Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć, jeśli mam laptopa Dell Inspirion 5537 15R

 

O to jego dane techniczne:

 

Procesor: Intel Core i5-4200U 1,6 ghz-2,3 ghz (2 rdzenie)

 

Karta Graficzna: (Mam 2) Intel® HD Graphics Family i AMD Radeon HD 8670M

 

Ilośc pamięci ram: 6 GB

 

Pomocy! Musze mieć pewnośc czy kupić czy nie :D

Raczej nie, chociaż GTA 5 nie ma jakiś wielkich wymagań, ja na trochę lepszym gram z teksturkami na średnich i reszta na maxymalnym low'ie :D

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

 

NVIDIA GeForce gtx 750 ti 2gb

Intel Pentium G3240 3.1 Ghz ma 2 rdzenie.

4 GB Ram.

1 tb dysk

Pójdzie gta V nawet na low ustawieniach? Nie wiem czy kupować.

 

Czyli mogę kupować  bez obaw że wogóle nie odpali? Na ilu fps na low pogram ? :P

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Witam mam do was pytanie czy pójdzie mi GTA V 

 

Jeśli w ogóle mi odpali to na jakich ustawieniach by mi to chodziło ??

zapewne na najniższych (w wypadku gdybym był skazany na najniższe ustawienia prosił bym o podrzucenie screana jak wygląda ta gra na tak niskich ustawieniach)

 

specyfikacja widoczna na zdjęciu dodatkowo karta graficzna NVIDIA GEFORCE GT 425M 1 GB

 

 

specyfikacja.png

Opublikowano

Witam, może mi będzie pyrkało gta V

 

Procek:

 

Intel Core i3 - 3217U CPU 1,8ghz (4 rdzenie)

 

Karty graficzne:

 

Nividia GeForce GT 720M (2gb)

Intel HD Graphics 4000

 

windows 8 64 bitowy

 

4gb ramu

 

proszę o szybką odpowiedź :)

 

Opublikowano

Procek i5 4x3,5ghz up 3,9ghz

grafa GeForce Gtx 960 2 GB 

ram 2x4 ddr3

zasilacz 550W

Da rade na ultra?

4988173475.png

Opublikowano

Witam, może mi będzie pyrkało gta V

 

Procek:

 

Intel Core i3 - 3217U CPU 1,8ghz (4 rdzenie)

 

Karty graficzne:

 

Nividia GeForce GT 720M (2gb)

Intel HD Graphics 4000

 

windows 8 64 bitowy

 

4gb ramu

 

proszę o szybką odpowiedź :)

Procek troche lipa, ale da rade.

 

Procek i5 4x3,5ghz up 3,9ghz

grafa GeForce Gtx 960 2 GB 

ram 2x4 ddr3

zasilacz 550W

Da rade na ultra?

Da.

Opublikowano

Pójdzie mi gta na takim pc ?


·         -CPU: AMD FX-4300 Quad-Core 3.8ghz  


·         -Optical: LG Dual Layer DVD/CD brander 24x RAM sata


·         Grafika: Nvidia Geforce GTX750-OC-2Gb DDR5 HDMI, DVi, DP PCI-E


·         -HDD: Sata3 1000Gb 32Mb 7200Rpm harddisk


·          Micron 8Gb DDR3 1600mhz 


·         Mobo: ASROCK AM3+ FX chipset met:


·         6x USB 2.0 (2x USB2.0 front met audio (hoofdtelefoon & microfoon) front.


·         Lan Gbit 10/100/1000, 5.1 Digital Sound HD audio / 4x Sata300 (raid)


·         1x PCiE 16x 2.0, 1x PCi, 1x Com, 2x PS2,

Opublikowano

@MeWake, po co chwalisz sie kompueterem, żałosne to jest.


@Edit mewake, nie wiesz jakie ma wymagania itd a wypisujesz rzeczy o ktorych  3/4 osob tutaj nie ma pojecia.. ;) ?

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...