która posiada licenjcę , do Ts3 na 512 slotów dostanie admina Ts3 na serwerze.

Opublikowano

Serwer Evelene.pl poszukuję na serwer , grafika do grafiki do klienta forum Fanpage takich , różnych rzeczy





Oferujemy:



Rangę GM na serwerze.



Rangę Grafik na Ts oraz forum.



Posiadamy forum IPB z Licencją.





Szukamy równieź osoby która posiada licenjcę , do Ts3 na 512 slotów dostanie admina Ts3 na serwerze.

Opublikowano
Witam zajmuję się tworzeniem serwerów ts3 oraz profesjonalną administracją
oferuję
- pliki ts3 z zrobionymi kanałami rangami i regulaminami
- obsługę techniczną na ts3
- dobry kontakt z team ( telefon gg skype ts3 )
- załatwiam licęcje na 512
oczekuję
- maszyny która utrzyma ts3
- zabespieczenia przed ddos
- posady admina
ps. dostęp do query mam ja + 1 osoba z team

 

PROSZĘ O PISANIE NA GG: 45137273

1.75712087973575495918.jpg
2.09491778297857633645.jpg
3.09491778297857633645.jpg
4.27350387331003776382.jpg
5.96952580487658524361.jpg
6.44422518888812779551.jpg
7.30182795417722407066.jpg
8.46488821297570058544.jpg
9.17478032556122877749.jpg
10.31871334343125799972.jpg
11.14742851737692959392.jpg
12.04777745078060795545.jpg
13.34265814880111006043.jpg
14.05266254249626555318.jpg
15.68738063817078799681.jpg

02393685168849339719.png

Opublikowano

 

Witam.

Prywatny serwer Edoria.PL, poszukuję do zespołu - >

Grafika - > Który ma za zadanie wykonać layout'a na stronę oraz portal Youtub'e.

Technika - > Który pomoże w edycji plików.

Moderatorki Forum - > Za zadanie będziesz miała utrzymać porządek na forum.

Osoby, która posiada teamspeak'a z licencją na 512 slotów, która udostępni ów serwer w zamian za Administratora TS3.

Pozdrawiam Edoria.PL

Zapraszam też na nasze forum - > edoria.xaa.pl .

Opublikowano

 

 

POSZUKUJĘ SPONSORA!

Coś o nas : Team Exodius poszukuje Sponsora na serwer EASY.

Team tworzą dwie osoby:

- [HA]N!kus - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

- [HA]Dexter - Technik, Client Master, Administrator Forum/TS3/Gra

Serwer jest w trakcie tworzenia. Prace oceniamy następująco :

- Pliki Serwerowe 60/65%,

- Client 70-75%,

- Forum 95%,

- WWW 50%,

- TS3 - Zostanie postawione na dedyku.

Jesteśmy osobami dojrzałymi, sumiennymi, uczciwymi oraz znającymi się na Tworzeniu Serwerów.

Ze swojej strony Oferujemy:

- Utworzenie serwera Bez Bugów, (Przynajmniej postaramy się je ograniczyć do 0)

- Oferujemy WŁASNĄ LICENCJĘ INVISION POWER BOARD (do 2283 roku :))

- Estetyczne oraz dobre wykonanie Clienta technicznie jak i graficznie,

- Jeśli zajdzie potrzeba mamy własne WWW, (Szablon do zmiany),

- Kilka autorskich nowości,

Z Twojej strony oczekujemy:

- Zakup bardzo dobrego serwera dedykowanego z zabezpieczeniami,

- Kupno domeny,

- Szablon na WWW,

- Zakup skinu IPB ( nie wymagane ),

- Dostępność przynajmniej 4h. codziennie,

- UCZCIWOŚCI!!

Kontakt,

Gadu Gadu : 34324962, 45996861

PW : RoroMt2, Poker Face.

Na forum serwera :

http://www.exodius.xaa.pl/forum/

Pozdrawiam

Opublikowano

Szukam teamu do stworzenia serwera całkiem odmiennego od innych. Oczywiście zapewniłyby to modele. Tutaj próbka moich możliwości:

https://www.facebook.com/pages/Mark/439864186061126

 

 

Team ma być profesionalny inaczej w ogóle nie wchodzę w te rzeczy. Czego oczekuję ? W późniejszym czasie % za is.

 

Kontakt:

GG: 12409233

Skype: marek.mark16

^^

Opublikowano

Serwer Edoria.eu Poszukuje ogarniętego technika który wykona pliki serwerowe pod typ : Hard/Medium

Oferujemy :

-% z IS

-Range gm w grze

-Range na forum

Oczekujemy :

-Wykonania plików serverowych w przeciągu tyg/2tyg

-13+wiek

-Kultury

-Ortografii

Dziękuje ! I zapraszam !!! Team Edoria.eu !!!

Opublikowano

Witam



Poszukujemy dobrego grafika/webamstera, który napisze i zrobi stronę dla serwera Ventris



Oferujemy :



- Maszynę, która jest już wykupiona


- Pliki skończone niemal w 100%


- Client w 100%


- Dobry kontakt z administracją


- Posadę na forum i w grze



Oczekujemy :



- umiejętności zrobienia layouta


- umiejętności pocięcia layouta


- napisanie strony www dla serwera



Kontakt gg : 47338052


Opublikowano

Szukam osoby, która posiada Licencję do Ts3 na 512 slotów. Założę z nich serwer Ts3, na którym możemy zarabiać ;)

 

 

Kontakt GG: 31284108 lub PW.

Opublikowano

Szukam dobrego grafika na serwer metin2(hamachi),lecz to poważny projekt!

Oferuję profesjonalizm,wiek 21+,dobry kontakt!

Kontakt pw lub gg 11403653 często niewidok ;)

2262874723.png

Opublikowano

 

Witam.

Prywatny serwer Edoria.PL, poszukuję do zespołu - >

Grafika - > Który ma za zadanie wykonać layout'a na stronę oraz portal Youtub'e.

Technika - > Który pomoże w edycji plików.

Moderatorki Forum - > Za zadanie będziesz miała utrzymać porządek na forum.

Osoby, która posiada teamspeak'a z licencją na 512 slotów, która udostępni ów serwer w zamian za Administratora TS3.

Pozdrawiam Edoria.PL

Zapraszam też na nasze forum - > edoria.xaa.pl .

 

 

Gadu Gadu : 47261031 - Pisać nawet, gdy nie widoczny.

Opublikowano

Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który będzie na [ Serwerze Dedykowanym ] !

 

 

Mamy zamiar zrobić [ Hard ] serwer na którym ludzie będą się świetnie bawić i będzie on na długie lata.

 

Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :

 

Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,

 

Questera - tworzenie profesjonalnych misji,

 

Osoby która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,

 

Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,

 

Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum,

 

 

Ważne ! :

Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.

 

 

 

Kontakt :

Gadu-Gadu : 39393699

Aktualne !

Opublikowano

Witam



Poszukujemy dobrego grafika który napisze i zrobi grafika i layouta dla serwera Ventris



Oferujemy :



- Maszynę, która jest już wykupiona


- Pliki skończone niemal w 100%


- Client w 100%


- Dobry kontakt z administracją


- Posadę na forum i w grze


- Zabezpieczenia



Oczekujemy :



- umiejętności zrobienia layouta


- umiejętności zrobienia bannerów, grafiki itp




Kontakt gg : 47338052


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...