Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Mam zamiar kopic kompa z takimi parametrami:

  • PŁYTA GŁÓWNA GIGABYTE GA-F2A88XM-HD3
  • PROCESOR  CZTERORDZENIOWY AMD APU A8-6600K, 4 X 3,9GHz (w trybie TURBO - 4,2GHz), 4MB cache, 64bit, 32nm
  • CHŁODZENIE ORYGINALNY RADIATOR Z WENTYLATOREM AMD
  • PAMIĘĆ 4GB/1600 DDR3
  • DYSK TWARDY SATA 1000GB
  • NAPĘD OPTYCZNY DWUWARSTWOWA NAGRYWARKA DVD X20 +/-
  • KARTA GRAFICZNA  ZINTEGROWANA AMD Radeon HD8570D do 2GB DirectX11 WYJŚCIA D-SUB, DVI, HDMI (OBSŁUGA DO 3 MONITORÓW) - wolne złącze pci-ex x16, w przyszłości można zastosować lepszą grafikę
  • OBUDOWA ATX (AUDIO I USB Z PRZODU OBUDOWY) Z ZASILACZEM 500W SILENT 12CM WOLNOOBROTOWY WENTYLATOR, BARDZO CICHA PRACA
  • KARTA MUZYCZNA ZINTEGROWANA 7.1 (8-KANAŁOWA)
  • KARTA SIECIOWA ZINTEGROWANA 10/100/1000
  • DODATKI STEROWNIKI WINDOWSA 7,8, KABEL ZASILAJĄCY
 
I oto pytanie na jakiej grafice  mi to pójdzie i czy w ogóle  ? :D
 
Windows 8.1 64bit lub windows 7 64 bit z sp 1

 

W gta iv? Pograsz, o gta v zapomnij. Tak przy okazji, nie kupuj tego gotowca.

steam: /awesomeplayer1337

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 Czemu nie kupować ?

Bo za taką cenę na pewno będziesz mógł kupić lepszy komputer który złożysz z gotowych części. Jeżeli masz konkretny budżet, napisz w specjalnym dziale poświęconym komputerom, a doświadczone osoby złożą ci coś lepszego.

who cares?

Opublikowano

Witam czy pójdzie mi Gta5 bez ścinek, na tym sprzęcie ?

Płyta Głowna - Gigabyte H97-HD3
Grafika          - MSI GTX 760 2 gb
Procek          - Intel Core i5 4430 
RAM             - 8 Good Ram
Dysk             - 1 TB
Obudowa     - Zalman z9 Plus
Zasilacz       - Cooler Master 600 W

Opublikowano

Witam mam pytanie, na jakich ustawieniach poszło by mi GTA V i ile FPS? :

 

AMD FX 6300 Six Core Procesor 

Nvidia GeForce GTX 660

RAM: 4GB 

Opublikowano

Intel core i5-2400m

Nvidia GT 540m

Ram 6GB

średnie

Witam czy pójdzie mi Gta5 bez ścinek, na tym sprzęcie ?

 

Płyta Głowna - Gigabyte H97-HD3

Grafika          - MSI GTX 760 2 gb

Procek          - Intel Core i5 4430 

RAM             - 8 Good Ram

Dysk             - 1 TB

Obudowa     - Zalman z9 Plus

Zasilacz       - Cooler Master 600 W

pójdzie lóźno na wysokich

Witam mam pytanie, na jakich ustawieniach poszło by mi GTA V i ile FPS? :

 

AMD FX 6300 Six Core Procesor 

Nvidia GeForce GTX 660

RAM: 4GB 

średnie/wysokie

who cares?

Opublikowano
Na jakich ustawieniach mi pojdzie? GTA 5

 

Płyta Głowna - ASRock H97M Pro4

Grafika          - GeForce GTX 960 2GB GDDR5

Procek          - Intel Core i5 4690K 3.5 GHZ 

RAM             -  8GB

Dysk             - 1 TB

Zasilacz       - EVGA 500W

Xbox One: Nate10201

Ps3: natan1020

 

 

Journey-800x200.jpg

Opublikowano

 

Na jakich ustawieniach mi pojdzie? GTA 5

 

Płyta Głowna - ASRock H97M Pro4

Grafika - GeForce GTX 960 2GB GDDR5

Procek - Intel Core i5 4690K 3.5 GHZ

RAM - 8GB

Dysk - 1 TB

Zasilacz - EVGA 500W

Średnie masz na bank.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

 

Na jakich ustawieniach mi pojdzie? GTA 5
 
Płyta Głowna - ASRock H97M Pro4
Grafika          - GeForce GTX 960 2GB GDDR5
Procek          - Intel Core i5 4690K 3.5 GHZ 
RAM             -  8GB
Dysk             - 1 TB
Zasilacz       - EVGA 500W

 

Na wysokich/ultra, bez żadnych problemów i spadków.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Witam , mój sprzęt to:


 


CPU i3-4130 


GPU R7 260x 1gb


RAM 4gb ddr3


 


Czy gta w ogóle ruszy na tym kompie , jak tak to z iloma fps na low/medium


Opublikowano

Pójdzie mi GTA V?

 

Windows 7 64 bit 

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU  E7200  @  2.53 GHz

RAM: 8 GB

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6670

 

Opublikowano

 

Witam , mój sprzęt to:

 

CPU i3-4130 

GPU R7 260x 1gb

RAM 4gb ddr3

 

Czy gta w ogóle ruszy na tym kompie , jak tak to z iloma fps na low/medium

 

 

Pójdzie mi GTA V?

 

Windows 7 64 bit 

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU  E7200  @  2.53 GHz

RAM: 8 GB

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6670

pójdzie w obu przypadkach

who cares?

Opublikowano

@Shahi 2 procesory wystarczą?

procesor dwurdzeniowy może sobie nie dawać rady, ale osobiście sprawdzałam na starym kompie i z patchem na obniżone wymagania daje radę.

who cares?

Opublikowano

­Procesor Intel Core 2 Quad q6600 rewizja G0 Oc z 2.40 do 3.3Ghz. Rewizja G0 jest specjalnie wyselekcjonowaną co sprawia że idealnie się kręcą. 

Chłodzony blokiem wodnym, nie przekracza 65-67 stopni oraz 1.275V na rdzeniu. (bezpieczna granica to około 1,35V co sprawia że można kręcić mocniej nawet do 3,6)
8GB RAM
Grafika: Nvidia GTX 660 2GB od MSI, TwinFrazr III 
-dobra do nowych gier z mocnym systemem chłodzenia 
zasilacz 550W
Dysk HDD 250GB 
Dysk SSD 240GB Toshiba SATA III z bardzo dużym transferem co przyśpiesza znacznie prace 

 

PYTAM KOLEGA PISAŁ , ŻE MU NA TYM KOMPUTERZE IDZIE NA ULTRA 50FPS CZY TO PRAWDA??

Like it +

 
Opublikowano

­Procesor Intel Core 2 Quad q6600 rewizja G0 Oc z 2.40 do 3.3Ghz. Rewizja G0 jest specjalnie wyselekcjonowaną co sprawia że idealnie się kręcą. 

Chłodzony blokiem wodnym, nie przekracza 65-67 stopni oraz 1.275V na rdzeniu. (bezpieczna granica to około 1,35V co sprawia że można kręcić mocniej nawet do 3,6)

8GB RAM

Grafika: Nvidia GTX 660 2GB od MSI, TwinFrazr III 

-dobra do nowych gier z mocnym systemem chłodzenia 

zasilacz 550W

Dysk HDD 250GB 

Dysk SSD 240GB Toshiba SATA III z bardzo dużym transferem co przyśpiesza znacznie prace 

 

PYTAM KOLEGA PISAŁ , ŻE MU NA TYM KOMPUTERZE IDZIE NA ULTRA 50FPS CZY TO PRAWDA??

Średnie powinno wyciągnąć spokojnie.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Witam , mój sprzęt to:


 


CPU i3-4130 


GPU R7 260x 1gb


RAM 4gb ddr3


 


Czy gta w ogóle ruszy na tym kompie , jak tak to z iloma fps na low/medium


Opublikowano

 

Witam , mój sprzęt to:

 

CPU i3-4130 

GPU R7 260x 1gb

RAM 4gb ddr3

 

Czy gta w ogóle ruszy na tym kompie , jak tak to z iloma fps na low/medium

 

Niskie, ruszy. A co do fps to do Wróżbity Macieja.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Ram: 3 gb

Procek 2.70 x2

64 bity

ATI Radeon HD 5450 (on ma chyba 512 mb)

 

Pójdzie mi na najniższych ustawieniach 60? Albo przynajmniej te tradycyjne 30 fps bez spadków?30 

30 da radę. :D Niskie bo niskie ale da.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

CPU : Q8300

GPU : Gigabyte GTX 650

RAM : 4GB DDR3

Windows 7 Home Premium 64 bit

Pójdzie? :D

 

Pójdzie, jak się postarasz to i może średnie wejdą ale pewien nie jestem.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...