Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Nuvo Online | Cap 100 | PvE | Free Silk | Dobry Team


xpinekkryyx

Nazwa Guild którą preferujesz?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nazwa Guild któr? preferujesz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PornStars ! <3 O 18 start, to akurat dobrze. Szykować się chłopaki, bo będzie ostra jazda! B)

 

@2x up.

 

Nie wszyscy muszą być oragnieci, to tylko zabawa. Wątpię że znajdziesz całą gildię ogarniętych 24/7.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

netiv i blazer chodzi o to żeby stworzyć jedną polską gildie a nie 10 słabych

Po co nam international guild jak tutaj sporo ludzi jest. Wystarczy 20 osób euro charów ogarnietych i fw jest nasze z dobrym pt euro :) Do tego TS itd .

 

 

Tworzenie kilku guild nie ma sensu .... A co do tego że nie chcesz grać z dzieciakami to brzmi to absurdalnie bo jeszcze nie jeden dzieciak może cie zaskoczyć w życiu . Jak to sie mówi nie oceniaj ksiązki po okładce .. nie nie nie mam 15 lat tylko 21 :) żeby nie było

Barcaaa.gif

 

Pure int bow na początku jest ciężko ,ale kto powiedział że będzie łatwo !!!

Opublikowano

To róbcie tą gildie international. I Skończmy już to. Każdy zrobi to co chcę, nawet jeżeli powstanie 1000000 Gildi, to jest naturalne w SRO, zawsze było że będzie jedna gildia, a zaraz było z 20 kolejnych. Więc, po co to? :) Ale tak jak kolega napisał, nie oceniaj książki po okładce, bo dziecko może Cię dużo jeszcze zaskoczyć w życiu. Nie szukaj samych ogarniętych osób, też daj szansę innym. :)

 

Topic:

Przygotować się. :D

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Sam zaproponowałem na drugiej bądź trzeciej stronie Aby zrobić jedną porządną guild wybrać Nazwę i Mastera. Pokazać na co nas stać

Miałem guild na Ardebran i ludzie co mieli po 20 lat zachowywali się gorzej od 15 latków Więc Netiv wybacz ale twój świato pogląd jest trochę błędny : >

 

Więc jeszcze raz Proponuje abyśmy Zrobili jedną silną guild a nie 10 nic nie znaczących i nie wnoszących guild na serwer

 

Dziękuje i Pozdrawiam ^^

Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.


Opublikowano

Sam zaproponowałem na drugiej bądź trzeciej stronie Aby zrobić jedną porządną guild wybrać Nazwę i Mastera. Pokazać na co nas stać

Miałem guild na Ardebran i ludzie co mieli po 20 lat zachowywali się gorzej od 15 latków Więc Netiv wybacz ale twój świato pogląd jest trochę błędny : >

 

Więc jeszcze raz Proponuje abyśmy Zrobili jedną silną guild a nie 10 nic nie znaczących i nie wnoszących guild na serwer

 

Dziękuje i Pozdrawiam ^^

 

tak jak napisalem wczesniej ze nie potrzebuje dzieci ktore z byle czego zaczna fochy trzaskac jezeli ktos jest zainteresowany wstapic do gildi to niema problemu.kazdy napewno siebie zna i wie jakie ma zachowanie sam wiesz ze sa tacy ludzie ze za gre potrafia zabic. Nie obrazam tu nikogo tylko uswiadamiam cala prawde.Dla mnie gra jest zwykla rozrywka nie traktuje gry jako zycia.Po prostu mam swoje zasady i zawsze nich sie trzymam co do gildi zawsze mi sie udawalo osiagnac dany cel bo zawsze do niego daze i sie nie poddaje.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Sam zaproponowałem na drugiej bądź trzeciej stronie Aby zrobić jedną porządną guild wybrać Nazwę i Mastera. Pokazać na co nas stać

Miałem guild na Ardebran i ludzie co mieli po 20 lat zachowywali się gorzej od 15 latków Więc Netiv wybacz ale twój świato pogląd jest trochę błędny : >

 

Więc jeszcze raz Proponuje abyśmy Zrobili jedną silną guild a nie 10 nic nie znaczących i nie wnoszących guild na serwer

 

Dziękuje i Pozdrawiam ^^

 

Przyjacielu, zapomniałeś powiedzieć jeszcze o innych gildiach z serwera Ardebran.

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Ja robie gildię Godsmack. Legacy dostało od nas pwned na fortecy a potem opuścili Ethereal.. Gildia będzie international i będe robił selekcje graczy do gildi. Zero polaczków, zero nieogarniętych turków, zero egy kids. Nawiążemy unie jak coś.

Opublikowano

jaki nick na Etherealu miałeś ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Że tak wtrącę, po co robić 10 gildii? Potem będzie tam z 10-15 osób, a po krótkim czasie gildia będzie w rozsypce, co do fw to nawet nie ma sensu iść. Moim zdaniem powinniśmy połączyć się w jedną gildie, co do nazwy, to chyba nie jest jakaś fundamentalna.

 

@Down

Masz już coś na oku? Bo ktoś mógłby wziąć się za mastera i zrobić listę 15 graczy, którzy dołączą jako pierwsi. Zrobilibyśmy dwa gildiowe składy do gry w party.

Opublikowano

jezeli kogos interesuje dolaczenie do mojej gildi zapraszam na priw i w wiadomosci napisac jakim buildem bedziesz gral i przedstaw swoja aktywnosc w grze i jak znasz silkroad w skali 1-10 :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

Uważam że warto stworzyć gildie Mpc reszta która ma zajawke na bycie adminem i tworzenia gildi international niech dojdzie chociaż do uni i bedzie git . Co myślicie o nazwie MPC bo nazwa Pornstar to bez urazy ,troche odbiega od norm. Można by także pomyśleć nad jakąś liczba np . 1410 :)

Barcaaa.gif

 

Pure int bow na początku jest ciężko ,ale kto powiedział że będzie łatwo !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...