Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

System: Windows 7 Professional 64-bitowy

 

Procesor: ­AMD Phenom II X2 555 3.20 GHz

 

RAM: 4 GB

 

Karta graficzna: GeForce GT 240 1GB

 

 

Czy gra pójdzie mi chociaż na minimalnych?  :) 

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Da rade w full hd na srednich\high pograc?

 

i7 4720hq (2.6ghz?)

gtx 960 4gb

8 gb ram

rozdzialka 4k

 

laptop.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

System: Windows 7 Professional 64-bitowy

 

Procesor: ­AMD Phenom II X2 555 3.20 GHz

 

RAM: 4 GB

 

Karta graficzna: GeForce GT 240 1GB

 

 

Czy gra pójdzie mi chociaż na minimalnych?  :) 

Uruchomi się, ale nie masz szans, żeby działało płynnie - będzie pokaz slajdów.

 

Da rade w full hd na srednich\high pograc?

 

i7 4720hq (2.6ghz?)

gtx 960 4gb

8 gb ram

rozdzialka 4k

 

laptop.

Powinno dać radę - sprzęt nie jest zły.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Dam radę na średnich uruchomić Gta 5 w 30-40 fps ?

Intel i7 4790k + turbo
8gb ram 2x4 G.Skill CL10 2400mhz
Intel Graphics 4600
Windows 8 Pro 64bit

Dodam, że na tej integrze uruchomiłem MadMaxa na nisko-średnich.

Opublikowano

UP: Czemu taki procek marnujesz na integrze xD

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

UP: Czemu taki procek marnujesz na integrze xD

Bo nie stać mnie na kartę.

 

Tak więc ?

 

Intel i7 4790k + turbo

8gb ram 2x4 G.Skill CL10 2400mhz

Intel Graphics 4600

Windows 8 Pro 64bit

 

Da radę te średnie ?

Opublikowano

Pójdzie GTA 5 ?

 

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ (2 CPUs), ~2.1GHz

4096MB RAM

NVIDIA GeForce GT 440 1GB

Windows 7 Ultimate 64-bit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Bo nie stać mnie na kartę.

 

Tak więc ?

 

Intel i7 4790k + turbo

8gb ram 2x4 G.Skill CL10 2400mhz

Intel Graphics 4600

Windows 8 Pro 64bit

 

Da radę te średnie ?

Spokojnie da radę. Ta integra wcale nie jest zła, w ostatnich czasach postęp jest naprawdę spory. (Swoją drogą dobra, przyszłościowa platforma pod rozbudowę - nieźle przemyślane)

 

Pójdzie GTA 5 ?

 

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ (2 CPUs), ~2.1GHz

4096MB RAM

NVIDIA GeForce GT 440 1GB

Windows 7 Ultimate 64-bit

Pójdzie, ale nie będzie całkiem płynnie. Około 20-25fps, przy czym miejscami mogą być większe spadki.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

@Arkzyw na tym 2 rdzeniowym athlonie nie pojdzie, nie ma szans, nie wciskaj mu takich kitow

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

@Arkzyw na tym 2 rdzeniowym athlonie nie pojdzie, nie ma szans, nie wciskaj mu takich kitow

Dosyć kiepsko -to fakt- ale pójdzie. Napisałem przecież "Około 20-25fps, przy czym miejscami mogą być większe spadki", co właściwie na granicy grywalności. A oficjalnych wymagań gry nie należy traktować jako "świętość objawioną".

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

8gb ramu 


100gb wolne na dysku  


Windows 7


Grafika ; ATI Radeon HD 5700 Series


Procesor ; AMB Phenom II X4 955 Processor 3.20 GHz


System: 64-bitowy system operacyjny


 


 


 


CZY POJDZIE MI GTA V PC ?


Opublikowano

@QuarK

@Seba0855

 

Zastanawiam się nad wymianą konsoli na laptopa. :P Czy dam radę pograć w gta 5 przy rozdzielczości 1200x800px na low i 40 fps? Oczywiście system będzie pięknie zoptymalizowany. :P

 

Intel i7 2x2.9GHz 5. generacji

Iris 6100

8gb 1866mhz

Opublikowano

@QuarK

@Seba0855

 

Zastanawiam się nad wymianą konsoli na laptopa. :P Czy dam radę pograć w gta 5 przy rozdzielczości 1200x800px na low i 40 fps? Oczywiście system będzie pięknie zoptymalizowany. :P

 

Intel i7 2x2.9GHz 5. generacji

Iris 6100

8gb 1866mhz

https://www.youtube.com/watch?v=bnwwQUAl1aM

 

Tu masz dokładnie pokazane jak to będzie działać, z tego co widze to to ten sam laptop jaki Ty masz. Po grafice można wywnioskować że na low pójdzie a fraps w lewym górnym rogu wskazuje na to że pójdzie w ok. 30 fps.

9La1rOf.gif

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=bnwwQUAl1aM

 

Tu masz dokładnie pokazane jak to będzie działać, z tego co widze to to ten sam laptop jaki Ty masz. Po grafice można wywnioskować że na low pójdzie a fraps w lewym górnym rogu wskazuje na to że pójdzie w ok. 30 fps.

To mogę śmiało sprzedawać konsolę. Małe pytanko czy będzie duża różnica w wydajności pomiędzy i5 2x.3.1GHz, a wspomnianą i7 2x3.4GHz? Różnica w cenie - 1450 zł także... ;p

Opublikowano

To mogę śmiało sprzedawać konsolę. Małe pytanko czy będzie duża różnica w wydajności pomiędzy i5 2x.3.1GHz, a wspomnianą i7 2x3.4GHz? Różnica w cenie - 1450 zł także... ;p

O to pytaj już w dziale Komputery, według mnie za taką cenę się nie opłaca. A co do konsoli - jeśli masz PS3 lub X360 to sprzedawaj śmiało, PS4 i Xbox One nie sprzedawaj bo się nie opłaca, posłużą Ci jeszcze dobre kilka lat do gier.

9La1rOf.gif

Opublikowano

 

8gb ramu 

100gb wolne na dysku  

Windows 7

Grafika ; ATI Radeon HD 5700 Series

Procesor ; AMB Phenom II X4 955 Processor 3.20 GHz

System: 64-bitowy system operacyjny

 

 

 

CZY POJDZIE MI GTA V PC ?

 

Pójdzie, ale będzie ciężko o stałe fps.

who cares?

Opublikowano

A jakbym sformatował to by coś pomogło?

 

Format nic cie nie da :c

Powiem tak znam osobe ktora ma slabszy komputer niz ty a gra dziala mu naprawde dobrze ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

"Pójdzie, ale będzie ciężko o stałe fps."

To jest prawda, ale, jak widać trzeba to troszkę doprecyzować. Przez większość czasu powinno działać płynnie, natomiast przy wybuchach/większych akcjach będą występować drobne ścinki, ale nie powinno to znacząco wpływać na jakość rozgrywki. Powinno być grywalne bez nerwów.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...