Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy pójdzie mi GTA V ? i jak by się widziało gta V z tym komputerem? słabo/średnio/dobrze/b dobrze ?

  • PROCESOR Intel Core i3 Haswell, i3-4160, 4 x 3,6GHz (DWA RDZENIE FIZYCZNE + HT, 4 PROCESORY W SYSTEMIE),3MB, LGA1150, 22nm, BOX
  • PAMIĘĆ 4GB/1333 DDR3
  • DYSK TWARDY SATA 1TB 32MB CACHE
  • KARTA GRAFICZNA GEFORCE GT720 2GB DDR3 HDMI/DVI/D-SUB (OBSŁUGA DirectX 12, OpenGL 4.4)

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Ile fps na średnich/high na tym:

RAM 16GB

Geforce GTX750 2GB

Intel Core I7 4x3,5Ghz

Easy 60 fps.

 

Czy pójdzie mi GTA V ? i jak by się widziało gta V z tym komputerem? słabo/średnio/dobrze/b dobrze ?

  • PROCESOR Intel Core i3 Haswell, i3-4160, 4 x 3,6GHz (DWA RDZENIE FIZYCZNE + HT, 4 PROCESORY W SYSTEMIE),3MB, LGA1150, 22nm, BOX
  • PAMIĘĆ 4GB/1333 DDR3
  • DYSK TWARDY SATA 1TB 32MB CACHE
  • KARTA GRAFICZNA GEFORCE GT720 2GB DDR3 HDMI/DVI/D-SUB (OBSŁUGA DirectX 12, OpenGL 4.4)

 

Pójdzie na średnich.

who cares?

Opublikowano

Czy pójdzie i na jakich ustawieniach? http://www.morele.net/inventory/info/ljhcyY/
Czyli:

• Procesor AMD FX-8350

• Karta graficzna Asus Radeon R9 270 OC 2GB DDR5
• Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
• Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

76561198009257917.png
 


"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."
Opublikowano

Średnie

Czyli w grze ustawienia "High" (bo nie ma Low)? :)

76561198009257917.png
 


"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."
Opublikowano

Czy pójdzie i na jakich ustawieniach? http://www.morele.net/inventory/info/ljhcyY/

Czyli:

• Procesor AMD FX-8350

• Karta graficzna Asus Radeon R9 270 OC 2GB DDR5

• Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

• Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

Myślę wysokie ustawienia w rozsądnych fps weźmiesz, CPU trochę obniża.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Pociągnie mi na tym?

 

Intel Core i1 - 2100 CPU @ 3.10 GHz 

Pamięć 4,00 GB

64 bitowy

Karta Graficzna GeForce GTX 550 Ti

Intel i1 serio? Nie pomyliło ci się coś?

 

Jeżeli to i3/i5  to powinno pójść na low

GTA V

http://www.morele.net/inventory/info/wzhdCn/

 

Ile fps wyciągne? Nie muszą być ultra.

Nie wiem ile fps, ale ja mam komputer bardzo podobny (tylko procesor i5) i chodzi mi na wysokich w 60 fps, więc u ciebie może na średnich pójdzie.

Pojdzie GTA V?

i5 2320 3.0GHz

8GB ram

MSI GTX GeForce 750 Ti 2GB 

Pójdzie.

who cares?

Opublikowano

Intel Core i5-4160 3.60GHz

MSI Radeon R9 270X ITX 2GB Gaming

Windows 8.1 64Bit

8 GB Ram

 

Pójdzie GTA V??

ODPOWIEDZCIE PLS!

graphic.png
Opublikowano

Mam pytanko ;) Mam dwa kompy - jeden starszy, a drugi poskładałem niedawno (nie jest to sprzęt za 10k..). ;)

Na jakich ustawieniach, i czy w ogóle pójdzie mi GTA V? Jeżeli jest taka możliwość, to prosiłbym o podanie (w przybliżeniu) ilości FPS na sprzętach.

 

Starszy komputer:

Procesor: Intel Pentium E5200 @ 2 X 2,50 GHz

Karta graficzna: nVidia 9500 GT 1GB

RAM: 4 GB

Zasilacz: ATX 450w (nie wiem tylko jaki, nalepka z zasilacza odpadła :/)

 

 

Nowszy komputer:

Procesor: Intel i5-4460 @ 4x 3.20 - 3.40 GHz 

Karta graficzna: nVidia GTX 750 Ti

RAM: 8 GB

Zasilacz: Thermaltake Modular se 530

 

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Pamiętaj!


Pisząc do mnie, dodaj


@kuba1300000


na sam początek postu.


W przeciwnym wypadku raczej tego nie przeczytam!

Opublikowano

Intel Core i5-4160 3.60GHz

MSI Radeon R9 270X ITX 2GB Gaming

Windows 8.1 64Bit

8 GB Ram

 

Pójdzie GTA V??

ODPOWIEDZCIE PLS!

Pójdzie łatwo.

Mam pytanko ;) Mam dwa kompy - jeden starszy, a drugi poskładałem niedawno (nie jest to sprzęt za 10k..). ;)

Na jakich ustawieniach, i czy w ogóle pójdzie mi GTA V? Jeżeli jest taka możliwość, to prosiłbym o podanie (w przybliżeniu) ilości FPS na sprzętach.

 

Starszy komputer:

Procesor: Intel Pentium E5200 @ 2 X 2,50 GHz

Karta graficzna: nVidia 9500 GT 1GB

RAM: 4 GB

Zasilacz: ATX 450w (nie wiem tylko jaki, nalepka z zasilacza odpadła :/)

 

 

Nowszy komputer:

Procesor: Intel i5-4460 @ 4x 3.20 - 3.40 GHz 

Karta graficzna: nVidia GTX 750 Ti

RAM: 8 GB

Zasilacz: Thermaltake Modular se 530

 

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Jednym z minimalnych wymagań GTA V jest co najmniej czterordzeniowy procesor, więc miałbyś problemy z odpaleniem gry na starym kompie. Pewnie w ogóle by się nie włączyło, albo grałbyś z dużymi lagami.

 

Na drugim komputerze natomiast pograsz komfortowo w 60 fps na dość wysokich ustawieniach.

who cares?

Opublikowano

Pójdzie łatwo.

Jednym z minimalnych wymagań GTA V jest co najmniej czterordzeniowy procesor, więc miałbyś problemy z odpaleniem gry na starym kompie. Pewnie w ogóle by się nie włączyło, albo grałbyś z dużymi lagami.

 

Na drugim komputerze natomiast pograsz komfortowo w 60 fps na dość wysokich ustawieniach.

 

Dzięki. Kupiłem GTA V i działa na starym kompie na najniższych i nie ma strasznych lagów, większe występowały w GTA IV :D (na najniższych działa średnio 20 FPS xD)

Natomiast na nowym kompie działa na najwyższych stabilnie w ok 55 fps.

Pamiętaj!


Pisząc do mnie, dodaj


@kuba1300000


na sam początek postu.


W przeciwnym wypadku raczej tego nie przeczytam!

Opublikowano

Siemka. Pójdzie na takim sprzęcie:

CPU: AMD FX-6300

GPU: AMD Radeon HD 5830 (Później Sapphire Radeon R9 280X Dual-X)

RAM: 2x4GB 1600 MHz DDR3

System: Windows 7 Home Premium 64 BIT

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Siemka. Pójdzie na takim sprzęcie:

CPU: AMD FX-6300

GPU: AMD Radeon HD 5830 (Później Sapphire Radeon R9 280X Dual-X)

RAM: 2x4GB 1600 MHz DDR3

System: Windows 7 Home Premium 64 BIT

Pójdzie spokojnie, nawet na tej grafie co masz :>

Opublikowano

Pójdzie spokojnie, nawet na tej grafie co masz :>

 

A tak mniej więcej na jakich ustawieniach?

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Na średnich przynajmniej +/- 60 FPS :>

A z tą nową kartą myślę, że wysokie wyciągniesz \.

Gta V nie jest tak dobrze zoptymalizowana, bo mój kumpel z gtx970 na wysokich ledwo te 60 fps uciągał.

Z nowa kartą możesz wysokie, ale z tą to tylko średnie xD

Jeżeli odpowiadasz, oznacz mnie

@"Lasto Vorde"

Opublikowano

Gta V nie jest tak dobrze zoptymalizowana, bo mój kumpel z gtx970 na wysokich ledwo te 60 fps uciągał.

Z nowa kartą możesz wysokie, ale z tą to tylko średnie xD

Kolego - a co napisałem? Proszę czytać ze zrozumieniem :>

Przecież napisałem, że na tej karcie na średnich (będzie miał +/- 60 FPS i to jest pewne), a gdy wymieni kartę na Sapphira to pójdzie na wysokich ;-)

Opublikowano

Uciągnie GTA5 ? 

Specyfikacja techniczna:

-PROCESOR AMD A4 FM2 6300

-RAM GOODRAM DDR3 4GB

-DVD-RW GH24NSB0RBBB

-MB GIGABYTE GA-F2A88M-DS2

-VGA MSI GT630 2GB

-OBUDOWA TRACER SPY

-HDD WD 500GB

-ZASILACZ WHITENERGY 500W

Na komputerze jest zainstalowany Windows 7 Ultimate
64 bitowy system operacyjny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...