Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Intel® HD Graphic 1728 MB

 

Procesor:

Intel® Pentium® CPU 2117U @ 1.80GHz 1.80GHz

Zainstalowana pamięć ram 4GB

 

Windows 8  64-bitowy system operacyjny 

Nie pójdzie.

 

Intel i3 4005u (1.70GHz 1.70GHz)­

Ram 4GB

Karta Graficzna r5 m230 (2gb)

Windows 8.1 64bit

Pójdzie na low. 

Opublikowano

Cześć, czy pójdzie mi GTA V na takim sprzęcie i na jakich przypuszczalnych ustawieniach graficznych:


Karta graficzna: GeForce GTS 450


Procesor: AMD Phenom II X4 960T


RAM: 4GB


System: Vindows 8.1 Pro


Opublikowano

Na jakich pójdzie GTA V? i czy będą lagi? (fps)

Procesor Intel Q9450
Zasilacz ANTEC VP500PC 500W
Karta graficzna ASUS AMD ATI Radeon HD6870 1GB GDDR5 OC DirectCU!
Ram ddr2 4gb

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

Opublikowano

Na jakich pójdzie GTA V? i czy będą lagi? (fps)

Procesor Intel Q9450

Zasilacz ANTEC VP500PC 500W

Karta graficzna ASUS AMD ATI Radeon HD6870 1GB GDDR5 OC DirectCU!

Ram ddr2 4gb

masz dość słabą grafikę i ledwo spełniający wymagania procesor.  Powinno pójść na low jakoś w granicach 30-40fps

Pójdzie GTA V ?

Karta graficzna GeForce GT640

Procesor Pentium Dual-Core E6700 @ 3.20GHz

Pamięć 4 GB

Win 7

podobnie jak u kolegi wyżej.

who cares?

Opublikowano

KARTA GRAFICZNA - nVidia GEOFORCE GT 630


RAM-6 GB


PROCESOR- INTER® CORE™ I3-4130 CPU @ 3.40GHz (chyba 4 wirtualne rdzenie)


SYSTEM- WINDOWS 8 64BIT


DYSK- 1TB


************************************************


JUZ WIEM ZE POLECI... ALE NA ILU FPS ?(OCZYWISCIE GTA V) *


************************************************


B) 


24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

 

KARTA GRAFICZNA - nVidia GEOFORCE GT 630

RAM-6 GB

PROCESOR- INTER® CORE™ I3-4130 CPU @ 3.40GHz (chyba 4 wirtualne rdzenie)

SYSTEM- WINDOWS 8 64BIT

DYSK- 1TB

************************************************

JUZ WIEM ZE POLECI... ALE NA ILU FPS ?(OCZYWISCIE GTA V) *

************************************************

B) 

 

na srednich w okolicach 30 fps, być może jak użyjesz tego patchu http://www.mpcforum.pl/topic/1404939-nieoficjalny-patch-zmiejszaj%C4%85cy-wymagania-do-gta-v/to zwiększysz fpsy.

Na ultra to może nie, na bardzo wysokich też średnio... ale na wysokich myślę że luźno, może nawet parę ustawień będziesz mógł ustawić najwyżej, patrząc po benchmarkach jedynie co karta graficzna ma takie sobie osiągi, ale jak na laptopową jest ok i powinieneś grać płynnie

who cares?

Opublikowano

Cześć, już wiem ze GTA V pójdzie mi na takim sprzecie ale ile fps wyciagne i jakie ustawienia beda najlepsze?


Karta graficzna: GeForce GTS 450


Procesor: AMD Phenom II X4 960T


RAM: 4GB


System: Vindows 8.1 Pro


Opublikowano

 

Cześć, już wiem ze GTA V pójdzie mi na takim sprzecie ale ile fps wyciagne i jakie ustawienia beda najlepsze?

Karta graficzna: GeForce GTS 450

Procesor: AMD Phenom II X4 960T

RAM: 4GB

System: Vindows 8.1 Pro

 

Low/srednie, fps nie powiem, bo to zalezy od wszystkiego, na low stabilnie na pewno. 

 

Ile fps mogę oczekiwać?

30-40? To zalezy od wszystkiego co masz na pc. 

 

Intel core i3-530 (4.2GHz)

Ram 4GB

Radeon 4870

 

Co najlepiej zmienić aby gra nie gubiła klatek? Procek/grafa + dołożenie ramu?

Sprzęt jest dobry, nie powinno być spadków na low. Dokup RAM'u jak już tak bardzo chcesz. ;)

Opublikowano

Niestety na wersji "demo" są spadki fps, czasami gra przytnie. A jednak zanim kupie pełną wersję wolałbym się upewnić, że dam rade fajnie pograć. Czyli największym problemem może być ram? Bo zastanawiam się nad r7 260x ?

Opublikowano

No tak myślę, ale poczekaj jeszcze na opinię innych, bo jesteś na takim jakby pograniczu, grafika powinna wyrabiać,

procesor co prawda jest 2 rdzeniowy, ale 4 wątkowy z dobrą częstotliwością,

grafika na szynie 256-bit, pozostaje tylko ram, lub reinstall windowsa.

Może masz tam jakiś syf w oprogramowaniu, kiedy skanowałeś system? 

Opublikowano

Low/srednie, fps nie powiem, bo to zalezy od wszystkiego, na low stabilnie na pewno. 

 

 

30-40? To zalezy od wszystkiego co masz na pc. 

 

 

Sprzęt jest dobry, nie powinno być spadków na low. Dokup RAM'u jak już tak bardzo chcesz. ;)

Od wszystkiego co mam na kompie tzn ? ;)

r3ePj8E.png

Opublikowano

Komputer czyszczony zarówno fizycznie jak i systemowo :P Tylko też do tej karty nie można zainstalować najnowszych sterowników pod GTA, chyba nie jest już wspierana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...