Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam !


Nie będę się rozpisywał jak inni, powiem krótko i na temat. Poszukuję pracy jako GM/GRAFIK. Na prace grafika uczyłem się prawie rok.


posiadam ts3 , mubble , skype i oczywiście sprawny mikrofon .



Co potrafię ?


Potrafię masę rzeczy, stworzyć sygnatury , tła logowania , tła wyboru postaci , awatary i wiele , wiele więcej...



Doświadczenie


Byłem GM na dwóch serwerach (hamachi) , oraz grafikiem na jednym (dedykowanym)



Coś o mnie ?


Mam 16 lat , jestem ogarnięty , miły dla innych, nie toleruję chamstwa . Na pewno będziecie mieli okazje poznać mnie jeszcze bliżej.




Co wymagam ?


Wymagam zgranego teamu .




Czego nie wymagam ?


Nie wymagam zarobków z isu , wystarczy mi tylko ranga w grze . Nie wymagam serwera dedykowanego , wystarczy hamachi , ale wiem, że nie każdego stać na utrzymanie serwera .




Kontakt -


GG- 47093814 (mało czasu spędzam na gadu - gadu , lepiej mnie dodaj na skype)


Skype - sylwiakruk44




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


..


.. Poszukuję pracy jako [GM],[sGM],[TGM]


.. Mam 16 lat , znam wszystkie komendy na pamięć , mogę je pięknie zarecytować :) Jestem ogarnięty , znam kulturę , jestem miły , znam ortografię . Potrafię ogarnąć serwer


.. , organizować masę zabaw , konkursów . Byłem GM'em na dwóch serwerach ( dedykowanym& hamachi )



Kontakt -


GG- 47093814 (mało czasu spędzam na gadu - gadu , lepiej mnie dodaj na skype)


Skype - sylwiakruk44




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Poszukuję grafika wraz z kolegą !!!


Razem potrafimy wszystko , dosłownie .


Czas wykonywania prac jest o 50% mniejszy , a jakość grafiki jest o wiele lepsza .


Razem będzie nam się lepiej pracowało ; )

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

 

Szukam kogoś kto umie dobrze zrobić system ulepszeń na każdą klasę

Ofertuję:

GM na dedyku który już niedługo startuję :D może mały % z is :D pozdrawiam

Pliki są pod pvp ale jak ktoś pomoże zrobić system wgrać troche mapek zrobić ulepszaczę czyli od jakiego itemu bedzie np dropić jakiś tam klucz albo coś i żeby to drobiło z bossów i dodać żeby bossy się same respiły to naprawdę wyjdzie zajefajny serwer tylko musisz mieć TeamViewer bo przez to bedziemy robili.. Nprawde opłaca się nawet możesz zostać spółwłaścicielem :) Pozdrawiam !

​FAST ​FAST​ FAST ​FAST ​FAST ​FAST ​FAST​ FAST

Poszukuje jeszcze kogoś kto zakupi domene .pl za to ofertuje GM na dedyku i mały % z is

Pw

Skype: normuss11

GG: profilek

Pomóż Nam Postawić SystemowyMT2 tylko teraz was potrzebujemy ja już zdziałałem co umiałem !

Zostanę hosterem
Oczekuje:
Zrobienie plików serwerowych pod serwer exp, medium/easy dodane nowe eq, zbr, miecze i jakieś dodadki
Nie hostuje żadnych gotowców pliki muszą być zrobione z Terenzo albo inne w tym stylu. co innego jak ktoś już ma pliki
Wiecej informacji zdobędziecie pod kontaktem czyli ile mam ramu itp :
Pw
Skype: normuss11
GG: profilek
Ps nie jestem typem któremu chodzi tylko o pliki poprostu chcę dobrej zabawy zapraszam

Ofertuję też pliki Valaria + Client http://www.mpcforum.pl/topic/826597-valariaeudedyk/, i Dużo stronek Oskryptowanych, działających Odrazu na dedyka !. ! Zapraszam

GG: masz na profilku

Skype: normuss11

albo PW

ZAPRASZAM SERDECZNIE :D

AKTUALNE

///Dziekuje GILINKA za WARNA :angry:

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano


Witam

Chciałbym zostać Game Masterem na prywatnym
serwerze Metin2.

Nie
jest dla mnie waż
ne
czy to hamachi, czy dedyk.

Cos o mnie:

-
Mam 15lat

-
Gram prawie 6lat w metina

-
Jestem osoba kulturalna

-
Jestem czę
sto
na grze prawie 7h

-
Jestem Cierpliwy ,staranny i dokł
adny

-
Mam dobra znajomość metin2

-
Znam trochę komend

Kontakt

GG:40492800



Opublikowano

 

 

 

Witam przyjmę posade [GM] Na Dedyku

 

Może coś o sobie:

Mam na imię Piotrek mam 15lat. J

Chciałbym zostać GM,ponieważ lubię pomagać ludziom i znam już dobrze grę Metin2.Grałemna wielu prywatnych serwerach, po informacje zapraszam na GG.Dlaczego możesz wybrać akurat mnie?Jestem cierpliwy i wyrozumiały.Ze stanowiskiem GM'a spotkałem sie dwa razy na serwerachHamachi typu PvP. Zawsze byłem lubianym organizatorem eventów oraz osobą do której można było pisać pytania dotyczące gry.Lubie pomagać innym i cechuję mnie dobra pisownia ortograficznaoraz wielka cierpliwość i szacunek do innych graczy bez względu na rozwój ich postaci.Nie jest łatwo mnie zdenerwować i nie używam wulgaryzmów bo wychodzę z założenia że jest to bezcelowe .Po więcej informacji zapraszam na:- GG 44346169
Opublikowano

Zostanę GM na twoim serwerze Metin2 hamachi.


Oferuję:


-wieloletnie doświadczenie,


-pilnowanie porządku na serwerze,


-mała pomoc w sprawie plików serwerowych.


Oczekuję:


-gotowy serwer,


-rangę na serwerze,


-kontakt skype.


Kontakt:


GG 46985650


Opublikowano

Piszę questy na zamówienie.

Zwykłe, fabularne, dungeony.

Posiadam również questy z PLa, kilkadziesiąt własnego autorstwa.

Zainteresowanych proszę o kontakt PW lub gg: 8896223.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

 

Szukam osoby na stanowisko redaktora na Mt2Info.pl , Zapraszam do składania podań

Oferta Aktualna !

Jestem zainteresowany posadą redaktora.

Proszę o kontakt

Skype lub gg.

Mam 20lat ;)

 

Opublikowano

Zostanę TGM/GM




Hej wam !



Nazywam się Pawel, mam 15 lat i chciałbym zareklamować swoją osobę na stanowisko TGM/GM



A więc co oferuję?



- kulturę na bardzo wysokim poziomie


- znajomość większości komend


- znajomość struktury i funkcjonowania gry Metin2


- kilka ciekawych pomysłów które pomogą usprawnić serwer


- dużą ilość wolnego czasu na pomoc graczom


- pomoc przy forum i ts




Czego oczekuję?



- rangi TGM lub GM na prywatnym serwerze Dedyk/Hamachi/No-hamachi


- zgranego zespołu ludzi któremu zależy na dobru serwera


- kultury i zaufania od pozostałych członków zespołu



Dlaczego ja?



Jeśli stawiasz na profesjonalizm, kulturalne słownictwo napisz do mnie a nie pożałujesz :)



Nie przekonasz się...



Póki nie sprawdzisz sam :)



Zainteresowanych moją osobą proszę o kontakt PW


lub konakt gg - 44304416 !

Opublikowano

1.png
Witam serdecznie , oferuję swoje usługi jako grafik komputerowy.
Zajmuję się praktycznie wszystkim co powiązane z grafiką . Moje kompetencje :
- Grafika wektorowa
- Grafika 3D
- Grafika pixelowa

Wykonuję :
- Zapowiedzi / prezentacje pod serwery
- Nowe bronie , przedmioty do gry ( 3d )
- Layouty ( jest możliwość zakodowania )
- Banery , loga , sygnaturki
Świadczę usługi pratkycznie 24/7 , jestem zazwyczaj dostępny i łatwo się ze mną skontaktować.

Przykład pracy :

2.png


Kontakt : PW

Opublikowano

Witam. Serwer Antharis.pl poszukuje sponsora, do zakupienia tylko i wyłącznie licencji na IPB forum. Serwer jest tworzony pod Medium. Przewidywalny start w Maju. Serwer jest uniwersalny, nowe autorskie systemy oraz questy eventowe ktore jeszcze na zadnym serwerze metina nie wystepowaly. Caly projekt mogę przedstawic na GG lub TS3 oraz omowic dokladnie warunki. Cena licencji: $175 = ok. 560zł. Zapłata za licencje forum jest jednorazowa ! Zapraszam do kontaktu w celu podania więcej informacji. Na prawdę warto napisac ! ! !

GG: 46888856

Zapraszamy na nasze forum: x

Opublikowano

Serwer o nazwie XXX, poszukuję :

 

Technika

 

WebMastera

 

Administratora Forum

 

GameMastera

 

Grafika

 

Administratora TS3

 

Sponsora.

 

kontakt: 47261031

 

Więcej informacji udziele na gadu. Pozdrawiam .

Opublikowano

Witam B)

 

Serwer EdorisMt2, poszukuję członków do swojego teamu.

 

Technik

 

GameMaster

 

Grafik

 

Sponsor

 

Administratora Forum

 

Administratora TS3

 

WebMastera

 

Moderatorów Forum.

 

Wszelakie informację na temat obowiązków twojej posady znajdziecie u mnie na PW - > Gadu Gadu -> 47261031.

 

Proszę na starcie napisać:

 

Wiek, imię, zainteresowania, posada, doświadczenie.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam .

Poszukuje Technika który zrobi pliki serverove na hamachi ! :D

Typ : Medium/easy

Max Lvl : 150

Drop : Np , ulepszacze dropią podczas expienia :P futra itp .

Wiek : 13+

W zamian za to oferujemy :

Range Technik na serverze .

Dostęp to ftp .

GM

Dziękuje pozdrawiam ,zgłoszenia pisać na PW ! :D

Opublikowano

Poszukujemy Grafika

Jeśli czujesz, że jesteś wystarczająco uzdolniony by wstąpić w nasze szeregi to zapraszamy. Jestem ja, kolega oraz sponsor więc będziesz czwarty i to cały nasz Team. Tworzymy server Medium 130\135 lvl max, staty po 95 po 3 sety nowych broni , przynajmniej 3 nowe dungeony mojego autorstwa oraz mapy pod nie autorstwa kolegi.

Wymogi

 

  • Stworzenie Layoutu pod stronę
  • Stworzenie Grafiki do AutoPatchera
  • Ewentualnie stworzenie rzeczy do pythona typu Okienko Zabójstw, okno z czasem do Biologa(samą grafikę,skrypt robię ja)
  • Zrobienie Sygnatur Dla Graczy
  • Stworzenie Avatarów i Sygnatur dla Teamu

Wynagrodzenie

  • Ranga Grafik na Forum
  • Gm w grze z Pełnymi Prawami
  • Jak już wspominałem jest nas 4 z Tobą więc duża szansa na %z IS

Kontakt

moje GG: 44582194

GG kolegi: 39731021

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Siemka



Mam na imię Karol.Wiek rocznikowo 19 lat,chodzę do technikum na profilu technik inf.Jestem technikiem MT2,przez pewnien czas byłem adminem na forum priv-mt2, wiele razy zawiodłem się na osobach, które praktycznie nic nie wkładały od siebie.Ja jako technik ogarne SFTP,Bazę,Clienta troche grafiki,zabezpieczenia,autopatcher,załatwie szablon i wiele rzeczy których nie ma dla mnie barier.



Poszukuje najlepsze jedno-dwuosoby team , która zna się chociaż troche na rzeczy i mają duża wiedze na temat gry(system ulepszen,ciekawe pomysły) , które posiadają małego vpsa do pracy lub opcjonalnie no hamachi.Posiadam zaczęte pliki pod serwer 4fun/easy/med. Więcej informacji na GG 1739951



PS.Jeśli masz sprawę olać i nie wkładać nic od siebie nawet nie pisz.Jesli piszesz przedstaw się,opisz siebie a nie pisz siema, jak odczytam to odpiszę odrazu.


86609055853348996726.png

Opublikowano

Witam ! :D


Chciałbym złożyć rekrutacje na gm .


A więc tak :


Wiek : 15


Zainteresowania : Metin2 , Servery , Youtube[200 widzów], mpc forum[robienie prezek serverów : minecraft , metin2 itp .] , Sport


Dlaczego ja ? : Ponieważ jestem osobą bardzo ogarniętą , miałem 2 servery , ale miałem problem z atakami ddosow :(


Aktualnie mam swój server hamachi dla zabawy , kręcenia na nim filmików itp . :P


Ile czasu bym spędzał na serverze ? : myśle że od 4 do 6 godzin dziennie .


Umiem robić wszystkie podstawowe konkursy typu : OX , Zuo


Komendy znam mniej więcej w skali 9 na 10[uczę się ich jeszcze]


Obsługuje navicagata i ftp bardzo dobrze .


Czy będe dawał itemki graczom ? : Oczywyście że nie ! GM NIE DAJE ITEMKÓW !


Dziękuje pozdrawiam !!

Opublikowano

Zostan-GM_nhshnqw.png


Oferujpng_nhsherx.png


-wieloletnie doświadczenie,


-codziennie minimum 2 godziny czasu poświęconego na pilnowanie serwera,


-sprawiedliwość, kulturalność, spokój oraz cierpliwość,


-porady dotyczące grafiki, serwera, forum, strony,


-chęć niesienia pomocy graczom w każdej sytuacji.


Oczekujpn_nhsheer.png


-zrozumienia i kultury,


-rangę na serwerze/forum,


-kontakt z administracją,


-zgranego teamu.


O-sobiepn_nhshews.png


Jestem Kamil i mam 14 lat. Interesuję się informatyką, grafiką komputerową oraz motoryzacją.


Jestem osobą kulturalną, sprawiedliwą, opanowaną i cierpliwą.


Byłem już wiele razy GM na serwerach hamachi. Potrafię także sam postawić taki serwer i go edytować.


Pewnie większość myśli, "gówniarz 14 lat i ma niby wieloletnie doświadczenie", bo w tych czasach liczy się tylko wiek +16...


A jakby tak spojrzeć na niektóre serwery, to niby administracja ma po 16-18 lat, ale tak naprawdę są niemili, niekulturalni w stosunku do graczy.


Także, jeżeli masz problem z moim wiekiem, to się zastanów, co się bardziej liczy - jaką jest się osobą, czy jakaś liczba.


Kontaktpn_nhshwpa.png


GG 46985650


Opublikowano

Witam. Poszukuję kogoś ogarniającego tworzenie priv servery.

Mam wiele pomysłów na server i gdyby udało się nawiązać współprace

mógłbym opłacić dedyk i pracę nad serverem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt pw tutaj lub gg 45655589

Opublikowano

 

Witam.

Poszukujesz ogarniętego GM'a ? Administratora lub Moderatora forum?.

Nic prostszego !

Napisz do mnie na PW, a na pewno odpiszę ! Fachowa pomoc graczom, dobrze przygotowane forum. Wszystko czego tylko chcesz. ! :).

Na imię mam Oskar, i mam 17 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Pisz na PW.

Cenie sobie dokładność, i bezstronność.

Jestem sprawiedliwy wobec użytkowników, jak i dla administracji.

Kiedyś coś tu będzie.

<333

Opublikowano

Szukam osoby która podszkoli mnie w tworzeniu serwerów, w sprawach związanych z bazą, językiem c++ oraz wszystkim co potrzebne do prawidłowego działania serwera :)

info : PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...