Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­

@pppatryk4 Podaj dokładną specyfikację, uwzględnij w niej: model procesora (i?-???), jego taktowanie, ilość GB pamięci RAM, taktowanie RAM, kartę graficzną i jej VRAM. ;)

Opublikowano

Nie wien

Intel core i5 4460 procesor cache up to 3

.40GHz 4rdzenie

8GB ram karta graficzna Geforce GT 740 2gb

8GB ram karta graficzna Geforce GT 740 2gb

Opublikowano

Gta V na dwurdzeniowym  4 wątkowym procesorze ??

 

Mój porcesor to : Intel core i3 3217u 1.80ghz

Grafika: Amd radeon hd 7670m 1gb /Intel Hd graphics 4000

ram:4 gb

Jest to laptop 

Uciągnie to gta ?

Opublikowano

@Dave1818

Możesz próbować, może nie uciągnąć :/

No nie wiem,gorzej jak wydam tylko kasę w błoto

 

Dodam,że The forest chodzi na średnich około 40 fps,a Far cry 4 na niskich 30 fps

Opublikowano

@Da

Możesz próbować, może nie uciągnąć :/

@Edit

Śmierdzi mi tutaj usuwaniem postów | :D

@Ed

@d

Próbuj na piracie sprawdzać :D

Skończ p******** głupoty idioto, bo wprowadzasz ich w błąd.

 

No nie wiem,gorzej jak wydam tylko kasę w błoto

 

Dodam,że The forest chodzi na średnich około 40 fps,a Far cry 4 na niskich 30 fps

Powinno spokojnie pójść. Ewentualnie wyłączysz cienie w pliku konfiguracyjnym i lekko zmodyfikujesz pozostałe parametry ("podkręcenie" grafy w sterownikach AMD powinno też pomóc)

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon II X4 651 4 GHz

karta graficzna: Asus GeForce gtx 750 2 gb oc
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4GB
czy pójdzie gta v na high bez zacinek?

Opublikowano

Ile FPS na ultra?

 

CPU: i5 4460

GPU: Sapphire RADEON R9 380X Nitro Dual-X OC

RAM: 2x4GB Crucial DDR3 1600 MHz

FPSów nikt Ci nie jest w stanie określić. Na pewno pograsz płynnie.

who cares?

Opublikowano

Czesc, pojdzie mi gta5 na tym pc?

Intel Core i3 550 @ 3.20GHz

4gb ram

NVIDIA GeForce GT 420

Nie odpalisz gry, komputer jest za słaby. Możesz spróbować pokombinować coś z najniższymi ustawieniami, ale wątpię, żeby gra była komfortowa. 

 

Po moim sprzęcie na GTA V 50fps to będzie płynnie chodzić?

Skąd mamy wiedzieć ile będziesz miał dokładnie FPSów? To zależy od wielu czynników, np. od rzeczy, które znajdują się na Twoim komputerze. Jeśli dysk jest cały zawalony programami to spowalnia to działanie systemu, czyli również gry.

 

­

Opublikowano

Czesc, pojdzie mi gta5 na tym pc?

Intel Core i3 550 @ 3.20GHz

4gb ram

NVIDIA GeForce GT 420

Przede wszystkim wymień kartę graficzną jeśli chcesz by gra chodziła Ci dużo lepiej i dołóż drugie 4 GB RAMu. Procesor nie jest zły, w zupełności wystarcza.

9La1rOf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...