Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Nuvo Online | Cap 100 | PvE | Free Silk | Dobry Team


xpinekkryyx

Nazwa Guild którą preferujesz?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nazwa Guild któr? preferujesz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Zabawne te SOM są bez kitu prawie w ogolę nie mają większego dmg od normalnych broni na 98lvl...

 

Co to ma być :(

 

 

Xcoom jak chcesz bow znam typka co ma ale nie 2immo

 

Pisz do: Drumag

 

 

Som jest jak 98 +2 albo +3.

Opublikowano

@UP

 

Mam Som staffa i ma 180 dmg więcej niż 98 to jest lipa, ze ch...

 

ja nie wiem czemu oni nie wprowadzili sun.. Chcą uniknąć lagów ??

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Co do SOMów są one zbalansowane

Dowody:

MpUkKHm.png

pkB0uCq.png

Suny zostały usunięte, bo są zbyt mocne. Możecie to porównąc np. na przykładzie 11DG

11DG - NOVA

EGYPT A/B - SOM

i nie ma sunów :D

Opublikowano

witam,

mam problem. Chcialbym odpalic 2 clienty aby przezucic kaske z jednego na drugiego chara, jest jakas mozliwosc oprocz mbota ktory mi nie dziala? W googlach nie znalazlem zadnego sposobu. byc moze ktos z was zna?

Opublikowano

lulz... nie chodzi o przerzucanie kaski po 10kk zeby sie dorobic.. mam na warriorze 100kk a na drugim koncie nic... i chcialem hajs przerzucic.. chodzi mi o cos w stylu loadera. jest cos takiego?

 

Gildia Overcome zaprasza. Pisac do NinjaShadow, GreyMaster, uNdeadBoss, Necr0, Sin, i wszystkich anpotkanych na szlaku

Opublikowano

Tak mam ten problem od popoludnia po przepisaniu kodu wcisnij enter i musisz poczekac , przy wyborze postaci tez trzeba czekac,...

Opublikowano

@up

cos Ci nie wyszlo...

 

wymienie;

som legs la male, robe shouldery female som, som 1h,som 2h

za itemy prot male som / chn acc oczywiscie som.

Opublikowano

wolisz jakies elki weap, itemy z gory?(jak narazie jeszcze nic nowego nie droplem) czy co?;p

Opublikowano

Co jest..?

 

 

Piszę, że jest inspa, a serwer online.... Dlaczego?

Opublikowano

@ExtremeX

Serwer zdecydowanie warty zachodu. Na początku były jakieś problemy z lagami, gdy liczba graczy systematycznie wzrastała, ale dzisiaj już gra się bardzo dobrze. Tłum w Hotan przypomina trochę dawne isro... GM'owie mieli kilka wpadek, tego nie da się ukryć, jednak naprawiają swoje błędy. Lepszego serwera na ten moment nie znajdziesz- taka jest moja opinia.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Gildia znajdzie się na pewno. Jest kilka polskich, jak np. Husaria, czy Imperial. Są też international, w których znajdziesz Polaków.

Obecnie na serwie jest 500 graczy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ci co grają w PornStars niech wyjdą z guild :)

 

 

Master jest nie aktywny i już nie gra na tym serwie :(

 

Chce ktoś pvp ?

 

 

Ale ja mam farta na tym serwie 2x staff 2x 2h :D

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Serwer online jezeli CI sie nie loguje to poczekaj sam sie zaloguje :) I wbijaj bo mam dla Ciebie newsa ;) haha

579571423327107377857.png


Opublikowano

Idzie ktoś pvp ?? idę właśnie na CTF i później będę w DH

 

Nick: DonCorleaone

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...